دولت هلند به سرقت میلیون ها نفر از مادران از رنگ. او گرفتن آن را به عقب

اوا گونزالس پرز نشسته بود در آشپزخانه جدول زمانی که شوهرش به او نشان داد نامه. او اداره یک مهد کودک سازمان در هلند شهر آیندهوون و حدود 300 مشتریان تا به حال تمام دریافت های عجیب و غریب نامه از محلی مقامات مالیاتی بیان آنها دیگر دریافت سود به معنای کمک کار والدین برای مراقبت از کودکان. آنها همچنین مجبور به پرداخت دولت هزاران نفر از یورو آنها می خواهم دریافت در گذشته دو سال و نیم.

اما اسناد و مدارک و نمی گویند که چرا خانواده ها به طور ناگهانی دیگر واجد شرایط برای کمک های مالی. و نه آنها توضیح دهید که چگونه پدر و مادر می تواند مسابقه مالیاتی دولت تصمیم. تقریبا با 20 سال تجربه در رفاه دادخواهی “من هرگز دیده می شود چیزی شبیه به این من کل زندگی,” پرز می گوید.

او در اوایل سوء ظن است که دولت به نقض قوانین خاص خود را دارد چراغ اسپانیایی-متولد وکیل که مطرح شد در هلند در پنج سال تلاش است که با ارسال امواج شوک از طریق کشور مخدوش اداره مالیات شهرت و منجر به استعفای از کشور وزارت امور خارجه, وزیر امور, در حالی که از آن پدید آمده است که پدر و مادر شد و به احتمال زیاد دلیل برفلد به عنوان مالیات cheats.

این یک سیستم فاسد.

اوا گونزالس پرز

در ماه دسامبر گذشته دولت پرداخت می شود $7.5 میلیون دلار غرامت به 270 خانواده بودند که همه مشتریان از Dadim Gastouders شوهرش را آژانس مهد کودک. برخی از پدر و مادر داده بود تا شغل خود یا فروش خانه خود را به پرداخت به دولت بازگشت. مقامات گفته اند که “دهها میلیون” را مجبور به پرداخت می شود به برآورد 9,000 پدر و مادر دیگر که نیز به اشتباه متهم شده است تقلب. به عنوان پرز آن قرار می دهد: “من با این پرونده پنج سال پیش … اما این گسترش تقریبا مانند یک لکه نفت.”

پس از اولیه که آشپزخانه جلسه پرز, 46, را با ارائه کمک های حقوقی به حدود 75 خانواده در طول پنج سال آینده. این یک multifront نبرد. در یک نقطه پرز — کوچک و گرم و بی قید شکل — 38 مورد انتظار در دادگاه ها در سراسر کشور به طور همزمان. پرز شکایت کرد تمام راه را به این کشور بالاترین دادگاه — که حکومت در برابر دولت مالیات و ثبت شکایات با دو محلی ombuds سازمان که هر دو نوشت محکم گزارش.

Peréz (6 of 6)
Peréz (1 of 6)
Peréz (4 of 6)

پس از شوهر او متوجه شده است که مالیات رسمی تا به حال نگه داشته و یک رکورد از مشتریان دوم ملیت او هشدار داده ملی حفظ حریم خصوصی ناظر به این واقعیت است که پدر و مادر بسیاری از آنها مردم از رنگ ظاهر شده اند به لحاظ نژادی برفلد. همانطور که در بسیاری از کشورهای اروپایی آن را غیر قانونی برای هلند دولت به حفظ سوابق در شهروندان قومیت یا نژاد. (دولت گفت: آن را به شدت محکوم انواع دهها اما در غیر این صورت کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است.) پرز نیز به این موضوع توجه روزنامه نگاران و قانونگذاران محلی که شروع به اعمال فشار این کشور و تامین منابع مالی وزیر به موضوع نگاه کنید.

که یک استراتژی برنده می گوید Gjalt Jellesma رئیس کشور بزرگترین گروه علاقه برای پدر و مادر با فرزندان در مراقبت از کودکان. “بسیاری از وکلا داد تا آنجا که به دولت مالیات نمی تکان دادن یک اینچ اما او نگه داشته و رفتن,” او می گوید. “اما بدون کمک مجلس و بدون تبلیغات مانند دیگر وکلای او نمی خواهد که بدست هر نقطه یا نه.”

Perez in 2012

پرز متولد شد و در اسپانیا نقل مکان کرد اما به هلند در سن 2 زمانی که پدر و مادر او آمد به آیندهوون این کشور پنجمین شهر به عنوان کارگران مهاجر. بر اساس یک ارزیابی آزمون او در سن 12 سالگی او را توصیه به رفتن به مدرسه است که آموزش زنان برای تبدیل شدن به خانهدار.

اما پرز می خواستم برای تبدیل شدن به یک وکیل و او سرسختانه شروع به کار راه خود را از طریق مختلف, هلندی, آموزش و پرورش, جریان تا زمانی که او مدرک حقوق در سن 27. خود بستری ساده فرد او هرگز در نظر گرفته شده کار برای یک شرکت حقوقی در یک شهر بزرگتر مثل آمستردام و یا روتردام. او مناسب نیست و در هر حال و او می خواست به انجام کاری که احساس پاداش است که به او یک حس از هدف است. پس از هفت سال پس از فارغ التحصیلی پرز به همراه دو وکیل دیگر او را ملاقات کرد در حالی که کار برای کمک حقوقی شرکت تاسیس یک شرکت حقوقی متمرکز بر ارائه کمک به کم درآمد و مشتریان. این نیز به همین دلیل او گاهی اوقات اقدام به خرید مواد غذایی برای او بیشتر-در-نیاز مشتریان. او اذعان می کند این در تقریبا گناه زمزمه, به عنوان اگر او می داند که چنین چیزی نباید بخشی از شرح شغل.

“او کسی است که نمی تواند ایستاده بی عدالتی می گوید:” Ahmet Yağmur شوهرش از 17 سال. “او نمی داند معنای از دست دادن, و او می رفتن نگه دارید تا زمانی که همه چیز در باز است.”

اگر چه پرز را پیروز نبرد علیه دولت مالیات به دست آورده است او درخشان پوشش خبری دعوت به حوادث و کوچک اندکی شهرت آن را نیز در یک حرفه ای هزینه. طولانی مبارزه قانونی کشیده این شرکت منابع بسیار است که او و شریک زندگی خود را به پایان رسید تا اجاره کردن نیم طبقه خود را به صرفه جویی در پول.

پرسید که آیا آنچه اتفاق افتاده است به خانواده ها است که داستان احتیاطی برای دولت مصمم به بی رحمانه سرکوب و تقلب مالیاتی او fudges. “این یک سیستم فاسد — شما باید تعداد زیادی از مردم [مالیاتی] که این و که همه چیز را می تواند به بعد از یک گروه خاص از مردم است,” او می گوید.

Peréz (3 of 6)

تاکید به نقطه او کاغذ برداشته تلفن خود را و شروع به زدن را از طریق عکس ها از چهار ساعت میزگرد جلسه میان پدر و مادر مالیات مقامات و قانونگذاران دو روز زودتر. تقریبا همه پدر و مادر نشسته در اطراف میز در بزرگ روشن فضای جلسه افرادی هستند که از رنگ.

اما پرز نمی آیند و می گویند که مقامات مالیاتی قومی برفلد پدر و مادر قبل از حفظ حریم خصوصی این کشور watchdog انتشار گزارش خود در آینده ای نامعلوم تاریخ. “من نمی خواهم برای به دست آوردن جلوتر از حقایق” او می گوید. “اما این امر می تواند برخی از واقعا عجیب و غریب و پیچ و تاب و اگر آنها این کار را نکرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>