Coronavirus محرک مانع از کمک به صاحبان کسب و کار کوچک با یک سابقه کیفری

KB قهوه ای شروع Wolfpack Promotionals که ایجاد تبلیغات و مواد تبلیغاتی در مینیاپولیس شش سال پیش در بخشی خود را برای کمک به دیگران. او را دیدم که کسب و کارهای کوچک نیاز به تبلیغ خدمات خود را اما نمی توان برخی از شرکت های بزرگتر. “ما متوجه ما می تواند انجام دهد که در یک [عادلانه] قیمت و آن را فقط به عنوان خوب اگر نه بهتر است,” او گفت:. “آن چیزی که من در خوب است که من می خواهم و ما متوجه ما می تواند یک کسب و کار و خارج از آن.”

تبدیل شدن به یک کارآفرین نیز یکی از معدود راههای باز به او. او به جرم جنایت در سال 1993 و با صرف 18 سال در زندان است. که با تاریخ “متاسفانه پیدا کردن یک شغل است که ساده ترین چیز در جهان به انجام,” او گفت:. زمینه های جنایی می توانید آن را تقریبا غیر ممکن است برای تامین اشتغال: 2011 مطالعه در بر داشت که بسیاری از کارفرمایان به سادگی بار مردم از استفاده از بخشی از چرا مردان با جنایی پس زمینه را تا یک سوم از تمام افراد درحال آزمایش بدون مردان در نخست خود را. به جای قهوه ای قادر به ساخت یک کسب و کار پررونق حداقل دو برابر کردن فروش خود را هر سال و استخدام شش کارمند است.

و سپس همه گیر رسید. فروش خود را کاهش یافته است بیش از 90 درصد در ماه مارس است. “ما حتی نمی زحمت به دنبال به تازگی. آن را احتمالا بدتر,” او گفت: ممکن است شکست در صدای او. مشتریان لازم نیست که به پرداخت پول برای تبلیغات. او پروژه خود را در فروشگاه آماده برای وانت که هیچ کس آمده است به ادعا و پرداخت هزینه برای. “این ما صدمه دیده است. آن صدمه دیده است به ما بد است.” او furloughed همه کارکنان خود را.

بنابراین قهوه ای تصمیم به درخواست برای چک حفاظت از برنامه ایجاد شده توسط کنگره را از طریق مراقبت در عمل ارائه می دهد که صاحبان کسب و کار کوچک بخشایش وام برای پوشش خود حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر. در دور اول کمک های مالی او رفت و خود را به بانک و “ما اساسا خندید خارج از محل” او گفت:. مصمم او پر کاربرد برای دریافت پول از دور دوم. اما به عنوان او ساخته شده راه خود را به پایان فرم یکی از آخرین سوالات او را متوقف در آهنگ های خود را: “در 5 سال گذشته برای هر جرم دارای متقاضی (اگر یک فرد) و یا هر صاحب متقاضی 1) محکوم شده است; 2) التماس گناه; 3) التماس nolo contendere; 4) قرار داده شده در انحراف پیش از محاکمه یا 5) قرار داده شده در هر شکلی از آزادی مشروط و یا عفو مشروط (از جمله آزادی مشروط قبل از قضاوت)?”

اداره کسب و کار کوچک به عنوان قهوه ای پیدا کرده است آشکار از مطالعه حذف هر صاحب کسب و کار بود که به جرم جنایت در پنج سال گذشته از گرفتن PPP وام و همچنین به عنوان کسانی که به سادگی متهم شده است قرار داده و در انحراف پیش از محاکمه آزادی مشروط و یا عفو مشروط و بدون در عین حال که به اعدام محکوم شده و یا صرف هر زمان در زندان است. آن را نیز حذف شدند هر کسی که در حال حاضر زندانی و یا مشروط و یا عفو مشروط.

“من نمی فهمم چرا این سوال وجود دارد در وهله اول” براون گفت. اتهام جنایت او استدلال کرد “باید اقتصادی حکم اعدام است.” و در این مورد آن می تواند یک جمله قرار می گیرد و نه فقط او بلکه کارکنان که بر او تکیه می کنند برای حقوق خود. مشخصات فنی قهوه ای نباید رد صلاحیت از برنامه داده شده است که اعتقاد خود را تقریبا از سه دهه پیش است. اما در پایان ممکن است یک ماه پس از اعمال او, او هنوز هم تا به حال بدست هر PPP بودجه. او نگران است که وام دهنده است که فکر می کردم دو بار درباره تصویب او را برای پول با یک جنایت در پس زمینه خود را.

قرار دادن یک سوال در فرم درخواست را رد کسانی که ممنوع اما بازداشتن دیگران که ممکن است در غیر این صورت واجد شرایط. “اکثر کارفرمایان شنیده ام آنها را با صدای بلند و روشن” گفت: Breon چاه جمهور از دانیل ابتکار یک لابی شرکت است که طرفداران در عدالت کیفری مسائل. استفاده و بعد از پیدا کردن شما رد صلاحیت او گفت:, “است كه به طور بالقوه بودن به سیستم.”

درمان افراد با سابقه کیفری در تقابل کامل با شرکت های بزرگ که تا به حال براش با قانون است. نیویورک تایمز شناسایی حداقل هفت شرکت هایی که بدست 45 میلیون دلار در PPP وام در مجموع با وجود های اخیر اقدام قانونی علیه آنها. شرکت Biopharmaceutical MiMedx گروه رو 10 میلیون دلار پس از موافقت با پرداخت وزارت دادگستری $6.5 میلیون فقط هفته قبل برای حل و فصل اتهامات که آن را نقض قانون فدرال است. ایالات متحده قطعات خودرو شبکه دریافت $4.1 میلیون با وجود اینکه در یک “گرم اختلاف” این بار خبرنگاران, نوشتن, در سال های اخیر با مشتریان و حفاظت از مرزها از جمله تشنج از برخی از محصولات خود را تحت این اتهام که آنها تقلبی هستند. هوافضا تولید کننده CPI Aerostructures کردم 4.8 میلیون دلار حتی اگر خود رئیس امور مالی استعفا داد و در ماه فوریه پس از آن افشا می شود عمده مشکلات حسابداری.

در ضمن SBA دیگر برنامه های وام نمی آشکار بار مردم با جنایات, اما به جای موضوع آنها را به یک فرد “شخصیت خوب” ارزیابی به متقاضی “توانایی خودتان توضیح دهید, توضیح شرایط اطراف جنایت” ولز گفت. زمانی که کنگره تصویب مراقبت در عمل “این سکوت در مورد این مسئله گفت:” سارا Crozier ارشد مدیر ارتباطات در خیابان اصلی داد یک شبکه کسب و کار. پس از آن بود تا به SBA به موضوع خود را مطالعه نمایید.

“حتی اگر آنها از لحاظ فنی واجد شرایط آن را به قرض دهنده در پایان روز است.”

SBA رفت بسیار بیشتر از آن قبل از راهنمایی با PPP. “بود که بسیار تکان دهنده” Crozier گفت. او با اشاره به این که کسی که تا حالا محکوم شده است از هر چیزی است که هنوز هم برائت در سیستم قضایی و در عین حال هنوز هم رد صلاحیت از PPP وام.

Crozier نگرانی های است که وام دهندگان ممکن است تصمیم به رد برنامه های کاربردی از مردم با پیشینه کیفری اما چه کسی باید از لحاظ فنی واجد شرایط از بیش از حد بودن احتیاط که ممکن است اتفاق می افتد با قهوه ای. “شما مردم گیر در این برزخ هنگامی که شما به این سوال” در برنامه, او گفت:. “حتی اگر آنها از لحاظ فنی واجد شرایط آن را به قرض دهنده در پایان روز است.” به علاوه یک به بیرون درز SBA پاورپوینت گزارش کارآفرین دستور SBA مدیران به انکار متقاضیان اقتصادی آسیب فاجعه وام از هر گونه صاحبان کسب و کار کوچک که بازداشت شده اند به صورت یک جرم یا برای بازداشت شدند و بزه در 10 سال گذشته است.

SBA نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر از رهگیری.

“این نا امید کننده به طور مداوم باید چیزی بیش از سر خود را از بسیاری از ماه پیش” براون گفت.

بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک با پیشینه کیفری به احتمال زیاد فقط امید بستن به خارج از PPP. در ابتدا وجود داشت له تقاضا برای PPP وام و در غوغا بسیاری از شرکت های بزرگتر برنده شد در حالی که کوچکتر کردم کنار. “اگر شما یک کسب و کار کوچک شما در حال حاضر احساس عرشه انباشته شده است بر علیه شما” ولز گفت. “اگر شما مالک کسب و کار کوچک از رنگ و با یک سابقه کیفری آن است که تاثیر آن را به نظر می رسد نه تنها محتمل بلکه حتی غیر قابل تصور و غیر ممکن است که شما می توانید وام دریافت کنید.”

“ما آخرین کسی را در دستور کار دارد و ما برای اولین بار به دریافت کمک های مالی را کاهش دهد.”

کورتنی استوارت نشده کاربردی برای PPP وام با وجود این واقعیت است که او تا به حال به اخراج دو نفر از پنج کارکنان در سازمان های غیر انتفاعی و کاهش ساعت پرداخت و برای دیگران. “ما آخرین کسی را در دستور کار دارد و ما برای اولین بار به دریافت کمک های مالی قطع,” او گفت:. “این فقط یک وضعیت اضطراری برای سازمان ها مثل من.”

استوارت اجرا می شود ملی هنگام ورود دوباره شبکه برای بازگشت شهروندان ارائه می دهد که مشاوره, مشاوره و دیگر خدمات برای کمک به مردم ترک زندان و زندانها. خدمات خود را در حتی بیشتر از تقاضا در حال حاضر است که برخی از زندان ها و زندان هستند آزاد کردن مردم با توجه به کوروناویروس. او نمی باید از این منابع برای پاسخگویی به آن نیاز دارید.

در عین حال او فکر نمی کند که او می تواند یک PPP وام. “هر کسی که با این نسخهها کار برای سازمان دارای یک پیشینه کیفری” او اشاره کرد. او را درک نمی کند چرا که باید رد صلاحیت او را از دریافت کمک های اولیه. پس از همه, او با اشاره به او اهدا کنندگان قادر به اعتماد او را با پول خود را. SBA او استدلال باید قادر به ورزش همان نظارت است. “چک حفاظت از برنامه در اصل آن را برای تلفن های موبایل بزرگ است.” “اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از چیزهایی که دلسرد هستند.”

او همچنین نگران تاثیر آن را بر دیگران که در حال تلاش برای دوباره وارد جامعه و تبدیل شدن به مالی پایدار در حال اجرا کسب و کار خود را. مانند بسیاری از او به احتمال زیاد رفتن به ترس دور از برنامه است. آنها “در حال حاضر دولت فدرال به عنوان یک هیولا,” او گفت:. “این دلیلی است که ما نمی درگیر با بسیاری از این فرآیندها از آنجا که ما در حال حاضر احساس می کنم مثل ما حذف شدند و ما لازم نیست که یک شات در هر یک از آن.”

تاریخ جنایی سوال ممکن است به بازی در نقش PPP نژادی و نابرابری. با توجه به بررسی های اخیر بیش از 40 درصد از سیاه و اسپانیایی صاحبان کسب و کار نیست و هر یک از دولت فدرال کمک آنها اعمال می شود در حالی که دیگری با 21 درصد هنوز هم انتظار برای شنیدن. به عنوان از 2010 یک سوم از مردان سیاه و سفید تا به حال در محکومیت جنایت را در سوابق خود را در مقایسه با 8 درصد از جمعیت عمومی است.

وجود دارد برخی از اشتها برای بلند کردن زمینه های جنایی قانون است. در عمل قهرمانان در خانه تنها کسانی که در حال حاضر زندانی و یا کسانی که قبلا از جنایت به اعدام محکوم مالی تقلب یا فریب خواهد بود محروم از PPP. این لایحه همچنین می گوید که SBA نمی تواند موضوع هر گونه محدودیت بیشتر. تا کنون جمهوری خواهان در سنا نیست و نشان داد که تمایل به تصویب این قانون و قوانین آنها گذشت به رفع جنبه های PPP را شامل نمی شود هر چیزی در مورد سابقه کیفری. اما وجود دارد برخی از هر دو حزب نگرانی در مورد مشکل. در ژوئن 4, جمهوریخواه, سنسور. راب پورتمن و جیمز Lankford همکاری با دموکراتیک Sens. بن کاردین و Cory Booker به شما معرفی قانونی که حذف ممنوعیت متقاضیان با محکومیت جنایت.

چاه با اعتماد به نفس است که وجود حداقل خواهد بود “مکالمه” در مورد تغییر قانون در مجلس سنا. “محافظه کاران این را به عنوان یک حق-به-کار, موضوع,” او گفت:. “این است که در مورد افرادی که خود را انجام داده اند زمان بیرون آمدن و بودن قادر به مبارزه با نرخ تکرار جرم سال با دسترسی به این پول.”

قهوه ای نمی توانیم صبر بسیار طولانی. او هنوز مطمئن شوید که چه آینده کسب و کار خود را نگه دارید. “همه چیز نگاه بد برای ما در حال حاضر,” او گفت:. “ما مطمئن هستیم که چگونه همه چیز در حال رفتن به نوبه خود.” این احتمال وجود دارد Wolfpack Promotionals هرگز بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>