اف بی آی در حال بررسی اریک پرنس برای تلاش برای تسلیحاتی Dusters محصول

آخرین ممکن است مدت کوتاهی پس از کنگره متهم اریک پرنس از دروغ گفتن تحت سوگند و با اشاره به اتهامات جنایی به وزارت دادگستری دیپلم با نزدیک شدن به بلک واتر موسس برای ارائه کمک و commiserate در مورد شاهزاده بالقوه قانونی معرض خطر است.

شاهزاده که یک بار نقل مکان کرد و به امارات متحده عربی برای جلوگیری از گرفتار شدن در یک محاکمه فدرال بلافاصله اخراج کاردانی نگرانی. او نجس او bragged و خواهد چهره بدون مشکلات قانونی.

“تحت این پسر” شاهزاده گفت: با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به یک فرد با دانش مستقیم از بورس.

که فرض بر این است که در مورد به آزمایش می شود.

شاهزاده وارث یک میلیارد دلار ثروت است که به طور گسترده ای به عنوان یک سایه مشاور رئیس جمهور تحت تحقیقات فدرال خود را برای 2015 اقدام به تغییر دو آمریکایی ساخته شده محصول-گرد هواپیما به هواپیما حمله — تخلف از قاچاق اسلحه و مقررات — دو نفر آشنا با تحقیقات گفت: رهگیری. این هواپیما بخشی از خصوصی خدمات نظامی شاهزاده پیشنهاد به فروش و یا استفاده در مزدور عملیات در آفریقا و جمهوری آذربایجان به عنوان رهگیری قبلا گزارش شده است.

تحقیقات مربوط به اصلاح dusters محصول یکی از چندین مداوم پروب هدف قرار دادن شاهزاده. یکی دیگر از تمرکز بر اتهامات که او به دروغ کنگره در خانه هوش کمیته تحقیق روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 دخالت; یک سوم مربوط به یک سال 2017 مسلح حمل و نقل هوایی پیشنهاد به امارات متحده عربی با توجه به وال استریت ژورنال.

تحقیق و تفحص از شاهزاده همزمان با افزایش نظارت دادستان کل ویلیام بار است که به شدت برای انتقاد از مداخله در دو برجسته دیگر پرونده های جنایی مربوط به دوستان و همکاران از مغلوب ساختن پیشی جستن. شاهزاده تحقیقات و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به او اتهام هستند شاید بیشتر سیاسی متهم شده است.

که شاهزاده در تلاش برای بازو و فروش دو آمریکایی ساخته شده و محصول dusters بخشی از اف بی آی تحقیقات خود را به فعالیت شده است که قبلا گزارش شده است.

FBI نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. یک وکیل برای شاهزاده نیز پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر.

thrush-02-1582226486

یکی از برفک 510G هواپیما در حال اصلاح در هوابرد فن آوری های’ آشیانه در Wiener Neustadt, اتریش. شاهزاده صاحب حداقل 25 درصد از این شرکت است.

عکس: ارائه شده به رهگیری

شاهزاده اتصال به تهمت منعکس اموات از deniability که او در آن عمل می کند: او هیچ رسمی نقش با کاخ سفید و یا تهمت کمپین اما به نظر می رسد برای بهره مندی از انجمن. شاهزاده اهدا 250.000 دلار برای کمک به انتخاب رئيس جمهور و مشغول به کار برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود حفاری تا خاک بر هیلاری کلینتون با توجه به مولر گزارش. شاهزاده نیز مشغول به کار از نزدیک با استیو Bannon سپس مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین تلاش برای شکل دادن به تهمت سیاست خارجی و امنیت ملی موقعیت در طول مبارزات انتخاباتی.

پس از انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب بتسی DeVos, شاهزاده, خواهر خود را به عنوان وزیر آموزش و پرورش است. شاهزاده پس از آن ملاقات با یک بانکدار در سیشل در یک تلاش آشکار برای ایجاد یک backchannel بین ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دولت روسیه با توجه به مولر گزارش. که جلسه بعد شد تمرکز شاهزاده شهادت قبل از خانه کمیته اطلاعات. این Mueller گزارش به تشریح جزئیات این نشست که به نظر می رسد در تضاد با شاهزاده سوگند شهادت و باعث کمیته جنایی ارجاع به وزارت دادگستری.

شاهزاده نیز بازدید کاخ سفید چندین بار به زمین خصوصی سازی جنگ در افغانستان و خاورمیانه و همچنین به عنوان چگونه به مقابله با ایران با توجه به دو نفر آشنا با شاهزاده تلاش.

Barr, ملت را بالا اجرای قانون رسمی مواجه شده است و انتقاد گسترده برای تلاش های خود را برای نظارت بر موارد مربوط به تهمت مشاوران و همکاران. هفته گذشته پس از حرفه ای دادستان درخواست هفت تا نه سال زندان برای راجر سنگ دیرین تهمت کاردانی تهمت توییتی انزجار خود را خواستار جمله “سقط جنین از عدالت است.” سنگ به اعدام محکوم شد هفت جنایت فقره دروغ انسداد عدالت و شاهد دستکاری مربوط به یک بررسی کنگره به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016; حکم دادستان درخواست کرده بود که در راستای دستورالعمل های فدرال.

چند ساعت بعد بر رد او خط دادستان به دنبال کمتر حکم زندان برای سنگ. حرکت چراغ چهار حرفه وکلای فدرال حمل سنگ مورد به ترک دادستان و یکی از آنها استعفا از وزارت دادگستری در دسترس نباشد. بیش از 2400 سابق وزارت دادگستری کارکنان پس به نام برای بار استعفای. روز دوشنبه یک قاضی فدرال محکوم سنگ به سه سال و چهار ماه در زندان است.

بار نیز منصوب همکاران نزدیک ایالات متحده به عنوان وکیل در واشنگتن و به تازگی آورده در خارج دادستان فدرال برای نظارت بر کار حرفه ای وکلای دولت در چندین موارد بالا مشخصات نظارت است که با توجه به واشنگتن پست. در میان این موارد در حال بررسی هستند کسانی که مربوط به سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و شاهزاده.

مریم McCord سابق ارشد وزارت دادگستری رسمی در طول اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در حال حاضر می آموزد در جورج تاون دانشکده حقوق گفت: رهگیری که بر در حال حاضر آسیب دیده به توانایی بخش به بررسی سیاسی حساس پرونده های جنایی زمانی که او mischaracterized این Mueller گزارش قبل از آن منتشر شد publicly. با بار پله به سنگ و فلین موارد هر نتیجه وزارت دادگستری اعلام کرد در شاهزاده تحقیقات خواهد بود موضوع را به انتقاد در مورد دخالت های سیاسی است.

“این واقعا سخت McCord گفت. “رویکرد به هر صورت متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مملو داده شده ظاهر است که این بخش یک ابزار برای رئیس جمهور به خوب بکار بردن در حمایت از دوستان خود و در برابر مخالفان خود.”

در سال 2015 Frontier خدمات گروه مستقر در هنگ کنگ تدارکات شرکت تاسیس شده توسط شاهزاده, استخدام متحده حقوقی به بررسی این شرکت حقوقی قرار گرفتن در معرض نقض قانون ایالات متحده در فروش سلاح و صادرات دفاعی خدمات به دولت های خارجی و ارتش. وکلای مدافع این نتیجه رسید که شاهزاده بود و به احتمال زیاد نقض ترافیک بین المللی در آغوش مقررات شناخته شده به عنوان ITAR. ارزیابی حقوقی بود که انجام شده توسط King & Spalding همچنین توصیه می شود که پرسنل آمریکایی در FSG گزارش تخلفات به وزارت دادگستری است که اتفاق افتاده است چند ماه بعد در سال 2016.

“پتانسیل نقض بنیادی اصولا از رفتار آقای شاهزاده آمریکا و شخص” Frontier خدمات مدیر عامل گروه گرگ اسمیت نوشت به مدیر وزارت امور خارجه وزارت دفاع و تجارت کنترل, که مقررات مربوط به صادرات دفاع مقالات و خدمات در نامه ای به دست آمده توسط رهگیری.

در سال 2018 یک FSG سخنگوی پاسخ از طرف شرکت و شاهزاده گفت: رهگیری: “هر ادعای که FSG یا آقای شاهزاده هر گونه نقض قوانین در این زمینه است مطلقا نادرست است.”

معلوم نیست چرا اف بی آی در زمان بیش از سه سال به تحقیق شاهزاده برای اصلاح دو محصول dusters. شاهزاده به مدت طولانی به دنبال تبدیل تک موتور کشاورزی هواپیما به نور حمله هواپیماهای که او معتقد است که می تواند انقلابی چگونه جنگ در حال مبارزه است. این دو هواپیما تولید شده توسط برفک هواپیما در آلبانی گرجستان شد و اولین نمونه های شاهزاده ساخته شده است در تلاش برای ایجاد یک کم هزینه و نیروی هوایی برای چشم انداز خود را به بخش خصوصی واگذار میشد.

thrush-01-1582226254

داخل آشیانه در اتریش که در آن برفک بودند محروم کردن و بازسازی به عنوان شبه نظامی هواپیما.

عکس: ارائه شده به رهگیری

شاهزاده هرگز متهم به جرم و جنایت در ایالات متحده است. اما کار خود را به عنوان امنیت خصوصی کارآفرین مشخص شده است جنایات مانند قتل چهار بلککوتر پرسنل در فلوجه در آوریل 2004 و Nisour مربع کشتار سال 2007 که هر دو باعث به فدرال رسیدگی است. طرح دعوی در دادگاه مدنی آورده شده توسط خانواده های آمریکایی پیمانکاران کشته در سال 2004 منجر به محرمانه حل و فصل; فدرال جنایی محاکمه در برابر چهار بلککوتر پرسنل برای قتل و قتل نفس حاصل اعتقادات. در هر مورد شاهزاده فرار مسئولیت شخصی.

در سال 2012 بلک واتر تحت یک شرکت جدید به نام مالکیت و مدیریت وارد معوق دادستان توافق با دادستان فدرال و پرداخت $42 میلیون دلار جریمه برای یک سری از سلاح های قاچاق و ITAR-جرائم مربوط. شاهزاده بستری بدون خطا و به دور از دولت آمریکا قرارداد اما در نهایت خود را از دست داده ITAR مجوز. با وجود این که او از آنجا رفته به ارائه و یا ارائه خدمات در دفاع حداقل 10 کشور عمدتا در آفریقا و خاورمیانه با توجه به اسناد و مدارک و مردم با آگاهی از برنامه های مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>