کلاس (Deferred) از 2020

چرا بايد اهميت بدي

افزایش deferrals می تواند مدل مالی دانشگاه ها را بالا بردن — و محدود کردن گزینه های کالج برای کلاس 2021.

  • کالج ها و کارشناسان انتظار افزایش تند در deferrals امسال.
  • که به امور مالی مدارس صدمه می بیند – و می تواند تا قسمتی خط لوله دسترسی برای دانش آموزان دبیرستانی که سال آینده فارغ التحصیل می شود را خفه کند.

هنگامی که کلویی آکینو در دانشگاه موسیقی برکلی واقع در والنسیا اسپانیا در برنامه تحصیلات تکمیلی پذیرفته شد، تصور می کرد که هفته های پایانی تابستان امسال را صرف آماده سازی برای هیجان تحصیل در سطح بین المللی و تنفس در هوای تازه دریای مدیترانه خواهد کرد. در عوض، او در تلاش برای به دست آوردن ویزای دانشجویی در حالی که با محدودیت های سفر مواجه، آماده شدن به طور بالقوه برای شرکت در کلاس ها از چهار دیوار اتاق خواب خود را، و دست و پنجه نرم کردن با این تصمیم تعریف: چه برای حضور در کالج در حال حاضر، یا بعد از آن.

اکینو تنها نیست به عنوان همه گیر coronavirus همچنان به خشم و بسیاری از کالج ها تا حد زیادی آنلاین ماندن, تعداد فزاینده ای از دانش آموزان در حال انتخاب به دفن آموزش عالی به جای پذیرش تجربه کالج از راه دور بر خلاف هر چیزی که آنها تا به حال بزرگ رویای. و این یک واکنش زنجیره ای را تحت تاثیر قرار امور مالی کالج ها و شانس آسپیران کالج در سال آینده است.

نظرسنجی در ماه مه توسط دانش آموزان تجزیه و تحلیل شرکت واکنش کالج نشان می دهد که 4 درصد از همه دانش آموزان کالج رفتن برنامه ریزی برای خروج موقت از مدرسه. به طور معمول، کالج ها نرخ قابل قبولی را در حدود 1 یا 2 درصد از پذیرفته شده ها می بینند – اما امسال، کارشناسان انتظار دارند که این تعداد به طور قابل توجهی بالاتر باشد، کریگ گوبل، مدیر گروه هنر و علوم مشاوره آموزش عالی می گوید.

قبل از این، من واقعا آن را در نظر گرفته… و فکر کنم خيلي کمک کننده بوده

پرستون کارلسون، دانشجوی دانشگاه استنفورد که در بهار از غیبت خود به یک جا رفت.

معمولاً مدیران دانشگاه ها از سپرده های کالج استفاده می کنند – دانشجویان حداقل هزینه ای که برای امن کردن جای خود در دانشگاه پس از دریافت نامه پذیرش ارسال می کنند- برای پیش بینی اندازه کلاس ورودی خود ارسال می کنند. آن شماره های ثبت نام به نوبه خود یک تعیین کننده کلیدی از درآمد سالانه کالج کسب و شکل چگونه آنها منابع اختصاص داده است. با این حال ، کسانی که دیگر شاخص قابل اعتماد : مطالعه توسط هنر و علم نشان می دهد 12 درصد از دانش آموزانی که پرداخت کرده اند تا از آن زمان تصمیم گرفته اند که دیگر برنامه ریزی برای دنبال کردن تمام وقت چهار سال کالج در پاییز امسال. در واقع، بخش های مالی مدرسه امسال در حال پرواز کور هستند.

جیمی الی، یکی از همکاران ارشد هنر و علوم که قبلاً در دفاتر پذیرش دانشگاه ویرجینیای غربی و کالج بریا در کنتاکی کار می کرد، می گوید: «نرخ سپرده گذاری شما واقعاً تنها چیزی است که باید ادامه پیدا کنید»

در دراز مدت، کارشناسان آموزش و پرورش می گویند که کاهش ثبت نام به احتمال زیاد افزایش فاصله ثروت بین موسسات با جیب عمیق است که می تواند این طوفان آب و هوا، و کسانی که به سادگی انعطاف پذیری مالی مشابه را دارند. و تاثیر ودیورات می تواند سال آینده هم احساس شود. اگر تعداد متقاضیان ی که در سال ۲۰۲۱ برای عضویت در کالج صف می بندند به طور قابل توجهی بزرگتر از حد معمول باشد، که تعداد صندلی های موجود برای فارغ التحصیلان تازه دبیرستان ی سال آینده را کاهش می دهد.

در حال حاضر، برخی از دانش آموزانی که در زمان استراحت زمانی که کلاس های آنلاین در بهار به دلیل همه گیر نقل مکان کرد می گویند آنها خوشحال هستند که آنها را که تصمیم گرفته اند. قبل از اين، من هرگز به ش فکر نمي کردم… و من فکر می کنم بسیار مفید بوده است، می گوید: “پرستون کارلسون، دانشجوی دانشگاه استنفورد که در پاییز برمی گردند.

shutterstock1708462222-2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>