حزب دموکرات باید مهار مشروع خشم آمریکایی است. در غیر این صورت حق استفاده از آن را با نتایج هولناک.

american-anger-5-final

تصویر عکس: Soohee چو/رهگیری گتی ایماژ

سیاسی امکانات این لحظه متفاوت از هر چیزی که ما تا کنون تجربه کرده اند. ما دارای یک بار در طول عمر فرصت برای ایالات متحده بیشتر انسانی کشور است. اما اگر ما موفق به تصرف آن ما را از خطر مرگبار از سمت راست.

که نه اغراق. خشم آمریکایی ها هنگامی که آنها کشف کردن آنچه که آنها انجام در حال حاضر است برای رفتن به آتشفشانی. خرید اینترنتی از 9/11 و رکود بزرگ از 2007-2010 خواهد بود غیر محسوس در مقایسه با.

چندی از تقریبا هر کس یک عضو خانواده یا دوست که درگذشت Covid-19 بسیاری از آنها خفه کننده در انزوا بخش با ناکافی درمان شاید محروم از یک دستگاه تنفس مصنوعی که می توانست جان خود را نجات داد. بزرگ عصری کشور در حال سقوط به از جان گذشته, penury, حتی آنها به عنوان شاهد شرکت های بزرگ را باز کند وزارت خزانه داری ایالات متحده و کمک خود را به همه چیز را در داخل.

John Steinbeck در سال 1939 رمان “خوشههاى خشم” توصیف لحظه مشابه در طول رکود بزرگ زمانی که مردم گرسنه حتی به عنوان باغ میوه سوزانده شد به مواد غذایی باقی مانده که بیشتر سود آور: “مردان با شیلنگ سرنگ نفت سفید در پرتقال و آنها عصبانی هستند در جرم در افرادی که آمده اند به میوه. … وجود جرم در اینجا است که می رود فراتر از انصراف. دارد غم و اندوه در اینجا که گریه نمی نماد. وجود دارد یک شکست در اینجا است که واژگون همه ما موفقیت است. … در روح مردم grapes of wrath در حال پر کردن و رشد, سنگین, در حال رشد, سنگین, برای, خود.”

ما در مورد زندگی این دوباره در روش های پیچیده تر. سپس آن را به میوه های در حال سوزانده بنابراین هیچ کس می تواند آن را بخورم. در حال حاضر آن را ارزان هواکش است که هرگز ساخته شده است چرا که یک شرکت به نام Covidien نگران آنها خواهد رقابت با مدل های گران تر. این N95 ماسک که در دسترس نیست چرا که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاخیر استناد به دفاع تولید عمل در جهت حفظ قدرت شرکت های بزرگ. آن ده ها هزار نفر از تخت بیمارستان بودن حذف شده در نیویورک و نیوجرسی به دلیل مازاد ظرفیت هزینه پول; برخی از کسانی که در بیمارستان بودند تبدیل به آپارتمانهای لوکس. در حال حاضر آن را به عنوان 85 سال پیش انسان ها در حال ارائه به عنوان یک خون قربانی به سود. در حال حاضر به عنوان آن منجر به خشم خواهد بود قوی.

آنچه که ما از تاریخ می دانیم این است که کسی که همیشه نشان می دهد تا به برداشت این سطح از محیط rage — اما آن را می توانید در دو جهت. اگر مردم می تواند “عصبانی در جرم” به عنوان Steinbeck نوشت وجود دارد می تواند مثبت و بزرگ تغییرات سیاسی. در طول رکود بزرگ, Franklin D. Roosevelt و اتحادیه های کارگری سازمان یافته خشم و استفاده از آن برای ایجاد قرارداد جدید و بزرگترین طبقه متوسط در تاریخ است. در unluckier کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا و ژاپن, سیاسی چپ شکست خورده است. خشم برگزار شد فاشیست و کارگردانی در مردم بی گناه.

آن را دشوار است به توان خوش بینانه است که امروز لیبرال ها می تواند تکرار روزولت موفقیت است. سازمانی-مدیریتی-حقوقی کلاس است که در عمل حزب دموکرات ترس خشم و آن را می بیند به عنوان نامشروع به عنوان مبنایی برای عمل است. مورد ضرب و شتم پشت تهدید برنی ساندرز و الیزابت وارن ریاست جمهوری نامزدهای هر دو سوخت قوی پوپولیستی احساسات آنها رویای یک تکنوکرات سیاست خالص از کثیف بی ثبات احساسات انسانی.

اما آمریکا حق تخصص در سیاست از خشم. اگر دموکرات ها حاضر به مهار مشروع خشم آمریکایی ها و هدایت آن در کسانی که مسئول مخمصه ما حق را بر خود خشم خود را و برنده خواهد شد.

به درک مخاطرات یک لحظه تصور کنید که ممکن است دو نسخه از امریکا یک سال از امروز با دو روش متفاوت استفاده می کند از خشم. بیایید شروع با خشم ما نیاز به نوعی که روشن و انگیزه و زمینه موثر سیاست است.

آبی 2021

نامزد حزب دموکرات — به احتمال زیاد جو بایدن اما ما می دانیم که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در سیاست آمریکا — ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن دور.

برنده دموکرات ها شعار آن “مبارزه با دیوانه.” و بود که هسته اصلی خود و یا مبارزات انتخاباتی او — هر دو unabashedly mad بخشی و نشان داد تمایل به مبارزه بر اساس آن خشم است.

این دموکرات شروع به کنوانسیون آدرس — یا در میلواکی و یا از خود و یا زیرزمین با هیچ کس در عرض 6 پا — گفت: “من در حال اجرا به رئیس جمهور به خاطر من عصبانی هستم. و اگر شما عصبانی هستید, هم, هیچ مشکلی با آن. ‘خشم’ می آید از یک نرس باستان واژه که به معنی ” غم و اندوه.’ هر یک از ما شناخته شده است غم و اندوه به خاطر از دزد و incompetents ایم که در حال اجرا در این کشور است. اگر شما عصبانی هستید و سپس به من بپیوندید و با هم ما را که زباله را به خارج از محدود کردن.”

از حزب دموکرات گفت: حقیقت بدون truckling مورد که دقیقا به سرزنش برای آنچه تا به حال اتفاق افتاده آنها. کلی دموکراتیک داستان می تواند درک مردم عادی به دلیل آن شامل چه هر داستان نیاز: خائنانی به عصبانی و قهرمانان به ریشه. و بر خلاف حق داستان, این داستان واقعی بود.

“ما همه در این با هم” از حزب دموکرات اعلام کرد. “و آنچه را که بدان معنی است که افرادی که در خارج از خانه برای خود در حال رفتن به پرداخت قیمت. زمانی که من رئیس جمهور ما در حال رفتن به قرار دادن تمام رئیس جمهور های روزانه دادخواستها آنلاین بنابراین هر کس می توانید ببینید که دقیقا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن پیچ ما. سیاستمداران که پول در داخل اطلاعات در coronavirus و سود که احتکار لوازم پزشکی در حال رفتن به صرف بقیه زندگی خود را در زندان است.”

بسیج خشم در صنعت بهداشت و درمان وحشت زده کنگره به عبور مدیکر برای همه است.

بسیج خشم در کشور مسمومیت توسط Fox News رهبری به کنگره برای بررسی این که آیا این شبکه تا به حال آگاهانه گمراه آمریکایی ها در مورد خطرات ناشی از Covid-19. اسناد کشف شد که پایه و اساس پرونده های حقوقی که ورشکست و بی خاصیت ،

بسیج خشم ایجاد تغییر در فرهنگ ایالات متحده. تابو در برابر صادق بودن در مورد غم و اندوه و شکست همه انسان ها تجربه در هم شکسته شد. به طور ناگهانی آمریکایی ها متوجه آنها احاطه رنج درست مثل خود به خود و خیلی از این گسل سیاسی انتخاب, به جای آنها به صورت جداگانه بازنده بودن.

به عنوان مثال از بالا ساخته شده کل یک جوان فاجعه زده نسل ببینید که یک سیاستمدار لیبرال می تواند به معنای یک حالت عادی عصبانی انسان به جای یک توهم ساخته شده در آزمایشگاه دانشگاه استنفورد. ناگهان جدید نامزدهای بالقوه نشان شد از اتحادیه های کارگری و فعالان مردمی به جای نخبگان قانون مدارس.

بیش از هر چیز دیگری لیبرال آغوش خشم در 2021 تبدیل سیاست مترقی به یک جنبش بود که جدی در مورد قدرت. اگر وجود نداشت افرادی که واقعا خطرناک بودند که صدمه زدن به ما و به حق سزاوار ما خشم چرا زحمت بیرون آمدن از رختخواب برای به دست آوردن قدرت در وهله اول ؟ و چرا بکار بردن آن برای پیروز شدن بر دشمنان خود را اگر ما همه در همان تیم در پایان ؟ خشم در نهایت قفل لیبرال ظرفیت به حقیقت را بگویید.

قرمز 2021

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب خواهد شد. آنچه حیرت زده کرد به گزارش CNN و نیویورک تایمز حتی بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی است که او در شعار “شفا امریکا” — حتی به عنوان حجیم, کاملأ پیچیده تحقیق رسانه خروجی نشان داد که فاجعه بار سوء مدیریت کمک coronavirus کشتن یک میلیون مازاد آمریکایی است.

در عین حال آن را به نوعی مهم نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران توانا Wurlitzer حل و فصل در یک مجموعه مبهم و مه آلود داستان که همه را پایه عمیقا معتقد بودند حتی اگر آنها متقابلا متناقض است.

چنین عنوان شده است مرگ و میر دسته جمعی, اما آنها گسل از هانتر بایدن دوستان در چین است. آنها استدلال می کنند که به سختی هر کسی که مرده بود و اعداد شده بود شدید اغراق شده توسط رسانه ها برای صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن. خفگی از کشور کسب و کارهای کوچک می تواند مقصر نانسی پلوسی را نجات کسب و کار و وال استریت. کسب و کار و وال استریت به حال شجاعانه نگه داشته ما را زنده به رغم دموکراتیک نفرت به صورت رایگان شرکت. در پایین سمت راست را در زنجیره غذایی وجود دارد ثابت زمزمه های قهوه ای که مردم از نیویورک تا به حال جریان از خود warrens به صورت هدفمند آلوده انجامید.

چه داستان در حال رایج بود که آنها به ویژه به کسی برای مقصر کسی است که می تواند هدف از معتبر اما نابجا و خشم. در مقابل داستان گفته شده توسط نامزد حزب دموکرات و شرکت های بزرگ مطبوعات دقیق بودند اما تا به حال هیچ خائنانی و قهرمانان و از این رو نمی شد داستان در حالت عادی حس در همه پیچیده مجموعهای از حقایق است که نگاه خوب بر روی یک تخته سیاه بود اما بدون قلب.

نامزد حزب دموکرات را آرام کمپین حاضر به اعمال مورد بسیار از هر چیزی. زمانی که نامزد خواسته شده بود که آیا او و یا او را بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن انبساطی پاسخ به کروناویروس در آغاز 2020 دموکرات گفت: چون “من می دانم که دونالد عاشق این کشور و حتی خارج از محل کار ما نیاز به شانه خود را در چرخ به ضرب و شتم این چیز.” آنچه مورد پیگرد سناتورها برای خودی معاملاتی ؟ هیچ نامزد توضیح داد چرا که “زمانی که من رئیس جمهور این کشور خواهد شد و همه با هم بکشید.”

با وحشتناک تجدید حیات Covid-19 در پاییز و دموکرات عدم امن جهانی رای های پست الکترونیکی که در ماه نوامبر شاهد کمترین میزان مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری. دموکراتیک پایه — اشتباه سردرگم و وحشت زده — را نشان نمی دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام متواضعانه خود را برنده می شود “بزرگترین زمین لغزش در تاریخ است.”

خواه پایه تبدیل شد و حتی بیشتر خشم و پر کینه جو در پیروزی. “واشنگتن پست در تلاش برای نابود کردن امریکا” Sean Hannity شروع به اعلام هر هفته. “کسی کردم به آن را تعطیل کند.” دو روز بعد یک فرد مسلح نفوذ پست مرکزی و متوقف شد فقط قبل از اینکه او می تواند باز کردن آتش.

تهمت بود در حال حاضر از تمام موانع و او شروع یک کمپین بمباران علیه ایران است. اعتراضات غیر قانونی برای ایمنی عمومی. تعداد زیادی از آمریکایی ها همچنان به مرگ از coronavirus اگر چه هیچ کس مطمئن شوید که دقیقا چگونه بسیاری از آنجا که دولت دیگر آمار منتشر شده بر آن است. روباه شروع به بی سر و صدا و پس از آن بیشتر و بیشتر با صدای بلند این ادعا که مخالفان جنگ بودند واردات “بیولوژیکی بمب افکن” از ایران به گسترش این بیماری است. مرحله راه اندازی شد برای سقوط کلاسیک به استبداد با رسمی خارج از دشمنان ظاهرا همکاری با دشمنان در داخل.

هیچ کس نمی داند امروز که مسیر ایالات متحده خواهد شد. اما آن را به یک یا دیگر: سمت راست یا سمت چپ ظاهر خواهد شد به عنوان قهرمان آینده آمریکا خشم. همه ما می توانید انجام دهید در حال حاضر سعی کنید به خشم و عواقب آن منطقی و بر اساس یک درک درست از جهان و غیر ضروری غم و اندوه را تجربه می کنیم. ما نیاز به مردم را عصبانی در جرم و جنایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im