این مبارز دانشمند پیشرو به کروناویروس واکسن

ایالات متحده پزشک رهبری تلاش های بین المللی برای یافتن یک واکسن علیه مرگبار سویه جدیدی از کروناویروس گفت که او با هدف به آغاز آزمایش های بالینی در 16 هفته.

مسابقه است برای توقف بیماری بسیار عفونی است که گسترش در سراسر چین و کشورهای دیگر. برای ریچارد Hatchett رئیس این ائتلاف به صورت اپیدمی آمادگی نوآوری, این اولین آزمون بزرگ از CEPI ماموریت برای توسعه واکسن برای مبارزه با آینده همه گیر. اسلو-بر اساس CEPI راه اندازی سه سال پیش با 1 میلیارد دلار بودجه, هدف, است, همکاری, دولت, صنعت, صنعت و سازمان های خیریه.

“ما در حال حرکت با سرعت بی سابقه ای گفت:” Hatchett سابق افسر ارشد پزشکی در آمریکا, آژانس, است که محافظت از آمریکایی ها در برابر بیماری های همه گیر و سلاح های بیولوژیکی است. “این اولین بار است که جدید اپیدمی بیماری از توجه به ظهور پس از CEPI برپایی” اضافه شده Hatchett یک عضو از میهن و امنیت ملی تیم تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و باراک اوباما است.

در مدت زمان کوتاهی پس از این رمان coronavirus (nCoV) شناسایی شد و در یک پرتکاپو حیوانات زنده در بازار در شهر ووهان CEPI منتقل شده به انتخاب دو ایالات متحده بیوتکنولوژی گروه و دانشگاه کوئینزلند در استرالیا منجر به واکسن شکار. چهارمین همکاری قریب الوقوع است.

جهان در قرن 21 نیاز به این نوع از مشارکت عمومی-خصوصی که در آن هر یک از بازیگران در این واکسن اضطراری … ایفای نقش کرده است را به بازی.

ژان Lang سانوفی پاستور

ایده این است که به repurpose ژنتیکی موجود تکنولوژی
ایجاد نسل جدیدی از واکسن. تاکید بر ضرورت همکاری با
یک شرکت بوستون-بر اساس مدرن بود که با چکش در 48 ساعت.

“ما در حال حاضر انجام یک ارزیابی از مدرن فناوری, بنابراین ما می تواند حرکت بسیار سریع” Hatchett گفت. “من اولین گفتگو با اجرایی خود استفان [Bancel] در روز دوشنبه و قرارداد امضا شد در روز چهارشنبه.”

CEPI گفت: آن را با هدف به حداقل یک نامزد برای جلوگیری از عفونت کروناویروس آماده برای ایمنی آزمایش بر روی انسان در فاز یک کارآزمایی های بالینی در 16 هفته.

Are You Ready for the Next Pandemic?

آخرین بار یک واکسن توسعه داده شد در چنین سرعت فوق العاده خطرناک در این صورت یک اپیدمی در حال ظهور بود که شش سال پیش به عنوان یک کشنده ابولا خروشان در سراسر غرب آفریقا است. یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های دولتی و خیریه و شرکت های پشتیبانی شده این پروژه که با عجله یک واکسن ابولا به ایمنی محاکمه در داوطلبان در اکتبر 2014 ،

آزمایش های بالینی در گینه آغاز شد و پنج ماه بعد از آن فقط به عنوان اپیدمی شد پایانی اما آن آمد در زمان به اثبات اثربخشی واکسن در جلوگیری از عفونت. که واکسن تولید شده توسط شرکت مرک از ایالات متحده, نجات جان بسیاری را در طول سال گذشته شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو که 236,000 مردم واکسینه شدند از جمله 60,000 سلامت و خط مقدم کارگران است.

معمولی واکسن متشکل از یک ، ویروس و یا تشکیل دهنده آن پروتئین است. این قطار سیستم ایمنی بدن برای تشخیص پاتوژن و تولید محافظ آنتی بادی علیه آن برخورد ویروس واقعی در آینده است.

جدیدتر واکسن تزریق مواد ژنتیکی — DNA یا
messenger RNA — به سلول های انسانی با دستورالعمل برای تولید پروتئین
یکسان به کسانی که از این ویروس که دوباره اعداد اول سیستم ایمنی بدن به
مبارزه با این بیماری است. با به کارگیری mRNA تکنولوژی مدرن امیدوار به تولید
دوام nCoV نامزد واکسن برای آزمایش در ماه.

در میان دارویی گروه در تلاش هستند که توسط رهبری Johnson & Johnson است که به کارگیری تکنولوژی مشابه استفاده می شود که به تولید یکی دیگر از ابولا واکسن. مرک و شرکت سانوفی در حال نظارت بر وضعیت و وام تخصص.

در چین یک شرکت به نام شبدر بلجس است
برنامه های بلند پروازانه به یک نامزد بالقوه آماده برای تست در عرض فقط
چند هفته در حال توسعه یک واکسن بر اساس کلید پروتئین در coronavirus.

تاکید ماهیت جهانی فشار روسی و چینی دانشمندان به تیم به طور مشترک توسعه coronavirus واکسن. جک ما بنیانگذار راهنمایی و چین ثروتمندترین مرد اهدا کرده است 100 میلیون renminbi (14 میلیون دلار) که 40 میلیون خواهد شد اختصاص داده شده به تلاش برای ایجاد یک واکسن.

واکسن تلاش شده است با کمک پکن
مقامات تصمیم به انتشار جزئیات coronavirus به عنوان به زودی به عنوان
امکان فعال کردن دانشگاهیان و شرکت های دارویی در سراسر جهان به مطالعه آن
ژنوم توالی.

اما دانشمندان هشدار داده اند که حتی اگر آنها قادر
برای سرعت بخشیدن به مرحله اولیه توسعه نیاز به دقیق بالینی
و تولید چالش های معنی یک واکسن آماده خواهد شد برای استفاده در سراسر جهان
در حد کمتر از یک سال.

“تمام این زمان خطوط تهاجمی هستند و aspirational” گفت: Hatchett. “به عنوان شرایط آشکار وجود دارد ممکن است فرصت هایی را برای کاهش زمان اما این مهم است که هر یک واکسن ایمن و موثر است.”

Johnson & Johnson انتظار یک واکسن برای تست در انسان در عرض هشت تا 12 ماه. “از سالها پیش آن را گرفته اند پنج تا 10 سال” گفت: پل Stoffels Johnson & Johnson دانشمند ارشد.

کوئینزلند تیم تحقیقاتی امیدوار است که تا 60 داوطلبان که خود را برای آزمایش واکسن که UQ استاد پل جوان گفت: می آیند و در قالب یک “بسیار امن” غیر عفونی مصنوعی پروتئین است. جوان گفت: خود را به ثبت رساند مولکولی گیره واکسن تکنولوژی به معنی “شما می توانید پلاگین در رشته جدید اطلاعات آن را به عنوان ظهور و توسعه واکسن به سرعت بیشتر.”

تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, با تمجید از کمک های مالی از گروه هایی مانند CEPI که ساخته شده آن را آسان تر برای شرکت های کوچک و دانشگاهیان برای توسعه “امیدوار کننده ایده ها است.” اما او افزود که بسیاری هنوز هم نیاز به تکیه بزرگ داروسازی به دلیل تخصص خود را در مطالعات بالینی تنظیم مقررات و فرآیندهای تولید است.

ژان Lang رئیس R&D بهداشت جهانی و مشارکت
در شرکت سانوفی پاستور واکسن بخش از مواد مخدر گفت این
تلاش می تواند ثابت کند یک بازی را تغییر در نحوه پاسخ به سرعت و به طور موثر به
بهداشت و درمان اضطراری.

“جهان در قرن 21 نیاز به این نوع از مشارکت عمومی-خصوصی که در آن هر یک از بازیگران در این واکسن اضطراری … نقش بازی,” او گفت:.

+

توسط هانا Kuchler, Clive Cookson, سارا نویل و گل پامچال Riordan

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>