پایان مایکل فلین را تعقیب بود و دیگر پیروزی برای امریکا مستبد-in-Chief

AP_19253613514060

مایکل فلین رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق امنیت ملی, مشاور برگ دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی در سپتامبر. 10, 2019.

عکس: مانوئل Balce Ceneta/AP

یکی از بزرگترین چالش ها برای روزنامه نگاران نوشتن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که وجود داشته اند بیش از حد بسیاری از رسوایی.

که برای تلفن های موبایل از عقل چون خبرنگاران love پوشش رسوایی و مجادلات و تهمت به طور مداوم تولید هر دو. اما یک چیز را فشار دهید را دوست دارد بیش از یک رسوایی است که ساده و سرراست روایت است. خبرنگاران همیشه در شکار برای یک طریق خط زمانی که آنها در مورد نوشتن یک از چهره های برجسته یک موضوع مشترک است که روابط یک سری از داستان ها با هم و در نتیجه کمک می کند تا توضیح جنجال شمعی یک سیاستمدار و یا یک هنرمند مشهور.

هیلاری کلینتون تا به حال یک ایمیل مشکل است. آن را ساده و تک روایت است که خبرنگاران و صاحب نظران پوشش مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2016 می تواند دوباره و بیش از بیش به کشف آنچه که آنها به عنوان شخصیت او معایب: استکبار مدارا و آشکار باور است که قوانین نمی اعمال می شود به او.

مطبوعات به طور کلی را پوشش می دهد هر تهمت رسوایی تدریجی با زمینه کمی. بدون یک روایت به دنبال شوک اولیه بیش از هر رسوایی سرعت ریزید.

در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن یک رسوایی جدید تقریبا هر روز. هرج و مرج و فساد و جرم و جنایت سلطنت در مغلوب ساختن پیشی جستن ، وجود دارد بسیاری از رسوایی که آن را دشوار است برای روزنامه نگاران به ایجاد حس از همه آنها را.

آنچه که در روایت است که روابط همه از مغلوب ساختن پیشی جستن رسوایی با هم ؟ آن است که برنده است و می تواند مستبد.

اما کاخ سفید با فشار سپاه است که تمایلی به استفاده از چنین زبان ساده برای توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن. که hesitance منجر به بزرگترین روزنامه نگاری شکست چهار سال گذشته: رسانه های آمریکایی است و هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن روایت است.

به جای مطبوعات به طور کلی را پوشش می دهد هر تهمت رسوایی تدریجی با زمینه کمی. مغلوب ساختن پیشی جستن پوشش در نتیجه به نظر می رسد چندپاره و فاقد تأثیرگذاری و دیوانه وار; بدون یک روایت به دنبال شوک اولیه بیش از هر رسوایی سرعت ریزید. فردی رسوایی به زودی تبدیل به سر و صدای پس زمینه به خبرنگاران در حرکت و عقده روحی رئیس جمهور آخرین تویت ها.

در عین حال یکی دیگر از تهمت رسوایی فوران هفته گذشته زمانی که وزارت دادگستری در چنگال مغلوب ساختن پیشی جستن بدخواه خصوصی مشاور دادستان کل ویلیام Barr کاهش یافته است آن اتهامات سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

عمل ارسال تکان طریق امنیت ملی و قانونی جوامع که در آن حرکت دیده می شد برای آنچه در آن بود: یک اقدام بی سابقه و خام سوء استفاده از قدرت توسط Barr طراحی شده برای دلجویی از مغلوب ساختن پیشی جستن و محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن در acolyte که به دروغ به اف بی آی در مورد تماس های خود با سفیر روسیه. بر کاهش پرونده فلین با وجود این واقعیت است که فلین تا به حال دو بار گناه التماس کرد.

بر عمل در فلین مورد به دنبال یک شبیه حرکت در ماه فوریه برای محافظت از تهمت بدنام دوست راجر سنگ که به اعدام محکوم شده در سال 2019 از دروغ گفتن به کنگره و تهدید یک شاهد عینی در مورد دیگر مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه رسوایی. بار مجبور دادستان در این مورد برای کاهش محکومیت توصیه به مطمئن شوید که سنگ نمی صرف زمان زیادی را در زندان است.

هر دو حرکت بخشی از بار را سبک شوروی تلاش برای پاک کردن تاریخچه و معکوس نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی رهبری توسط مشاور ویژه رابرت مولر. خط دادستان خارج از فلین و سنگ موارد به عنوان یک نتیجه از Barr اقدامات بسیار غیر معمول عمل می کنند که چگونه سیگنال های ظالمانه دادستان کل را به دخالت شد.

وزارت دادگستری و مقامات درگیر در هر دو فلین و سنگ موارد به سرعت و به طور علنی محکوم Barr آخرین حرکت می کند. مریم McCord بود که اقدام معاون دادستان عمومی امنیت ملی از سال 2016 تا 2017, شارژ که بر و وزارت دادگستری غلط کلمات خود را به منظور کمک به دروغ بی اعتبار فلین تحقیقات و رها کردن در این مورد. “حساب من مصاحبه در سال 2017 کمک نمی کند بخش پشتیبانی این نتیجه گیری است و ریاکارانه گروه به پیچ و تاب حرف های من نشان می دهد که آن را ندارد” McCord نوشت در نیویورک تایمز op-ed در روز یکشنبه.

بر کاهش پرونده فلین با وجود این واقعیت است که فلین تا به حال دو بار گناه التماس کرد.

جاناتان Kravis دادستان سابق در سنگ مورد نوشت: در واشنگتن پست روز دوشنبه در مورد تصمیم خود به استعفا از وزارت دادگستری سه ماه پیش در اعتراض. “در آن زمان من فکر می کردم که از دست زدن به سنگ مورد با مقامات ارشد مداخله به توصیه های پایین تر حکم دیرین متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاجعه اشتباه است که این بخش را دوباره. من اشتباه بود. هفته گذشته گروه قرار داده و دوباره سیاسی حمایت جلوتر از تعهد خود را به قانون تشکیل پرونده یک حرکت به اخراج این پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین – وجود فلین سوگند گناه و حکم دادگاه که درخواست صدا بود.”

بیش از 1900 سابق وزارت دادگستری کارکنان مکرر قبلی خود را خواستار بر استعفای گفت که او “یک بار دیگر حمله حکومت قانون” در فلین مورد.

بار اول شروع به تلاش برای معکوس کردن نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات به عنوان به زودی به عنوان او تبدیل شد و دادستان کل در سال 2019. قبل از مولر گزارش ساخته شده در مکان های عمومی, Barr به طور افراطی و گمراه کننده خلاصه ای از یافته های آن که چرخید و آن را امتحان کنید تا تهمت و نگاه خوب است.

Barr obfuscation آنقدر بد بود که در اوایل سال جاری یک قاضی فدرال دست زدن به یک قانون آزادی اطلاعات طرح دعوی در دادگاه به دنبال انتشار کامل مولر گزارش گفت که بر فاقد اعتبار در Mueller یافته است; پس او اعتماد ندارند بر قاضی حکم داد که وزارت دادگستری را به او نشان می دهد redacted بخشهایی از این گزارش به طوری که او می تواند تصمیم بگیرد چه باید باقی می ماند از حوزه عمومی است. قاضی رخی والتون نوشت که بر حال “ساخته شده محاسبه می شود تلاش برای نفوذ گفتمان عمومی در مورد مولر گزارش در حمایت از رئیس جمهور تهمت با وجود برخی یافته ها در redacted نسخه مولر گزارش به خلاف.”

او پس از نقل مکان به رها کردن فلین مورد Barr آشکار سوء استفاده از قدرت بود با سرعت و به طور گسترده ای محکوم پیشرو دانشمندان حقوقی, قانون اجرای حرفه ای و رهبران دموکرات. “این حرکت تعبیه شده به رسمی ایالات متحده آمریکا سیاست های افراطی نمایش از اجرای قانون به عنوان دشمن مردم آمریکا” نوشت: دو دانشگاه جورج تاون قانون استادان نیل K. Katyal و Joshua A. Geltzer در یک بار op-ed.

“فلین pled گناه به دروغ به اف بی آی در مورد غیرقانونی روسیه در تماس ایم” Rep. Adam Schiff, حزب دموکرات کالیفرنیا و رئیس خانه کمیته اطلاعات. “او نهفته است نه در حال حاضر تبدیل شدن به حقایق. این اخراج را تبرئه نمی او. اما آن را نشانی از تهمت زدن به لایحه Barr. در بدترین سیاسی از وزارت دادگستری در تاریخ آن است.” سناتور. الیزابت وارن یک دموکرات ماساچوست و نامزد سابق ریاست جمهوری, نام Barr به استعفا tweeting: “ما نیاز به یک وکیل عمومی که وفاداری به قانون اساسی و نه رئیس جمهور.”

بر عمل خیلی رادیکال است که آن را وادار به انتقاد شدید از رئیس جمهور, باراک اوباما, که به طور کلی محدود حملات خود را در تهمت و دولت او.

“وجود دارد هیچ سابقه است که هر کسی می تواند پیدا کردن برای کسی که متهم شده است با دروغ فقط گرفتن scot-free” اوباما گفت: جمعه شب طی تماس با اوباما, انجمن فارغ التحصیلان. “این نوع از مسائل که در آن شما شروع به نگران است که اساسی — و نه فقط نهادی هنجارهای — اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است. و هنگامی که شما شروع به حرکت در آن جهت می تواند سرعت بخشیدن به سرعت به عنوان ما را دیده ام در جاهای دیگر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کریستوفر Wray به عنوان مدیر FBI پس از شلیک سلف خود, James Comey اما در روزهای اخیر تهمت و تهدید کرده است که به آتش Wray چون ورای تا کنون موفق به دریافت به طور کامل در هیئت مدیره با ادامه پاکسازی از وزارت دادگستری و اف بی آی است. اف بی آی بیانیه رسمی در مورد فلین مورد نشان می دهد که ورای رفته به مغلوب ساختن پیشی جستن در اردوگاه بازآموزی برای مقامات که موفق به نشان می دهد کافی fealty.

دفتر “بصورتی پایدار و محکم باقی می ماند متعهد به پرداختن به شکست های زیر قبل از FBI رهبری در حالی که حفظ اصول بنیادی از دقت عینیت و پاسخگویی و مالکیت در تحقق این دفتر ماموریت برای محافظت از مردم آمریکا و دفاع از قانون اساسی” که در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مسلما رفتن به آتش Wray به هر حال.

در یکی دیگر در حال انجام بخشی از تلاش خود را برای بی اعتبار ساختن مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات بر راه اندازی کرده است رسیدگی به مولر تحقیقات اجرا شده توسط دادستان انتخاب خود جان دورهام. دورهام است بهترین و شناخته شده بودن وظیفه توسط وزارت دادگستری اوباما به بررسی دولت بوش پس از 9/11 ایران. واضح بود در این زمان که دولت اوباما را باز کرد که تحقیقات تنها با اکراه و تحت فشار افکار عمومی. اوباما گفته بود که او می خواست به “نگاه به جلو و نه به عقب” و کاخ سفید تا به حال ساخته شده است آن را کاملا روشن است که آن را نمی خواهید به محاکمه بوش دوران مقامات. دورهام به وضوح درک آنچه که کاخ سفید می خواست او را نمی کند و علیه هر گونه سابق مقامات دولتی.

دورهام یافته است در حال حاضر ممکن است با تاخیر توسط همه گیر و بنابراین کاملا به راحتی می تواند پدیدار شود فقط قبل از انتخابات نوامبر آزادی خود را هماهنگ با Barr برای حداکثر سیاسی اثر است.

قطعا Durham یک بار دیگر می داند آنچه که کاخ سفید می خواهد از او: سر در بلوک سفت. با سابقه خود را از مطیع اطاعت دورهام به خوبی می تواند ارائه.

دورهام یافته است که قرار است در ماه مه یا ژوئن در حال حاضر ممکن است با تاخیر توسط همه گیر و بنابراین کاملا به راحتی می تواند پدیدار شود فقط قبل از انتخابات نوامبر آزادی خود را هماهنگ با Barr برای حداکثر سیاسی اثر است.

این جریان erasure از مولر تحقیق همراه با پاکسازی از وزارت دادگستری اف بی آی و احتمالا سیا تقریبا قطعا فقط شروع چه خواهد بود تکمیل انحراف از قانون در ایالات متحده اگر تهمت است مجددا انتخاب. اگر که اتفاق می افتد مغلوب ساختن پیشی جستن و دوستان خود را در صورت تمایل به آشکارا مرتکب جنایات بدون ترس از عواقب است. با Barr در وزارت دادگستری ایالات متحده کاهش خواهد یافت و به یک استبداد, مملو خود در برخورد با فساد و مصونیت قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن نوکران. در ضمن تهمت و Barr را سرکوب مخالفت سیاسی با نیروی کامل عمیقا به خطر بیافتد وزارت دادگستری و اف بی آی است.

وجود دارد برخی از خوب پوشش خبری از بر عمل در فلین مورد به خصوص در زمان. اما به طور کلی رسانه ها به فلین داستان معمولی یک روز درمان توصیف آن به عنوان یکی دیگر از فردی رسوایی در سوار وحشی است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مطبوعات از جان گذشته است برای پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن راه آنها همواره تحت پوشش رئیس جمهور. اما اگر آنها مایل به مشاهده فلین مورد به عنوان بخشی از یک بزرگتر روایت داستان های خود می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن و بر وجودی مطرح تهدید به حاکمیت قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de