سمت راست را دوست دارد به نفرت ساندرز جانشین لیندا, adam gallagher و او “است که زخم آن را اثبات کند”

در فوریه 11شب برنی ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر, لیندا, adam gallagher در کوئینز نیویورک رقابت از طرف او برای حمایت از مسلمان دموکراتیک باشگاه نیویورک — یک زیر مجموعه کوچک از جامعه مسلمانان آمریکا که در میان ساندرز محبوب ترین نامزد ریاست جمهوری.

Adam gallagher, یک ساندرز کمپین قائم مقام و مدیر اجرایی مسلمان عدالت اجتماعی گروه MPower تغییر صحبت شد و به عضویت باشگاه در چمن خانه. او تاسیس این سازمان در نیویورک برای اولین بار اسلام سیاسی باشگاه در سال 2013 و یک ستاره در نیویورک مسلمان محافل. اما او را ندارد این باشگاه را تایید نمی دانیم.

“برنی ساندرز نامزد برای مسلمان آمریکایی جامعه” Aldo گفت: این جمعیت در طول پنج دقیقه spiel. “برنی ساندرز است که سازگار ترین ضد جنگ نامزد در این مبارزه است. او رای دادند در برابر جنگ در عراق است. او رای دادند در برابر قانون پاتریوت است که یک سیاست است که اجازه می دهد تا بی جا و نظارت از جوامع ما و ما آزادی های مدنی به دور است.”

ساندرز بود که تنها در رقابت با سناتور. الیزابت وارن برای گروه کوچک را تایید جاروب رای دادن. آن را یک پیروزی کوچک برای adam gallagher, اما او امیدوار است یک سری از شبیه تاییدیه برای ساندرز در سراسر کشور اضافه خواهد شد تا به یک موج بزرگ از گروه های مسلمان حمایت سناتور به او افزایش به پیروزی متحده با ملاحظه جمعیت مسلمان.

Linda Sarsour hugs Arianna Khan, 7, at a Muslim Democratic Club of New York meeting in Queens Tues. Feb. 11, 2020. Kholood Eid for The Intercept
Linda Sarsour applauds Iram Ali, a senior content strategist on Democratic Presidential candidate Elizabeth Warren's campaign, after she concluded her address seeking an endorsement from the Muslim Democratic Club of New York in Queens Tues. Feb. 11, 2020. Kholood Eid for The Intercept

سمت چپ/بالا: Aldo آغوش آریانا خان, 7, در یک اسلام دموکراتیک باشگاه نیویورک نشست. سمت راست/پایین: Aldo تحسین ارم Ali ارشد مطالب استراتژیست های دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی و پس از او به این نتیجه رسیدند آدرس خود به دنبال تایید از اسلام دموکراتیک باشگاه نیویورک.عکس: Kholood عید برای رهگیری

به زودی, adam gallagher, یکی از برجسته ترین فلسطینی-آمریکایی مسلمانان در این کشور شد به چیزی که بعد از. به عنوان یک داوطلب برای مبارزات انتخاباتی, adam gallagher صحبت کردن به مسلمان رهبران جامعه در سراسر کشور در مورد اینکه چرا او بهترین انتخاب برای ریاست جمهوری محوری ساندرز وفادار در کمپین حوادث تشویق مردم برای پیوستن به بانک تلفن برای ساندرز و انتشار یک جریان ثابت از نرم افزار-ساندرز تفسیر در Facebook (216,000 ع) و توییتر (313,000 ع) صفحات.

به عنوان با صدای بلند حمایت از حقوق فلسطینی و یک unabashedly مسلمان فعال در زمانی که سیاست ایالات متحده در آینه دولت اسرائیل و مواضع ضد اسلامی تعصب تا حد زیادی تحمل Aldo یک میله رعد و برق برای بد-ایمان حملات. جناح راست و صداهایی که استفاده از adam gallagher هر انتقاد از اسرائیل به عنوان یک فرصت به لام او را به عنوان یک anti-Semite در حال فشار به Sanders, کمپین برای رها کردن او به عنوان قائم مقام در تنها آخرین نمونه از تورنت سوء استفاده از او چهره.

او به بررسی محل خود در مرکز بسیاری از تضادهای سیاسی در ایالات متحده زندگی در کتاب خاطرات “ما در اینجا به تماشاگران: خاطرات عشق و مقاومت” با توجه به منتشر شده در مارس 3. در این سریع ء حساب از ظهور او را از دختر فلسطینی مهاجران به اعتماد به نفس رهبر در بالای عدالت اجتماعی فعال جهان, او اعزام داستان زندگی خود را در خدمت او بزرگتر اهداف سیاسی است. او با استفاده از تجربه دیدن دانش آموزان سیاه پوست در بروکلین دبیرستان از طریق آشکارسازهای فلزی برای مثال به عنوان یک نقطه ورود به بحث همه گیر از نژادپرستی در آمریکا, مدرسه-به-زندان خط لوله و به همین دلیل او را متعهد به ایجاد چند نژادی ائتلاف برای تغییر.

در خاطرات و در مصاحبه اخیر خود با رهگیری, adam gallagher بیان برخی از آسیب پذیری. هنوز هم او عمیقا محافظت بیش از برخی از جنبه های زندگی شخصی او و بزرگترین بحران از چند سال گذشته. در خاطرات او پرش بیش از ریشه باعث می شود از خروج از زنان این سازمان او co-led تا زمانی که فقط چند ماه پیش. او باعث می شود اندک منابع و با وجود های برخی از پدر و حکایات در این کتاب او نشان داد علاقه کمی در پاسخ دادن به سوالات در مورد سه کودک — قابل فهم ضربه از کسی که خانواده اش شده است hounded جناح راست را فشار دهید.

“من یکی از کسانی هستم فلسطینی آمریکایی که زخم آن را اثبات کند. من احساس می کنم مانند زخم خورده. من گرفته ام تعداد زیادی از بازدید بیش از چند سال گذشته اما من احساس می کنم امیدوار تر از همیشه,” او گفت: در مصاحبه. “به نظر می رسد تلخ هنگامی که شما فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد در فلسطین و غزه. اما من فکر می کنم از منظر سیاسی در ایالات متحده امریکا شده است وجود دارد پیشرفت های بزرگ.”

Linda Sarsour at a Muslim Democratic Club of New York meeting in Queens Tues. Feb. 11, 2020. Kholood Eid for The Intercept

Adam gallagher, مرکز, حضور یک جلسه در اسلام دموکراتیک باشگاه نیویورک در کوئینز.

عکس: Kholood عید برای رهگیری

39-در سال Aldo به نظر می رسید همه جا در یک بار بیش از چند سال گذشته جمع آوری کمک های مردمی برای مسلمان و مترقی فعالیت در سراسر کشور صف آرایی برای ساندرز و کمک به رهبری زنان این گروه که رهبری بزرگترین واحد-روز تظاهرات در تاریخ آمریکا پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

اما او شروع به کوچکتر مرحله.

فقط چند ماه پس از حملات 11 سپتامبر او شروع به محلی فعالیت حرفه ای هنگامی که او پیوست Arab-American Association of New York, کار تحت پدرش پسر عموی Basemah Atweh که آغاز شده بود سازمان است.

چهار سال بعد به عنوان post-9/11 نظارت دولت با مته سوراخ کردن در مسلمان نیویورکی با اخلال غیرت, ساخت AAANY کار همه مهم تر یک تراژدی رسید. در ماه مه سال 2005 Aldo رانندگی بود Atweh و سه نفر دیگر در اواخر شب زمانی که تراکتور-تریلر سوار به سمت او مجبور Aldo به خارج شدن از راه و درایو کردن جاده ها در فرایند کوه در می رم بیش از پایین رفتن از یک شیب تند و نخ ریسی ماشین در اطراف. Atweh درگذشت از خونریزی داخلی اما Aldo جان سالم به در تنها با چند بریدگی های جزئی.

زمانی که Aldo بازگشت به کار در AAANY دفاتر چند روز پس از حادثه او قول داد به “ادامه این کار برای Basemah به دلیل این است که او همیشه می خواست” او به یاد می آورد در خاطرات.

توسط پاییز در سن 25 AAANY مدیره منصوب او به عنوان مدیر اجرایی جدید. در 11 سال تصدی Aldo نظارت یک تیم است که ثبت نام رای دهندگان عرب در نیویورک با کمک خانواده ها حرکت سیستم مهاجرت و موفقیت لابی نیویورک وزارت آموزش و پرورش به دانش آموزان مدرسه برای عمده مسلمان تعطیلات. او همچنین به ایجاد یک چند نژادی ائتلاف برای جلوگیری از اداره پلیس نیویورک را افراط کار است که تبدیل شد به ویژه مهم است به نیویورک فعالان مسلمان پس از آسوشیتد پرس نشان داد که NYPD شده بود به اتهام جاسوسی در شمال مسلمانان پس از حملات 11 سپتامبر. (من یک بار صحبت از یک پنل با Aldo در مورد اسلام هراسی, اسرائیل, و, شهر نیویورک, سیاست, و, نام من ذکر شده است به عنوان یک مشاور در کنار Aldo به یک گروه به نام یهودیان در برابر ضد اسلام نژاد پرستی.)

Linda Sarsour at a Muslim Democratic Club of New York meeting in Queens Tues. Feb. 11, 2020. Kholood Eid for The Intercept

Adam gallagher, چت با شرکت کنندگان در یک اسلام دموکراتیک باشگاه نیویورک نشست.

عکس: Kholood عید برای رهگیری

Aldo را جاذبه ساختمان ارتباط با سیاستمداران محلی و نشان می دهد-تا-به-همه چیز نگرش رسالت خود را به بسیاری از فعالان پیشرو در نیویورک بود که با عجله به دفاع از او پس از سیاستمداران محلی هدف او بیش از Aldo انتقاد از اسرائیل است.

“او یک قهرمان به تعدادی از افراد به خصوص زنان جوان” گفت: Shahana Masum یک ساندرز نماینده در نیویورک و توسعه جامعه ارتباط برای جامعه مسلمان گروه خواهران مسلمان از جزیره استاتن. “نه دیگر زنان مسلمان مذاکرات مانند او می کند. او بی باک است. و او را یک فرد است که به یک سطح است که بسیاری از مسلمانان نمی توانید شانس خود را برای رسیدن به.”

تحسین برای Aldo جهانی است. برخی از جامعه مسلمانان فعالان در نیویورک می گویند او بیشتر با تمرکز بر نام تجاری خود را و گرفتن توجه رسانه ها نسبت به انجام کار سخت را سازماندهی و یا درسهای دیگر فعالان. Aldo رد این خط از انتقاد و می گوید آن را ناشی از یک عجول و بی پروا زن در جامعه مردسالار. “من کسی است که می ایستد در گوشه خیابان به ثبت نام رای دهندگان. من فرد است که جمع آوری دادخواست,” او گفت:. “من همیشه نشاط بخشی, کار دیگران در اطراف من.”

Aldo گاهی اوقات تلاش برای تعادل او فعالیت با خانواده اش زندگی او اذعان می کند در خاطرات. او به یاد می آورد زمان پسرش نوشته شده در اخبار دانشگاه, پذیرش در Facebook بدون گفتن ، او در واشنگتن, دی سی, برنامه ریزی, زنان, مارس و او را شکست گریه.

“[من] مضطرب است که فرزند من را درک نمی کنند که بدون توجه به آنچه که من انجام شده بود او و خواهر او آمد و برای اولین بار من” او می نویسد.

اما حتی پس از آوردن توجه به برخی از جنبه های زندگی خانواده اش وجود دارد فقط خیلی Aldo حاضر است برای به اشتراک گذاشتن. وقتی که من شروع به پرسیدن در مورد بچه های خود را, او به من گفت که دو تن از آنها در دانشگاه و یکی در بالا و با لبخند گفت: “که تمام اطلاعات فردی شما در حال گرفتن.”

این یک واکنش طبیعی برای مادر است که به طور مداوم در پایان دریافت تهدید به مرگ. (در ماه اوت Aldo نشان داد که اف بی آی به او گفته بود که کسر Sayoc های فلوریدا و تهمت حامی دستگیر و به اعدام محکوم شده برای ارسال بمب های لوله ای به برجسته سیاستمداران دموکرات تا به حال نام او در لیست افراد به هدف است.) او حاضر به تحمل هزینه های خود را, فعالیت, اما به عنوان یک مادر از سه وجود دارد بیش از زندگی خود را در خطر است.

“تاثیر بر خانواده سخت تر است,” او گفت:. “زمانی که من به همراه حلقه و [بچه ها] دیدن تعداد نامعلومی آنها بگو:” چه کسی است ؟ که آیا شما فکر می کنم که؟'”

DSC_3923_Sarsour_Eid_10-1582837420

Aldo در اسلام دموکراتیک باشگاه نیویورک برای اولین بار اسلام سیاسی باشگاه که او تاسیس.

عکس: Kholood عید برای رهگیری

جناح راست سد در برابر Aldo به اوج خود رسیده در اوایل سال 2017 پس از او کمک کرد تا رهبری انقلاب را از دست داد. پرداختن به یک جمعیت هزار نفر از مردم, او گفت:, به سلامتی, که او “می ایستد در اینجا قبل از شما … unapologetically فلسطینی آمریکایی است.”

چه به دنبال یک رشته حملات در Aldo از مفسران در فاکس اخبار و مقالات در Breitbart و جناح راست یهودی را فشار دهید. بسیاری از مقالات با تمرکز بر Aldo امادگی برای تویت کردن خشن حمله به او را مخالفان سیاسی. حق رفت و پس از Aldo برای دو توییتهایی خاص: یک, نوشته شده در سال 2011 است که در آن Aldo می گوید او بخواهد او می تواند “را” دو ضد اسلام فعالان’ vaginas دور و دیگری نوشته شده در سال 2012 که در آن Aldo گفت که “هیچ چیز creepier از صهیونیسم” در کنار یک ویدیو یوتیوب از رمی Kanazi یک فلسطینی شاعر آمریکایی. (Aldo گفت: او تاسف چگونه او دقت به صدای جیر جیر در مورد ساخته شده است ، همانطور که برای صهیونیسم, صدای جیر جیر, او گفت که او نمی نوشتن پیام خودش اما کپی prewritten پرینت از ایمیل ارسال شده در اطراف برای ترویج Kanazi ویدئو.)

“همه ما گسل. گاهی اوقات او کمی بی دقتی گاهی اوقات او کمی مبهم و او را به پرداخت قیمت برای این که از صمیم قلب گفت:” مصطفی Bayoumi بروکلین استاد دانشگاه که نوشتن با تمرکز بر اسلام آمریکایی.

در لیبرال فضاهای نوع حملات که با تمرکز بر ولگرد توییتهایی نیست خیلی تاثیر داشته باشه. اما چه شکوفه به یک بحران تمام عیار برای adam gallagher و انقلاب مرکز لوئیس فرخ ملت از اسلام و رهبر است که اغلب باعث می شود اظهارات ضد یهودی. Tamika مالوری یک شرکت صندلی از زنان را از ماه مارس تا به حال مدت طولانی است که به ملت اسلام است. منتقدان استفاده می شود حضور او در فوریه 2018 ملت اسلام رویداد به عنوان پوشش به ادعای انقلاب به عنوان یک کل بود تحمل ستیزی در درون صفوف خود را نیز با استناد به Aldo رژیم صهیونیستی مواضع. آنها می خواستند برای دیدن مالوری و Aldo رفته است.

زنان مارس تسلیم به کسانی که فشارهای خارجی. Adam gallagher و مالوری پا به پایین از هیئت مدیره در سال 2019 پس از هیئت مدیره خود نظر تمام شده آنها گفت.

“چیزهایی که می توانست انجام شود متفاوت است. اما من از آنها بدم میاید که آن را تبدیل به داستان مارس. وجود دارد فوق العاده موثر کمپین به استفاده از مسائل واقعی ستیزی و متورم و حتی تولید مسائل ضد یهودی برای حمله به جنبش مترقی و رهبران رنگ” گفت: سوفی Ellman-جولان برجسته یهودی فعال که به سازماندهی زنان در ماه مارس.

در همان هفته Aldo خروج اعلام شد, انقلاب نام, جدید اعضای هیئت مدیره. در میان آنها بود زهرا Billoo مدیر اجرایی شورای روابط اسلامی آمریکایی فصل در سان فرانسیسکو. تقریبا بلافاصله منتقدان به نور آورده توییت قدیمی از Billoo است که در آن, در سال 2018 او به شدت انتقاد اسرائیل آن را نسبت به دولت اسلامی و در سال 2010 گفت: مفاهیم که اسرائیل “دفاع از خود” بودند شبیه گفت که آلمان نازی در دفاع از خود از مقاومت یهودیان. (به دنبال بازگشت Billoo گفت که او می تواند دقت توییت متفاوت است.) نرم افزار های اسرائیل خواستار او فردی گری. دو روز بعد او رفته بود.

زنان مارس ظاهرا آموخته بود اشتباه درس از تجربیات خود و با adam gallagher, او گفت:.

“ما شده اند به مدت سه سال به طور مداوم در زنان, مارس, با, دروغ, رسانه, درخواست های جناح راست, رسانه, و هنوز هم جعلی رو به جلو و انجام کار” Aldo گفت. “جدید هیئت مدیره مجوف به فشار در عرض 24 ساعت است و می تواند نشان از نوع همبستگی ما موعظه و آموزش در طول سال. زهرا درخشان رهبر و وکیل و تحت درمان قرار گرفت ناعادلانه.”

Linda Sarsour at the Arab American Association in Brooklyn Thursday, February 13, 2020. Kholood Eid for The Intercept

“من برنی به عنوان کسی که گوش می دهد” گفت: Aldo. “و برای اولین بار حداقل در طول عمر من — و حتی من می گویند از آنجا که پدر من آمده است به این کشور 45 سال پیش — ما یک نامزد ریاست جمهوری است که با استناد به فلسطینی گرفتاری در چنین سطح بالا.”

عکس: Kholood عید برای رهگیری

نوع جنبش اجتماعی کار Aldo درگیر متناسب با حق با سیاسی اولویت های بزرگتر مسلمان در جامعه آمریکا. یک سال 2017 نظرسنجی انجام شده توسط موسسه سیاست اجتماعی و درک پیدا کردم که 66 درصد از مسلمانان در ایالات متحده آمریکا پشتیبانی سیاه زندگی مهم جنبش — بالاتر از سایر گروه مذهبی.

“مسلمانان’ پیشرفت فیزیکی متصل به دیگر جوامع گفت:” دالیا Mogahed مدیر تحقیقات در ISPU. “افرادی که تایید ضد اسلامی کلیشه بسیار بیشتر احتمال دارد به نگه منفی نظرات در مورد سیاه و سفید آمریکایی ها و یهودیان است. و بنابراین [ائتلاف-ساختمان] واقعا قابل درک است. فراتر از تنها بودن از نظر اخلاقی صحیح آن را استراتژیک به ایجاد ائتلاف در سراسر این جوامع است.”

فعالیت از adam gallagher و گسترده تر مسلمان در جامعه آمریکا می رود فراتر از عدالت نژادی ، Aldo خواستگارى کرده است بحث و افزایش به بالای جامعه در بخش های بزرگ به دلیل outspokenness در حقوق فلسطینی در سال های اخیر است. او به شدت انتقادی از اسرائیل در نقض حقوق بشر است که طرفدار یک دولت راه حل که در آن یهودیان اسرائیل و فلسطینی زندگی می کنند به همان اندازه باور ندارد یک راه حل دو کشور امکان پذیر است و با پشتیبانی از کازار تحریم جنبش هدف قرار دادن اسرائیل است.

دلایل کسانی که طرفدار های اسرائیل بارها و بارها به نام برای ساندرز کمپین به رها کردن Aldo به عنوان قائم مقام.

تماس های در حال تلاش برای بهره برداری از شکاف بین Aldo مواضع که جریان اصلی views اما به طور فزاینده ای استناد در سمت چپ — و ساندرز بیشتر از متوسط کاهش یافت. او را پشتیبانی نمی کند BDS و نعمت یک راه حل دو کشور هر چند او ابراز ترین انتقاد از سیاست های اسرائیل در سال 2020 اولیه.

“برنی با قبول نمی کند من در همه چیز. و من موافق نیستم با برنی در همه چیز را در آن موضوع خاص” Aldo گفت. “اما من برنی به عنوان کسی که گوش می دهد. و برای اولین بار حداقل در طول عمر من — و حتی من می گویند از آنجا که پدر من آمده است به این کشور 45 سال پیش — ما یک نامزد ریاست جمهوری است که با استناد به فلسطینی گرفتاری در چنین سطح بالا.”

Sanders مبارزات انتخاباتی داده است هیچ نشانه آن است که آن را رها adam gallagher, ناامید کننده گروه مانند دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل مبارزه-داعش است که بارها و بارها مورد شکایت Aldo به ساندرز اردوگاه. این نوع وفاداری به انرژی مسلمان آمریکایی در ایران ،

“به عنوان یک فلسطینی مسلمان از رنگ است که می فرستد یک پیام است که برنی ساندرز و دولت آینده را در حال رفتن به ترک هر جامعه پشت سر گفت:” راشا مبارک یک ساندرز حامی دوست adam gallagher و فلوریدا رهبر جامعه. “آن را می فرستد یک پیام است که ما می توانیم برنده فراگیر بودن و صحبت کردن در مورد خیلی از شغل واقعی مردم فلسطین.”

Linda Sarsour outside a Muslim Democratic Club of New York meeting in Queens Tues. Feb. 11, 2020. Kholood Eid for The Intercept

Aldo خارج مسلمان دموکراتیک باشگاه نیویورک جلسه در فوریه. 11, 2020.

عکس: Kholood عید برای رهگیری

حتی پس از Aldo هم زده بحث با اظهارات او در یک مسلمانان آمریکایی برای فلسطین کنفرانس که در اسرائیل ساخته شده بود بر اساس این ایده از یهودی برتری — او بعدها توضیح داد که او به معنای به مراجعه به اسرائیل ملت-دولت قانون که پاس اسرائیل وضعیت به عنوان یک دولت یهودی در حالی که گفت چیزی در مورد حقوق فلسطینیها و در حاشیه رسمی وضعیت, عربی — Sanders کمپین نمی چشمک زدن. “من هرگز متنبه توسط کمپین. هیچ کس تا کنون گفت: من چه می گویند زمانی که می گویند نه به آن می گویند” گفت: Aldo.

Sanders کمپین باید بدانید, بعد از همه, که, لیندا, adam gallagher نمی تواند خاموش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>