مبارزه برای محافظت از دسترسی به سقط جنین در میان همه گیر

آن را بسیار گذشته ساعت 8 صبح در صبح روز شنبه در اواخر ماه آوریل و ضد انتخاب معترضان در خارج از جکسون زنان سازمان بهداشت و درمان تنها کلینیک سقط جنین در می سی سی پی در حال حاضر چموش: وجود سه مرد با bullhorns, از جمله یکی در بالای یک نردبان; یک از 1200 وات بلندگو اشاره به سمت درمانگاه درب جلو و یکی دیگر از معترضان باد یک shofar. “خوش آمدید به سیرک” گفت: کیم گیبسون یک کلینیک همراهی که با این نسخهها کار به نگه داشتن ضرب وشتم دور از بیماران.

حتی به عنوان coronavirus همه گیر است گریبانگیر ملت (موارد جدید هستند و هنوز هم در حال افزایش است در می سی سی پی) به معترضان نادیده گرفته جکسون اقامت در خانه نظم و همواره موفق به پوشیدن ماسک و یا نگه داشتن مناسب فاصله اجتماعی — و نه تنها با یکدیگر بلکه از بیماران که خودروهای آنها به آسانی رویکرد در تلاش برای “مشاوره” آنها و دست های ضد سقط جنین تبلیغات.

در بهترین زمان از صحنه خارج جکسون درمانگاه پر هرج و مرج است. معترضان به طور منظم جمعیت حصار خط از خانه صورتی آن را به عنوان شناخته شده است به دلیل پر جنب و جوش رنگ صورتی استفاده شده است ، در طول Covid-19 بحران فعالیت amped. در یک روز در اواخر ماه مارس حدود 100 معترض فرود در درمانگاه. اکثریت معترضان زندگی نمی کنند در جکسون و برخی از آنها حتی سفر از خارج از دولت از جمله یک خانواده با هشت بچه ها سوار که از کارولینای شمالی است. “سقط جنین گردشگری” گیبسون خواستار آن است.

در تاریخ 1 مه دو هفته قبل از جکسون اقامت در خانه سفارش تمام شده و فقط قبل از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز رسما اعلام کرد دولت خواهد بازگشایی رستوران ها و پارک های مسلح مخالفان — از جمله بسیاری از کسانی که به طور منظم به اعتراض در خانه صورتی — بسیج در کنگره آمریکا در حمایت از حق خود را به جمع آوری بدون ماسک صورت یا اجتماعی فاصله. آنها به ارمغان آورد که همان گوشخراشی البته بدون سلاح گرم به صورتی خانه.

معترضان به عمد سعی در به دست انداز جاده را به مردم خارج از درمانگاه و حاضر به حرکت از پیاده رو اجازه می دهد تا اسکورت و بیماران مبتلا به آن منتقل می کند. پلیس نامیده شده اند اما حتی زمانی که این شهر را مستند بود در اثر کامل آنها چیزی برای فروکش کردن این جنون. این غیر معمول نیست در جکسون که در آن پلیس به طور معمول موفق به اجرای شهرستان احکام است که باید محدود معترضان’ فعالیت است. در ماه آوریل در حالی که در پاسخ به گیبسون تماس در مورد یک معترض تعقیب اسکورت و تنه زدن کتاب مقدس خود را در چهره خود یک افسر به او گفت که در کلینیک “ما یک جزیره در خود ما است,” او گفت:. “منظورم این است که به معنای واقعی کلمه او آن را گفت.”

گیبسون و Derenda Hancock هر دو جانباز درمانگاه اسکورت با یک گروه شناخته شده به عنوان Pinkhouse مدافعان می گویند معترضان شده اند رو به با امید که وقوع خواهد دید درمانگاه. “پس از این آغاز شده است و آنها تهاجمی تر هستند چرا که آنها فکر می کنند که دندان های خود را در چیزی است که می توانید آن را تعطیل” گیبسون گفت. “آنها فقط به نرده بر این واقعیت است که آن را هنوز هم باز است.”

ضد سقط جنین سیاستمداران در سراسر نوار زیادی از این کشور را تصرف کردند در بحران بهداشت عمومی به منظور فشار برای درمانگاه تعطیلی در حالی که به طور همزمان حمایت کمتر سختگیرانه محدودیت در چیزهایی مانند تجمعات مذهبی و فروشگاه تفنگ عملیات. و هر دو سیاستمداران و فعالان را تشویق می کردند این معترضان decrying موارد نادر که در آن آنها دستگیر شده اند و برای مقابله با بحران بهداشتی مربوط به سفارشات. پس از یک حادثه در Charlotte, North Carolina, دیابت تد کروز در زمان به توییتر نوشته “NC Dem آنهم به اشتباه تلقی انتخابی سقط جنین ‘ضروری’ اجازه می دهد سقط جنین drs و کارکنان برای جمع آوری در گروه های بزرگتر. اگر ارائه سقط جنین ضروری است, سپس مسالمت آمیز به زنان باردار مشاوره در جایگزین هایی برای سقط جنین نیز ضروری است.'”

این جریان سیاسی از سقط جنین در میان شیوع دارای جسارت معترضان ایجاد whiplash برای بیماران و ارائه دهندگان و دوباره برجسته طبیعت حساس از مراقبت های بهداشت باروری سیستم عامل تحت سنگین و غیر ضروری و مقررات.

آن را نیز کشیده شده به استارک امداد نفاق از معترضان که مخالف بهداشت و ایمنی اقدامات در تلاش برای سرزنش زنان به دنبال مراقبت های بهداشتی. به عنوان نویسنده دانیل Campoamor پست شده در رسانه های اجتماعی در اواسط ماه آوریل “از ون نمودار از مردم معترض پناهگاه در محل سفارشات زیرا آنها نمی مانند” دولت به آنها می گوید چه باید بکنید و افرادی که فکر می کنم دولت باید بگویید باردار و افرادی که می خواهید سقط جنین چه باید بکنید با بدن خود را توسط یک غول دایره.”

A pro-life activist and a volunteer who escorts patients into the Jackson Women's Health Organization, the last abortion clinic in Mississippi, waits for patients to arrive April 5, 2018 in Jackson, Mississippi. - Women have been able to legally seek an abortion throughout the United States since 1973's landmark Supreme Court decision Roe v. Wade. But the right to reproductive choice remain tenuous as debate over the issue continues to rage, especially in conservative states like Mississippi which have introduced myriad measures restricting access to services -- creating for many women an effective ban. Mississippi is among seven US states with just one place where women can seek an abortion. (Photo by Brendan Smialowski / AFP) / With AFP Story by Eleonore SENS: Facing legal threats, Mississippi's last abortion clinic stands defiant (Photo credit should read BRENDAN SMIALOWSKI/AFP via Getty Images)

یک ضد سقط جنین فعال و یک درمانگاه اسکورت صبر کنید برای بیماران وارد جکسون زنان سازمان بهداشت و درمان تنها کلینیک سقط جنین در می سی سی پی در آوریل 5, 2018.

عکس: معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

پرتاب به هرج و مرج

در علاوه بر این به برخورد با معترضان گیبسون و هنکاک نیز کمک کرده اند کلینیک مدیریت دقیق پروتکل های جدید طراحی شده برای نگه داشتن کارکنان و بیماران امن است. آنها به ابداع یک تخته سفید و شماره کارت سیستم کنترل جریان ترافیک در داخل و خارج از پارکینگ و درمانگاه. مردم منتظر در اتومبیل های خود را برای شماره خود را به آن می شود و فقط بیماران مجاز در داخل. “ما کسانی هستند که واقعا نیاز به تعادل چگونه بسیاری از مردم در درمانگاه در یک زمان” گفت: Hancock. “ما در حال فاصله همه چیز است.”

این راه سقط جنین خدمات موفق شده در کلینیک ها در سراسر کشور به تصویب رسید که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد در اولین روز از این بیماری همه گیر. روال امتحانات شد و به تعویق افتاد در حالی که دیگر قرار شد تحت فشار قرار دادند به پزشکی از راه دور. برنامه ریزی برای بيماران مبتلا به سقط شد retooled به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله. “ضروری است مراقبت های بهداشتی” جولی Burkhart, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اعتماد زنان که در عمل و درمانگاه در کانزاس و اوکلاهما به من گفت که در اواخر ماه مارس است. “آنها باید بلافاصله آن را; آنها نیاز به آن را به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند برای یک قرار ملاقات. بارداری را متوقف کند در این زمان از یک فاجعه و یا این بیماری همه گیر است که ما در حال حرکت از طریق.”

“فرماندار و دادستان کل ممنوع قرار داده تگزاس بیماران در قلب شکستن شرایط — آن سیاست در بدترین حالت آن.”

که مشاهده شده است توسط مقامات منتخب در تعدادی از کشورها برخی از آنها خواست در اوایل توسط anti-انتخاب طرفداران به خیال سقط جنین غیر ضروری. جایی بود که پیام بیشتر استقبال گرم از در تگزاس که در آن دادستان کل کن Paxton تهدید دهندگان با زمان زندان اگر آنها نمی, توجه اجرایی به منظور محدود کردن غیر ضروری پزشکی است. در حالی که منظور روشن ساخته است که آیا یک روش ضروری بود باید تعیین شده توسط متخصصان پزشکی Paxton نصب تهاجمی حقوقی جنگهای صلیبی به درمانگاه استدلال به دادگاه های فدرال که دولت نیروهای پلیس بودند وسیع در میان همه گیر و هر کس که تا به حال به فداکاری و سقوط در خط.

اما این نیرنگ. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت: همه گیر نظم به معنای درمانگاه باید دید, اما او را تشویق جماعت مذهبی برای جمع آوری و برچسب مغازه اسلحه “ضروری” کسب و کار. و پکستون در حالی که قفسه سینه-thumping در مورد دولت گسترده نیروهای پلیس نوشت, نامه ای به مقامات در Gunnison ایالت کلرادو اعلام کرد که خود را سفارش محرومیت nonresidents در طول همه گیر خواهد محروم تگزاسی از دسترسی به خانه های تعطیلات. “این تبعید غیر ساکن تگزاس مالکان کاملا خلاف قانون اساسی و غیر قابل قبول” او گفت:. آن را به عنوان معلوم Paxton را protestation بهره مند خواهد بود مشروط نه سیاسی هواداران که اموال خود را در کلرادو و با هم باید کمک نزدیک به 2 میلیون دلار در کمک های مالی مبارزات انتخاباتی به پکستون و همسرش آنجلا که یک سناتور.

هنوز Paxton را اعلام و در اواخر ماه مارس با ارسال تگزاس باروری سیستم مراقبت های بهداشتی را به هرج و مرج. صدها نفر از ملاقات بود لغو شد و هزاران نفر از تماس آب گرفتگی دولت درمانگاه. بیش از یک دوره سه روزه برنامه ریزی شده والدین بیشتر تگزاس است که درمانگاه در Austin, دالاس و فورت ورث تا به حال به لغو 261 قرار ملاقات و سابقه نزدیک به 600 تماس از بیماران به دنبال خدمات. “بیماران ترسیده بودند و از کوره در رفته برای گزینه های” سارا گندم سازمان رئیس امور خارجی افسر نوشت: در یک ایمیل. “برخی از بیماران مبتلا به سفر خارج از دولت که قرار دادن آنها در معرض خطر در طول ‘پناهگاه در محل سفارشات. دیگران نمی باید این گزینه با توجه به, مالی, مراقبت از کودک, حمل و نقل, زمان کار, اسناد و مدارک, وضعیت و موانع دیگر. فرماندار و دادستان کل ممنوع قرار داده تگزاس بیماران در قلب شکستن شرایط — آن سیاست در بدترین حالت آن.”

صحنه مشابه در کشورهای در سراسر بخش بزرگی از کشور: Ohio, اوکلاهما, آیووا, آرکانزاس, آلاباما, تنسی, لوئیزیانا, غرب ویرجینیا و می سی سی پی همه در زمان یک شات در بستن کلینیک سقط جنین در میان همه گیر. در نه ایالت از جمله تگزاس کسانی که تلاش ها به پایان رسید و در اقدام قانونی با ارائه دهندگان تحت پیگرد در دولت یا دادگاه فدرال برای جلوگیری از بسته شدن. (اگر چه می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت: این خانه صورتی باید نزدیک مقامات دولتی در نهایت نه نیروی موضوع است.)

“تمام برنامه های من تا به حال برای بازگشت به کار من امیدوار برای بچه های من در زندگی من احساس آن را همه چیز در مورد به پایین تخلیه.”

در همه اما دو کشور کسانی که چالش های قانونی در نهایت نگه داشته درمانگاه باز هر چند بدون مقدار قابل توجهی از whiplash است که طنین انداز در سراسر کشور را محاصره باروری سیستم مراقبت های بهداشتی. در تگزاس هر زمان Paxton خود را از دست داده مورد در دادگاه منطقه ای او زد به شدت محافظه کار 5th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر به صورت فوری (و بی سابقه) مداخله. به عنوان یک نتیجه این ممنوعیت برداشته شد و بارها و بارها و سپس اجرا تا زمانی که فرماندار دستور اجرایی در غیرضروری مراقبت های پزشکی کاسته شد. آرکانزاس نیز موفق به خاموش کردن تمام رویه سقط جنین مراقبت — حتی برای آن دسته از زنان خواهد بود که در گذشته دولت از 20 هفته حاملگی محدود در زمان سفارش برداشته شد — با تشکر مطلوب حاکم توسط 8 مدار.

سازندگان: عملیات در تعدادی از کشورهای حتی اگر تنها به طور خلاصه فرستاده تکاپوی زنان در جستجوی مراقبت. اگر چه پکستون و دیگر مقامات دولتی ادعا کرد که تعطیل درمانگاه بود و تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس خود اقدامات بسیاری از زنان مجبور به سفر در مسافت های طولانی و اغلب در سراسر خطوط دولت است. “من کاملا دست پاچه” یکی از ایالت تنسی گفت: اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا پس از پیدا کردن که او 14 سال حامله و رژیم صهیونیستی است. بیل لی سازندگان: سقط جنین خدمات. او یک مادر مجرد از سه تا از بچه ها در دو. او می خواهم او لوله بستن در سال گذشته دقیقا به این خاطر که او نمی خواست به داشتن فرزند دیگری اما او باردار شدم به هر حال. بود در مواجهه با نیاز به درایو به آتلانتا برای مراقبت — که تقریبا غیر ممکن خواهد بود با سه تا از بچه ها در دو. چه می شود اگر آنها در معرض ویروس? که تماشای آنها را در طول روش ؟ “تمام برنامه های من تا به حال برای بازگشت به کار من امیدوار برای بچه های من در زندگی من احساس آن را همه چیز در مورد به پایین کشیدن” او گفت:. “من یک زن قوی است که غلبه بر بسیاری از ناملایمات در زندگی من, اما این بیش از حد بود.”

Kathaleen Pittman, the administrator of the Hope Medical Group for Women in Shreveport, La., poses for a portrait in the clinic’s recovery room on Feb. 20, 2020. The clinic is one of three in the state that provides abortions to women, and it is challenging a state law that requires doctors who perform abortions to have admitting privileges at a nearby hospital. The Supreme Court is hearing the case on March 4. (CREDIT: Rebecca Santana)

جولی Burkhart, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اعتماد است که تصویر در طول یک مصاحبه در Oklahoma state Capitol در آوریل 10, 2017.

عکس: شکایت Ogrocki/AP

“این فقط احساس بی امان”

در اواخر ماه مارس هنکاک و گیبسون شروع به دیدن بیشتر-از-دولت برچسب ها در خانه صورتی در می سی سی پی در اوکلاهما Burkhart که در عمل اعتماد زنان درمانگاه تلاش شد به جای به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در میان پروتکل های جدید. سپس در مارس 27, اوکلاهما, رژیم صهیونیستی. کوین Stitt اعلام کرد که خدمات سقط جنین وجود داشته باشد ممنوع است. Burkhart گفت: دولت زحمت نیست به او بگویید که او در بر داشت از رسانه ها. زنان در انتظار بودند در کلینیک و Burkhart تا به حال به شکستن این خبر که آنها دیده نمی شود. خارج معترضی بود که با استفاده از یک میکروفون به آنها داد. در همه 164 قرار ملاقات لغو شد.

در این روزها که به دنبال Burkhart کارکنان در آمد به کار های همراه در تلاش برای برنامه ریزی مجدد بيماران در جای دیگر: به آرکانزاس (که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ممنوع مراقبت) و ویچیتا کانزاس که در آن Burkhart دیگر کلینیک واقع شده است. “ما در حال حاضر شاهد مانند یک سه برابر یا بیشتر افزایش بیمار ما بار” در شهر اوکلاهما Burkhart به من گفت که در تاریخ 1 آوریل به دلیل “شکست مفتضحانه” در تگزاس است. “بنابراین در حال حاضر همه تحت فشار قرار دادند تا به کانزاس است.”

به عنوان کشورهای مختلف تلاش برای ممنوعیت سقط جنین, Wichita, درمانگاه شد چیزی از یک فانوس دریایی. در سال 2019 کانزاس دیوان عالی کشور به این نتیجه رسیدند که دولت در قانون اساسی تضمین حق سقط جنین و رژیم صهیونیستی است. لورا کلی نشانه های اولیه در بحران است که او نمی خواهد تحمل هر گونه تلاش برای ممنوعیت باروری مراقبت.

فشار در کلینیک افزایش تصاعدی; در یک هفته Burkhart گفت: درمانگاه دیدم بیش از 250 بيمار. که فشار ادامه داد: حتی پس از اصل محدودیت های “غیر ضروری” روش های پزشکی کاسته چرا که مقامات در آرکانزاس و اوکلاهما شروع نیاز به هر زن به دنبال یک رویه سقط جنین برای اولین بار تست منفی برای Covid-19 که به ایجاد یک جدید تدارکاتی چین و چروک برای ارائه دهندگان مانند Burkhart.

“ما در حال فشرده در مثل جراحی پلاستیک.”

اولین ماده وجود دارد در واقع تهیه تست کیت — هیچ feat کوچک با توجه به گسترده تست برای افراد بدون علامت باقی مانده است تا حد زیادی در دسترس نیست. و پس از آن ماده وجود دارد از گرفتن نتایج آزمون تبدیل به اطراف به سرعت.

تست لازم بود قبل از همه “انتخابی” روش در هر دو ایالت اوکلاهما و آرکانزاس پس در راه قیمومیت بود فقط یکی دیگر از تلاش برای تشخیص سقط جنین غیر ضروری. “ما در حال فشرده در مثل جراحی پلاستیک” Burkhart گفت. اما استفاده از بسیاری از ارائه دهندگان دیگر بود وابستگی های خود به بیمارستان ها و دیگر امکانات با آزمایشگاه دسترسی داشته باشید. “بنابراین آنها باید دسترسی به این نوع از تست که ما اصلا دسترسی به عنوان یک مستقل درمانگاه.”

در علاوه بر این به 20 هفته حاملگی ممنوعیت هر دو آرکانزاس و اوکلاهما باید منتظر بار متصل به دسترسی به سقط جنین; اوکلاهما نیاز به 72 ساعت “بازتاب” دوره بین یک زن ملاقات اول و دوم زمانی که او در واقع می تواند دریافت مراقبت. Burkhart شد و در حال حاضر تست کارکنان در میان بحران بنابراین او می دانست که آن را در حدود سه تا پنج روز برای دریافت نتایج. کاری که با تاخیر زمان برای برنامه ریزی قرار ملاقات سقط حتی سختتر است.

“این دستور مکان مانع دیگری در مقابل زنان در تلاش برای دسترسی به سقط جنین مراقبت” و مجازات بیماران Burkhart نوشت: در یک ایمیل. پس از تست مورد نیاز در زمان اثر او تا به حال به برنامه ریزی مجدد بیمارانی که نتایج آزمون نمی آمد در زمان به عقب; برخی بودند که قبلا در طول بارداری خود تصمیم گرفتند برای دارو سقط جنین است که در دسترس از طریق 10 هفته از بارداری; دیگران تا به حال به سفر بیش از خطوط دولت — از جمله به Burkhart را کانزاس درمانگاه — برای جلوگیری از موانع اضافی برای خدمات.

Burkhart و کارکنان خود بودند خسته او به من گفت. “این فقط احساس بی امان.”

در ژوئن 12 تست مورد نیاز برای اوکلاهما برداشته شد. چگونه به سرعت همه چیز را در سطح خارج Burkhart گفت: باقی مانده است دیده می شود.

لفاظی و تهدید

به عنوان بحران بهداشت عمومی تحت عناوین نمایندگان مجلس در برخی از کشورها با اینحال ادامه داد: apace در خود تلاش گسترده تر به تضعیف حقوق باروری. در کانزاس محافظه کار قانونگذاران نگران بالا خود را به دادگاه 2019 سقط جنین حکم اعدام یک روحانی پیشنهاد به گسترش پوشش مدیکید به حدود 130,000 ایجاد ساکنان مگر اینکه همکاران خود موافق به اصلاح قانون اساسی انکار زنان سقط جنین را. در اوکلاهما قانونگذاران تحت فشار قرار دادند از طریق لایحه ای است که اجازه می دهد تا “پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ” به شکایت سقط جنین ارائه دهنده به صورت “غیر عمدی.”

و در کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear وتو لایحه که باید توسعه یافته به دولت را دادستان توانایی اجرای ایمنی و بهداشت کدهای مختلف از جمله قدرت به بازرسی درمانگاه سقط جنین — بی باک تلاش به مقامات اجرای قانون قدرت را به طور مستقیم نظارت و دخالت در درمانگاه عملیات که به مدت طولانی تحت نظارت صرفا توسط مقامات بهداشت عمومی.

Kathaleen Pittman, the administrator of the Hope Medical Group for Women in Shreveport, La., poses for a portrait in the clinic’s recovery room on Feb. 20, 2020. The clinic is one of three in the state that provides abortions to women, and it is challenging a state law that requires doctors who perform abortions to have admitting privileges at a nearby hospital. The Supreme Court is hearing the case on March 4. (CREDIT: Rebecca Santana)

Kathaleen Pittman مدیر امیدوارم که گروه پزشکی برای زنان در Shreveport, La., شمار برای یک پرتره در کلینیک بازیابی اتاق در فوریه. 20, 2020.

عکس: ربکا سانتانا/AP

در واقع در اوایل ماه آوریل این بود که دو نفر از اعضای لوئیزیانا دفتر دادستان کل — و نه لوئیزیانا وزارت بهداشت — که فرود امید گروه پزشکی برای زنان در شریوپورت صورت سرزده بازرسی Kathaleen Pittman کلینیک دیرین مدیر به خبرنگاران گفت: در طول یک تماس را فشار دهید. آنها می خواستند برای دیدن چگونه مرکز مدیریت اجتماعی فاصله, بررسی سهام خود را از PPE و بررسی های مختلف دیگر Covid-19 پروتکل های. آنها همچنین خواستار دیدن محرمانه سوابق بیمار. “این بسیار نگرانکننده است. ما عادت کرده اند به بازدید سرزده از LDH اما هرگز به لوی سارنوالی” پیتمن گفت که “به طور معمول بدون تحمل تا آنجا که بازرسی و اجرا کنند.”

“ما به طور مداوم بمباران مداوم با تماس از زنانی که به شدت در تلاش برای دریافت در.”

بازدید آمد در میان درمانگاه مبارزه را به جای بیماران از یک لیست در حال رشد از کشورهای که در آن مقامات دولتی با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک بهانه به درمانگاه. AG در لوئیزیانا ناموفق بود در پیشنهاد خود را به انجام همان. “ما به طور مداوم بمباران مداوم با تماس از زنانی که به شدت در تلاش برای به دست آوردن” پیتمن گفت.

و سپس آزار و اذیت از ضد سقط جنین در ایران ، آنها خواستار این درمانگاه بیش از حد. “یک لحظه ما در حال تلاش به راحتی یک زن از طریق تلفن. لحظه ای بعد ما در حال تلاش برای بدست آوردن دور از یک تماس تلفنی و یا برای ثبت شماره تلفن از یک harasser,” او گفت:. “این واقعا شروع به گرفتن عوارض آن.”

کسانی که در حقوق باروری جنبش می دانیم که تهدیدات در حال تاسف بخشی از چشم انداز که در زمان اغلب مربوط به تقویت ضد سقط جنین لفاظی های سیاستمداران را به پایان رسید در امواج خشونت مرگبار. “هر کسی که در این زمینه بسیار طولانی می داند کسی که کشته شده است” بسیار Rev. کاترین Ragsdale, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی سقط جنین فدراسیون به من گفت. در واقع Burkhart را ویچیتا درمانگاه در همان ساختمان قرار دارد که یک کلینیک های اجرا شده توسط دوست او و در محضر استاد دکتر جورج پنجه که ترور شد در سال 2009 توسط یک ضد سقط جنین zealot. Burkhart شده است موضوع پایدار آزار و اذیت از جمله توسط معترضان که اعتصاب خود را در خارج از خانه و قرار دادن چهره خود را در “می خواستم”-style آگهی.

این NAF آهنگ های خشونت و تهدید علیه سقط جنین ارائه دهندگان که علامت نگران کننده رو به بالا پس از 2016 انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در میان همه گیر Ragsdale می گوید: “فریبنده اهریمنی غیر انسانی و بلاغت است که در استروئیدها” با مردم مانند تگزاس AG Paxton چرخاندن هدف از بهداشت عمومی سفارشات به سیاسی صف آرایی گریه می کند. با این ادعا سقط جنین غیر ضروری — پزشکی عزم او بی حد و حصر را — پکستون است و اساسا سگ-سوت کشید ضد سقط جنین فعالان به عمل است. “آنها جسارت,” Ragsdale می گوید. “و گفت که سقط جنین ضروری مراقبت های بهداشتی و در همان زمان گفت که این مردمی هستند معاف از اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات که هر کس دیگری است که موضوع به این دلیل که آنها ابراز مذهبی نظر است.”

“او آنها را تماشا جمع آوری 50 قوی بدون ماسک, هیچ چیز. او آنها را تماشا قرار داده تا یک نردبان به نگاه را از طریق درب جلو.”

در اواخر ماه آوریل به طور منظم از معترضان در خانه صورتی, Coleman, Boyd شروع به ضرب و شتم تا پشتیبانی از صبح روز شنبه “کلیسا” در خارج از درمانگاه. اولین گردهمایی خود جلب کرد برخی از 80 معترضان. زمانی که کلمن ارسال شده قصد دارد برای بار دوم در اعتراض Facebook, Gibson تا به حال به اندازه کافی بود. او می گذراند یک ایمیل به در مارس 4 به مقامات محلی در اداره پلیس و دفتر شهردار به عنوان رئیس شورای شهر و شهرستان وکیل. او با ارسال یک لینک به یک نزدیک به hourlong تصویری از بوید در اولین تجمع در خارج از درمانگاه که در آن معترضان فریاد زد در بیماران مسدود و جاده — و پرسید: چرا این شهرستان نیست اجرای آن بافر-منطقه فرمان به معنای اهلی اقدامات تهاجمی.

“این یک وضعیت خطرناک خارج از مرکز پزشکی” گیبسون نوشت. “بیماران و همراهان خود را در حال ترس و وحشت توسط این افراد است. محله رنج می برد خود را سر و صدا و آزار و اذیت به عنوان به خوبی. به عنوان یک داوطلب و یک شهروند نگران جکسون, من به کمک شما قدردانی. این افراد در حال تجمع در خارج از یک مرکز پزشکی در طول یک بیماری همه گیر به خطر انداختن دیگران است.”

هیچ یک از مسئولان شهرستان در پاسخ به ایمیل خود, اما یک پلیس را نشان می دهد تا در خارج از درمانگاه که روز شنبه. او فقط نشسته در ماشین خود ، “او آنها را تماشا جمع آوری 50 قوی بدون ماسک هیچ چیز” گیبسون به من گفت. “او آنها را تماشا قرار داده تا یک نردبان به نگاه را از طریق درب جلو.”

به عنوان خسته کننده به عنوان آن شده است Gibson, و, Hancock, باقی می ماند مصمم به کمک به زنان حرکت همه گیر و معترضان. با همه چیز است که رفتن در این خانه صورتی را بیماران “گرفته شده و آن را کاملا در گشاد گشاد راه رفتن” هنکاک گفت. در حالی که وجود دارد “هیچ چیز واقعا خوب” در مورد وضعیت فعلی چیزی است که وجود دارد “خیلی باحال” است که اتفاق افتاده است: بیماران نیز جسارت. گیبسون موافق است. “این نوع گالوانیزه آنها را” او گفت:. “آن را برای اعطا گرفته, بسیار, به دلیل آن ساخته شده است ساده به آنها چگونه شکننده آن همه است,” او اضافه شده است. “چگونه معنی دار از آن همه است … و چگونه آن را می تواند همه رفته واقعی لعنت سریع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>