انجام داد + don’ts از COVID-19 مقاربت

چرا شما باید مراقبت از

OZY را Eugene H. Robinson آدرس نمایش داده شد از عشق خسته در “رابطه جنسی با یوجین.”

How Deep Is My Love?

یوجین آقا: COVID هم زمان است … اخ. در اوایل مرحله در طول سکسی-زمان مکالمه با یک پسر من تماس بگیرید پیت من به اشتراک گذاشته چقدر من می خواهم رابطه جنسی دهانی. گرفتن آن مطمئن, اما اغلب به آن. گرفتن آن می تواند یک کیسه مخلوط, اما آن است که معمولا یک لذت برای من. شما خوب در چیزهایی که دوست دارید و بنابراین … اما ظاهرا من هم گفت و من به یاد داشته باشید گفتن این که من “عاشق” آرامش گلو من و من عاشق رفتن عمیق است. خوب چند روز پیش در حالی که ما رابطه جنسی, پیت سعی کردم به رفتن و در حال حاضر او brooding و من پرسیدن که آیا من آن را از دست ، او و من پاسخ بسیاری از سوالات — بیش از حد بسیاری از آنها را. همه چیز به “حالت عادی” شما شنیده ام از هر موقعیت را در گلو, گلو نفوذ قابل دسترسی هستند ؟ — لطفا بدون نام

عزیز من: یکی از دوستانم فاعلی جبر هشدار به نام دونگ خواسته بود او عاشق اواسط مقاربت برای “عمیق تر بروید.” او را به عنوان هر چند شات دیگر درگیر خود و ایستاد. محکم شلوار خود را به عنوان او به من کاین بیرون از اتاق او انداخت و برگشت بیش از شانه خود را به یک مقصد-به-می شود-کلاسیک پاسخ: “است که به عنوان عمیق به عنوان آن می شود!”

دیدن دونگ هم آمده بودند تا در برابر محدودیت های فیزیکی در اطراف آن وجود دارد هیچ کار. اما هیچ انسان زنده باید اشتباه در این مورد دیگر. در راه همان است که وجود دارد که بلندتر از شما کوتاهتر از شما چاق یا نازک تر از شما آن را به خوبی شناخته شده است که برخی از مردان بهتر هستند و در وقف بیش از دیگران است.

و مگر اینکه شما یک باکره زمانی که شما و دوست پسر خود را ملاقات کرد, شانس هستند خوب است که شما تا به حال تا به حال رابطه جنسی با یکی از کسانی که به خوبی وقف مردان است.

دوست پسر خود را ناگهانی تحقق است که این مورد را در حسن نیت ارائه میدهد از شکست شما را قادر به اعماق گلو او قابل اغماض است اگر او را جوان تر از 30. اگر او را مسن تر از 30? که در آن جهنم به او بوده است پنهان ؟

اما برای سوال شما وجود دارد یک موضعی راه برای نجات انسان خود را شکننده حس خود توسط نحوی گرفتن آلت تناسلی خود را عمیق تر به گلو خود را?

در حالی که شما ممکن است فکر می کنم من می خواهم زدن توپ در این یکی — و من تقریبا من خواست همه کارگران جنسی من می دانم و آنها تا به حال یک جواب.

“اگر او را بر پشت او خم شود و سر خود را رو به جلو به طوری که چانه خود را مرتب کردن بر اساس از جمع به سینه او و او ماهیهای ، که بهترین شانس او برای رسیدن به گلو او.” سپس چیزی در مورد چگونه آن را کوتاه فضا و باعث نفوذ بیشتر ممکن است.

یکی اضافه شده که در مورد اهل تفریح و بازی اکتشاف و شما باید آن را کشف کردن با شوخی کاوش, اما من می دانستم که در حال حاضر ، درست است ؟

COVID-19 Coital اقدامات

یوجین آقا: من تمرین های اجتماعی فاصله در سوپر مارکت و 6 پا پشت سر من در خط بود و یک زن و شوهر. زن ارائه یک جرعه از نوشابه به شریک زندگی خود را. او کاهش یافته است, با استناد به COVID-19 نگرانی. او پاسخ داد: چیزی شبیه “شما رفت در شب گذشته به من و شما نگران coronavirus?” که بعد از من متوقف خنده من رو به فکر کردن. شما خواهد بود به احتمال زیاد برای گرفتن coronavirus از به اشتراک گذاشته شده می توانید از نوشابه و یا از آی? — درخواست برای یک غریبه

عزیز غریبه تر از داستان: تقریبا در هر گزارش سلامت مربوط به COVID-19 که من خوانده ام — و خیالی است که من خوانده ام و تقریبا همه آنها — من هنوز برای دیدن یکی که توصیه مردم به دور ماندن از دستگاه تناسلی. آنها همه شناسایی بردار به عنوان “افراد دیگر است.” همه افراد دیگر است. اگر انتقال چیزی است که ما در مورد یک چشمک خواهد بود به عنوان خوب به عنوان اشاره به یک اسب نابینا و یا برخی از چنین چیزی است. دقیق تر که هیچ تفاوتی بین یک شب از تحریک مهبل و چوچوله بازبان و یک جرعه از نوشابه اگر یکی از جفت آلوده است و دیگری یکی نیست.

اگر هدف شما این است برای جلوگیری از گرفتن آن را از کسی که آن را توصیه بسیار یکنواخت: اجتناب از تماس با کسانی که آن را دارند. هیچ مشترک نوشیدنی و یا به اشتراک گذاشته دهان و دندان-به-تناسلی تماس بگیرید.

و به زن و شوهر در سوال به طور خاص ؟ آره وحشت خود را نمی خواهد بود که کلید به یک سرایت-آینده رایگان.

که رابطه? من Porno!

یوجین آقا: چقدر شما فکر می کنید کسی طعم و مزه در پورنوگرافی به معنی هر چیزی که در “دنیای واقعی”? این یک بحث دوست پسر من و من داشتن شده است پس از منزوی بودن با هم. در کل من ناراحت است که او صرف بیشتر وقت خود ارضائی از داشتن رابطه جنسی با من — احتمالا نسبت 3 به 1 — و هنگامی که او و شوهر او به تصاویری از مردانی که نگاه کنید هیچ چیز مانند من. او انجام آن را به شاش من ؟ برای برخی از دلیل ؟ بینش! من نیاز به بینش! — 12XU

عزیز دیدم شما در یک مجله: خوب سیم مرجع (برای کسانی که نمی دانم خود nom de plume, 12XU نیز به عنوان یک آهنگ با سیم). شما چند سوال بپرسید پس بیایید در اب راه رفتن.

ارتباط بین جنسیت و اولویت های زندگی واقعی ،

همه چیز. و یا هیچ چیز. برای مثال من یک جیمز باند فن. آیا آن را نیز دنبال کنید که من این “نوع” از کسی که دوست دارد martinis? منظورم این است که من انجام دهیداما این نه نظر من. اگر شما تا به حال پیدا کردم 300, بدون مو, Url ها بر روی دوست پسر خود را, کامپیوتر, بله, آن را ممکن است به معنای چیزی است.

در غیر این صورت به نظر می رسد مانند دوست پسر خود را انتخاب و فرکانس که با آن او در تمرینات کسانی که انتخاب کرده اند همه چیز را با شاشیدن شما. چرا ؟ من هیچ نظری ندارم اما به نظرم او نزنی چیزی. آنچه در آن است شما به من بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>