مرز نهایی در مبارزه با فلج اطفال? فاضلاب

هر هفته خوش شانس Sangal و تیم او در جهان هیت سازمان در هند را در ماسک و دستکش کراوات طناب به یک سطل و پرتاب آن را به یک جریان جریان فاضلاب در هفت مکان های تعیین شده در دهلی نو. سپس آنها را بیرون سطل فیلتر تصفیه فاضلاب از طریق جریمه مش پارچه بریزید و آن را به آزمون بطری که فرستاده شده به آزمایشگاه در ظروف یخچال. حدود 15 روز بعد Sangal تیم می شود یک گزارش لیست همه چیز را در بر داشت در بد بو نمونه از جمله باکتری هایی است که می تواند باعث بیماری های مشترک از عفونت ادراری به اسهال است. “همه آن چیزهایی است که به طور معمول زندگی در فاضلاب در حال OK می گوید:” Sangal که مسئول نظارت بر نمونه برداری برای جلوگیری از گسترش بیماری. “آنچه ما نمی خواهیم برای دیدن فلج اطفال است.”

هند اعلام شد فلج اطفال رایگان شش سال پیش. گسترش ویروس فلج کننده بیماری در درجه اول مبتلا, کودکان با آسیب نخاع و باعث فلج. از سال 1988 زمانی که وجود دارد 350,000 موارد ثبت شده در 125 کشور جهانی ریشه کنی فلج اطفال ابتکار (GPEI) این پروژه فراملی است که محور این سیاره مبارزه با این بیماری کاهش می یابد فلج اطفال موارد توسط 99.9 درصد است. پس از بیش از دو دهه تلاش هند را به ثبت رساند آخرین مورد فلج اطفال در ژانویه 2011.

اما این بدان معنی نیست که این تهدید را تصویب کرده است. این ویروس هنوز هم شناخته شده است به گردش در پاکستان و افغانستان و هند همسایگان و آلوده به مسافران و مهاجر گروه ممکن است آن را در سراسر مرزهای بدون حتی دانستن — از آنجا که در برخی موارد فلج اطفال ندارد علائم. بنابراین چگونه می توان حدس می زنم که در آن بعد از شیوع ممکن است دم ؟ پاسخ این است که فاضلاب — تخمیر دامگاه از عوامل بیماری زا نهفته با هم — برخی از دفع توسط انسان و یا حیوانات و برخی به طور طبیعی موجود در محیط زیست است. حتی اگر یک فرد آلوده را نشان نمی دهد علائم ویروس فلج اطفال تکرار را در روده ها و ظهور در مدفوع خود را.

ما نمی توانیم در همه صداقت می گویند: “ما در حال فلج اطفال رایگان’ اگر ما به طور فعال به دنبال آن است.

Tunji Funsho روتاری بین المللی, نیجریه

به همین دلیل فلج اطفال نظارت کارگران در سراسر هند و دیگر کشورهای در خط مقدم مبارزه با فلج اطفال مانند پاکستان و نیجریه به طور فزاینده ای تبدیل به فاضلاب تست به گرفتن ویروس قبل از گسترش آن می تواند دوباره در میان جمعیت به فکر امن است.

“این روزها ما آن را نمی بینیم که خوب است می گوید:” Sangal از نمونه ها تیم خود را جمع آوری.

در زمانی که جهان در حال مبارزه با COVID-19 بحران استراتژی مستقر توسط Sangal و همسالان خود در هند و پاکستان و نیجریه نیز ارائه درس به صورت راه هایی که در آن محققان می توانند برای دراز مدت مبارزه با کروناویروس. در حال حاضر 12 تیم تحقیقاتی در سراسر جهان در حال توطئه راه های که در آن آنها می توانند آزمون فاضلاب سال از زمانی که زمان همه گیر کمرنگ شده به اطمینان حاصل شود که ویروس نمی گرداند.

زمانی که آنها را به کار تجارب فلج اطفال را فاضلاب رزمندگان آنها را با ارزش راهنمایی.

20190619_IN_0221

هند 53 مجموعه سایت ها در نه متحده ملحق خواهد شد به زودی می گوید: Pankaj <url> معاون برتری تیم در ملی این کشور فلج اطفال برنامه نظارت است. پاکستان که هنوز هم گاه به گاه فلج اطفال شیوع عمل 60 منظم نمونه برداری و هشت ad hoc آنهایی که راه اندازی در سپتامبر گذشته. نیجریه آغاز شده است که با حدود 25 سایت در سال 2010 در حال حاضر 113 می گوید Tunji Funsho صندلی از نیجریه PolioPlus کمیته در روتاری بین المللی جهانی غیر انتفاعی است که بخشی از GPEI.

معمولا, این, جمع آوری لکه های در حال راه اندازی در این حوضه است که تخلیه فاضلاب از محله های فقیرنشین شهری — مخلوط کردن کاسه از مردم و جمعیت مهاجر است که آمدن و رفتن با برخی از برنامه به طور بالقوه پناه دادن به این عفونت است. اگر یک نمونه نشان میدهد, مثبت, سلامت کارگران بلافاصله نقصان همه کودکان در این منطقه است. پس از ویروس است که قسمتی از دانشمندان به طور موثر می تواند با دقت اشاره کردن زادگاه خود — و هشدار مقامات بهداشتی در این منطقه نیز نقصان کودکان است.

Sangal نمونه در حال نشان دادن منفی اما نسل های قدیمی تر در هند یاد داشته باشید که چگونه از سه دهه پیش فلج اطفال شد بومی در کشور است که هم سرمایه جهانی از این بیماری است. “در [این] در اوایل تا اواسط 1980s کل جهان استفاده می شود به 1,000 موارد فلج اطفال هر روز و هند استفاده می شود برای کمک 500 از آنها می گوید:” دیپاک Kapur, Funsho را همتای در ماشین های دوار در هند.

و چند دهه قبل از آن شیوع بیماری فلج اطفال فلج اروپا و ایالات متحده آمریکا در سال 1916 در ایالات متحده ثبت بیش از 27,000 فلج اطفال موارد و 6000 مرگ و میر. سپس در سال 1952 ویروس آمار ایالات متحده این بار کشتار بیش از 3000 کودکان و آلوده کردن بیش از 60 ، 000.

بر خلاف در هند شاهد مثبت فلج اطفال نمونه در فاضلاب نیست که غیر معمول برای Nosheen صفدر بخشی فلج اطفال نظارت افسر در پاکستان سرمایه از اسلام آباد. لباس پوشیدن و در لباس های محافظ لباس و کفش لاستیکی, چکمه, اعضای تیم خود را در اب راه رفتن را به لجن یک بار در ماه. “همه شهرستانها عمده کلانشهرهای … همه استان را از این سایت” صفدر می گوید.

20190619_IN_0192

تست
نمونه ای از مکان های از راه دور چالش برانگیز است چرا که آنها اغلب نمی باید labs
در این نزدیکی هست. نمونه ها باید به آزمایشگاه در عرض 72 ساعت “در شرایط خوب با یخ
بسته هنوز یخ زده و بدون نشت می گوید:” صفدر. برای مناطق دور نمونه
فرستاده شده به یک پیک خدمات است که اعزام آنها را به یک آزمایشگاه در اسلام آباد او می افزاید.

اما شواهد نشان می دهد که فاضلاب تست کار می کند. در ماه ژوئیه گذشته فاضلاب نمونه در هفت محله پاکستان بزرگترین شهر کراچی نشان داد مثبت فلج اطفال جرقه این حرکت را به شما معرفی اضافی ad hoc تست سایت. در سال 2013 که شناسایی ویروس فلج اطفال در 30 فاضلاب نمونه در اسرائیل باعث این کشور — را دیدم که آخرین مورد فلج اطفال در سال 1988 به تشدید واکسیناسیون تلاش.

به همین دلیل نیجریه را دیدم که آخرین مورد فلج اطفال سه سال پیش و امید به طور رسمی تایید شده به عنوان فلج اطفال در سال 2020 نیست استراحت در موفقیت آن است. اگر فلج اطفال در هر یک از آن فاضلاب تست سایت هیت کارگران کرباس منطقه و نقصان همه کودکان زیر سن 5 ظرف 48 ساعت. سه تا چهار هفته بعد آنها بازگشت به دوباره آن را انجام دهد — فقط به مطمئن شوید که آنها را تحت پوشش همه.

“ما نمی توانیم در همه صداقت می گویند: “ما در حال فلج اطفال رایگان’ اگر ما به طور فعال به دنبال آن می گوید:” Funsho. توسط الک را از طریق فاضلاب Funsho و همسالان خود در سراسر قاره انجام می دهند که فقط — ابتلا به این ویروس قبل از آن به شما می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>