اولین پیلاتیز استودیو یک اردوگاه

برای ژوزف پیلاتس از ورزش است که تغییر زندگی خود را در زمان شکل در کلش حصیر از یک اردوگاه زندان. آلمانی-متولد نیمه وقت بوکسور و مجری سیرک زندگی در بریتانیا زمانی که جنگ جهانی اول آغاز شد. او را به یک اردوگاه در جزیره که در آن ده ها هزار نفر از مشکوک “بیگانگان دشمن” نگهداری می شدند در طول جنگ بود.

وجود دارد چند بازمانده عکس های از کمپ Knockaloe اما یک تصویر می کشد پیلاتیز پیشرو در یک میدان پر از مردان در تمرینات. چند دهه بعد, ورزش افسانه ای را به یاد ابداع خود جسمانی سیستم که به نام او Contrology با نگاه رنجور زندانیان در اطراف او گرسنه با توجه به آلمانی محاصره جزایر بریتانیا — و سپس در هم گرسنه و در عین حال هنوز با نشاط و گربه.

“اگر آنها چیزی جز پوست و استخوان — حتی حیوانات-محبت زندانیان به سختی می تواند یدکی آنها را به هر چیزی از خود رقت انگیز جیره هنگامی که فرزندان خود بودند گدایی به تغذیه — آنها لاغر اندام و فنری و بسیار کارآمد به عنوان آنها هدف خود را برای طعمه” مومی Sports Illustrated روزنامه نگار رابرت Wernick در سال 1962 مصاحبه با پیلاتیز. پاسخ ظاهرا بود کشش: پیلاتیز مشاهده گربه ها به طور مداوم کشش و limbering و استفاده می شود که برای الهام بخشیدن و تصحیح شمار از خود سیستم ورزش. پیلاتیز بعدها به رخ کشیدن که در سال 1918 flu pandemic — که به کشته شدن حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان — آمار اردوگاه هیچ یک از مردان تمرین تمرینات خود را مریض شدم.

Joseph Pilates

در حالی که سیستم خود را شناخته شده است امروز به عنوان پیلاتیز, مردی که خودش را با اشاره به آن به عنوان Contrology در طول زندگی خود — آن را حتی تعیین شده به عنوان چنین در سال 1967 نیویورک تایمز اگهی در گذشت. و در حالی که آن منفجر شد و بر روی صحنه از طریق ارتباط آن با lithe, رقصنده اول آن پزشکان نیست تقریبا تا پر زرق و برق.

متولد در Mönchengladbach آلمان در 1880s به یک برنده جایزه یونانی ژیمناست پدر و طبیعی مادر که اعتقاد هوای تازه و ورزش بودند درمان برای تمام مشکلات یکی می گویند که ژوزف پیلاتس’ سرنوشت نوشته شده در ژن خود. مصمم به هرگز دوباره توان جسمی به خطر بیافتد و پس از او مورد آزار واقع به عنوان یک کودک — با توجه به برخی از حساب های قلدری در نتیجه خود را در از دست دادن بینایی در یک چشم — جوان جو مشغول به کار خستگی ناپذیر در بدن از طریق پرورش اندام, بوکس, کشتی کج ژیمناستیک و رزمی. او حتی مطرح شده به عنوان یک مدل برای تشریح نمودار. او به تماشای حیات وحش در جنگل های محلی و فکر در مورد حیوانات’ آناتومی. او پیوست سیرک.

در حالی که پیلاتیز و یوگا هستند اغلب از صحبت در همان نفس و برجسته در همان بدنسازی برنامه — دو بسیار متفاوت است. در حالی که یوگا ریشه در باستان معنوی و فلسفی سنت پیلاتیز تصور می شد در درجه اول به عنوان ورزش, یک, که, مدرن, مردم, بازگشت به اصول در زندگی روزانه خود را.

“او احساس کرد که هر کس بود واقعا بسیج در طیف گسترده ای از حرکت و یا تنفس با پتانسیل کامل می گوید:” جین Hein سلامتی, فیزیوتراپیست و منجر مربی پیلاتیز در کلینیک مایو زندگی سالم برنامه. “بنابراین او توسعه یافته این سری از تمرینات با تاکید بر کامل تنفس دیافراگم با طیف وسیعی از حرکات در مفاصل ما تاکید بر ثبات.”

Joseph Pilates

زمانی که پیلاتیز به انگلستان آمد طرح خود نیست لزوما به آمده تا با انقلابی ورزش. اما تجربیات خود را در اردوگاه همه چیز را تغییر داد. او تا به حال یک گروه عظیم از تمایل افراد مورد آزمایش برای یک چیز و او نیز با استفاده از منابع در دسترس به او باشد. با برخی از زندانیان در اجباری استراحت در بستر, پیلاتیز, تقلب در یک اردوگاه با چشمه های آب اجازه می دهد حتی کسانی را که نسبتا بی حرکت به کار در آموزش مقاومت در برابر. بعدها پس از آزادی او تکثیر این مفهوم با “کادیلاک” یک قطعه از تجهیزات ورزش که متشکل از یک bedlike پلت فرم با یک فلز باوئر مجهز با انواع مقاومت ابزار.

کادیلاک.

منبع: contrology.pilates.com/cadillac

پیلاتیز به عنوان ما امروز می شناسیم نمی منفجر بر روی صحنه تا پس از آن خالق نقل مکان به شهر نیویورک در سال 1926. او باز یک باشگاه تناسب اندام a 10-minute walk from New York City Ballet. رقصنده در معرض آسیب و در حال حاضر مسلط به زبان فیزیکی گرانبها به پیلاتیز خود بودند بهترین سفیران. کلمه گسترش به سایر ورزشکاران و از آنجا به سایر نقاط جهان است. در نهایت دانش آموزان خود را در سراسر ایالات متحده باز خود را studios.

با وجود سالم-زندگی فلسفه که موعظه سرد دوش و زمان در خورشید پیلاتیز خود بود hedonist در راه های دیگر. او عاشق ویسکی و سیگار برگ — او در نهایت درگذشت آمفیزم — و آن را روشن است که او و شریک زندگی خود را از دهه کلارا تا کنون ازدواج کرده است. برای او که آمد — مثل همه — به حیوانات. در Sports Illustrated مصاحبه او فریاد زد: از طریق صفحات: “آیا حیوانات فتق? آیا حیوانات هم در رژیم های غذایی? خوردن آنچه شما می خواهید, نوشیدنی, آنچه شما می خواهید. من نوشیدن یک لیتر مشروب در روز به علاوه برخی از آبجو و دود شاید 15 سیگار برگ…. بنابراین شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به انجام بهتر. این همه در اینجا در سر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>