Coronavirus همه گیر باعث می شود مورد عدالت کیفری اصلاحات

گسترش سریع از رمان coronavirus در ایالات متحده آمریکا است که تسریع عدالت کیفری اصلاحاتی که طرفداران را تحت فشار قرار دادند برای چند دهه. حداقل نه دادستان در حال حاضر ردیابی سریع اصلاحات به کاهش تعداد زندانی مردم نگهداری در شرایط است که می تواند به سرعت میزان عفونت و جدید برای جلوگیری از تعقیب از سطح پایین بدون خشونت جرائم.

برای اصلاح طلبان علما و مقامات منتخب به طور یکسان تغییرات سریع از دادستانی دفاتر در سراسر کشور افزایش سوال: چرا زودتر ؟ و با این تغییرات در جای خود می تواند همه چیز به بازگشت به راه آنها بود ؟

“وجود دارد یک سوال واقعی این است که باید پرسید: پس از این بحران است در مورد نوع reimagining چه سیستم قضایی ما به نظر می رسد” گفت: Lauren-بروک ایسن مدیر برنان مرکز برنامه عدالت.

“این است که تو واقعا یک لحظه مهم برای عدالت کیفری اصلاحات که در آن تعداد زیادی از پلیس اصلاحات سازمان ها می گویند” بیایید نه به این امید ما است, راست? اجازه دهید به بازگشت به جایی که ما بودیم” ایسن گفت.

و اغلب غیربهداشتی چهارم ترکیب می تواند از گسترش بیماری است. که باعث می شود زندان های بالقوه نقاط داغ برای گسترش این کروناویروس جدید — و افزایش تعداد موارد هستند که مستند شده است. تعداد موارد در Rikers Island در شهر نیویورک به عنوان مثال ballooned از 29 روز یکشنبه به حداقل 80 زندانیان و کارکنان توسط سهشنبه; یکی از اصلاحات افسر درگذشت اوایل این ماه. اولین مثبت coronavirus آزمون در فیلادلفیا برگزار شد روز جمعه گزارش داد.

“این واقعا خسته کننده است که در این چند هفته ما هنگامی که ما می تواند ramped تا به مردم قبل از امروز بودند استفاده نمی شود به عنوان موثر به عنوان آنها می تواند داشته است” فیلادلفیا دادستان منطقه لری Krasner گفت: رهگیری. وی از رژیم صهیونیستی است. تام گرگ و دادستان کل جاش شاپیرو به گام تا. “پلیس کمیسر مدافع عمومی و دفتر دادستان منطقه شده است در این چند هفته تصمیم گیری های دشوار,” Krasner گفت.

خطر این بیماری همه گیر باعث شده است که برخی دادستان — به خصوص محصول جدید خود مدل دهید مترقی دادستان مانند Krasner در فیلادلفیا مرلین Mosby در بالتیمور و Chesa بودین در سان فرانسیسکو — برای اقدام در هفته های اخیر برای منحرف کردن مردم به دور از زندان و آزادی مردم در حال حاضر وجود دارد در غیر خشونت آمیز هزینه برای چیزهایی مانند مواد مخدر به اتهام, کار جنسی و دیگر سطح پایین جرائم.

“آن را هر دادستان در سراسر کشور توسط هر معنی” ایسن گفت. “اما قطعا تعداد قابل توجهی از آنها را شروع کرده اند به استفاده از اختیار خود برای پاسخ فعالانه.”

یک سال 2016 گزارش نشان داد که کمتر از 40 درصد از افراد در دولت و فدرال زندانها بودند پشت میله های زندان با هیچ قانع کننده امنیت عمومی منطق معنی آنها را می توان منتشر شد در حالی که هنوز نگه داشتن جوامع امن ایسن گفت. “این تنها ویرانگر جوامع پاره از هم جدا خانواده افزایش فقر بین نسلی. و به چه منظور است؟” ظهور جدید کروناویروس ساخته شده است نگه داشتن مردم در زندان و حتی بیشتر مخرب است.

در جریان اصلاحات

حداقل نه دادستان اعلام کرد که آنها را نمی توان تعقیب سطح پایین جرائم در پی این بیماری همه گیر. Krasner, Mosby و بودین میان بیش از 30 دادستان که منتشر شد یک بیانیه مشترک در این ماه اصرار مقامات محلی برای پیاده سازی تغییرات به کاهش تعداد زندانی مردم و محدود کردن پتانسیل گسترش coronavirus در زندان است.

دادستان جلب تضاد بین درمان زندانی مردم شدید و گسترده تر از اقدامات مانند تعطیلی مدارس و محدودیت های مسافرتی. “کسانی که اقدامات همه معقول” در این بیانیه آمده است: “اما آنها همچنین خانه درایو مورد توجه است که پرداخت شده به میلیون ها نفر از مردم در پر جمعیت ترین شرایط که رسیده برای گسترش این مسری و کشنده ویروس: مردم در پشت میله های زندان آمریکا زندان و زندانها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز.”

بسیاری از مترقی-تکیه دادستان در حال حاضر گرفته شده عمل است. هفته گذشته در فیلادلفیا Krasner خواسته پلیس به اولویت بندی خطرناک جرائم بیش از غیر خشونت آمیز بازداشت در پاسخ به گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده است. Krasner دفتر همچنین اعلام کرد این امر تغییر یک سری از شارژ شیوه برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. پنسیلوانیا اولین قضایی منطقه را پوشش می دهد که فیلادلفیا بسته شده است دادگاه های آن حداقل تا آوریل 1. در روز سه شنبه فیلادلفیا ماموران پلیس با دریافت دستور به توقف ساخت دستگیری برای خشونت پرهیزی جرایم از جمله مواد مخدر و جرائم جنسی کار خرده فروشی و سرقت خودرو و خرابکاری.

Krasner است در حال حاضر شناسایی زندانی افراد واجد شرایط به صورت بالقوه انتشار از جمله کسانی که بیش از سن 60 و ذهنی شکننده متحده به اشتراک گذاشته شده و سوابق آن با شهر مدافع انجمن که نام قضات در اوایل این ماه به آزادی افراد واجد شرایط یکهو. در یک ایمیل دوشنبه Krasner دفتر گفت: زندان پذیرش کاهش یافته بود اما تخلیه نشده بود. توسط جمعه Krasner دفتر گفت: تعدادی از ترشحات بهبود یافته بود اما نه به اندازه کافی نسبت به نیاز.

بر خلاف در مکان هایی مانند شهر نیویورک و کالیفرنیا فیلادلفیا منطقه نیست و در عین حال اجازه می دهد برای زندانیان منتشر می شود در گروه های بزرگ. دادگاه در ادامه به احکام مورد به مورد و بر اساس. سازمان در حال اعمال فشار بر شهردار فیلادلفیا جیم کنی به اقدامات اجرایی برای آزادی زندانیان و مردم در اطفال بازداشتگاه را بلافاصله.

“ما خواهان آن است که اولین قضایی منطقه با منطقه دفتر دادستان و مدافع انجمن و ایجاد سیاست های پتو انتشار برای بزرگ دسته از افراد مانند کلیولند و لس آنجلس” گفت: هانا Sassaman لنگر عضو #No215Jail ائتلاف و سیاست مدیر در جنبش داد پروژه فیلادلفیا-منطقه رسانه ها و سازماندهی جامعه ، این سازمان خواستار دادگاه برای جلوگیری از تعیین هر گونه وثیقه برای پول; آسانسور تمام تعلیقی و آزادی مشروط detainers; آغاز فوری روند بررسی برای همه مردم در حال حاضر بازداشت شده و به انتشار این زیر گروه از مردم: کسانی که برگزار می شود از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت وثیقه سالمندان و پزشکی در معرض خطر کسانی که خدمت شهرستان جملات و جوانان در اطفال بازداشت و بزرگسالان برگزار شود.

هفته گذشته در بالتیمور, مریلند, وکیل دولت Mosby دستور داد کارکنان به اخراج در انتظار اتهامات جنایی از جمله کار جنسی در اختیار و توزیع مواد مخدر از جمله هروئین خاطی و دیگر جرائم غیر خشونت آمیز. Mosby نیز با ارسال نامه ای به مریلند کالیفرنیا ، لری هوگان درخواست او برای آزادی مردم در دسته های زیر از زندانها: هر کسی که بیش از سن 60 کسی تایید شده برای آزادی مشروط و هر کسی که برنامه ریزی شده خود را به صورت کامل جمله در سال آینده. Mosby منتشر شده op-ed در این هفته فشار هوگان به “سرب با پرداختن به covid-19 در زندان ها و زندان.”

“من قویا معتقدم که ما می تواند به ارتقای بهداشت عمومی و امنیت عمومی در همان زمان, و این چیزی است که این سیاست های جدید را رسیدن به” Mosby گفت: در آزادی مطبوعات در اوایل این ماه.

در Prince george’s County, وکیل دولت عایشه Braveboy هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد به دنبال تغییر حکم, کاهش وثیقه و آزادی سفارشات برای حداقل 40 نفر در حال حاضر زندانی جرائم غیر خشونت آمیز.

هفته گذشته در بوستون, دادستان منطقه راشل رولینز اعلام کرد که کارکنان خواهد بود ساخت تعدادی از تغییرات مربوط از جمله به دنبال دو ماه continuances در پرونده های جنایی که در آن متهمان در حال حاضر در بازداشت است.

اصلاح طلب دادستان تنها کسانی نیستند که فشار برای تغییرات جدید. در حالی که وکلای منطقه مانند Krasner, رولینز و Mosby تا حد زیادی مجموعه به عنوان مثال برای نوع جدیدی از رویکرد به عدالت کیفری محلات است که از لحاظ تاریخی بیشتر قدیمی مدرسه دادستان در حال ساخت مشابه حرکت می کند. در اوایل این ماه یک قاضی در سن آنتونیو تگزاس به حالت تعلیق دستگیری به جرایم جزئی در Bexar County است.

لوس آنجلس منتشر کرده است حداقل از 1700 زندانیان تا کنون است و به تأخیر انداختن تشکیل پرونده جدید به اتهام تعلیق محاکمات و به طور موقت بسته شدن برخی از courthouses. لا دادستان منطقه جکی لاکی است که انتظار می رود به دور بعد از یک دید اولیه در اوایل این ماه به کارگردانی کارکنان در نظر گرفتن راه به “در نظر گرفتن خطر سلامت در هر تصمیم گیری آنها را.” وکلای خواسته شد برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن بدون خشونت مجرم از زندان در طول بیماری همه گیر. روز جمعه رئیس قاضی فدرال ایالات متحده دادگاه منطقه مرکزی کالیفرنیا گفت: هیئت منصفه خواهد بود نه به نام جنایی یا مدنی محاکمه تا اواسط ماه آوریل است. هیچ دادرسی مدنی موارد برگزار خواهد شد تا زمانی که ممکن است 1.

برخی از دادسراها شده است کندتر عمل به رغم فشار افکار عمومی. در نیویورک ملکه دادستان منطقه ملیندا کاتز که زد به عنوان یک پیشرو اصلاح طلب است و نه به دنبال از طریق در تعدادی از وعده های انتخاباتی از جمله برای جلوگیری از تعقیب قانونی برخی از جرائم غیر خشونت آمیز و حتی قبل از این بیماری همه گیر را شروع. او سابق, حریف, مدافع تیفانی کبن در حال حاضر ملی سیاسی سازمان برای خانواده های شاغل, پارتی, ناودان کاتز برای مصرف دو ماه به تعیین که تنها 30 نفر واجد شرایط برای آزادی از Rikers. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که این شهرستان برنامه ریزی شده برای انتشار 300 نفر برگزار شد بدون خشونت اتهامات از تسهیلات. از کون McCants عدالت کیفری مدیر مبارزات انتخاباتی در, رنگ, تغییر, یک نژادی سازمان عدالت گفت: de Blasio اعلام شد یک گام در مسیر درست است اما سقوط “به شدت کوتاه” از آنچه که مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از گسترش ویروس. “هنوز هم وجود دارد نزدیک به یک هزار بیشتر با جملات زیر یک سال و بازداشت ویژگی های نقض آزادی مشروط. زندان نمی دام بیماری آنها گسترش آن” McCants گفت: در آزادی مطبوعات پنج شنبه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفته او ندارد قضایی برای آزادی زندانی مردم است. او همچنین تحت فشار قرار دادند به عقب جدید وثيقه اصلاحات. در یک به طور گسترده ای بحث حرکت کومو به تازگی اعلام کرد که دولت زندانی جمعیت خواهد بود ساخت ضد عفونی کننده دست برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر. معاون بعدا گزارش دادند که آنها در واقع فقط در حال حرکت ضد عفونی کننده از اصلی خود بطری به آنهایی که برچسب “ایالت نیویورک است.”

حبس پس از Coronavirus

با توجه به شرایط در کشورهای دیگر است که در مواجهه فشار از همه گیر قبل از ایالات متحده آمریکا را, مقامات بهداشتی پیش بینی شده است که این ویروس می تواند همچنان آلوده کردن مردم در امواج. زندان جمعیت به احتمال زیاد خواهد شد به ویژه آسیب پذیر: حتی قبل از ظهور coronavirus برخی از زندانها بوده است رسیده برای گسترش سریع بیماری شرایط است که ادامه خواهد داد و حتی پس از coronavirus موسى است و یکی دیگر از ویروس احتمالا طول می کشد خود جای داده است.

“زندانهای ما ما بازداشتگاه شفاف نیست. مردم واقعا نمی دانند چه خبر” ایسن گفت: توصیف سیستم به عنوان یک جعبه سیاه است. “این رنگ واقعا شرایط وحشتناک است که ما باید اجازه داد کسانی که ما زندانی کردن برای زندگی است.”

بسیاری از زندانها در حال حاضر “به طور قابل توجهی به سر می برند,” او توضیح داد و عامل بالاتر از حداکثر ظرفیت. در کنتاکی نیمی از دولت 80 زندانها در 125 درصد ظرفیت است. در سال گذشته آلاباما حال ترین زندان های پر ازدحام در کشور است.

“شما مردم دو bunked سه گانه-bunked در برخی از این امکانات” ایسن گفت. “این مکان که در آن وجود دارد نه به اندازه کافی صابون و اگر شما لازم نیست که پول شما نمی توانید خرید صابون,” او اضافه شده است. “این شرایط اساسی است که ما باید به هر کسی که زندانی.”

ممکن است یک پوشش نقره ایسن گفته است که سازمان های اجرای قانون و مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر می تواند با هم کار کنند برای پایان دادن غیر ضروری تعقیب.

“ما نیاز به فکر می کنم ما در زندان و زندانهای ما به عنوان بخشی از جامعه ما” ایسن گفت. “این خواهد بود امیدوارم بیدار باش لحظه ای برای بسیاری از سیاستگذاران و عموم مردم در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de