اف بی آی در حال بررسی گسترده اختلاس از گشت مرزی بودجه اتحادیه


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

اف بی آی در حال بررسی ناپدید شدن برخی از 500.000 دلار از خزانه قدرتمند اتحادیه به نمایندگی از این کشور تقریبا 20,000 ماموران مرزبانی گفت: سازمان ملی رئیس جمهور, Brandon جاد.

جاد گفت: این کاوشگر است که با تمرکز بر شناسایی افراد مسئول برای انحراف مسیر پول از حساب های بانکی اتحادیه El Paso شعبه در سال های اخیر است.

“ما می دانیم که FBI به دنبال آن گفت:” جاد ملی گشت مرزی شورا که جعلی است, اتحاد نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گشت مرزی یک بار مبهم آژانس فدرال شده است محوری به مرکز معاند بحث بر سر سیاست های مهاجرتی رو شدید انتقاد بیش از کثیف شرایط در این سازمان به سر می برند بازداشت امکانات یک رشته از مهاجر و میر و آیات است که برخی از 9,500 فعلی و سابق و به بخش خصوصی Facebook گروه که شامل مبتذل و misogynistic محتوا.

به همان اندازه نگران کننده شده است و شواهد از ادامه بی قانونی در آژانس رتبه. بیش از پنج سال گذشته صدها نفر از ماموران مرزبانی دستگیر شده اند به اتهام اعم از مستی رانندگی به قتل باعث شده زنگ هشدار میان رهبران کنگره اجرای قانون کارشناسان و گشت مرزی خود هیئت مشورتی که در سال 2016 هشدار داد که سوء جنایی توسط عوامل می تواند به تضعیف این سازمان توانایی تامین امنیت مرزها.

آشکار رسوایی مالی در ال پاسو بخش یکی از شلوغ ترین و مهم ترین در کشور است که به احتمال زیاد به افزایش تازه سوال در مورد صداقت از عوامل وظیفه پلیس در مرز جنوبی. کارکنان و اجرا تا حد زیادی توسط فعال وظیفه نمایندگی ال پاسو محلی نشان دهنده منافع بیش از 1400 گشت مرزی کارکنان مستقر در سراسر غرب تگزاس و نیومکزیکو.

شایعاتی که محلی خزانه غارت شده بود از طریق یک در حال اجرا اختلاس طرح شده بود در گردش از طریق صفوف گشت مرزی پس از سال 2018 پس از یک تغییر در رهبری محلی است. اما آن را تا ماه نوامبر گذشته که جاد گفت: یک جمع نگران عوامل در ال پاسو دقیقا چقدر پول از دست رفته بود.

با توجه به ضبط صدا به دست آمده توسط ProPublica, جاد گفت: عوامل است که پزشکی قانونی حسابرسان استخدام اتحادیه کشف کرده بود “$352,389.31 بود که اختلاس. آنها همچنین دریافتند که وجود دارد یکی دیگر از $150,035.65 بود که به درستی پرداخت می شود به IRS در پول مالیات. کسی به جیب آن فقط و راه می رفت دور.”

جاد مطمئن عوامل “ما انتظار وجود خواهد داشت کیفرخواست.” سرقت گفت: تا به حال نیز آورده شده است به توجه وزارت کار ایالات متحده که دارای اقتدار برای بررسی اتهامات فساد در سازمان های کارگری و اغلب با این نسخهها کار در رابطه با اف بی آی است.

“این یک سیلی” گفت: یک عامل و عضو اتحادیه که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او مجاز به بحث در مورد اتحادیه امور. “این محل بدنام است برای داشتن مردم در موقعیت های رهبری که هیچ مهارت های رهبری — که هر دو در مدیریت و اتحادیه.”

FBI نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. سخنگوی با وزارت کار را نه تایید و نه انکار وجود تحقیق و تفحص است.

جاد که به تازگی انتخاب شده برای سومین دوره به عنوان رئیس اتحادیه ملی گفت: حسابرسان که به بررسی محلی سوابق مالی بیش از یک نزدیک به 10 سال span یافت “بسیاری از اختلاف.”

او مشخص نیست که دزدی آغاز شده و انرا شناسایی اهداف بالقوه فدرال شد. اما چهار عوامل صحبت کرد که به Marketplace ابراز نگرانی در مورد فعالیت های رئیس سابق محلی رابرت راسل و خواهر سحر Munoz که رفتار محلی منابع مالی و آمادگی خود را مالیات برای یک دهه است.

راسل به عنوان محلی رئیس جمهور از سال 2014 تا 2017 و یکی از تعداد انگشت شماری از مردم با دسترسی به وجوه مالی خود را با توجه به مصاحبه ها و اسناد ثبت شده با وزارت کار. و به او رای دادند بر روی محلی اجرایی هیئت مدیره در سال 2004.

در بهار سال 2018 پس از راسل تا به حال پا به پایین به عنوان رئیس جمهور محلی اخراج Munoz. مقامات اتحادیه گفت: تنها پس از آن که آنها متوجه شدند که امور مالی در بی نظمی و استخدام پزشکی قانونی حسابرس به صیقلی کردن کتاب.

در یک مصاحبه راسل جانباز عامل که همچنان به کار برای گشت مرزی اصرار داشت که هیچ پول ناپدید شده بود در سازمان دیده بان خود را. “من فکر نمی کنم که هیچ پول گم شده,” او گفت:.

به جای راسل در مورد انگیزه های جاد نشان می دهد که جاد و همکارانش اختراع کرده بود کل اختلاس رسوایی “به حرارت از خود” و برای منحرف کردن اذهان رتبه-و-فایل عوامل از نقص جدید در قرارداد کار که جاد مذاکره با دولت فدرال در پاییز گذشته. “آن را صرفا با انگیزه های سیاسی هیچ چیز بیشتر” راسل گفت.

جاد اخراج راسل نظرات: “اف بی آی است راه بیش از حد شلوغ به بررسی مضر.”

اتحادیه جمع آوری حدود 65 میلیارد دلار در هر ماه از هر یک از اعضای آن; پول تقسیم بین محلی و ملی ، در سال 2018 محلی اداره شده در بودجه از حدود 303,000 فدرال اسناد و مدارک نشان می دهد. حق عضویت در ارائه این اتحادیه تنها منبع قابل توجهی از درآمد و خیلی از این پول می رود به پرداخت وکلا و اتحادیه استوارت به کمک عوامل انتظامی اختلافات.

راسل گفت که او تا به حال شده است توسط هر کسی که سوال از اف بی آی و یا وزارت کار. او همچنین گفت خواهر خود نبود درگیر در هر تخلف است.

در طولانی مصاحبه Munoz ارائه یک سری از اظهارات متناقض در مورد رسوایی و او مشکل شخصی تاریخچه. دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط ProPublica نشان می دهد که دادستان در تگزاس و نیومکزیکو را متهم او را با یک رشته از سطح پایین جرائم مالی قدمت آن به سال 1991 از جمله سرقت و جعل و نوشتن چک بد.

او در ابتدا گفت که او تا به حال شنیده در مورد اختلاس اختلاف است. “من هیچ نظری ندارم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد” او گفت:. حدود 30 دقیقه بعد در گفتگو Munoz اعتراف کرد که او می دانست که در مورد اتهامات.

Munoz که او نیز گفت که او تا به حال نشده است در مصاحبه با اف بی آی و یا وزارت کار مصمم بود که او نمی تواند گرفته اند وجوه از حساب های بانکی اتحادیه زیرا او نمی به آنها دسترسی داشته باشند.

روشن نیست که آیا این اتحادیه بررسی Munoz است که یک حسابدار خبره عمومی قبل از استخدام ،

در طول مصاحبه Munoz در ابتدا گفت که او هرگز بازداشت شده است. اما هنگامی که مواجه با زندان رزرو سوابق او اذعان کرد که می خواهم از او می خواهم به طور خلاصه به زندانی در جعل اتهامات در سال 1991 قبل از ارسال $3,000 به قید وثیقه.

Munoz: افرادی که به یک بازنشسته گشت مرزی عامل به چند متضاد حساب از جعل حادثه قبل از اعتراف به این که او تا به حال جعلی پسر عموی او نام یک بانک برداشت لغزش و گرفته بود $175 خارج از اتحادیه های اعتباری حساب. “که تقصیر من بود,” Munoz گفت. “من باید انجام داده است.”

اسناد دادگاه نشان می دهد که در نهایت به اخراج و Munoz مشخص می شود این قسمت به عنوان یک سوء تفاهم بین اعضای خانواده است.

از سال 1997 Munoz متهم شده است با نوشتن چک بد حداقل چهار بار از جمله مداوم مورد در نیومکزیکو. یک کارمند برای دادرس دادگاه در شهر کوچک رویدوسو نیومکزیکو گفت: یک قاضی حکم صادر شده برای Munoz بازداشت برای عدم پرداخت جریمه و هزینه های دادگاه وجود دارد.

Munoz ادعا کرد که او هرگز تا به حال هر گونه مشکلات قانونی در نیومکزیکو و گفت: بسیاری از موارد دیگر که رخ داده است در El Paso, نتیجه یک سرقت دسته چک. El Paso county پرونده های دادگاه نشان می دهد که دو بد بررسی موارد رد شد بدون Munoz مجبور به بازپرداخت پول است.

در چهارمین مورد در سال 2009 او تحت تعقیب قرار بود برای نوشتن بد بررسی برای $1,014 به یک کسب و کار کوچک به فروش می رسد که او کانتر آشپزخانه به گفته پلیس و دادگاه اسناد و مدارک. دادستان کاهش یافته است در این صورت پس از Munoz پرداخت اعاده به آشپزخانه شرکت.

کسر Lujan که در خدمت به عنوان خزانه دار اتحادیه برای هشت سال کاهش یافته است به نظر. او استعفا داد و در سال 2018 پس از اتحادیه اطلاع FBI در مورد پول گم شده است.

در یک اتحادیه در نشست تابستان گذشته جو Frescas های محلی کنونی رئیس جمهور, فرار از طریق گام های محلی گرفته بود به جبران وجوه از دست رفته. Frescas گفت: رهبران اتحادیه به دنبال بازپرداخت برای سرقت منابع مالی از محلی بیمه – قانون فدرال نیاز به اتحادیه های کارگری برای حفظ بیمه برای پوشش دادن هر گونه “ضرر و زیان ناشی از اعمال تقلب و یا نادرستی توسط افسران” – و گفت: محلی آماده مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر Munoz شرکت راه حل های مالیاتی و حسابداری.

جاد تاکید کرد که او را دیده می شود هیچ شواهدی از سوء محلی کنونی رهبری اما برخی از خط مقدم عوامل کار در ال پاسو بخش در حال شک و تردید و گمان مالی سوء رفتار ممکن است فراتر از دست رفته $500,000.

“در دو سال گذشته مالی کنترل شده کمی بهتر است اما نه زیادی,” گفت: یک عامل است که آشنا با عملیات اتحادیه. “پول است که هنوز هم در حال جناح.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>