–منافق کثیف امریکا “پاک” چین رایگان اینترنت

وزارت امور خارجه دارای چشم انداز جدیدی برای “تمیز” اینترنت، که توسط آن به معنای یک اینترنت بدون چین است. این شبکه جدید که منحصر به فرد هستند “رویکرد جامع دولت ترامپ برای محافظت از حریم خصوصی شهروندان ما و اطلاعات حساس ترین شرکت های ما است، با اطمینان از این که چین قادر نخواهد بود به انجام یک چیز مخرب و ناقض با تکنولوژی است که ایالات متحده و متحدان آن برای سال ها درگیر. به عنوان یک سند سیاستی غیر حساس است، اما به عنوان یک سند اخلاقی، یک تکه از ریاکاری مدون، کاملا ً واضح است: اگر قرار است یک دولت نظارتی در سراسر جهان وجود داشته باشد، بهتر است در ایالات متحده آمریکا ساخته شود.

US Secretary of State Mike Pompeo speaks during a news conference at the State Department in Washington, DC, on August 5, 2020. (Photo by Pablo Martinez Monsivais / POOL / AFP) (Photo by PABLO MARTINEZ MONSIVAIS/POOL/AFP via Getty Images)

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا در جریان یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه در واشنگتن، در ۵ اوت ۲۰۲۰ صحبت می کند.

عکس: پابلو مارتینز مونسیوااز/AFP از طریق گتی تصاویر

بیانیه ای از مایک پمپئو وزیر امور خارجه شامل یک طرح پنج شاخه برای ضرب و شتم تلاش چین سرخ برای جرعه و سوء استفاده از داده های خود را: کار برای نگه داشتن حامل های تلفن چینی (احتمالا توسط پکن به خطر افتاده) خارج از ایالات متحده است. بازارها، به حفظ حریم خصوصی نقض برنامه های چینی لگد کردن فروشگاه های برنامه های آمریکایی، برای حذف برنامه های ایالات متحده از فروشگاه های برنامه های اجرا شده توسط شرکت های چینی، برای حفظ داده های شهروندان ایالات متحده از سرور های ابر چینی “قابل دسترسی به دشمن خارجی ما و اطمینان حاصل شود که کابل های زیر دریا که سیگنال های اینترنتی کشتی بین قاره ها مخفیانه توسط شنود اطلاعات چینی سرویس شنود نمی شود.

سوال واقعی، حتی بیشتر از اینکه چگونه می توان هر یک از این ها را عملاً توسط وزارت امور خارجه diktat انجام داد، این است: چرا باید هر کسی در جهان ابتکار عمل را جدی بگیرد؟ چگونه می توان هر شبکه نوازش برای دهه ها توسط سازمان های جاسوسی آمریکایی پاک در نظر گرفته شود؟ •گال مطلق ایالات متحده در محکوم کردن “برنامه های [که] تهدید حریم خصوصی ما، گسترش ویروس ها، و گسترش تبلیغات و اطلاعات ناچیزی” فقط کمی بیش از حد خیره کننده به خنده. بدون استثنا، ایالات متحده درگیر در هر یک از این شیوه ها و نقض تک تک این گلوله ها به فضیلت از اینترنت پاک اشاره کرد. از کجا بريم؟

برنامه نظارت تلفنی NSA پس از 9/11، که از طریق آن حامل های مخابراتی عمده ای مانند AT&T و Verizon با دولت همکاری می کرد تا داده های حساس صدها میلیون تماس و متن را فراهم کند، تنها سال گذشته تعطیل شد (و تنها گزارش شده است که در آن تعطیل شد). اگرچه منتقدان شبکه اجتماعی تیتوک که از چین سرچشمه گرفته اند، سریع اکتبای به اشتراک گذاری داده های شرکت های فناوری چینی به دولت شان را نشان می دهند، ما نیازی نیست که به طرف دیگر دنیا نگاه کنیم تا چنین ترتیبات مات و مات را پیدا کنیم. به عنوان نیویورک تایمز خاطر نشان کرد که وقتی برنامه آژانس امنیت ملی خاتمه یافته است، “از سال ۲۰۰۶، دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی شروع به صدور دستورهای مخفی کرد که شرکت ها را به مشارکت نیاز دارند، بر اساس تفسیر ی جدید بخش ۲۱۵ قانون میهن پرستی، که گفته بود اف بی آی ممکن است سوابق تجاری را به دست آورد “مرتبط” به تحقیقات تروریسم باشد.” در ازای مدت ترس هایی که تجهیزات ارتباطات از پیش دستکاری شده ساخت شرکت هوآچی چین می تواند شبکه های آمریکایی را نقض کند، زمانی که به یاد می آورید آژانس امنیت ملی این ترس ها را با نقض خود هوآوآبررسی کرد و همزمان تجهیزات شبکه ای را از شرکت سیسکو که یک شرکت آمریکایی است، صادر کرد. یک روانشناس ممکن است نگرانی های آمریکا در این زمینه را «طرح ریزی» توصیف کند.

ما در پای هم ونطور ضعیف یکه و بی گاه به تپش در کشورهای دیگر در مورد برنامه های نقض حریم خصوصی می آید، یک صنعت که آمریکا با افتخار پیشگام شده است. این شهروند آمریکایی نادر است که حرکات روزانه، عادات، سلیقه ها و خواسته های شرایق در سراسر ساعت توسط صورت های صورت های صورت های صورت گرفته از شرکت های سودآور که نام آنها هرگز نمی دانم و منافع آنها به ندرت به اشتراک گذاشتن. در جلسه ای که اخیرا ً کنگره درباره شیوه های انحصاری شرکت های فناوری آمریکایی که در آن شرکت خود را در آن اعلام کرد برای “ارزش های آمریکایی” ایستاد، از مارک زوکربرگ، مدیر عامل فیس بوک در مورد یک شبکه خصوصی مجازی سؤال شد که شرکت برای جاسوسی بر روی کودکان و بزرگسالان در ازای رشوه به تلفن های هوشمند اعزام شده است – یا به قول فیس بوک، برای «تحقیقات بازار» از او پرسیده شد. زوکربرگ انکار کرد که او تا به حال از این حادثه شنیده حتی به عنوان او به کنگره گفت، تحت سوگند، که شرکت کوکی ها برای پیگیری اطلاعات خصوصی استفاده نمی کند (آن را ندارد). پومپئو از دولت نظارتی PRC به نظر می رسه که کمی بیشتر از حفاظت از دولت نظارتی باشه.

گوشی های آندروید گوگل از قبل نصب شده با یک لیست طولانی از همیشه در، همیشه گوش دادن، همیشه ردیابی ویژگی های که بی سر و صدا پنهان مشتریان ‘عادات گوشی های هوشمند و محل: داده ها به طور فزاینده ای به پلیس تحویل داده، و، مثل همیشه، اهرم برای تبلیغات هدفمند توسط طیف ذهن نگران کننده از شرکت ها.

در اینجا بسیار کمی است که می تواند در نظر گرفته شود “تمیز” ، مگر اینکه آن را عالی تمیز کردن قدرت صابون کبود گوشی شما در حال حاضر به شما توصیه می کند چرا که آن را به طور مداوم توسط فیس بوک ، گوگل ، و بازاریابان بی شماری ردیابی وجود دارد. Skype که یکی از محبوب ترین و مورد اعتمادترین نرم افزارهای جهان است، به طور بدنامی توسط صاحب آمریکایی اش خراب کاری شد تا آژانس امنیت ملی به طور مؤثری بر مکالماتی که انجام داد جاسوسی کند. بقیه دنیا مطمئنا ً داره حس میکنه که اینجوری پاک شده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im