راست انقلاب بود و در انتظار یک فرصت است. در حال حاضر آن را در اینجا.

AP_20134639957516

اعضای به اصطلاح Boogaloo جنبش شرکت در تظاهرات علیه این مستند بیش از نگرانی در مورد Covid-19 روز 18 آوریل سال 2020 در خانه دولت در کنکورد, N. H.

عکس: مایکل Dwyer/AP

در این نقطه, آن را تبدیل به یک جزء اصلی از تیره طنز به رعایت آن سال 2020 شده است سال است که در آن چهار سوار آخرالزمان به ظاهر تصمیم به فرود در ایالات متحده است. در عین حال حتی قبل از ما ترس از جنگ و طاعون و فروپاشی اقتصادی شروع به گرفتن شکل فیزیکی یک نفر می تواند در حال حاضر مشاهده علائم مرضی كردن درون اندام های بدن ما سیاسی. قوی ترین نشانه از یک بلندی اجتماعی بیماری شده است تولد دوباره و گسترش ایدئولوژی افراطی — باورهای چندی پیش اخراج لیبرال triumphalists به عنوان آثار تاریخی حافظه است.

جهش جدید از طریق فن آوری اطلاعات و نقشه کشی قدرت از احساسات اقتصادی و جمعیتی دررفتگی فاشیستی فرقه ای و ایدئولوژی را در بر داشت یک خانه در دل اعضای یک نسل جدید از آمریکایی ها است.

آیا اکثر مردم متصل نقطه یا نه یک مبارزه خشونت آمیز است که در حال حاضر بازی. بیش از چند سال گذشته قتل عام انجام شده توسط افراط گرایان مرتبط با جدید راست مانند بنوازند. این حملات هدف قرار داده اند کنیسه ها و مساجد و جوامع که در آن مهاجران متمرکز هستند. در خود بیدار بورس در پشت سمت چپ اعلامیه محکم یک جهان که در آنها ادعا شده بود کاهش در فضا برای افرادی مانند آنها.

آنچه در این نظریه پردازان دست خوش پیشامد میشه در جریان این جنبش واقعا منتظر این است که یک بحران واقعی, یک, که آنها را به یک فرصت برای قرار دادن ایده های خود را از جنگ نژادی و قومی تصفیه به اثر کامل. که بحران است که در اینجا.

ترکیبی از coronavirus و ناگهانی سقوط اقتصاد آمریکا به اگزوژن اجتماعی شوک نهان در نسل. همه گیر و تنش های اجتماعی را به راه انداخته است به احتمال زیاد به لبریز نیروهایی که موجب جدید راست افراطی گری حتی به عنوان آنها تولید جبران انرژی است که می تواند به احیای بهترین وعده لیبرالیسم.

درگیر شدن در سیاسی پیش بینی است و احمقانه با ریسک بالا پایین-پاداش فعالیت است. اما با دنبال تکرار این ایدئولوژی افراطی در خانه و خارج از کشور — و دست و پنجه نرم کردن با این واقعیت است که وجود دارد یک استخر از مردان جوان که خود را ثابت کرده حاضر به مرگ برای آن — آن را به من اعتصاب به عنوان غیر مسئولانه به توصیه مردم به بریس برای آنچه که در افق.

اگر چه برخی از آنها هنوز به قبول آن ایالات متحده آمریکا است که در میان یک توقف فرهنگی و جمعیتی انتقال به چند فرهنگی. طبیعی چالش های شامل در این تغییر نباید نادیده گرفته شود. آن است که وقت را بر هر کس برای انجام بخشی خود را به آن را یک موفقیت در حالی که اطمینان حاصل کرد که همه احساس کنند در این کشور است.

این جمعیتی تغییر هر چند نیز با توجه به افزایش جدی به نگرانی در میان برخی از درون اکثریت جامعه — نگرانی های است که به کمک فعال ظهور سفید ملی به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست جمهوری. این اکثریت احساسات هستند به احتمال زیاد به تشدید به عنوان گروه های اقلیت رشد را در آغوش خود اشکال نژادی آگاهی اغلب بر اساس redressing گذشته بی عدالتی رنج می برد در دست اکثریت است.

موج فعلی ملی تظاهرات باعث شد قتل با قوی فرقه ای لایههای — یکی دیگر از مرد سیاه پوست کشته شده توسط یک افسر پلیس است. از یک دیدگاه تاریخی کشور است که باید با تجربه فروشی فروپاشی اقتصادی در همان زمان به عنوان انفجار تنش های قومی و اغلب تا به حال یک زمان سخت در برخورد با آن برای قرار دادن آن ملایم است. ایالات متحده هنوز هم مقدار زیادی از منابع در اختیار خود را برای رسیدگی به این چالش ها اما گرانش در حال حاضر وضعیت نباید انجام نگرفته است.

آمریکایی ها در حال تجربه سطح بیکاری بی سابقه در تاریخ مدرن است. با توجه به برخی از تخمین نزدیک به نیمی از این مشاغل ممکن است هرگز بازگشت. در همان زمان خیره کننده اعمال نمادین فرهنگی تحول در حال بازی کردن در زمان واقعی است. به عنوان مجسمه پلاریزه چهره های وابسته به امریکا و اروپا تاسیس ریزد یکی پس از دیگری اغلب با حمایت از لیبرال سفید آمریکایی, سیاسی پروژه از کسانی که در افراط — به خصوص سفید گرایان — به طور همزمان به مخاطره انداخته است و جسارت.

در سطح به نظر می رسد که حوادث رانندگی در ایالات متحده در جهت مخالف از سفید ملی و اهداف است که آنها به احتمال زیاد خواهد شد طعم و مزه شکست. اما از سوی دیگر یک سازه فروپاشی جامعه آمریکا که شکستگی آن را در امتداد خطوط قومی است که شرط لازم برای خود چشم انداز تاریک از یک جامعه خالص آتش نژادی و خشونت است.

“برای سفید گرایان این است که یک بحران به عنوان یک فرصت است.”

“یکی از چیزهایی که سفید گرایان همواره علاقه مند است که اعمال خود را درک زمان: یک روایت از آنچه گذشته نگاه کرد و آنچه در آینده باید مانند نگاه” گفت: Alexandra Minna استرن نویسنده “افتخار پسران و سفید Ethnostate: چگونه Alt-راست تاب آمریکا تخیل است.” “در آن حس coronavirus و تظاهرات را بی ثبات زمان. تاریخچه در حال بازنویسی شده و به حاشیه رانده شده هستند که شناخته شده است.”

“برای سفید گرایان این است که یک بحران به عنوان یک فرصت” استرن گفت. “در نظر آنها جنبش مانند سیاه و سفید زندگی می کند و ماده یک شکل از سیاست هویت برتری همتراز. اگر از آن است که موفقیت و به دست آوردن ارز و سپس در نمای سفید نژادی آگاهی ممکن است افزایش نیز هست.”

این است که برای برابر سیاه زندگی مهم جنبش با ملی گرایان ، اما در میان roiling تغییرات اجتماعی ما در حال حاضر شاهد بسیاری از آنها مترقی راست identitarians همچنین یک فرصت در دست است.

آن را باید بدون گفت که آن را یک انتخاب است برای مشاهده همه چیز از یک قومی-ملی چشم انداز. در ایالات متحده که انتخاب امروز است نه بدیهی است که یکی از محبوب. نسبت زیادی — شاید حتی اکثریت دهها میلیون نفر که بیرون آمد به خیابان ها در بی سابقه جنبش اعتراضی باعث قتل جورج Floyd — سفید آمریکایی است. آن باقی مانده است دیده می شود چه زمانی این حمایت خواهد شد و آخرین اما خود به خود خشم و انزجار از قتل یک غیر مسلح مرد سیاه پوست توسط یک پلیس سفید افسر شریف و دلگرم کننده است.

اما کسانی که سفید افرادی که قومی-ملی گرایان — و بسیاری از آنها وجود دارد — احتمال مشاهده این تحولات بسیار بیشتر darkly: به عنوان یک نشانه آن است که آنها در آستانه بودن آواره از خود ممتاز تاریخی نقش در جامعه آمریکا و یا حتی بدتر, کاهش می یابد به یک اقلیت به حاشیه رانده شده. در یک کشور با سست اوراق قرضه اجتماعی و دسترسی آسان به اسلحه را ندارد بسیاری از مردم فکر کردن که راه برای انجام این کار آسیب جدی.

اگر شما همکار به سایه شما در حال حاضر می توانید ببینید خطوط از یک تهدید است که می خواهد با ما برای سال آمده است. در اوایل ممکن است یک گروه از مردان توصیف شده توسط دادستان به عنوان داشتن “نظامی ایالات متحده تجربه” دستگیر شدند و به اتهام تلاش برای جرقه خشونت به عنوان بخشی از یک گسترده تر طرح به علت سقوط دولت فدرال و باعث یک جنگ داخلی. تعدادی از تیراندازی و ماشین-رمنج از حملات انجام شده در طول تظاهرات اخیر باید سیگنال وجود دارد که مردم آماده برای افراطی ترین باورها برای رسیدن به praxis.

حتی بیشتر ominously دولت گود توسط یکی از نخبگان فساد نشانه هایی وجود دارد که سازمان های اجرای قانون و نظامی ایالات متحده شده اند نفوذ توسط افراد پیوستن به راست ایدئولوژی است. اگر یک بحران جدی می آید, تاریخچه نشان می دهد که از آن خواهد شد مردم با دسترسی به آموزش و اسلحه — که ارتداد به سمت افراط گرایان را وخیم ترین مفاهیم.

در همان زمان فقط آن را به عنوان اشتباه — خطرناک حتی به ترویج essentialized نژادی دسته ها که توده هم تعداد زیادی از مردم متنوع آن اشتباه خواهد بود به نسبت دادن بر روی راست جنبش وحدت که آن را ندارند. نه همه از زیر گروه های مختلف در حال حاضر به مشارکت در خشونت و نه همه آنها را نگه همان دیدگاه ها در هر موضوع است. به حدی که راست می تواند به عنوان داشتن یک واحد دیدگاه آن است که در مسائل مربوط به نژاد و مهاجرت. در این تعداد گسترش coronavirus و اقلیت به رهبری جنبش اعتراضی در آمریکا دو روی یک سکه هستند: هر دو محصول از جهانی شدن است که یک نیروی است که آنها متحد هستند تمایل خود را به از بین بردن.

ما باید انتظار راست را به ادامه راه انداختن این جنگ برای خنثیسازی جهانی شدن با هر ابزار در اختیار قانونی و غیر قانونی خشونت آمیز و مسالمت آمیز است. کسانی از ما که به زندگی با واقعیت پیچیده جهان وطنی و جهان — از جمله ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها و اروپایی ها در زمینه های اقلیت که وجود و هویت یک محصول است که بسیار به واقعیت — باید مذاکره پاسخ مناسب. چیزی که ما نمی تواند انجام دهد این است که به دام قرار می گیرند و اعتقاد داشتند که این درگیری وجود ندارد یا این که می توان آن را نادیده گرفت.

“برای کسانی است که هدف نهایی جهان چند قطبی که در آن هر کس siloed و در خود محل حوادث اخیر دیده می شود به عنوان یک توبیخ در برابر جهانی شدن” گفت: بنیامین Teitelbaum یک کارشناس در سمت راست در دانشگاه کلرادو بولدر و نویسنده یک کتاب جدید در مورد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن گورو استیو Bannon به نام “جنگ تا ابد: در داخل Bannon را راست دایره قدرت های جهانی کارگزاران.”

“اگر یکی از این دیدگاه که بیان اولیه از انحطاط در عصر ما است و بین المللی بودن” گفت: Teitelbaum “تنها راه برای زنده ماندن است که سن این است که از طریق یک مبارز ضد-بین المللی بودن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im