به کومو دولت نیست گفت که خانه های پرستاری با آلوده شدند COVID-19 پس از سفارش فرستاده و مثبت بیماران به آنها


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دولت هنوز عمومی را به نام ده ها تن از خانه های سالمندان که تجربه می تواند نور را در مورد اینکه آیا دولت در بحث سیاست اعزام بیماران بیمارستان بیمار با COVID-19 به خانه های آسیب پذیر کمک به دولت متناوب از دست دادن زندگی است.

تحت سیاست بیش از 6000 COVID-19 بيمار فرستاده شد از بیمارستان به خانه های پرستاری در سراسر کشور یک حرکت است که ترس و خشم بسیاری از خانواده ها نگران عزیزان خود را در معرض این ویروس مرگبار است. به تاریخ حداقل 6,500 ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند از این ویروس بیش از 6 ٪ از دولت کل خانه پرستاری از جمعیت.

با توجه به مطالعه منتشر شده توسط دولت در هفته گذشته 58 خانه های پرستاری در دولت دیده نمی شود یک مورد از COVID-19 در میان کارکنان و یا ساکنان قبل از ورود یکی از coronavirus بیماران از بیمارستان است. اما این گزارش گفت: هیچ چیز بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده در آن خانه — چگونه بسیاری از مردم فوت کرده و یا آلوده شدن اگر هر کدام چه نقشی در صورت وجود, ورود بیماران ممکن است در آن نتایج.

بارها و بارها خواسته توسط ProPublica در مورد سرنوشت کسانی 58 خانه سخنگویان برای فرماندار و وزارت بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند. در مصاحبه روز جمعه گذشته جیم Malatras یک مشاور کومو در دولت, پاسخ به همه گیر گفت: “نمی دانم چه اتفاقی افتاده در خانه را به آن نگاه کنید.

آن روز ProPublica ساخته شده خود را برای اولین بار از درخواست های متعدد برای لیست 58 خانه. دولت مسائل عمومی به طور منظم به روز رسانی بر روی مرگ و میر در فردی پرستاری خانه های جدول بندی هر گونه از دست دادن زندگی در 58 خانه نخواهد بود.

پنج روز بعد از آن دولت است نه تولید لیست از خانه.

مدت کوتاهی قبل از انتشار, سلامت, سخنگوی وزارت یونس Bruno نشان داد که دولت در گزارش ممکن است نادرست شمارش خانه که ندارد COVID-19 مورد قبل از پذیرش یک بیمار بیمارستان. او گفت: وزارت بهداشت در حال حاضر لیست تجدید نظر از خانه بر اساس به روز رسانی و یا اطلاعات جدید.

“عنوان شده است مورد از همان آغاز برخی از امکانات گزارش اضافی و یا اطلاعات به روز شده به DOH در تاریخ بعد و ما در روند آشتی که داده ها برای اطمینان از ما ادامه ارائه روشن ترین تصویر ممکن به,” او گفت:. “پیش بینی ما این اطلاعات خواهد بود ارسال شده در 72 ساعت. ProPublica مطلع شد و تصمیم به نوشتن یک داستان ناقص به هر حال.”

ریچارد Gottfried دموکراتیک رئیس دولت در امور مجلس کمیته بهداشت گفت: دولت شکست تا کنون به لیست خانه های عمومی نیست ،

“نه تنها آن است که سازگار با خود را از دست زدن به COVID-19 اطلاعات آن است که سازگار با بسیاری از بی میلی خود را به افشای اطلاعات در طول سال” Gottfried گفت.

در گزارش هفته گذشته دولت به دنبال تطهیر هر نقش انتقال از COVID-19 بيمار به دولت خانه های پرستاری در هزار مرگ و میر ناشی از مارس. در این گزارش ادعا آلوده کارگران نه به طور بالقوه مسری بيمار شد و نیروی محرکه مرگ عوارض.

به گزارش ملاقات با انتقاد گسترده آن روش و یافته ها را مورد سوال قرار اپیدیولوژی پرستاری کارشناسان و مقامات منتخب از هر دو طرف در نیویورک و واشنگتن در نیویورک, Gottfried خواستار تحقیقات مستقل از دولت را از دست داده و خانه های پرستاری در طول بحران. در واشنگتن Rep. استیو Scalise های جمهوری خواه لوئیزیانا و خانه را اقلیت شلاق زدن اتحاد لعنتی از کومو دولت برای عدم به نوبه خود بیش از مواد برخورد با دولت خانه سالمندان سیاست برای نقد و بررسی توسط کنگره است.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه غنی حادثه ای یک مشاور ارشد کومو گفت: Scalise را پرس و جو شد و کار برکنار شده و با انگیزه های سیاسی.

“کنگره در حال حاضر نظارت جلسات در خانه های سالمندان که در طی آن نیویورک شد و مورد بحث در جزئیات و سر از CDC گفت: او نمی خواهد حدس و گمان در علیت بین سیاست و مرگ و میر” او گفت:. “Scalise را جعلی نگرانی در مورد این امکانات یک حزبی سیاسی اقدام به منحرف کردن اذهان از واشنگتن آمریکا بی منطق پاسخ به این بیماری همه گیر.”

ریچارد Mollot مدیر اجرایی نیویورک مراقبت دراز مدت جامعه ائتلاف گفت: “کیر, Gottfried مناسب است. ما باید واقعا مستقل و دقیق ارزیابی از آنچه که رفته است برای این منظور و برای سود و نفع خانواده و بهره مندی ساکنان آینده است.”

“ما باید تمام اطلاعاتی که در دسترس است, دوره, در مورد چه برخوردی منتهی به و در طول COVID همه گیر” Mollot اضافه شده است. “بدون که ما hobbling توانایی ما برای درک آنچه در ادامه و در نتیجه به نشانی موج دوم و یا باقی مانده مسائل رفتن به جلو است.”

استیو مک لافلین, Rensselaer شهرستان اجرایی شده است به خصوص تیز منتقد کومو سیاست نیاز به خانه برای پذیرش بیماران که ممکن است هنوز هم مسری است. او را به مبارزه طلبیده بخشنامه و حاضر اجازه می دهد تا 300 تخت خانه سالمندان اجرا شده توسط این شهرستان به قبول اين بيماران است. این صفحه هنوز به صورت COVID-19 در میان کارکنان خود و یا ساکنان. یک مرکز خصوصی در این شهرستان صورت گرفت در حداقل چهار بیمارستان انتقال و دچار 18 مرگ و میر.

در مورد عدم تمایل به تاریخ عمومی را به لیست 58 خانه های مک لافلین گفت: “اگر آنها نمی مانند آنچه داده ها را نشان می دهد شما نمی بینم داده است.”

حادثه ای گفت: مک لافلین است “آخرین مرد من می خواهم به گوش دادن به موعظه در مورد داده ها و حقایق است.”

آن است که به سختی اولین بار اجرایی شده است برای انتقاد از عدم شفافیت در اطراف آن اداره COVID-19 بحران در کشور را بیش از 600 خانه های سالمندان.

بسیاری از خانه سالمندان کارشناسان و خانواده ها از ساکنان گفت: آنها blindsided توسط دولت, مارس 25 بخشنامه گفت: هیچ خانه می تواند به نوبه خود به دور یک COVID-19 بیمار و هیچ یک تست می تواند این بیماران قبل از اعتراف به آنها را.

به عنوان دولت رسمی تعداد خانه سالمندان مرگ و میر نیست تعداد ساکنان که از لحاظ جسمی درگذشت در بیمارستان پس از تبدیل شدن به بیمار در خانه های سالمندان. بنابراین اساسی ترین واقعیت COVID-19 pandemic تاثیر در خانه — چگونه بسیاری از فوت کرده اند — این است که هنوز شناخته شده نیست.

“برای هفته ها و هفته های من شده اند در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات مانند که از وزارت بهداشت و درمان” Gottfried گفت. “اگر شما به ضرب گلوله در خیابان و مرگ در یک بیمارستان می شود که chalked به ما اسلحه, قتل, آمار است. و اگر شما می آیند از خانه سالمندان با COVID-19 و مرگ چند روز بعد که باید به تعداد برابر خانه سالمندان است. یک صفحه گسترده ساده خواهد نگه داشتن همه است که جدا شود.”

در گزارش خود در این دولت به حداقل برسد احتمال که COVID-19 بيمار شد و هنوز هم مسری و گفت که انتقال از بيمارستان به طور معمول اتفاق افتاده و پس از بيماران بیمار شد. متوسط تعداد روز قبل از انتقال بیش از 6000 بيمار بود و نه. دولت گزارش نمی دهد این واقعیت است که آن را تجزیه و تحلیل نشان می دهد نیمی از بیش از 6 ، 000 نقل و انتقالات وارد خانه های سالمندان کمتر از نه روز پس از سقوط بیمار است.

طول contagiousness برای COVID-19 قربانیان مشخص نیست. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید که به سادگی در وب سایت خود را.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im