اقتصادی تهدید نگران کننده یک تکه بزرگ از آمریکایی ها

با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی و بهداشت در حال حاضر حساب برای 17.7 درصد از اقتصاد آمریکا تا کنون بزرگترین درصد در هر کشور توسعه یافته. و در حالی که این رشد در ایالات متحده هزینه های پزشکی کاهش پیدا کرده است و در سال های اخیر, آن را هنوز هم دور پیشی تورم افزایش 4.6 درصد در سال 2018 و 4.2 درصد در سال 2017, با توجه به داده های اخیر در دسترس است.

افزایش نگرانی از هزینه های مراقبت های بهداشتی می آید به عنوان پیشرو دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری — به ویژه بهداشت ، برنی ساندرز — صرف شعار سال برنامه ای برای تعمیرات اساسی فعلی سیستم مراقبت های بهداشتی. و بلاغت به نظر می رسد هدف قرار دادن خانه.

34 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی در حال تاریک ترین ابر حلق آویز بیش از اقتصاد 30 درصد افزایش یابد تنها در پنج ماه.

که با توجه به بررسی های به احتمال زیاد رای دهندگان توسط بار مالی و Peter G. پترسون پایه و اساس است. عمومی, ترس, ترین تلفظ در نوسان متحده در میانه به 39 درصد از رای دهندگان در میشیگان و ویسکانسین ذکر شده هزینه های مراقبت های بهداشتی به عنوان بزرگترین تهدید. نگرانی هایی را نیز به شدت افزایش یافته میان سیاسی میانه با 40 درصد خود شناسایی مستقل singling از هزینه های پزشکی است. تنها 29 درصد از مستقل ذکر شده در مراقبت های بهداشتی به عنوان تهدید و پنج سال پیش زمانی که بار مالی برای اولین بار شروع رای گیری.

نظر سنجی خروج از تقریبا همه عمده سه شنبه متحده — از جمله کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی و ویرجینیا — نشان داد که مراقبت های بهداشتی بود که بزرگترین مسئله برای رای دهندگان در هنگام انتخاب نامزدها. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و ساندرز بیشتر تقسیم کسانی که رای دهندگان به طور مساوی.

ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی اتحاد مبارزه برای “مدیکر برای همه” که عملا از بین بردن شرکت های بیمه خصوصی سلامت در ایالات متحده است. بایدن در عین حال خواستار گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه از جمله یک گزینه است که رقابت در برابر شرکت های بیمه خصوصی.

هنگامی که بار مالی برای اولین بار شروع رای گیری در ماه نوامبر تنش با ایالات متحده شرکای تجاری مانند چین و مکزیک شد بزرگترین نگرانی برای رای دهندگان با 27 درصد با استناد به آن به عنوان بزرگترین تهدید برای اقتصاد آمریکا است. در تازه ترین نظرسنجی تنها 19 درصد از احتمال رای دهندگان ذکر شده تجارت تنش به عنوان بزرگترین نگرانی منعکس کننده کاهش تنش زیر پیشرفت در تجارت ایران با چین و مکزیک و کانادا است.

ترس بیش از هزینه های مراقبت های بهداشتی در حال افزایش است به کروناویروس در آمریکا هر چند FT-پترسون نظرسنجی آزمایش نظر رای دهندگان قبل از اخیر بازار سهام فروش و نشانه هایی که COVID-19 پخش شد در واشنگتن و دیگر نقاط کشور است.

نظرسنجی انجام شده بین Feb. 20 و 23 بر داشت 51 درصد از رای دهندگان فکر coronavirus را “کمی” تاثیر در اقتصاد در مقایسه با 29 درصد که گفت: این بیماری که “بسیاری” از تاثیر “اما برای یک دوره کوتاه است.” آمریکایی ها همچنین گزارش ساخت چند تغییرات در رفتار خود با 87 درصد گفت: آنها هنوز به حال تغییر کسب و کار خود و یا شخصی در تصمیم گیری های مالی مانند لغو سفر.

بررسی یافته ها بخشی از ماهانه FT-پترسون اقتصادی ایالات متحده مانیتور که آهنگ رای دهندگان احساسات نسبت به اقتصاد ایالات متحده پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. این نظرسنجی به دنبال به دنبال اینکه به احتمال زیاد رای دهندگان احساس بهتر و یا بدتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد در سال 2017. رونالد ریگان شکست جیمی کارتر در سال 1980 با درخواست رای دهندگان: “شما بهتر از شما بودند چهار سال پیش است؟”

آخرین نظرسنجی در بر داشت که 38 درصد از رای دهندگان گفت: آنها بهتر از نظر مالی در حال حاضر نسبت به زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه 2017 — یک شکل تا حد زیادی بدون تغییر از ماه گذشته.

اما این نظرسنجی همچنین نشان داد مداوم شکاف جنسیتی در نگرش رای دهندگان به سمت رئیس جمهور به خصوص در میان رای دهندگان مسن تر. نیمی از مردان بالای سن 55 گفت: آنها بهتر است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نسبت به 30 درصد از زنان از همان سن. در میان رای دهندگان بین سنین 18 و 54 و 44 درصد از مردان گزارش شده است که بهتر است نسبت به 32 درصد از زنان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بنا را گشتند پیشنهاد قوی اقتصاد آمریکا و bristled در پیشنهادات که دولت را اداره COVID-19 بحران مقصر اخیر بازار فروش در یک نقطه گفت: سرمایه گذاران کوتاه با جدید ترین دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است.

پسر سیسیل رئیس دموکرات فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا می گوید: “آنچه ما به طور مداوم پیدا کردن است که یکی از قدرتمند ترین شاخص از اینکه ما حرکت می کند کسی به رای در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است چگونه احساس آنها در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاثیر شخصی خود را در وضعیت اقتصادی.”

+

توسط لورن تبادل نظر و کریستین ژانگ

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>