کثیف اسرار کشف شده توسط قرنطینه

چرا شما باید مراقبت از

OZY را Eugene H. Robinson آدرس نمایش داده شد از عشق خسته در “رابطه جنسی با یوجین.”

iSpy با چشم کوچک من

یوجین آقا: رفت خرید و برداشت اشتباه تلفن. یک معامله بزرگ نیست, اما من می توانم ببینم که همسر من بود به دنبال در گوشی های هوشمند و نرم افزارهای جاسوسی. اگر از من بپرسید در مورد آن در حال حاضر من فکر می کنم که مشکوک به نظر می رسد. من می خواهم به چیزی می گویند, اما من می خواهم به می دانم که اگر یک راه وجود دارد که تلفن سوئیچ نبود اتفاقی و او قرار دادن چیزی بر روی گوشی من وقتی که من بود. شما همیشه به عنوان خوانده شده در مورد این ؟ و چگونه می توانم آن را خاموش اگر پس ؟ – Bugged

عزیز اشکال از: این بار مثل این است که آن را مفید به نوبه خود به فلاسفه به طوری که زمانی که AC/DC آواز می خواند “من هرگز شات هیچ کس که نمی حمل اسلحه” من می توانم با سر اشاره کردن سر من و می دانم که آنچه که بدان معنی است که اگر شما چیزی برای پنهان کردن چرا زحمت پنهان ؟ من می دانم که شما را وسوسه می شود به من برخی از hoo-hah در مورد “حریم خصوصی” و “اعتماد” و یا برخی از معکوس هو-hah مانند “آن را مشکوک است که بیشترین گناه” اما من نه خرید آن.

و یا قرار داده راه دیگر اگر این پاسخ او به تعمیم COVID سوخت وحشت و اضطراب او اجازه در آن را داشته باشد. اگر شما گناه,,,,, شما ممکن است flattered. اگر شما گناه شما بلافاصله خود را به یک دوم تلفن و متوجه است که شما در حال بالا ردی آن را با یک بازیکن خوب ملاقات کرد.

پس آه…سازمان دیده بان خود را. حداقل به عنوان دقت به عنوان او است.

در + خارج از

یوجین آقا: من آن را انجام داده قبل از (مقعد) و می دانم که آن را به لذت بخش زمانی که شما یک شریک است که می داند چه چیزی آنها انجام می دهند. فعلی من هرگز آن را انجام داده و می خواهد اما به هیچ وجه من قصد دارم به او اجازه آزمایش بر روی من بدن (بد قبلی “آزمایش”). که او فکر می کند ناعادلانه است. بنابراین باید منصفانه من پیشنهاد او اجازه دهید من میخکوب کردن محکم کردن ، در حال حاضر او فکر می کند من غیر منطقی بودن. اما am I? – نام نکردن با درخواست

عزیز احمق Gander: من حدس می زنم از تفکر خود را در آن انجام داده اید قبل از شما پیدا کرده اند آن را لذت بخش و شما با فرض عدم توانایی خود را در بخشی به دلیل وضعیتی که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با او. مانند “فقط به خاطر گذشته خود را کور راننده اتوبوس سوار کردن یک صخره معنا نیست که من رانندگی اتوبوس خود را از صخره هر چند من کور هستم به خوبی!”

من فکر می کنم یک بار کافی است بدانید که مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید مربیگری کور راننده اتوبوس از طریق رانندگی اتوبوس خود را, آن را هنوز هم ممکن است به اثبات می شود یک تلاش بی ثمر.

اما من حدس می زنم از خود تفکر فرض کنید برخی از دراز مدت هم در جریان است شما تصور کنید خودتان را هم هرگز مایل به رابطه جنسی مقعد دوباره و یا داشتن آن با کسی که نه او بله ؟ چیزی است که من می خواهم به دیدن شما چشم پوشی است.

هیچ. شما دو تا به دام افتاده در یک دام است.

راه حل خود را? من گمان می کنم آن بود احتیاطی/pre-تنبیهی و احتمالا پیشنهاد برای دریافت سر خود را در بخش مناسب دقت نگران قاب از ذهن است. اما در واقع اگر او accedes آن تدریس خواهد شد بسیار کمی دیگر فراتر از انجام آن با سطح خاصی از مراقبت و نگرانی. خیلی خوب به آن را نشان می دهد. و غیر منطقی ؟ نه پس از آن را نشان می دهد ،

اما نشان می دهد آن را به عنوان یک راه حل واقعی? البته. به دلیل آن را نمی.

در هر صورت پیشنهاد من این است که شما به او بگویید که در نهایت زمانی که شما احساس می کنید مانند آن شما راه رفتن او را از طریق آن. تا پس از آن ؟ تمرکز بر روی مثبت. و آینده بالقوه مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>