‘خودی های دموکرات که به هموار کردن راه برای کمالا هریس

کمک کرد

چرا بايد اهميت بدي

زیرا این تغییر سازها چهار دهه است که در خط مقدم سیاست دموکراتیک قرار گرفته اند.

در دو دهم دهم، قبل از اینکه الکساندریا اوکسیو کورتز متولد شود، چهار دختر رنگی در سیاست دموکراتیک به دنیا آمد- کشیش لی داتر، مدیر کمپین تاریخی دونا برزیل، مینیو مور، و کمیته ملی دموکرات یولاندا کاراوی.

با هم، چهار برابر ترسناک (نویسندگان برای دختران رنگی که سیاست را در نظر گرفته اند)برای شام هفتگی در واشنگتن دی سی ملاقات کرده اند، از اوایل دهه ۲۰۰۰ – و در طول مسیر تغییر شکل سیاست آمریکا، ظهور از دوران حقوق مدنی برای کمک به انتخاب اولین رئیس جمهور سیاه پوست و شکل دادن به بلاغت خود را در نژاد. و در هفته های اخیر، عوامل منتقد دموکرات پشت صحنه برای زنی که به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن پایان یافت، هل می دادند: کمالا هریس.

[زنان سیاه پوست] می دانم که چگونه به رهبری; ما سال هاست که این کار را انجام می دیم و وقت آن است که اعتبار را به دست بیاویم.

لی هیتر

من فقط فکر می کنم او در مرحله ملی آزمایش شده است … و او شلاق هوشمند است، کاراوی در The Carlos Watson Showآخرین قسمت از برنامه کارلوس واتسون ، به میزبانی OZY یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل.

هریس، دادستان کل سابق کالیفرنیا و نشسته سناتور ایالات متحده، برای رئیس جمهور در حال فرار است، اما در ماه دسامبر در حالی که با نظر سنجی پایین و تعداد جمع آوری کمک های مالی مواجه شد. با چشم روشن خود را در کاخ سفید — و گذشته برش حملات به بایدن — برخی از متحدان بایدن انتقاد هریس در طول فرایند جستجو معاون برای جاه طلبی او ، خط حمله Daughtry می یابد “واقعا بسیار زشت است.”

این فقط به ما یادآوری می کند که ما به عنوان زنان تا چه اندازه، ما به عنوان زنان سیاه پوست باید به عنوان برابر دیده می شود. چه مشکلی با کمی جاه طلبی؟ ما در مورد کسب و کاری صحبت می کنیم که همه چیز در مورد جاه طلبی است.” Daughtry می گوید. و برزیلی، یک صندلی DNC دو بار که تاریخ را به عنوان اولین زن سیاه پوست ساخته است که در سال ۲۰۰۰ با ال جور رهبری یک کمپین ریاست جمهوری را به راه می بیند، اشاره می کند که زنان سیاه پوست بخش مهمی از ائتلاف برنده دموکرات ها را تشکیل می دهد: “به دلیل مشارکت مدنی ما … ما آینده حزب دموکرات استیم.”

چهار عمل کننده دموکرات به بینش در مورد فرایند جستجو VP، با هر دو برزیل (Gore، در سال 2000) و مور (هیلاری کلینتون، در سال 2016) داشتن تجربه شخصی است. نمرات وکلا و حسابدارها در مورد نامزدهای احتمالی تحقیق می کنند، برزیلی می گوید، و هنگامی که آن را به سه نامزد پایین بود، کارکنان کمپین بالا وزن.

در نهایت، همیشه انتخاب نامزد است. در پایان روز، ساعت ۴:۳۰ صبح، من هیچ ایده ای نداشتم که او قرار است جو لیبرمن را انتخاب کند.” برزیلی می گوید. مور می گوید جستجوی کلینتون مشابه بود و الیزابت وارن و کوری بوکر هر دو نامزد نهایی بودند. مور می گوید: «اگر این انتخاب [کمیته جستجو] بود، احتمالاً می گفتیم کوری بوکر، اما او معتقد بود کلینتون «فقط سعی می کرد بلیط را آرام کند» با ویرجینیا سن تیم کاین جنجال برانگیز.

چهار نفر همچنین در مورد فمینیسم سیاه و سفید، به خصوص با پس از اعتراضات عدالت نژادی ملی صحبت کرد. Daughtry می گوید که راهپیمایی ها یک گفتگو در مورد آنچه “متحدان خوب” شبیه به زنده کرده اند. او می گوید: «ما خواهران سفیدپوست مان را می بینیم که مایل ند با هم صحبت های سخت داشته باشیم» او می گوید، یک نظر که باعث می شود مور در این مورد که آن زنان همان سال ۲۰۱۶ باید «لگد زده» می شد، دست به دست کند. “براي زن هاي سياه پوست به اينجا لگد زد ما یک زن سفید پوست واجد شرایط را دیدیم، مور می گوید. سپس “اعداد شروع به غلتيدن کردند. و ما کشف کرديم که [52] درصد زنان سفيد پوست تصميم گرفتند که او به اندازه کافي خوب نيست.”

دادری می گوید: «مدت هاست که زنان سیاه پوست رهبری می کرده اند، اما ما از پشت به جلو هدایت می کنیم که ما افراد دیگر را به جلو می بریم» و حالا ما در سن و سالي هستيم که زنان سياه پوست در حال گرفتن محل خود در مقابل … نه به این دلیل که افراد دیگر نمی توانند این کار را انجام دهند، بلکه به دلیل اینکه می دانیم چگونه رهبری کنیم، سال هاست که این کار را انجام می داده و زمان آن است که ما اعتبار را به دست بیاونیم.»

با هریس در حال حاضر در بلیط سیمان، اعتبار در حال آمدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im