Creepiest هتل Road Trip شما تا کنون را

چیزی است که وجود دارد کاملا وهم آور در مورد نوادا در شب. صحرا هوایی حمل برای تلفن های موبایل به عمق تاریکی. دور از چراغ های روشن از قمار همراه تنها بزرگراه وسعت که پر از بقیه از این حالت جعبه در سرزمین های فدرال و بقایای شدن رویاهای هر دو قدیمی و جدید شما به راحتی می توانید خودتان را از دست افکار — افکار شاید که همیشه کسانی از زندگی یا از این سیاره است.

اگر شما فقط علاقه در نوادا است که در نوبه خود در حال حاضر. این یک سفر جاده ای است که شما را به یک خزنده و, OK, yes, kitschy اما یکی sans glitz و یا زرق و برق. در اینجا سه شب در batshit-crazy نوادا که به شما امد و شد زیاد … برای همیشه لطفا برای.

کمی یک’Le’Inn

US-MILITARY-SPACE-ALIENS-OFFBEAT

این دمدمی مسافرخانه را به خصوص درخواست تجدید نظر به طرفداران برخورد نزدیک از نوع سوم–نوع می ترساند. به عادلانه بود هر چند کمی’Le’Inn دقیقا نمی شوم: پس از همه “زمینیها خوش آمدید” است سلام دوستانه در وب سایت خود را. اما هنوز هم در حالی که کاروانسرا نام ممکن است نشان می دهد یک محل خدمت تا آل نیست و لرز وجود دارد که ساکنان این شهر کوچک از راشل که به اعتقاد صاحبان فقط ممکن است از خارج از این دنیا….

لذت بردن از یک بیگانه برگر, ژست برای برخی از عکس ها و می دانم که کسی در جایی است که تماشای بیش از ما.

Revellers Descend On Nevada Desert For "Storm Area 51" Gathering

مسافرخانه است که تزئین شده با بیگانه خاطرات یک کلید نقطه فرود برای این شرکت تنها به ارائه یک ماجراجویی تور از منطقه 51 که در آن شما می توانید مشاهده و خستگي که به نظر می رسد به تصویر کشیدن بیگانگان باستانی و بازدید بدنام سیاه و سفید “صندوق پستی” محل ملاقات برای بشقاب پرنده ها علاقه مندان است. مسافرخانه بود هولناک با سوالات خود در سپتامبر گذشته به عنوان ویروسی “طوفان منطقه 51” Facebook رویداد تا به حال 2 میلیون نفر متعهد به فرود در شهر. “من متوقف شمارش [تعداد درخواست] پس از 1,800 از دست رفته تماس های تلفنی تنها در یک دوره سه روزه” صاحب کانی وست گفته فاکس نیوز. اما در حال حاضر که همه چیز باید آرام بنشینید و لذت بردن از یک بیگانه برگر, ژست برای برخی از عکس ها و می دانم که کسی در جایی است که تماشای بیش از ما.

دلقک متل

shutterstock_1185011005

زمانی که همه آناند بازدید سیرک برای اولین بار به عنوان یک 14 ساله در هند, او بسیار وحشت زده است که او بلافاصله به سمت چپ. تنها پس از یک دوست و او را متقاعد کرد تا دوباره سعی کنید آیا آناند رشد به عشق سیرک — و تنها به خاطر دلقک ساخته شده است که او را به خنده. “من هرگز از دست رفته هر گونه سیرک تا 21 یا 22 تولد می گوید:” آناند که قبل از او تبدیل 40, حال جمع آوری بیش از 200 دلقک-متعلقات مربوط.

shutterstock_1601214358

در حال حاضر مدیر سابق خلاق تبدیل شده است عشق خود را برای دلقک به دلقک متل. در حالی که اکثر بازدید کنندگان خوشحال و سرگرم متل دکور, آناند, اذعان می کند که یک یا دو بار مهمان رزرو اتاق تنها به ترک حق بعد از آنها وارد شده است. آن را احتمالا کمک نمی کند که سه نفر از متل اتاق شده اند رسما با برچسب خالی از سکنه ماوراء الطبیعه ، برای آناند خم به خزش: این “خالی از سکنه” اتاق تزئین شده با زندگی به اندازه نقاشی های ترسناک پوستر فیلم از جمله هالووین, جمعه 13th و جن گیر. بیش از 600 دلقک ها (عروسک های انسان نیست آنهایی که) اشغال محل و متل نامیده شده است “آمریکا ترسناکترین متل” در بخشی به دلیل نزدیکی آن به Tonopah گورستان.

به مصفه و Fineart

shutterstock_1637868772

برای طرفداران از ترس, Tonopah نیز به مصفه هتل محبوب و به تازگی بازسازی امد و شد زیاد برای تلویزیون شکارچیان شبح (و مبارک به دنبال به نوبه خود در تلویزیون). ساخته شده در سال 1907 هتل جشن بار رفته با مبلمان است که منعکس کننده این شهر رونق-رکود معدن تاریخچه. در واگن مجموعه, برای مثال, شما می توانید حل و فصل کردن برای شب در یک حک شده wagon تخت. از مصفه آن 27 مایل رانندگی جنوب به شهر Fineart و هیچ-دیگر-عامل Fineart هتل (به عنوان یکی از ترین کشور خالی از سکنه). اقبال ساخته شد و از دست رفته در این دو معدن سابق شهرهای عنوان شد بسیاری از زندگی, در هنگام ناامیدی مجموعه در برای کارگران معدن که رفت و مجسمه نیم تنه. برخی ممکن است می گویند که ارواح حلق آویز در اطراف هنوز هم تاسف این اعتصاب خوش شانس است که هرگز نمی آمد.

رفتن وجود دارد: عجیب و غریب و فوق العاده, نوادا, هتل

  • شما پیدا کنید کمی’Le’Inn در شهر راشل در فرازمینی بزرگراه (بله که واقعا نام آن است) حدود 2 ساعت و 15 دقیقه شمالی از لاس وگاس. نکته: اگر شما نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک حمام, درخواست یک “واحد.” نقشه. (توجه داشته باشید: این نقشه نشان می دهد که این کاروانسرا “به طور دائم بسته” اما این مورد نیست; این است که در واقع باز).
  • دلقک متل در شهر کوچک Tonopah نیمه راه بین لاس وگاس و رنو است. نکته: انتخاب کنید تا یک پیاده روی-تور بروشور نزدیکی گورستان تاریخی و دمدمی مزاجی خود را حتی بیشتر. نقشه.
  • به مصفه هتل نیز واقع در Tonopah, یک پیاده روی کوتاه از Tonopah تاریخی معدن پارک. نکته: برای کسانی که شکارچیان شبح در بودجه قدیمی آبجوسازی خوابگاه یک گزینه ارزان تر. نقشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im