اخراج ممنوعیت کار می کرد اما آن را تقریبا بیش از. برخی از صاحبخانه ها در حال آماده شدن.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان مستاجر در سراسر فلوریدا از دست داده خود شغل و درآمد در طول coronavirus همه گیر مدیران در اصل ملک Partners LLC که نمونه کارها شامل حداقل نه ساختمان در سراسر غرب اعمال فشار بر برخی از مستاجران یا پرداخت اجاره و یا حرکت است.

یک اصل مستاجر که خواسته است که نام او را نمی توان برای ترس از عذاب از او صاحبخانه گفت ProPublica که او سقوط کرد پشت در اجاره در اوایل ماه آوریل زمانی که او 4 سال بعد مراقبت های بسته به دلیل بیماری همه گیر.

او مجبور به ترک کار خود در یک شرکت نیروی انسانی برای مراقبت از کودک که شدید اوتیسم. او با اتکا بر 275 دلار در هر هفته در دولت مزایای بیکاری برای حمایت از خود و دو فرزند جوان اما پول هنوز تنگ است. او نه ملاقات الزامات واجد شرایط بودن برای اضافی $600 در هر هفته در کمک های فدرال.

“مردم فکر می کنم شما فقط می توانید با رفتن به محل کار, اما من یک کودک نیازهای ویژه, بنابراین من نمی تواند فقط با قرار دادن او در هر روز باز, مراقبت,” او گفت:. “نه مثل ما نمی خواهید به بازگشت به کار. ما نمی خواهیم به این زندگی می کنند.”

در مه, او موفق به دریافت سه بعد توجه به پرداخت آنچه او بدهکار و یا ترک خانه اش.

پس از انجام برخی تحقیقات او کشف کرد که او در آپارتمان پیچیده تحت پوشش فدرال اخراج مهلت قانونی و همچنین فلوریدا ایالت اخراج ban. او تصمیم به ماندن اما صاحبخانه او ادامه داد: برای ارسال اعلامیه های تهدید به اخراج و اگر او نمی پرداخت اجاره بها.

“آنها عمل می کنند مانند آنها نمی دانم آنچه من صحبت کردن در مورد زمانی که من به آنها بگویید که اموال تحت پوشش,” او گفت:. “من به آنها گفته ام که آنها قرار نیست به دادن اعلامیه, اما آنها اهمیتی نمی دهند.”

شروع ژوئیه 25 یک جزء کلیدی از فدرال اخراج توقف تنظیم شده است به اعتبار اجازه می دهد صاحبخانه که عمل فدرال حمایت خواص اجاره به مستاجران خود را اطلاع 30 روز به تخلیه. پس از آن دوره صاحبخانه می توانید فایل برای اخراج. اصل روشن ساخته است که در نظر دارد به سریع اقدام قانونی پس از حمایت اجرا کنید.

“COVID-19 است نه بهانه ای برای پرداخت اجاره” این شرکت نوشت: در نامه ای به مستاجر این ماه است. “لطفا آگاه باشید که در هنگام اخراج مهلت قانونی برداشته شده است ما نه تنها فایل اخراج اما ما به دنبال حکم علیه شما برای مقدار کامل از همه عدم پرداخت اجاره در یک دادگاه قانونی است.”

اصل ملک Partners LLC ارسال نامه ای این ماه را تهدید به فایل اخراج مورد در برابر مستاجر سقوط کرد که در پشت در اجاره. (به دست آمده توسط Marketplace)

ممنوعیت اخراج در فدرال حمایت, خواص است که کنگره با تصویب در ماه مارس به عنوان بخشی از مراقبت در عمل نقش قابل توجهی در محافظ کشور مستاجرها از خطر از دست دادن خانه های خود را در گیر یک ProPublica تحلیل اخراج موارد مطروحه قبل و در طول همه گیر را نشان می دهد.

در ماه های قبل از عبور از مراقبت قانون اخراج در فدرال حمایت آپارتمان ساختمان های ساخته شده بیش از یک سوم از اخراج موارد مطروحه در شهرهای آتلانتا و هوستون هر ماه با توجه به Marketplace تخمین می زند. در آن دو شهر به تنهایی که به مبلغ بیش از 7,700 خانوار در ماه است.

در ماه های پس از قانون به اثر رفت اخراج براده در خواص آن باید کاهش یافته و به کمتر از 200 سال به طور متوسط تا حدود 5% از اخراج براده در ماه مه و ژوئن.

دسترس فدرال توقف متنوع به طور گسترده ای توسط شهرستان. در حالی که بیش از 40% از اخراج در مترو آتلانتا قبل از همه گیر شد و در فدرال حمایت آپارتمان که تعداد بیش از 20 درصد در سنت لوئیس و حدود 10 درصد در میلواکی است.

در همان زمان, ProPublica یافت اخراج براده نیز به طور قابل توجهی پایین اگر به طور قابل توجهی کمتر در آپارتمان و مجتمع های تحت پوشش این ممنوعیت. که نشان می دهد که عوامل دیگر از جمله گسترش مزایای بیکاری و اجاره برنامه کمک یک کم خونی در بازار اجاره و ایالتی و محلی دادگاه تعطیلی و اخراج moratoriums — همچنین نقش مهمی را در کاهش سطح اخراج موارد مطروحه علیه مستاجران در طول coronavirus بحران تا کنون.

“توقف بود و فقط یک جزء” گفت: پائولا Cino, معاون رئيس جمهور از ساخت و ساز و توسعه و استفاده از زمین سیاست ملی مسکن چند, شورای, یک گروه است که نشان دهنده صاحبان آپارتمان. “حمایت مالی از بیمه بیکاری محرک چک و دیگر امدادی ما فکر می کنیم که واقعا تاسیسات و آن را موفق در کمک به بسیاری از آمریکایی ها دیدار با مسکن خود را نیاز دارد.”

که حمایت مالی اجازه داده است اکثر مستاجران برای اجاره هر ماه Cino گفت: با اشاره به بررسی داده ها گروه خود را جمع آوری کرده است که نشان می دهد تنها یک درصد کاهش در افراد قادر به پرداخت اجاره بها در ماه جولای در مقایسه با سال پیش از آن.

اما هر دو گسترش بیکاری پرداخت و فدرال اخراج ban مجموعه برای باد کردن در پایان ماه و اخراج براده شروع به تیک تیک در هفته های اخیر به دادگاه در بسیاری از حوزه های قضایی هستند یا برنامه ریزی شده و یا در حال حاضر بازگشایی شد.

که مجموعه صحنه را برای یک بحران بالقوه برای مستاجرها و صاحبخانه به طور یکسان اگر قانونگذاران نمی گسترش اقدامات برای حمایت از مستاجرها به کنگره بازگشت به جلسه این هفته طرفداران مسکن می گویند.

“بعد از سه هفته در حال رفتن به بسیار مهم گفت:” دایان Yentel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف مستاجر وکالت ، “وجود خواهد داشت یک لایحه در پایان آن یک راه یا دیگری و دامنه و میزان آن را تعیین خواهد کرد اگر یک سونامی اخراج اتفاق خواهد افتاد.”

قهرمانان قانون کنگره دموکرات ها’ باز کردن پیشنهاد در مذاکرات این هفته با جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید شامل 100 میلیارد دلار اجاره امداد یک حرکت است که هر دو موجر و مستاجر طرفداران پشتیبانی می کند.

دموکرات از جمله سناتور. Elizabeth Warren, ماساچوست و تشکر. Jesus Garcia, ایلینوی نیز تحت فشار قرار دادند قانون به گسترش اخراج مهلت قانونی برای یک سال دیگر و برای گسترش آن به پوشش تمام خواص و نه فقط کسانی که با حمایت دولت فدرال است.

“هیچ کس نباید لگد از خانه خود را در طول یک بیماری همه گیر” گارسیا در بیانیه ای گفت. “و به عنوان موجود اخراج moratoriums منقضی آن را مهم تر از همیشه برای کنگره برای حفاظت از مستاجرها.”

آپارتمان اپراتورهای مخالفت با این حرکت گفت: این می تواند منجر مستاجران برای جلوگیری از پرداخت اجاره صاحبخانه مجبور به اخراج کارکنان و دست پرداخت وام مسکن.

“زمانی که به کسی ارائه شده است این فرصت را برای 12 ماه اخراج-دوره رایگان آن را ترویج این ایده که شما می توانید این را در نظر بگیرید یک ‘اجاره تعطیلات,'” Cino گفت.

وقتی پرسیده شد که در مورد اصل نامه فرستاده اجرایی برای این شرکت با بیان این نکته با صراحت بیشتری.

“برای مستاجران آواره گیر ما آنها را تشویق به برقراری ارتباط با ما و کار با آنها را تا حد امکان” اصل مدیریت عضو فیلیپ میلر نوشت: در یک ایمیل. “برای کسانی که قادر به پرداخت را انتخاب کنید نه به برقراری ارتباط و استفاده از همه گیر و حمایت به عنوان بهانه ای برای اجاره تعطیلات رایگان و یا بدتر فرصتی برای مخل به جامعه ما, ما مشتاقانه منتظر بازگشت از حکومت قانون است.”

یک تغییر چشم انداز حقوقی

ProPublica بررسی ماه از دادگاه محلی سوابق پوشش شهرستانها و استان ها در سراسر بیش از یک دوجین متحده است. که شامل آنلاین سوابق جمع آوری شده توسط ProPublica در گرجستان تنسی فلوریدا و تگزاس و همچنین به عنوان داده های ارائه شده توسط اخراج آزمایشگاه در دانشگاه پرینستون پوشش شهرستانها از جمله سنت لوئیس میلواکی و کلیولند. در 10 شهر ما زوج داده ها با دیجیتال نقشه های اموال به بررسی گسترده تغییرات در پر کردن الگوهای طول بیماری همه گیر.

داده ها نشان می دهد که به عنوان coronavirus شروع به گسترش از طریق این کشور در بهار آن مجموعه یک سری از شیفت های لرزه ای در یک ناهموار اخراج چشم انداز طولانی به شکل ترکیبی از قیمت مسکن محلی مستأجر قانون و ظرفیت این کشور را به دادگاه خستگی ناپذیر بوسیله اسباب گردنده از طریق صدها نفر از هزاران نفر از موارد در هر ماه.

حتی قبل از مراقبت در عمل اخراج ممنوعیت در زمان, اثر, اخراج براده شروع به افت سرعت در سراسر کشور به عنوان دادگاه بسته شد و دولت های ایالتی و محلی در محل قرار داده و اقدامات لازم برای توقف روند اخراج. براده کف در مارس اما شروع به انتخاب کنید تا دوباره در ماه مه و ژوئن پرونده های دادگاه نشان می دهد.

اما به عنوان مناسب و افزایش آن نیست همان صاحبخانه بودند که به دادگاه به عنوان قبل از همه گیر داده ها را نشان می دهد. و نه آنها تشکیل پرونده همان حجم از موارد.

فله براده توسط مجتمع آپارتمانی بزرگ اپراتورها — که موارد هنگامی که تحت سلطه دادگاه صندوق در شهرستانها مانند آتلانتا و شیکاگو و ممفیس, تنسی ساخته شده تا یک مقدار کوچکتر از اخراج از موارد معمول در این کشورها پس از همه گیر آغاز شد, ProPublica یافت.

در ماه های ژانویه و فوریه ProPublica شناسایی بیش از یک هزار ساختمان که در آن صاحبخانه ثبت کرده بود پنج یا بیشتر از اخراج به طور متوسط در هر ماه. فله مثل براده های آسیب دیده به طور متوسط حدود 12000 خانوار در آن ماه. در ماه مه و ژوئن این تعداد کاهش یافت و به حدود 100 خواص و تاثیر کمتر از 1200 مستاجران در ماه به طور متوسط.

در ضمن موارد که در آن یک مالک ثبت تنها یک بار در یک ملک بیش از دو ماه دوره منقبض شده و همچنین, اما نرخ آهسته تر. آنها ساخته شده و تقریبا یک سوم از موارد بررسی شده توسط ProPublica قبل از همه گیر اما در ماه مه و ژوئن آنها ساخته شده تا بیش از نیمی از.

تجزیه و تحلیل ما نمی تواند تصرف کل جهان از خواص پوشش داده شده توسط دولت فدرال ممنوعیت اخراج یا کمتر-روش های رسمی صاحبخانه ممکن است استخدام به حذف مستاجران از خانه های خود. وجود دارد در دسترس عموم اطلاعات فدرال حمایت single-family homes, برای مثال, پس از آن غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از اخراج در آن خواص ممکن است در نقض این ممنوعیت. نیز وجود دارد هیچ راهی برای پیگیری رسمی تاکتیک های مانند کسانی که مورد استفاده توسط اصل است که ممکن است فشار مستاجران را تحت پوشش خواص و بدون پر کردن موارد در دادگاه.

کارشناسان گفت: تعدادی از عوامل ممکن است توضیح دهید که این تغییر چشم انداز از اخراج در طول بحران.

برای یکی حتی در غیاب فدرال ممنوعیت صاحبخانه نمی تواند اخراج مستاجران اگر دادگاه نیست برنامه ریزی جلسات و یا کلانترها نیست انجام قضایی دستور کاهش اثر چه بود یک بار قابل اعتماد تهدید برای دیر مستاجران به پرداخت کردن.

“هر کجا که شما را اخراج ارزان و واقعا سریع از طریق دادگاه شما را به آن را آسان تر برای استفاده به عنوان یک ابزار برای صاحبخانه برای استخراج اجاره گفت:” پیتر هپبورن, دستیار استاد در دانشگاه راتگرز-Newark و همکار تحقیقاتی در پرینستون را اخراج آزمایشگاه. با بسیاری از دادگاه ها در سراسر کشور برگزاری جلسات جدول زمانی برای از بین بردن یک مستاجر به شدت طولانی ساخت پر کردن کمتر جذاب است.

اما حتی اگر یک صاحبخانه را موفقیت در گرفتن یک مستاجر به ترک هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها پیدا کردن یکی دیگر را به جای آنها در یک اقتصاد که در آن بیکاری است و در 11 درصد و حتی بالاتر میان درآمد مستاجران که ممکن است جایگزین مستاجران بیشتر در معرض خطر اخراج.

در مواجهه با گزینه های کمتر زمانی که مستاجران سقوط صاحبخانه ممکن است بیشتر احتمال دارد به دنبال راه حل های مانند پذیرش جزئی پرداخت اجاره بها و اتصال مستاجر با اجاره برنامه کمک به منظور جبران برخی از درآمد حتی اگر این بدان معناست که در کشورهای مانند گرجستان — صرف نظر کردن از حق به اخراج.

“وجود دارد یک تمایل در این نوع از شرایط برای تثبیت” ملی مسکن چند شورای Cino گفت. “و این که رانندگی آپارتمان شرکت برای کار با موجود خوابگاه.”

برخی از صاحبخانه حفظ اخراج — که در آن آنها می توانند

در حالی که بسیاری از اپراتورهای آپارتمان به وضوح تصمیم گرفت که بهتر بود به همه چیز کار کردن با مستاجران خود را در خارج از دادگاه در ماه های اخیر نه همه رسیده و این نتیجه همان بود. برای مستاجران خود را که در پاییز کوتاه در پرداخت اجاره فدرال اخراج ممنوعیت ممکن است تنها چیزی که ایستاده بین آنها و اخطار اخراج بیش از هفته های آینده.

در میان بزرگ صاحبخانه که در ادامه به پرونده شماره های بالا از اخراج از طریق همه گیر است Ventron مدیریت LLC در فلوریدا بر اساس شرکت است که در عمل هزاران واحد در مجتمع های آپارتمانی در فلوریدا و گرجستان از جمله بیش از یک دوجین در منطقه آتلانتا.

Ventron — که Atlanta Journal-Constitution طور خاص به عنوان یکی از تهاجمی ترین اخراج filers در این منطقه در سال 2016 برای پر کردن بیش از یک اخراج مورد برای هر دو واحد آن عمل است که در سال ثبت شده است بیش از 400 مشفق در آن خواص در مترو آتلانتا پس از مارس.

این یک قطره از بیش از 700 شرکت ثبت شده وجود دارد بین ماه های ژانویه و فوریه رانده شده در بخش کاهش چشمگیر در براده در فدرال حمایت پارک در شرق پنک پیچیده است. مستاجرها وجود دریافت بیش از 100 اعلامیه این زمستان. آنها دریافت نکرده و در ماه مه یا ژوئن.

اما هر گونه تاخیر برای اجاره در مجتمع ممکن است تا اگر فدرال توقف منقضی می شود. Ventron که همچنین تایید شده برای 2 میلیون دلار به 5 میلیون دلار در چک حفاظت از برنامه وام از اداره کسب و کار کوچک در این سال است استخدام.

موقعیت این شرکت ارسال شده در LinkedIn دو هفته پیش خواستار آتلانتا-منطقه “اخراج مشاوران حقوقی” برای کمک به در این شرکت مجموعه گروه.

یک تصویر از Ventron کار مدیریت ارسال برای اخراج مشاوران حقوقی.

Ventron مدیریت ارشد مالی قرض محترم گفت ProPublica که این کار خواهد بود “متمرکز بر کمک به اتصال ساکنان ما به کمک های مالی و حمایت از برنامه های آنها نیاز به اقامت در خانه های خود.”

“اخراج مطلق آخرین چاره برای ما” Hon نوشت: در پاسخ به سوال در مورد Ventron را اخراج شیوه و گفت که شرکت خود را به شرح زیر از طریق کل اخراج فرایند در کمتر از 2 ٪ از واحد های خود را. او می گوید شرکت او سخت کار می کند برای اتصال مستاجران با کمک مالی به نگه داشتن آنها را در خانه های خود از جمله پس از تشکیل پرونده اخراج از موارد در دادگاه.

“اگر و تنها اگر ساکن نمی خواهد با ما ارتباط برقرار کنند و یا همکاری با ما برای پیدا کردن یک راه حل و سپس ما را به یک فایل اخراج,” او گفت:.

مشاور حقوقی شرح شغل نیست ذکر است هر چیزی در مورد کمک به مستاجران اقامت در خانه های خود. اما نکته در این مقیاس کار این شرکت پیش رو می بیند.

کاندیدای ایده آل خواهد شد “[کار] با شخص ثالث اخراج شرکت به صورت فله فایل شرکت dispossessory حکم (400+).”

در مورد دیتا: Marketplace جمع آوری اخراج براده از وب سایت های دادگاه و از دانشگاه پرینستون را اخراج آزمایشگاه. در چندین حوزه های قضایی که در آن متهم آدرس آنها در دسترس ما geocoded دادگاه موارد و همسان آنها را به خواص با استفاده از نقشه های دیجیتال فایل های. ما نیز همسان سوابق از خواص شناخته می شود تحت پوشش مراقبت در عمل اخراج توقف به همان دیجیتال فایل های نقشه و متقابل آنها با اخراج براده. ما بازرسی نتایج به طور تصادفی به اطمینان حاصل شود که اکثریت قریب به اتفاق از مسابقات شدند و دقیق در جهت تولید تخمین می زند در این داستان است.

مشکل خود را با اجاره وام یا بدهی ؟ ما می خواهیم به شنیدن از شما.

خواهد بانک صاحبخانه و دیگر جمع بدهی ها کار می کنند با کسانی که درآمد از دست رفته به دلیل coronavirus بحران ؟ کمک به ما در پیدا کردن.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de