مالی فاجعه که Coronavirus را به شهرهای کوچک


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

Kevin Smith, شهردار هلنا وست هلنا آرکانزاس احساس رها شده توسط دولت فدرال است. در عید پاک یکشنبه یک طوفان در شهر خود از 10,000 یکی از فقیرترین در دولت است. آن زدم قدرت برای بسیاری از ساکنان; کسانی که می خواهم با استفاده از ضربه محکم و ناگهانی مزایای سهام خود را در یخچال دیدم مواد غذایی خود از بین بردن. آب گرفتگی خیابان ها. فاضلاب سرریز. در ضخامت از یک بیماری همه گیر مانده مسدود شدن جاده ها به بیمارستان.

در شهر خود چهره یک ریزش تا 30 درصد درآمد به دلیل coronavirus اما نمی واجد شرایط به صورت مستقیم فدرال بودجه محرک است که محفوظ است برای کسانی که با جمعیت 500,000 یا بیشتر. بنابراین در زمانی که شهر خود نیاز به زیرساخت های بیشتر او وزن کاهش و اخراج.

کوچکتر شهرستانها و شهرهای کوچک در حال حاضر در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر و در نتیجه بحران مالی در صورت بلایای طبیعی مانند سیل بهار و نزدیک شدن به فصل طوفان های اضافی و ضربات تشدید تغییرات آب و هوایی. در ضمن آنها بوده است را پشت سر گذاشت فدرال coronavirus تلاش های امدادی به نفع شهرهای بزرگ. مجلس نمایندگان تصویب یکی دیگر از محرک لایحه این ماه که اختصاص $188 میلیارد دلار برای دولت های محلی از جمله شهرهای کوچکتر. از آن شانس کمی برای عبور از مجلس سنا. جداگانه لایحه دو حزبی معرفی شده در سنا خواهد ارائه کمک های اضطراری برای بودجه های محلی.

ایالات متحده همایش شهرداران دارای یک پایگاه داده در حال رشد از اثرات مالی در شهرستانها 170. Santa Monica, California, برای مثال, از بین بردن 337 کارکنان و اوکلند پارک فلوریدا اعلام کرده است که تمام شهرستان کارکنان از جمله اولین پاسخ دهندگان باید یک روز هر دو هفته بدون پرداخت.

که در لیست است که به دور از کامل است. آن را شامل نمی شود Midland, Michigan, که در آن 28 درصد از کارگران شهرستان شد furloughed و یا رو به کاهش ساعت کار در ماه گذشته. میدلند است در حال حاضر کانون از یک سیل عظیم که مجبور 10000 نفر به تخلیه پس از بارش باران های سنگین و دو سقوط سدها ارسال Tittabawassee رودخانه به سطح رکورد.

نوح پونته خارج-از-کار مدیر هتل در دیترویت که در میدلند سوار به شهر آخرین سه شنبه شب برای کمک به تلاش های داوطلبانه است. او و دیگر داوطلبان ایجاد شده گوگل اشکال برای مطابقت با مردم ارائه مسکن و غذا و پوشاک کمک evacuees که به آن نیاز دارید. “ما واقعا نمی توانید گرفتن یک استراحت در حال حاضر” پونته گفت.

طوفان سازگار با مدل های آب و هوا است که پیش بینی افزایش بارش برای میانه. این یک مثال از آبشاری فجایع کارشناسان هشدار داده اند در مورد آب و هوا و آب و هوا-حوادث مرتبط شمع در بالای coronavirus.

جوامع به صورت یک “سه جبهه جنگ: این بیماری همه گیر دیگر بلایای طبیعی و درآمد گفت:” کالین Wellenkamp مدیر اجرایی رودخانه می سی سی پی شهرستانها و شهرهای ابتکار که نشان دهنده 96 جوامع در امتداد رودخانه.

برخی از شهرها هنوز دوره نقاهت بعد از سیل سال گذشته. Greenville, می سی سی پی یک شهر در منطقه دلتای هنوز رفع خیابان ها و فاضلاب ها و پس از 4 میلیون دلار ارزش شهری آسیب. شهردار Errick سیمونز گفت: آنها نمی قادر خواهد بود برای باز کردن این شهر پارک ها و استخر شنا در این تابستان چون آنها بودجه توسط gaming درآمد از محلی قمار است که تا به حال به توجه به این ویروس است. در سال گذشته گرینویل دریافت $118,000 که درآمد در ماه آوریل است. در این سال او گفت: بررسي آمد به 900$.

سیمونز چهره 3.5 میلیون دلار کسر بودجه. شهر فقط تایید furloughs تا 120 روز برای به عنوان بسیاری از 25 شهرستان و کارمندان و دیگر 37 عبور از نگهبانان از کار هستند و با توجه به تعطیلی مدارس.

2019 سیل همچنین در سمت چپ علامت آن در Kimmswick میسوری که صرف $150,000 ساختمان موقت levee که نجات این شهر در سال گذشته است. کوچک جامعه از 170 ساکنان به شدت متکی در این جشنواره میزبان گفت: شهردار فیلیپ Stang. بهار توت فرنگی, جشنواره, که در آن فروشندگان به فروش کیک توت فرنگی, پای, مربا و “هر چیزی شما می توانید به یک لعنت توت فرنگی” لوازم یک چهارم از بودجه. سال گذشته آن لغو شد به دلیل سیل. Coronavirus او را مجبور به انصراف از آن را دوباره در این سال است.

در حال حاضر او با تعجب در مورد سقوط اپل کره, جشنواره, شناخته شده برای آن کندوی عسل به شکل Levee بالا پای سیب شکم پر با 18 سیب و پوشش در کارامل. این رویداد معمولا تولید نیمی از بودجه شهرستان است.

Stang نشده گذاشته شدن کسی نشده است, اما او را محدود حضور پلیس و معوق همه اما اکثر فوری تعمیر و نگهداری جاده, او گفت:. “اگر شما به اندازه کافی بزرگ سوراخ در خیابان ما به پیدا کردن برخی از شن پر کنید و آن را در بنابراین شما نمی افتد ،

شهرداران گفت: آنها را دریافت کرده ام کمی ایالتی یا فدرال کمک. “بهترین کاری که دولت می تواند انجام دهید این است که با تصویب یک بسته برای شهرستانها و شهرهای کوچک از تمام اندازه ها برای پوشش کمبود درآمد,” سیمونز گفت. “ما نیاز به تزریق پول نقد.”

تا آن زمان آنها با اتکا به موسسه خیریه.

فوری ترین کمک برای هلنا وست هلنا آمد از داوطلبان با آرکانزاس باپتیست امداد رسانی, یک گروه وابسته به آرکانزاس باپتیست دولت کنوانسیون. شیدا گرت آن امداد رسانی مدیر گفت: آنها نشان داد تا شب طوفان و شروع پاکسازی درختان پخت و پز وعده های غذایی و توزیع لوازم. مهمتر آنها به ارمغان آورد در یک ژنراتور به قدرت پمپ آب تا بیمارستان و خانه سالمندان می تواند باز بماند. یک شرکت ساخت و ساز ارائه شده یک دوم ژنراتور.

تونیا فیلیپس که در شهرستان زندگی می کند با خانواده اش گفت: در آن زمان چهار روز به برق خود را دوباره بازسازی شد. او لذت می برد و یکی از وعده غذایی خانه پخته شده در یکی از بستگان خانه در یک شهر همسایه. بقیه از زمان او در خانه مانده باز کردن یخچال به عنوان کوچک که ممکن است برای حفظ مواد غذایی خود را. “من خدا را شکر هر روز برای داوطلبان,” او گفت:. هنگامی که او را دیدم کارگران پاکسازی درختان در خیابان این چنین خوش آمدید دید که او در زمان یک عکس.

اسمیت گفت که او نمی توانست موفق شده اند بدون باپتیست دولت کنوانسیون. دولت هرگز ارائه شده بازیابی وجوه. او برای اعمال FEMA فاجعه کمک های اولیه پس از یک داوطلب پیشنهاد آن بیش از شش هفته پس از طوفان, او هنوز هم در حال انتظار برای دیدن اگر آن را تایید خواهد کرد.

“ما نیاز فوری کمک مستقیم گفت:” سیمونز در گرینویل شهردار. “اگر ما دریافت نمی کنند که … ما نمی ببینید که چگونه ما زنده خواهد ماند و به سال بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de