حزب دموکرات ترین مخدوش اولیه

هنگامی که خبر شکست اواخر تابستان گذشته که ماساچوست در کنگره جو کندی بود با توجه به یک چالش اصلی برای دیابت Ed Markey بسیاری از فعالان سیاسی منطقی خواسته … چرا ؟ عضو مجلس نمایندگان در سال 2012 بسیاری از مشخصات بالا جنبه ای از کندی فعالیت های سیاسی شده بود و به دموکراتیک در پاسخ به وزارت امور خارجه این اتحادیه در سال 2018 — و البته کندی. Markey در ضمن نبود کفن در هر رسوایی و به تازگی معرفی شده سبز جدید مقابله با وضوح با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز فوری مشخصه سیاست مترقی.

رای گیری رای دهندگان هر چند پاسخ این است که کمی بیشتر مشهود است. در ماه ژوئیه گذشته قبل از کندی شروع به پریدن کرد در مسابقه بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه های نظرسنجی ها نشان داد که 45 درصد از احتمال رای دهندگان در دولت مردد بودند در مورد حمایت از Markey برای انتخاب مجدد و 14 درصد گفت: آنها تا به حال هرگز شنیده از او. سپتامبر بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه منتشر شد نظرسنجی دیگری پیدا کردن کندی پیشرو Markey با 14 امتیاز در یک پتانسیل سنا سر-به-سر و بیشتر رای دهندگان ماساچوست بازدید کندی به عنوان لیبرال تر نامزد و بهتر جنگنده صورت دموکراتیک اولویت از Markey.

به زودی پس از کندی اعلام کرد نامزدی خود را در ماه سپتامبر مترقی گروه شد و سریع به پرش در پشت Markey. Markey به دست آورده تاییدیه از یک میزبان از سازمان های مترقی اعم از گروه های ملی مانند تفکیک طلوع آفتاب حرکت و برنامه ریزی والدین برای اتحادیه های معلمان, صلح, گروه ها و فعالان زیست محیطی در سطح دولت است.

به عنوان 1 سپتامبر اولیه نزدیک ترقی خواهان و بسیاری از آنها هنوز هم در عزاداری ضرر و زیان از سوی دیگر ، برنی ساندرز و الیزابت وارن در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه را تبدیل مناظر خود را به صرفه جویی در Markey صندلی در سنا — ممنون اولیه اش برای حمایت از سبز جدید معامله شد که منفور در میان دموکرات رهبری در واشنگتن که در آن معرفی شد. مهم نیست که به آنها که کندی همچنین پشتیبانی از سبز جدید ایران و برخی از نمایش اخیر خود اعلام کرد که خانواده او اعتماد واگذار کرده اند از نفت و گاز سهام به عنوان بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. (در ماه دسامبر Markey کمپین بازگشت بیش از $46,000 از اهدا کنندگان که نمی دیدار با الزامات مورد نیاز از سوخت های فسیلی تعهد که هر دو نامزد امضا کردند.)

همچنین بسیاری گمان می کنند که کندی تصمیم گرفته است برای اجرا به مجلس سنا به خاطر او محاسبه می شود که ممکن است آن را آسان تر برای سرنگون کردن یک 74 سال وقت در حال حاضر از آن خواهد بود به ضرب و شتم تشکر. Ayanna Pressley یا ماساچوست دادستان کل Maura هیلی در باز اولیه شش سال پایین جاده. در واقع, کندی را اعلام کرد, منطق برای ورود اولیه کمی فازی. هر دو نامزد اعتراف کنم که هنگامی که آن پایین می آید به برنج حمالت آنها در خط در مورد مسائل عمده. کندی صورت جوش پایین به این ایده است که او فکر می کند او می تواند “اهرم” ماساچوست در سنای صندلی بهتر از Markey است. سناتور قدرت بسیار زیاد فراتر از فقط رای گیری در صورتحساب کندی استدلال و Markey نشده با استفاده از موقعیت خود به طور موثر و به اندازه کافی برای خدمت به حزب دموکرات و کشور است.

نتیجه این است که مجلس سنا اصلی مسابقه است که می تواند بهترین توصیف به عنوان بسیار عجیب و غریب است. از یک طرف وجود دارد یک وقت که در خدمت بیش از 40 سال در کنگره در حال اجرا به عنوان نوعی از مردمی underdog. از سوی دیگر تحت اللفظی کندی است که ادعا می شود مورد آزار واقع شدند توسط نخبگان سیاسی و استناد به زبان مورد استفاده توسط مترقی ولایت ایم که به دنبال رهبری جدید به لرزش تا وضعیت موجود.

شده است وجود ندارد رای گیری در این مسابقه از اوایل ممکن است هنگامی که یک UMass-لوول نظرسنجی نشان داد در این مسابقه تا به حال به طور قابل توجهی سخت تر با کندی تا فقط 2 امتیاز است. که Markey انتخاباتی مدیر جان والش استدلال است زیرا مترقی پایه تثبیت پشت سناتور. اما یکی دیگر از نظرسنجی انجام شده در حدود همان زمان توسط امرسون دانشگاه/7News نشان داد Markey انتهایی کندی با 16 امتیاز.

مترقی شور و شوق برای Markey از هر دو جامعه فعال و جناح چپ رسانه ها در زمان چراغ سمت چپ برای رفتن نسبتا آسان در این سناتور برای رای آنها به انتقاد دیگر دموکرات ها برای. در طول سال مانند جو بایدن Markey رای برای جنگ عراق قانون پاتریوت و 1994 جرم بیل و او مخالف busing برای لغو تبعیض نژادی مشخص در 1970s.

در طول سال مانند جو بایدن Markey رای برای جنگ عراق قانون پاتریوت و 1994 جرم بیل و او مخالف busing برای لغو تبعیض نژادی مشخص در 1970s.

وقتی پرسیده شد که اگر او هر گونه نظر در مورد این گذشته رای Markey گفت: رهگیری که سیاه و سفید و قهوه ای مردان در ایالات متحده شد “مدیون[d] ملی عذرخواهی” برای بیش حبس ساخته شده توسط 1994 لایحه جرم و گفت که چرا او را به حمایت شرکت از سوی دیگر ، Cory Booker را گام بعدی اقدام به تعمیرات اساسی سیستم عدالت کیفری. Markey ارائه شده مشابه سخنان زمانی که او اعلام کرد او تا سال 2018 co-حمایت از اولین مرحله عمل پیشرو به بوکر لایحه: “اولین مرحله عمل است فقط آغاز ملی عذرخواهی ما نسبت به نسل از آمریکایی های آفریقایی تبار مردان و زنانی که جان خود را از دست و آتی در, زندان, به خاطر چند دلار کرک کوکائین و ناعادلانه جنگ با مواد مخدر.”

در عراق Markey می گوید که او “عمیقا تاسف[s] که رای” و سرزنش رئیس جمهور جورج دبلیو بوش برای دروغ گفتن به کنگره و مردم آمریکا در مورد سلاح های هسته ای در کشور است. “من هر روز برای اطمینان حاصل شود که هیچ یک از ما نیست که دیگر نیازی جنگ در خاورمیانه” گفت: اگر او رای دادند “در حال حاضر” در سال 2013 در مداخله نظامی در سوریه گفت: در آن زمان که او نیاز به مطالعه این موضوع بیشتر است.

“سناتور Markey شده است و در لبه برش از progressivism در حزب دموکرات برای تمام حرفه ای” اوان وبر سیاسی مدیر طلوع جنبش در بیانیه ای گفت: به رهگیری به نقل از سناتور های اولیه برای حمایت از بی طرفی خالص و مخالفت با سلاح های هسته ای. “هر رای او تا کنون بیش از خود فعالیت های سیاسی شده است ، هیچ. اما او اغلب فرد در حزب خود را وادار کردن دیگران به سخت یا ناراحت کننده رای قبل از موقعیت تبدیل به لحاظ سیاسی محبوب ایجاد فضا و حرکت برای تغییر.”

هر چند Markey است موقعیت خود را به عنوان یک باک رهبر جنبش مترقی و تبلیغ اهمیت دریافت مترقی پیشنهادات خود را در اولیه سناتور فاقد یک رکورد از پشتوانه مترقی اولیه رقبا چیزی وارن و ساندرز را پذیرفته اند در طول چند سال گذشته. بر خلاف وارن و ساندرز به عنوان مثال Markey ماند از چارلز بوکر را رقابتی سنا پیشنهاد در کنتاکی در این سال و در دولت او ایستاده پشت Rep. ریچارد نیل با وجود نیل رو به یک مقدار پیشرفته تر چلنجر در الکس مورس. Markey هم نیست تایید Pressley در سال 2018 هر چند حامیان او می گویند این مسائل که در او نیست تایید مایک Capuano این وقت هر دو.

بازگشت در ماه نوامبر یک خبرنگار فشرده Markey در مورد اینکه چرا او نبود حمایت از مورس داده شده است که او از سبز جدید مقابله و نیل نیست. “در نهایت او از اقدام جسورانه در تغییر آب و هوا و تغییر کد مالیاتی است که باعث می شود [سبز معامله جدید] ممکن است” گفت: Markey دفاع از همکار خود را. Markey و نیل هر دو تایید هر یک از دیگر قبل از کندی و مورس در حال اجرا بودند. “من می خواهم هر دو نامزد” او افزود: با اشاره به بوکر و مورس. “در رای کنگره نیل بوده است با من اما ما تفاوت.”

کندی نشده تایید شده در مورس/نیل مسابقه هم و گفت: رهگیری است که او قصد دارد تمرکز خود را در مسابقه. کندی نیز مورد انتقاد قرار مترقی گروه برای حمایت بیشتر از متوسط نامزدها در ماساچوست نژادها که در آن مترقی رقبا در حال اجرا بودند.

“یک چیز ما اشاره کرد که در سال 2018 او انتخاب برای حمایت از زنان مترقی رنگ — Ayanna Pressley و نیکا Elugardo — اما او نمی گفت:” جاناتان کوهن یک رهبر پیشرو ماساچوست یک ایالت گروه حمایت است که تایید شده Markey. در آن مسابقه به کندی تایید امتیازهای Capuano و جفری سانچز که هر دو از دست داد. (این چرخه Elugardo تایید کرده است Markey و Pressley ماندن از نژاد.)

در اوایل این زمستان دموکراتیک فعال در ماساچوست نزدیک کندی پس از یک کمپین تاون هال و فشرده او چرا او در حال اجرا بود. “با احترام به سناتور Markey که یک مرد خوب وجود دارد بیشتر به این کار از راه به شما رای دادن و اسکناس است که شما فایل” کندی پاسخ به گزارش بوستون مجله. “آن را همراه با توانایی به اهرم که پلت فرم … و با احترام با توجه به سناتور, اگر شما نمی خواهید به اهرم که در حال حاضر … پس کی؟”

اما کندی “قوی تر” خانه خود صندلی به بهترین خود توانایی?

“زمانی که من نقد سناتور Markey … من نمی گویم در شخصیت, تجربه, سابقه, و یا سیاست است که من خواهد بود بعدی AOC یا Ayanna Pressley.”

“من فکر می کنم من,” او گفت: رهگیری هر چند اذعان کرد که او “آن را انجام داده متفاوت بدیهی است که” از ستاره نمایندگان مانند اسب و Ocasio-کورتز. او اعتبار آن دسته از زنان برای استفاده از سیستم عامل خود را به بازیگران ویژه در مورد مسائل از اهمیت. “من سعی کردم به انجام این کار در راه است که طبیعی ترین به من,” او گفت: و با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی سفر در طول سال 2018 به کمک دموکرات ها تلنگر خانه. کندی گفت: این کار کمک تلنگر خانه در سال 2018 و در اخیر بحث او به ارمغان آورد تا خود را به جمع آوری کمک مالی برای Covid-19 امداد گروه و دفاع حقوقی برای خانواده های مهاجر.

“اجازه دهید من روشن شود” او اضافه شده است. “زمانی که من نقد سناتور Markey … من نمی گویم در شخصیت, تجربه, سابقه, و یا سیاست است که من خواهد بود بعدی AOC یا Ayanna Pressley. مثل این نیست که من هستم که مواضع سیاست که من لزوما را.”

“دلیل جو می توانید در اطراف [مالی] است چرا که او بابی کندی نوه” گفت: والش Markey را مدیر کمپین. “این دلیل است که او تا به حال رهبری در یک موضوع واحد پس از او شده است در کنگره است.” کندی مقابله که او را افتخار خود رهبری در مناطق اطراف بهداشت روان و جامعه مسائل و اشاره او به زندگی ماده و فراجنسیتی حقوق خود را در سال 2018 پاسخ به دولت از اتحادیه.

کندی کمپین گفت آن رای گیری نشان می دهد Markey پیشرو با بیشتر سفید مرفه رای دهندگان در حالی که کندی در حال انجام است بهتر است با طبقه متوسط و طبقه کارگر مردم سفید و سیاه و لاتین در جوامع است. “ما مفتخریم که گسترده و فوق العاده متنوع پایه حمایت از جو به دست آورده از جوامع از رنگ به طبقه کارگر شهرستانها و شهرها” کندی دبیر مطبوعاتی برایان فیلیپس جونیور گفت: رهگیری. سفید مرفه رای دهندگان تمایل به بیشتر قابل اعتماد ماساچوست اولیه رای دهندگان و بنابراین کندی کمپین امید برای مشارکت بالا به طور کلی. “اگر شما نگاه کنید به بیشتر های متوسط و محافظه کار دموکرات آنها با جو گفت:” والش.

کندی که به رسمیت می شناسد که او می آید در این مسابقه با ثروت و یک سلسله تاریخ سیاسی هنوز هم احساس می کند مانند او واقعا داده شده منصفانه لرزش به سمت چپ. مترقی رسانه ها رفته است و پس از کندی کار برای مایکل اوکیف یک محافظه کار سختی در جرم دادستان منطقه در کیپ کاد. “چرا جو کندی … را انتخاب کنید در سال 2009 برای کمک به قفس خود بی بضاعت همسایگان تحت رهبری اوکیف پرسید:” درخواست تجدید نظر خواهد شد Isenberg. ملت Maia Hibbett گفت: کندی می شده اند “جمع آوری با کیفیت زندگی, جریمه, تامین امنیت در سطح پایین مواد مخدر محکومیت و اخراج خانواده ها از خانه های خود” در طول زمان خود به عنوان یک دادستان است.

“مترقی جهان تثبیت کرده در اطراف او به او را مترقی در مسابقه و سعی کردم به من یک ترد دهان متوسط است که در حال اجرا بر روی جاه طلبی و نام من است.”

کندی گفت: رهگیری که او در رسیدگی به اخراج از موارد به عنوان کسانی که در حال مدنی مناسب و وقت خود را صرف شد در درجه اول در DUIs حمله و باتری اتهام خشونت و مواد مخدر و بیماری های روانی مواد مخدر موارد است. “ایده این است که خود را لیبرال ایدئولوژی باید مطابق با رئیس خود را پوچ و موقعیت را به خاطر آره من با او اختلاف نظر دارند اما کار من نبود تنظیم سیاست آن بود که اجرای قوانین است که در واقع یکنواخت در سراسر کشور,” او گفت:. با توجه به کندی نام مستعار خود را در دفتر “پروژه بی گناهی” به دلیل تعهد خود به دفاع جنایی.

در ماه مه کندی معرفی یک لایحه به منظور ایجاد یک راست به مشاور برای اخراج پزشکی ورشکستگی و موارد خشونت داخلی — یک decadeslong هدف از کمک حقوقی جامعه است. در عین حال او به دست آورده حداقل مترقی ستایش دیگران شاید به این دلیل که قبل از آن که ماه او پاره پاره شد آنلاین برای یک صدای جیر جیر که گفت: هیچ بیمار باید “بود مجبور به مبارزه با پزشکی ورشکستگی در میان بهداشت جهانی همه گیر بدون وکیل توسط سمت خود را.” (روز بعد او روشن “اجازه دهید من روشن شود در اینجا: ما نیاز به مدیکر برای همه است. ما نیاز به پایان دادن به پزشکی ورشکستگی. … اما تا زمانی که ما وجود دارد ما نیاز به اطمینان که هر بیمار باید دسترسی به مشاوره حقوقی و کمک اگر آنها مجبور به مبارزه با بیمه گر خود را در دادگاه.”) کندی نیز لعنتی با ترقی خواهان برای حمایت شرکت سابق Rep. جان کنیرز اصلی مدیکر برای تمام بیل در خانه, اما او گفت که او “افتخار” به شرکت حامی در کنگره Pramila Jayapal نسخه که ایجاد شده بر زودتر طرح از ساندرز و کنیرز پس از کار کردن با او را به اطمینان حاصل شود که آن را پوشش سقط جنین و مراقبت طولانی مدت.

“سناتور Markey بیش از دوره های گذشته چند ماه رفته بسیار بیشتر سمت چپ از او تا کنون است” کندی گفت: رهگیری. “مترقی جهان تثبیت کرده در اطراف او به او را مترقی در مسابقه و سعی کردم به من یک ترد دهان متوسط است که در حال اجرا بر روی جاه طلبی و نام من است خسته کننده به حداقل می گویند.” کندی گفت که او می خواهد بیشتر از صادقانه گفتگو در مورد رای تاریخ. “من در رکورد من و آنچه که من انجام داده ام و من فقط تلاش می کنم هی شما می خواهید به بحث در مورد کسی است که بیشتر مترقی? خوب است. من فکر می کنم صادقانه پاسخ این است که وجود مناطق که در آن سناتور Markey منجر شده و مناطق وجود دارد به من منجر شده است.'”

هفته گذشته کندی کمپین یک کنفرانس مطبوعاتی با اعضای کنگره اسپانیایی انجمن که ناودان Markey برای مهاجرت خود را ضبط با اشاره به 2013 رای است که در آن سناتور شکست با انجمن و رئیس جمهور به افزایش مهاجرت و گمرک را بازداشت تخت سهمیه. کندی بعد رای برای یک اتوبوس هزینه های لایحه که شامل سهمیه بندی همراه با تمام اما سه خانه دیگر دموکرات ها.

“این سن را سن ایده های خود را که مهم هستند. و از نظر سن از من و افکار من جوانترین فرد در این مسابقه است.”

Markey قطعا رد این ایده است که او نمی led در سنا و علامت تعدادی از بزرگترین دستاوردهای, از افزایش بهره وری سوخت استاندارد برای ایجاد بزرگترین برنامه فدرال برای دانش آموزان کم درآمد برای دسترسی به اینترنت در خانه. او احساس می کند حمایت خود را در مورد مسائل مانند بحران آب و بی طرفی خالص و مدیکر برای همه موقعیت او را به خوبی به خود را برنده انتخابات بعدی. “این سن را سن ایده های خود را که مهم هستند” Markey گفت. “و از نظر سن از من و افکار من جوانترین فرد در این مسابقه است.”

Markey نیست به تنهایی در تغییر چپ بیش از این دوره از انتخابات چرخه. کندی که پدربزرگ کشته شد توسط یک مرد که برای آزادی مشروط بسیاری از بار در سال های اخیر در حال حاضر پشتیبانی از بین بردن حبس ابد بدون آزادی مشروط, اگر چه او گفت که او می خواهد به تعادل صدور حکم اصلاحات با خواسته های قربانیان و خانواده های آنان است. که یک تغییر از اوایل سال جاری زمانی که او نوشت: در ماه فوریه نامزد پرسشنامه است که او حمایت بین بردن حبس ابد بدون آزادی مشروط برای نوجوانان و خشونت پرهیزی در موارد و “به شدت محدود” اما نه حذف واجد شرایط ایمنی.

“من فکر می کنم موضع من در که در واقع تکامل یافته از آنجایی که ما حتی انجام داد که پرسشنامه” کندی گفت. “من فکر کردم که یک مقدار زیادی. … من در حال حاضر راحت با این ایده که افراد باید واجد شرایط آزادی مشروط. … من همچنین می خواهم برای اطمینان از قربانیان صداها و بازماندگان’ صدای شنیده می شود.”

در پایان روز Markey و کندی مبارزات را ریخت و نزدیک به 20 میلیون دلار به یک مسابقه است که نمی خواهد کمک به حزب دموکرات اضافه کردن هر صندلی در اتاق و یا به طور قابل توجهی تغییر برنده سیاست طرح برای آینده کنگره, جلسه. کندی مطرح شده بیش از $7.8 میلیون تا کنون و Markey — که خارج مطرح کندی برای اولین بار در سه ماهه گذشته با توجه به مبارزات انتخاباتی خود — را مطرح کرده است بیش از $10.4 میلیون به تاریخ. مردان در نظرسنجی های اخیر جمع آوری کمک hauls به عنوان شواهدی وجود دارد که مبارزات خود را در حال افزایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>