Coronavirus همه گیر و خشونت پلیس باید پرسیده مبارزه با سمی نژادپرستی

گاهی شناخته شده به عنوان “پدر محیط زیست و عدالت” رابرت Bullard شده است صحبت کردن و نوشتن و آموزش در مورد نامتناسب اثرات آلودگی بر مردم رنگ برای بیش از چهار دهه است. در سال 1999 او بخشی از یک گروه از تقریبا 300 سیاه فعالان که آمد با هم به آدرس نژادی و نابرابری در سلامت و قرار گرفتن در معرض آلودگی محیط زیست. ملی, سیاه, عدالت زیست محیطی شبکه به عنوان آن را به نام, خواستار توجه به مشکلات زیست محیطی که به طور نامتناسبی جوامع از رنگ. اما این سازمان منحل پس از مرگ از آن مدیر اجرایی اولین Damu اسمیت در سال 2005.

در حال حاضر به عنوان هر دو coronavirus همه گیر و خشونت پلیس هستند ویرانگر سیاه و جوامع در سراسر کشور و 15 سازمان همراه با برخی از علما و فعالان سیاسی که از اعضای اصلی گروه را مجددا ملی, سیاه, عدالت زیست محیطی شبکه. رهگیری صحبت کرد و به بولارد در مورد او بیش از 40 سال مبارزه با محیط زیست نژادپرستی چرا آلودگی است که به طور جدایی ناپذیری به خشونت های پلیس و چگونه بایدن کمپین می تواند به او برسد و دیگر اعضای reinvigorated گروه اگر آنها می خواهم برخی از مشاوره رایگان. مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

شارون لرنر: چرا شما راه اندازی مجدد ملی, سیاه, عدالت زیست محیطی شبکه در حال حاضر ؟

رابرت بولارد: شبکه اول تاسیس در زمانی که سیاه جوامع تحت حمله از آلودگی و تخریب محیط زیست. صنعت اجازه داده شد به مجوز است که محاصره سیاه جوامع با آلوده کردن گیاهان. محیط زیست و عدالت رهبران آمد و با هم به پایان سمی ترور. Damu اسمیت بنیانگذار — او یک سازمان را از سازمان. و ما پیشرفت. اما پس از او گذشت ما دست کمی از ما در حرکت است.

“شما به من بگویید که کد پستی خود را و من می توانم به شما بگویم که چگونه سالم شما هستند.”

سریع به جلو به 2020 و سرکوب سیاسی, سیاه, رای دهندگان سرکوب و محیط زیست نژادپرستی در حال همگرا و هدف قرار دادن ما در همان زمان. و نه تنها ما هنوز هم برای مبارزه با این همان مبارزه با سمی نژادپرستی و آزادسازی سم, سیاه, افراد, اما در برخی از راه های که بدتر. ما خودمان را پیدا مقابله با ردیابی سریع مجوز و نورد به عقب و برش از قوانین زیست محیطی شده است که در این کتاب به ارائه برخی از پادمان. و در حال حاضر ما نیز خودمان را پیدا کنید در یک بیماری همه گیر.

سارا: من فکر می کنم آن را در حال حاضر به طور گسترده ای قابل درک است که کروناویروس یک نژادی عدالت موضوع است. اما شما می توانید توضیح دهید که چرا این ویروس نیز عدالت زیست محیطی موضوع ؟

RB: Covid یک موضوع سلامت. و سلامت, نابرابری در مورد نژادی و زیست محیطی عدالت است. آلودگی نامتناسب قرار دارد که در آن فقیر و مردم هستند. مردم سیاه و سفید هستند و 79 درصد بیشتر از سفید پوستان به زندگی در محله های سمی آلودگی های صنعتی. آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد به زندگی در نزدیکی یک, کثیف, coal-fired power plant. و مرگ کودکان آسم در 10 بار رای سفید کودکان است. ما این را می دانست قبل از دانشگاه هاروارد مطالعه نشان داد که یک رابطه بین PM2.5 آلودگی هوا و Covid-19. سیاه جوامع در حال حاضر مریض تر بود و کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی. شما به من بگویید که کد پستی خود را و من می توانم به شما بگویم که چگونه سالم شما هستند.

و در حال حاضر Covid-19 نقاط که در آن آلودگی است. شما لازم نیست که به یک دانشمند موشکی برای کشف کردن که چرا. اگر شما از مناطق با بیشترین غلظت آلودگی و افراد بیمار است و افرادی که بیمار توسط نژادپرستی ى و اجازه و شما باید مقدار زیادی از دیابت و بیماری های قلبی و بیماری های کلیوی وجود دارد که ویروس در حال رفتن به دنبال آن ، Coronavirus مانند حرارت به دنبال موشک zeroing در آسیب پذیر ترین. هنگامی که شما نگاه در redlining و تبعیض آمیز الگوهای منطقه بندی که منجر به آلودگی از جوامع آن را به کسانی که همان جوامع که در آن ما شده است مبارزه در برابر آسیب های محیطی نژادپرستی سال است که در حال حاضر گرفتن ضربه سخت Covid. رد پا برای Covid است تا پوشش با redlining نقشه از 1930s.

“Coronavirus مانند حرارت به دنبال موشک zeroing در آسیب پذیر ترین.”

SL: آنچه در شبکه می تواند در مورد آن انجام?

RB: این به اندازه کافی به مردم بیمه درمانی. اگر شما نمی مقابله با شرایط اساسی که چرا مردم مریض تر و سپس بیمه سلامت تنها رفتن partway. آیا ما تنفس می کند به دلیل آلودگی سمی و یا پلیس این همان نژادپرستی نظاممند است که ما را می کشد. و این چیزی است که ما می خواهیم به آدرس.

مردم سیاه و سفید نیست و تا به حال یک سازمان ملی برای مقابله با, عدالت زیست محیطی. بنابراین برنامه ما این است به آمده تا با عدالت زیست محیطی در دستور کار برای امریکا است. و هنگامی که ما می گویند “محیط زیست” ما فقط صحبت کردن در مورد درختان و تالاب, ما در حال صحبت کردن در مورد همه آن چیزهایی است که ما را به جوامع سالم: حمل و نقل و انرژی و مسکن, پایداری, انعطاف پذیری, و در واکنش به این فاجعه. ما قصد داریم برای ایجاد یک دستور کار است که شامل آب و هوا, محیط زیست, سلامت, محور, آموزش و پرورش, حمل و نقل, انرژی پاک, مسکن مقرون به صرفه و فقر و مشاغل, توسعه اقتصادی, حقوق مدنی, اجرای, و امنیت غذایی.

SL: چگونه شما را وادار به این کار می کند ؟

RB: همسر من به خانه آمد یک روز گفت: “من فقط شکایت دولت از تگزاس و من مجبور به رفتن به دادگاه در 10 روز.” او نیاز به یک نقشه که در آن همه سوز و زباله افسردگی قرار داشتند. و من یک آموزش جامعه شناس; من منطقه مسکن تبعیض و تبعیض نژادی است. بنابراین من با استفاده از همان تکنیک های نقشه برداری و ابزار من استفاده می شود با مسکن برای قرار دادن تمام محل های دفن زباله و زباله سوز. و هنگامی که من در بر داشت که در هوستون از دهه 1930 تا سال 1978 پنج از پنج شهر متعلق به محل های دفن سه نفر از چهار خصوصي محل های دفن زباله و شش نفر از هشت شهر متعلق به کوره های زباله سوز واقع شد در جوامع است. هشتاد و دو درصد از زباله ها که ریخته بودن در این شهر بود که ریخته در محله حتی اگر مردم سیاه و سفید ساخته شده تنها 25 درصد از جمعیت است.

این بود که در سال 1979 و ما رفت و به گروه های زیست محیطی و پرسید: برای کمک به با این مورد. اما زمانی که ما به آنها گفتم که در آن زباله بود ریخته بودن آنها گفت: “نیست که در آن زباله قرار است ریخته می شود?” هیچ کس می گویند که امروز. و سپس ما رفت و به NAACP و گفتند: “ما کار نمی کنند در مسائل زیست محیطی است.”

سارا: چه هستند برخی از, عدالت زیست محیطی پیروزی که شما را نگه دارید تا به خودتان و دیگران الهام بخش ؟

RB: در سال 1989 درگیر شدم در مورد لوئیزیانا خدمات انرژی شرکت بود که پیشنهاد ساخت این کشور برای اولین بار بخش خصوصی متعلق به کارخانه غنی سازی اورانیوم. ما نمی نیاز به هر گونه بیشتر اورانیوم غنی شده. و صحبت کردن در مورد آنها با قرار دادن گیاه بین دو سیاه جوامع روستایی در لوئیزیانا. باشگاه سیرا صندوق دفاع حقوقی [که تغییر نام آن به Earthjustice در سال 1997] ثبت با توجه به توقف مجوز. کار من این بود که برای نشان دادن تاثیر این گیاه در جامعه است. پرونده به دادگاه رفت و در سال 1995 — یک سال پس از اجرایی منظور در, عدالت زیست محیطی به امضا رسید [رئیس جمهور لایحه] کلینتون. این اولین بار بود که عمده مورد استفاده می شود که ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و در آن گفت: آنها تا به حال عبارتند از عدالت زیست محیطی تجزیه و تحلیل. ما نشان داد این شرکت مشغول بود در شام روند. این شرکت با صرف 35 میلیون دلار در این مورد. ما آن را شکست داد. و این زمین است که هنوز دست از مردم امروز است.

یکی دیگر از پیروزی این واقعیت است که ما در نهایت از نظر “عدالت زیست محیطی” و “محیط زیست نژادپرستی” نورد کردن از مردم ، نیست که چندی پیش محیط زیست و حفاظت گروه نمی خواهد با استفاده از آن شرایط و نمی اذعان مسابقه. در آن زمان 25 سال برای محیط زیست مردمی و حقوق مدنی مردمی به درک ما از مسائل همگرا به نام عدالت زیست محیطی.

SL: و در عین حال برای بسیاری از جوامع سیاه زیست محیطی, مشکلات هنوز هم در حال بدتر شدن است.

RB: بله. لوئیزیانا است که هنوز هم یک چشمه از محیط زیست نژادپرستی. نگاهی Mossville یک شهر تاسیس شده توسط بردگان سابق که در حال حاضر محاصره انواع آلودگی گیاهان. و پس از آن وجود دارد یک جامعه در سنت جان که در علاوه بر این به برخورد با بالاترین سطح از آلودگی هوا است در حال حاضر نیز در مبارزه با Covid. و آلاباما کمربند سیاه و سفید که در آن برخی از جوامع ندارد و بهسازی سیستم وجود دارد مکرر فاضلاب سرریزهای. آن را مانند در جهان سوم.

اخیر حرکت صعودی از قوانین زیست محیطی را تحت تاثیر قرار همه. هیچ سیاه, اسپانیایی یا سفید هوا. اما حرکت صعودی نامتناسب آمار زندگی مردم در کنار fenceline — و اینها نامتناسب مردم از رنگ. هنگامی که ما بحث در مورد حرکت صعودی و از بین بردن قانون هوای پاک که یک دستور غذا برای فاجعه برای جوامع است. آن ده ها تن از گیاهان پمپاژ از انواع آلودگی است. و اگر شما در حال رفتن به روده NEPA, آن را مانند باز کردن فصل برای اعطای مجوز. و همه ما می دانیم که آنها در حال رفتن به رفتن: به سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است.

سارا: شما می شود رای گیری برای بایدن?

RB: من یک عمر دموکرات. من همیشه رای دموکرات.

سارا: چقدر امیدوار هستید که یک دولت دموکراتیک به آدرس زیست محیطی و نژادی مشکلات ما بحث شده است که?

RB: مردم سیاه و سفید در کارولینای جنوبی کشیده بایدن در سراسر خط پایان. و در حال حاضر بایدن تیم آمده است تا خود را با “بلند کردن هر صدای” طرح سیاه امریکا است. هر فرد سیاه و سفید در آمریکا می داند که کلمات به “بالابر هر صدا و آواز خواندن.” و آن را مانند شما برداشت یک موضوع خوب آهنگ. در حال حاضر اجازه دهید در واقع بلند کردن هر صدای و شامل افراد و سازمان هایی که انجام شده است ، ما از کارشناسان و گروه در شبکه ما است که انجام شده است از بسیج برای سال. ما در دسترس هستند. ما گوشی های. ما ایمیل. ما می دانیم که چگونه به زوم. بنابراین هیچ بهانه ای برای کسانی که در خارج وجود دارد و ادعا می خواهید به شنیدن از ما با ما تماس بگیرید و ما را در آن جداول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>