مبارزه در داخل حزب دموکرات است که در کشت و خانه مقدماتی در تگزاس و کالیفرنیا در سه شنبه

گذشته هفته چند شنبه است loomed به عنوان یک شبح به صورت دموکراتیک استقرار با چهره های پیشرو در حزب با اشاره به 3 مارس مقدماتی به عنوان آخرین مهلت برای توقف حرکت بالقوه فراری نامزد در برنی ساندرز.

تا کنون ایجاد شده بدون پیشرفت در تحکیم نیروهای خود را در برابر ساندرز که تنها در ادامه به افزایش در پای صندوقهای رای است. دو رقمی پیروزی در نوادا به او داده حرکت هر چند نظرسنجی ها او را انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در کارولینای جنوبی امروز. هنوز ساندرز قرار گرفته است در بسیاری از سوپر شنبه متحده که از آن او می تواند پدیدار presumptive نامزد.

کشت و خانه نژادها در سراسر کشور در ضمن می توانید با قرار دادن یک علامت تعجب در افزایش تدریجی انرژی و یا آنها می تواند علامت یک نقطه روشن در تاریکی لحظه برای ایجاد, اگر این مدیریت به ضرب و شتم به outspent رقبا. دو کشور در کانون این دعوا تگزاس و کالیفرنیا — ماساچوست یکی دیگر از شنبه, دولت, ندارد, آن کنگره مقدماتی تا سپتامبر است. این نتایج می تواند سیگنال که آیا انرژی پشت ساندرز جنبش مسری است یا موجود با حضور همه جانبه از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

تگزاس

تگزاس 25: هایدی اسلون v. جولی Oliver

در تگزاس را 25th, منطقه, دو, زنان رو در امید به چالش کشیدن منطقه خود را جمهوری خواه مناظره Rep. راجر ویلیامز 70 ساله فروشنده ماشین است که در دفتر از سال 2013. دموکراتیک اولیه روز سه شنبه بین 47 ساله جولی الیور زد که برای کنگره در سال 2018 و 34 ساله هایدی اسلون یک فعال سیاسی با آستین فصل از DSA.

این منطقه محسوب نمی شود رقابتی توسط DCCC استاندارد. آن را تا حد زیادی روستایی, قرمز منطقه که رفت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 توسط 14.8 امتیاز. (تهمت برنده تگزاس با 9 امتیاز.) اما الیور تنگ شده که شکاف در سال 2018 اجرا در آینده فقط 8.7 امتیاز پشت سر ویلیامز. او امیدوار است دو سال دیگر از مبارزات انتخاباتی می تواند فشار خود را بیش از لبه. الیور تایید شده توسط گروه مانند خانواده های شاغل, پارتی, Moms Demand Action و Wimberley تفکیک سوره.

اسلون انتخاباتی زدم در 80,000 درب در شش ماه و قصد دارد برای رسیدن به 100,000 درب اصلی.

اسلون یکی از تنها سه کنگره نامزدهای این چرخه حمایت ملی DSA و او نیز مترقی تاییدیه از طلوع آفتاب حرکت مردم در سیاست های, پروژه و آستین مرکزی کار شورای. تگزاس و عقبی و تگزاس AFL-CIO به دو تاییدیه برای هر دو الیور و اسلون.

اسلون به امید پیروزی او در مسابقه با یک رکورد فوق العاده canvassing تلاش است. در طی شش ماه مبارزات انتخاباتی او زدم و در 80,000 درب و قصد دارد برای رسیدن به 100,000 درب اصلی. اسلون مشغول به کار به عنوان یک معلم مهد کودک برای دانش آموزان با ناتوانی و اخیرا به عنوان یک کشاورز با این که قبلا بی خانمان. او به مشارکت در سازماندهی جامعه با آستین DSA فصل پس از انتخابات 2016. الیور یک وکیل با دو دهه تجربه در بهداشت و درمان سرمایه گذاری.

هر دو نامزد در حال اجرا بر روی یک سبز جدید مقابله مدیکر برای همه, و پایان دادن به جرم حبس. الیور کمپین رد تمام PAC پول در حالی که اسلون رد تمام شرکت های بزرگ کمک های مالی و کمک از توسعه دهندگان. نه افزایش مقدار پول هر چند الیور مطرح $386,000 در مقایسه با اسلوان را $176,000.

تگزاس 28: جسیکا کیسنرس v. هنری Cuellar (وقت)

در یکی از بزرگترین آزمون برای مترقی جنبش 26 ساله جسیکا کیسنرس مواجه است در تگزاس 28th منطقه در برابر هنری Cuellar 15 سال در خانه وقت و یکی از محافظه کار ترین دموکرات در کنگره است. کیسنرس که در حال اجرا است در مدیکر برای همه, سبز معامله جدید و با افتخار دفاع از حقوق باروری در برابر او anti-انتخاب حریف مسلح با غیر منتظره ای موفق در جذب سرمایه مسافت برای اولین بار نامزد و مشخصات بالا لیبرال و کار تاییدیه از جمله تگزاس AFL-CIO SEIU امیلی لیست سنسور. ساندرز و الیزابت وارن و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز.

در سه ماهه چهارم سال 2019, کیسنرس outraised Cuellar $513,000 به $431,000 و — به عنوان رهگیری که قبلا گزارش — مترقی گروه ها و اتحادیه های کارگری اعلام کرد آنها می شود در حال اجرا مستقل هزینه حداقل $350,000 در دو هفته گذشته از مسابقه در canvassing, تبلیغات و تلفن-بانکی برای دریافت کیسنرس بیش از خط پایان. هواداران نیز با اشاره به رفتن در طرح دعوی در دادگاه توسط Cuellar سابق رئیس ستاد اقامه کنگره از شلیک به او چرا که او باردار بود.

اما Cuellar است ابزار خود را در مبارزات انتخاباتی آرسنال. در اواخر ماه فوریه در ایالات متحده به مجلس نانسی پلوسی, سفر به لاریدو به مبارزات انتخاباتی برای او. “ما می خواهیم این را به عنوان نه تنها یک پیروزی اما یک پیروزی چشمگیر برای هنری Cuellar,” قدرتمند دموکراتیک رهبر گفت. Cuellar همچنین دارای مقدار زیادی از پول در دست و دریافت برخی کمک از خارج از ایالات متحده به اتاق بازرگانی آمریکا ارتباط بانکی و تیره-پول گروه به نام کارگران آمریکایی برای پیشرفت که صرف بیش از $700 ، 000 نفر در بهداشت و درمان تبلیغ در ماه ژانویه است. او حتی اولین دموکرات در کنگره به حمایت مالی از دریافت فوق العاده PAC تاسیس و تامین مالی میلیاردر چارلز کخ که صرف $34,000.

تگزاس 3: لولو Seikaly v. شان McCaffity

در تگزاس 3, کنگره منطقه را پوشش می دهد که یک منطقه حومه شمال دالاس و یک نوار زیادی از Collin County, دو دموکراتیک نامزدهای رو برای این فرصت را در منطقه خود را جمهوری خواه نماینده ون تیلور که برنده صندلی خود را در سال 2018 با ده امتیاز. دموکراتیک مسابقه بین لولو Seikaly یک وکیل متخصص در اشتغال و قانون کار و شان McCaffity یک دادگاه وکیل است که متخصص در دادخواهی های تجاری است. هر دو وارد مسابقه در ماه اکتبر. توسط اواسط ماه فوریه Seikaly مطرح کرده بود $173,031 و McCaffity مطرح کرده بود $308,240. (یک سوم دموکرات تنر انجام است, نیز در حال اجرا است اما تنها حدود $18,000 در تقریبا یک سال از مبارزات انتخاباتی.)

ناراحتی توسط Seikaly خواهد سیگنال است که یک نام تجاری جدید از نامزدها در حال تبدیل شدن به قابل دوام در تگزاس حتی به عنوان دو نامزد بر روی کاغذ مشابه هستند.

صندلی شده است GOP-کنترل شده برای سال, اما این منطقه شده است روند چپ آن را به عنوان رشد کرده است متنوع تر است. منطقه رفت 64-34 میت رامنی در سال 2012 55-41 برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 از سوی دیگر ، تد کروز تنها برنده 51-48 در سال 2018 است. این منطقه نیز بسیار بیشتر تحصیل کرده در کشور برگزار شد در حال حاضر توسط یک جمهوری خواه — نوع حومه منطقه شده است که روند دموکراتیک در سراسر کشور است.

Seikaly دختر از پدر و مادر که فرار کرد لبنان را به جنگ داخلی و در حال اجرا است به تگزاس برای اولین بار عربی-نماینده کنگره آمریکا. به عنوان است که به ندرت مورد در نوسان مناطق نه نامزد پذیرای مدیکر برای همه یا سبز جدید معامله و هر دو در حال مبارزه علیه خصوصی سازی مدارس دولتی یک انسانی تر سیاست های مهاجرتی و کنترل اسلحه. Seikaly را تشویق به اجرای تگزاس مترقی فعال لیلیان Salerno یک 2018 کنگره نامزد است تا حد زیادی در حال اجرا خارج از دستگاه حزب و ناراحتی او خواهد سیگنال است که یک نام تجاری جدید از نامزدها در حال تبدیل شدن به قابل دوام در تگزاس حتی به عنوان سیستم عامل از دو نامزد بر روی کاغذ مشابه هستند.

در حالی که Rep. تیلور تلاش می کند تا زمین خود را به عنوان یک کمتر ایدئولوژیک محافظه کار که بیشتر مایل به تعامل با دموکرات ها در سراسر راهرو مخالفان خود توجه داشته باشید که او هنوز رای دادند در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن 96 درصد از زمان.

تگزاس 24: کیم اولسون v. Candace Valenzuela

حومه منطقه پوشا دالاس و فورت ورث چاله کیم اولسون — یک بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ برش از استقرار پارچه در برابر Candace Valenzuela.

اولسون مطرح است مبلغ قابل توجهی آنلاین با نبرد-آزمایش I-was-a-زن-بمب افکن مسیر است که به خوبی کار می کرد برای دیگر نامزدهای دموکرات. اولسون بزرگترین مانع — و به احتمال زیاد دلیل این که او نمی باید حمایت DCCC — این است که او متهم شده بود با جنگ احتکار در عراق است. به لس آنجلس تایمز گزارش داد در سال 2006: “پنتاگون محققان ادعا می کنند که در حالی که در وظیفه فعال به عنوان یکی از قدرتمند ترین شخصیت در عراق اولسون تاسیس ایالات متحده شاخه ای از آفریقای جنوبی شرکت امنیتی پس از کمک به آن برنده بیش از 3 میلیون دلار در قرارداد برای ارائه حمایت برای ارشد آمریکا و مقامات انگلیسی و همچنین برای KBR یک شرکت تابعه از شرکت هالی برتون.”

اولسون زده درخواست معامله copping به دو کمتر اتهامات مربوط به تضاد منافع و به دست آوردن اشتغال در خارج بدون اجازه و اجازه داده شد به بازنشسته با محترم تخلیه. هنوز هم آن را می سازد آن را سخت به ببینید که چگونه است که ثبت می شود گذشته رای دهندگان در انتخابات پارلمانی با وجود اولسون تلاش برای جلو افتادن از آن در باز آگهی: “دولت ما حتی نمی تواند پرداخت به جزئیات امنیتی حفاظت از آمریکایی ها. جنگجو در من انجام آنچه که من تا به حال به انجام به تیم امنیتی پرداخت می شود و صرفه جویی در زندگی می کند.”

امیلی لیست — که بسیار به ندرت تایید در یک مسابقه بین دو نرم افزار-انتخاب زنان و حتی بیشتر به ندرت تایید مترقی از دو واز پشت Candace Valenzuela.

امیلی لیست — که بسیار به ندرت تایید در یک مسابقه بین دو نرم افزار-انتخاب زنان و حتی بیشتر به ندرت تایید مترقی از دو واز پشت Candace Valenzuela, محلی عضو هیئت مدیره مدرسه که تجربه بی خانمانی در حال رشد به اطلاع او سیاست است. این نشانه این است که DC دموکرات ها در حال فاصله گرفتن از اولسون با وجود او استقرار پسند مشخصات — و آن ساکت برخی از خشم و امیلی لیست از کنگره اسپانیایی انجمن برای تایید و برابر وقت تگزاس در کنگره هنری Cuellar هنگامی که آن را پشت جسیکا کیسنرس. (Valenzuela مسابقه یک اولویت بالا برای CHC که می بیند یک فرصت برای گسترش صفوف خود را در TX-24.) andValenzuela در حال اجرا نیست و به عدالت دموکرات است اما به سادگی متفقین با آن جناح از حزب.

یک سوم دموکرات Jan مک داول در حال اجرا است برای بار دوم. در سال 2018 او آمد و در چهار نقطه از unseating وقت کنی Marchant با threadbare, کمپین مطرح است اما فقط $73,000 در سال 2020 چرخه تا کنون — به Valenzuela دلار 442,000 و اولسون $967,000. که به احتمال زیاد به معنی دور اگر هیچ یک از آنها را می توانید بالای 50 درصد است. Marchant بخشی از ایران فرار کردن درب شناخته شده به عنوان Texit نیست در حال اجرا برای گروههای ایجاد یک باز اولیه در طرف او.

تگزاس 10: Mike Siegel v. شانون Hutcheson

در سال 2018 از 10 کنگره منطقه — که امتداد از Austin حومه شهر به حومه هوستون — نوشته شده توسط DCCC رفته به وقت Michael McCaul در سال 2016 با 19 امتیاز. اما حقوق مدنی وکیل مایک سیگل در حال اجرا به عنوان یک unapologetic مترقی و مردمی بسته آن را به عرض پنج امتیاز.

آورده است که در یک تعداد انگشت شماری از رقبای جدید این چرخه از جمله شانون Hutcheson روشن واشنگتن مورد علاقه. Hutcheson شده است گل نشسته در اولیه توسط شرکت قانون کار به خصوص دفاع او از گارد زندان متهم به آزار مهاجران در میان دیگر موارد بحث برانگیز. او رای دادند و در سال 2010 جمهوری خواه اولیه, سال, چای, حزب, واکنش باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و حمایت قوی از این شرکت حقوقی است که متصل به تگزاس ایران ماشین آلات.

در بسیاری از راه های TX-10 یک مسابقه برگشت از بسیاری از اولیه مسابقات 2018 که بازمی گردد چپ در برابر استقرار و اکثرا برنده استقرار. اما این مسابقه نیز شامل کارت های وحشی. در حالی که هوستون کرونیکل تایید Siegel که یک داوطلب ارتش شده است که در این زمینه برای ماه Austin Chronicle پشت Pritesh گاندی یک دکتر که در حال اجرا در سمت چپ Hutcheson اما به حق Siegel. ترکیبی فوق العاده PAC پشتوانه گاندی در حال گذراندن بزرگ حمله Hutcheson. اجرا کردن احتمال وجود دارد; سوال این است که آیا Siegel آن را.

کالیفرنیا

کالیفرنیا 16: Esmeralda, Soria v. جیم کاستاریکا (وقت)

در کالیفرنیا 16th District, Rep. جیم کاستاریکا یکی از محافظه کار ترین دموکرات در خانه و یک رهبر سگ آبی ائتلاف مواجه است که اول جدی و چالش اصلی در هشت دوره حرفه ای در کنگره است. شهرستان فرسنو Councilmember Esmeralda, Soria, یک دختر مکزیکی مهاجر farmworkers است به چالش کشیدن کاستاریکا از سمت چپ. پلت فرم خود را رد شرکت PAC پول و شامل مدیکر برای همه است. اگر چه 37 ساله امیدوار نیست به ویژه رادیکال های سیاست بیشتر تراز وسط قرار دارد با محکم آبی منطقه از کاستاریکا را که رای داده همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار نزدیک به نیمی از زمان.

رکورد خود را شامل آرا — در کنار خود را عمدتا جمهوری خواه همکاران — به ساییده شدن مقررات زیست محیطی دفاع ایالات متحده مهاجرت و گمرک و غرفه اقدام عربستان سعودی را به جنگ در یمن. و قبل از ورود به کنگره به عنوان یک سناتور ایالت او به رهبری تلاش برای ممنوعیت ترین نوع کنترل اجاره در کالیفرنیا است.

جیم کاستاریکا یکی از محافظه کار ترین دموکرات در خانه مواجه است که اول جدی و چالش اصلی در هشت دوره حرفه ای در کنگره است.

با وجود نداشتن مطرح شده به عنوان مقدار پول به عنوان هشت ترم وقت Soria با موفقیت مسدود کاستاریکا از برنده شدن در کالیفرنیا از حزب دموکرات اولیه تایید شده در کنوانسیون حزب در ماه نوامبر گذشته با دریافت 46 درصد از آرا را به خود 49 درصد است. کالیفرنیا بالا-دو اولیه سیستم به این معنی است که نامزد دریافت خواهید کرد که بیشترین آرا را به انتخابات عمومی در ماه نوامبر بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی. در سال 2014 کاستاریکا که تنها تا به حال به دفع کردن جمهوری خواهان تقریبا از دست داده خود را امن صندلی به طور مبهم با کمبود بودجه روبرو عربستان رقیب.

دموکرات کیم ویلیامز سابق تاریخچه استاد دانشگاه و دیپلمات های ایالات متحده نیز در حال اجرا در اولیه است اما تلاش برای به دست آوردن کشش. ویلیامز به سمت چپ Soria, شناسایی نزدیک به ساندرز سیاست — اما تنها قادر به افزایش حدود 49,825 در بودجه مبارزه انتخاباتی. با نفوذ تدریجی گروه کالیفرنیا شجاعت صف پشت سوریا.

با اولیه انتخابات فقط هفته دور کاستاریکا را دوباره انتخابات شروع به پخش دو حمله های مختلف تبلیغات از جمله یکی بود که تغییر به حذف عکس ها از سوریا و نامزد او را در پاسخ به واکنش جامعه. “Esmeralda دریافت $96,000 در پرداخت مزایا و منافع … به خودش 23 درصد افزایش حقوق در شورای شهر” اصلی این آگهی را بخوانید. “سوریا را نامزد نیز خود را شریک کسب و کار. سوریا را نامزد دریافت میلیون ها نفر.”

کالیفرنیا 53: سارا Jacobs v. ژرژت گومز

در بهار گذشته دموکرات در کنگره سوزان دیویس برگزار شد که کنگره صندلی برای کالیفرنیا 53 منطقه از سال 2003 به طور ناگهانی اعلام کرد او می خواهم گذاشت. در حال حاضر بیش از یک دوجین دموکراتیک نامزدهای رقابت برای نقطه در شهرستان سان Diego منطقه هر چند این مسابقه واقعا بین سارا جاکوبز 31 ساله و سابق اوباما در وزارت دفاع و ژرژت گومز رئيس جمهور از سن دیگو شورای شهر.

جیکوبز در مبارزات انتخاباتی است که bankrolled با پدربزرگ میلیاردر ایروین Jacobs که شرکت تاسیس کوالکام. از اواسط ماه فوریه Jacobs مطرح کرده بود بیش از 2 میلیون و صرف بیش از $1,799,755 و فوق العاده PAC تشکیل شده در ژانویه به پشت او صرف بیش از یک میلیون دلار در تلویزیون دیجیتال و تبلیغات از فوریه 5. با توجه به FEC آشکار جاکوبز را پدربزرگ و مادربزرگ و فوق العاده PAC تنها دو اهدا کنندگان.

گومز که مطرح $657,970 و صرف $537,676 شده است تایید شده توسط کالیفرنیا از حزب دموکرات تعدادی از برجسته اتحادیه های کارگری و سازمان های مترقی و همچنین ساندرز و کنگره حزبی مترقی co-صندلی مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal و علامت Pocan.

با وجود عدم تایید توسط حزب در فوریه جاکوبز کمپین توزیع mailers و درب چوب لباسی که گفت: Jacobs بود “تایید شده توسط کالیفرنیا دموکرات” با یک خر آرم. خواهد رودریگز-کندی رئیس دانشگاه سن دیگو حزب دموکراتیک لعنتی Jacobs در یک کنفرانس مطبوعاتی برای تلاش برای گمراه کردن اهدا کنندگان مورد که حزب وحدت ، در واقع دولت را تایید کرده گومز. (جاکوبز کمپین دفاع از خود میلر و با اشاره به تاییدیه توسط کالیفرنیا معاون فرماندار النی Kounalakis و مظنونان حمله به دانشگاه کتی پورتر, اریک Swalwell و هارلی Rouda به عنوان مدرک زبان عادلانه بود.)

با وجود عدم تایید توسط حزب Jacobs کمپین توزیع mailers و درب چوب لباسی که گفت: Jacobs بود “تایید شده توسط کالیفرنیا دموکرات” با یک خر آرم.

جیکوبز در سال 2018 مبارزات انتخاباتی شده بود به گل نشسته, در ضمن گزارش هایی منتشر شد که او شدید باد خود را از سر گرفت. او از دست داده که کالیفرنیا اولیه به مترقی مایک لوین که رفت به پیروزی در انتخابات عمومی و تلنگر یک صندلی. جاکوبز در حال اجرا است در یک منطقه مختلف این زمان.

یک نظرسنجی منتشر شده در اوایل فوریه توسط San Diego Union-Tribune/10News نشان داد Jacobs با اولین محل منجر شود و با یک جمهوری خواه نامزد کریس Stoddard, polling دوم. در کالیفرنیا بالا دو رای-اهل عمل صورت خاموش در انتخابات عمومی ، اما گومز ممکن است از برخی حمایت های اضافی در آخر ماه از مسابقه. در فوریه 21 Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز تایید گومز و او یکی از هفت مترقی داوطلبان سراسر کشور از او حمایت شود با عمل سیاسی کمیته.

یکی دیگر از رقیب کهنه خوزه Caballero رقابت در برابر گومز برای تبدیل شدن به پیشرو جایگزین برای Jacobs اما ترقی خواهان را تا حد زیادی تثبیت اطراف بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده گومز.

کالیفرنیا 12: شهيد Buttar v. نانسی پلوسی (رییس)

قانون اساسی وکیل و آزادی های مدنی فعال شهيد Buttar در حال اجرا است longshot پیشنهاد در برابر مجلس نانسی پلوسی. یکی دیگر از مترقی آگاتا Bacelar نیز در حال اجرا است اما نه برداشت شتاب.

قبل از Pelosi ماشه در استیضاح, Buttar شد جمع آوری بخار و پس از آن انتخابات ریاست جمهوری است مکیده مقدار اکسیژن از مسابقه. Buttar هدف این است که برای پایان دوم جلوتر از نزدیکترین حزب جمهوری خواه آن را به کلی انتخابات در برابر پلوسی. در سال 2018 او هزار رای ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>