به نه گفتن به آکادمی

پس از جوایز اسکار شد افتتاح در اواخر دهه 1920 اسکار فسخ شده است vanishingly نادر است. اول از همه کسانی که ندیده عاشق شدن به رسمیت شناخته شده ؟ تنها بزرگترین ستاره می توانید استطاعت به اجتناب چیزی به عنوان حرفه ای-ساخت به عنوان یک تندیس طلایی. Katharine Hepburn که 12 بار نامزد دریافت جایزه بود, هرگز با حضور در یک مراسم — اما او گفت: هرگز هیچ, هر دو. مارلون براندو بیانیه شد و احتمالا به یاد ماندنی ترین: در سال 1973 او فرستاده آپاچی بازیگر و فعال Sacheen Littlefeather به مرحله به رد جایزه برای او در تلاش برای افزایش آگاهی در مورد از بدرفتاری با مردم بومی در صنعت فیلم.

اما اولین کسی که به نوبه خود یک اسکار انجام نمی, و پس از رضایت از خود و او آن را انجام دهد به تغییر و تنوع این صنعت است. آن را خوب قدیمی از مد افتاده گوشت گاو بین اتحادیه های کارگری و مدیریت.

هر چند امتناع خود را نمی تواند این نوع از امواج شوک مدرن تر بوسه آف را — شاید به این دلیل که اسکار نیست و در عین حال تلویزیونی — امتناع خود را به قبول این جایزه انقلابی بود.

اسکار شد و تنها در سال هشتم در سال 1936 هنگامی که فیلمنامه دادلی نیکولز کردم nod برای بهترین فیلمنامه. فیلم The Informer راه اندازی شد در طول ایرلندی جنگ استقلال شد و یک بلیط که در آن سال. همراه با نیکولز’ جایزه برای نوشتن این فیلم برنده بهترین بازیگر مرد و بهترین کارگردان و بهترین نمره.

در حالی که Academy of Motion Picture Arts and Sciences راه اندازی شد و در سال 1927 به افتخار تعالی “آن را نیز در نظر گرفته شده به عنوان یک اتحادیه” توضیح می دهد که دنیس Bingham, مدیر فیلم مطالعات در دانشگاه ایندیانا. اما آن را به نمایندگی از استودیو به جای خدمت به اعضا و منافع. “[محمد] رد اسکار چرا که او نمی خواست به همکاری با آکادمی در زمانی که آکادمی در تلاش بود تا به نمایندگی از استودیو موقعیت.”

نیکولز که بعدها به دست آوردن جاودانگی با سرودن کلاسیک ابله کمدی Bringing Up Baby و نیا-غربی دلیجاننیز یکی از هالیوود بالاترین پرداخت نویسندگان و عضو موسس و فیلمنامه نویسان انجمن صنفی. هر چند خود عمل نمی تواند این نوع از امواج شوک مدرن تر بوسه آف را — شاید به این دلیل که اسکار نیست و در عین حال تلویزیونی — امتناع خود را به قبول این جایزه شد انقلابی و جدی سالوو در مبارزه بین استودیو و اصناف در هالیوود سال های شکل گیری.

پس از مراسم سونیا Levien, یکی دیگر از فیلمنامه خبر خیلی خوشحال تلگرام برای نیکولز: “آفرین به شما برای برنده شدن جایزه و آفرین به شما برای دادن آن است.” آکادمی ارسال این جایزه را به خانه خود را روز بعد و نیکولز آن را حق بازگشت. آنها از آن فرستاده شده به او را دوباره و دوباره او آن را بازگشت.

1160456224952085.RExdJZld3pNFAMqX7nNh_height640

نیکولز از رئيس جمهور انتخاب شد صفحه نمایش انجمن صنفی نویسندگان — در حال حاضر انجمن صنفی نویسندگان آمریکا — سال بعد. سال بعد از آن زمانی که اختلاف بین اصناف و استودیو مرده بود پایین نیکولز پذیرفته شده خود را با تاخیر جایزه اسکار و حضور در مراسم اسکار در کنار نمایندگان از بازیگران و کارگردانان اصناف. طرف خود را برنده شده بود یک صندلی در پشت میز. اما آن را به دلیل پررنگ عمومی عمل می کنند ؟

شاید نه. “تغییر زمانی اتفاق می افتد که قدرت اعمال … اما وقتی که شما یک فرد و شما لازم نیست که قدرت اقتصادی و شما سر یک جنبش بزرگ شما نمی تمایل به تاثیر چندانی می گوید:” هری Chotiner یک فیلم تاریخی و کمکی استادیار فیلم مطالعات در دانشگاه نیویورک. در حالی که نیکولز احترام بود توسط نویسندگان دیگر او هیچ نام خانواده.

اما به نویسندگان دیگر او الهام بخش بود. “نیکولز دیدم یک فرصت برای ایجاد یک نقطه عطف خود اسکار که در آن زمان آمد از آکادمی شرکت اتحادیه می گوید:” Bingham. اتحادیه های کارگری در صنعت فیلم بودند در مواجهه با یک تهدید وجودی. اما نیکولز — هر دو عضو کمیته نیروهای مسلح سنا از طریق و از طریق قدیمی رهبری — او را دیدم نوپای انجمن صنفی که از طریق طوفان. پذیرش خود را در سال 1938 بود که کمتر از یک کاپیتولاسیون می گوید Chotiner و بیشتر یک شاخه زیتون.

نامزد ها و برندگان این جوایز فصل بیان شده است خود را نارضایتی — شاهد Joaquin Phoenix آموزشی سخنرانی در مورد صنعت مسئولیت شامل مردم رنگ زمانی که او برنده بافتا این سال است. اما ایستاده و امتناع این جایزه می تواند حتی بزرگتر تاثیر است.

که تاثیر متاسفانه ممکن است در مشاغل از اصولی. هر چند نیکولز ” بهترین کار بود و پیش از او زمانی که او حاضر است که اسکار گرفت و نامزد سه بار او هرگز دوباره به دست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>