Coronavirus’ قربانی بعدی: چین رویاهای المپیک

چینی ها در فوتبال زنان تیم برای
توکیو 2020 المپیک کشیده خود به تشک یوگا همراه بریزبن هتل
راهرو. آنها تا به حال در استرالیا از ووهان — صفر از
شیوع کروناویروس و تحت موشکافی شدید. محروم از استفاده از
هتل سالن بدنسازی و موثر قرنطینه خود را در زمین این تیم تا به حال به حل و فصل
برای هر آموزش کوچک آنها می تواند مدیریت بین ورودی و آسانسور
خالی صنعتی لباسشویی چرخ دستی. چهار نفر از هم تیمی های خود را باقی می ماند در گیر
ووهان تحت یک دولت-اجرا ممنوعیت سفر.

کمتر از شش ماه در خارج از جهان انتظار ترین رویداد ورزشی برتر ورزشکاران به طور معمول fine-tuning خود را در روال آموزش. اما بسیاری از چین تیم المپیک را به جای دست و پنجه نرم کردن با تاثیر از کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 600 نفر آورده و اختلال و عدم اطمینان به یک دستگاه ورزشی مشهور خود را برای بهره وری و سبعیت. این ویروس است که در حال حاضر آمار اقتصاد چین و فلج عمومی زندگی در حال حاضر تهدید به اژدر خود را در رویای معکوس در توکیو ذلتی 2016 ریو بازی که در آن دوم-موفق ترین المپیک این ملت هزاره سوم سقوط کرد در شمارش مدال پشت بسیار کوچکتر بریتانیا.

جهانی نگرانی بیش از بازدید کنندگان چینی گسترش این ویروس هستند که منجر به محدودیت در این کشور تیم های آموزشی خارج از کشور. چینی تیم راگبی بود با توجه به بازگشت به چین از برنامه ریزی زمستان اردوگاه آموزشی در نیوزیلند در Jan. 27 اما هنوز هم در آن هتل در تائورانگا. آنها در حال حاضر برنامه ریزی برای اقامت در نیوزیلند حداقل تا اواسط ماه مارس قبل از سفر به آفریقای جنوبی برای یکی دیگر از مقدماتی رویداد — اگر آنها مجاز وجود دارد. چین در المپیک, بدمینتون, تیم, کارخانه مدال طلا برای کشور بودند در بانکوک بازی در مقدماتی رویداد زمانی که اقدامات برای مهار این ویروس برای اولین بار اعلام کرد. آنها بوده ام اجازه بازگشت به چین اما تا به حال برای ورود به یک دوره قرنطینه.

خارج از زمان جنگ لغو هیچ سابقه برای این سطح از اختلال.

ریچارد Baka, Victoria University, Melbourne

تیم های داخل کشور نیز تحت تاثیر قرار. چینی تیراندازی با کمان المپیک تیم فرستاده شده به قطار در انزوا در یک آکادمی در سیچوان. اعضای تیم تیراندازی تفنگ به دنبال المپیک صلاحیت شروع ناخواسته جدا شده از اردوگاه های آموزشی در پکن در ژانویه. 27 با برخی از کسانی که به تازگی از آلمان فرستاده شده به یک جداگانه قرنطینه. یک روانشناس ورزشی در آورده بود به کار با تیم و کمک به آنها برای مقابله با این اختلال.

چندین مقدماتی حوادث لغو شده اند.
آسیایی کشتی المپیک مقدماتی رویداد برنامه ریزی شده بود که برای ماه مارس 27-29
در خین است را موکول به بعد از این سال. بوکس المپیک مقدماتی
برنامه ریزی شده برای اوایل مارس در ووهان شده اند به تعویق افتاد یک ماه و نقل
به اردن. بسکتبال زنان صلاحیت شرکت محل را در بلگراد
به جای فوشان در جنوب چین است.

“خارج از زمان جنگ لغو هیچ سابقه برای این سطح از اختلال می گوید:” ریچارد Baka, co-convener المپیک و شبکه تحقیقاتی در دانشگاه ویکتوریا در شهر ملبورن استرالیا که با حضور هفت بازی های المپیک است.

OLY-2020-JAPAN-CHINA-HEALTH-VIRUS

مقامات چینی به طور رسمی اصرار دارند که برنامه های آموزشی باقی می ماند و در مسیر نگه داشتن با کشور رویکرد به underplay بحران. اما چین رسانه دولتی خود را گزارش کرده است اختلالات و یا لغو آموزش برنامه بوکس, فوتبال, کشتی, بسکتبال, تنیس, هاکی, بدمینتون, غواصی, سوارکاری گلف و بیاتلون. جدا از تیم المپیک چین ورزش حرفه ای لیگ نیز آمار گرفته اند. چینی سوپر لیگ داخلی کشور فوتبال لیگ به تعویق افتاد شروع فصل خود در اصل برنامه ریزی شده برای فوریه. 22 و بسکتبال چین به تعویق انداخته است بازی به طور نامحدود.

این اختلال باید عواقب آن برای ورزشکاران در راس بسیار رقابتی ورزشی ، “ورزشکاران استفاده از آماده سازی روال خود را برای بهبود ویژگی های و مهارت های تاکتیکی و این آنها را فراهم می کند با فرصت به منظور توسعه مهارت های ذهنی خود را با تمرین چیزهایی مانند تصویرسازی ذهنی و تکنیک های تمدد اعصاب می گوید:” Hiren Khemlani عملکرد روانشناس و مدیر قله از ذهن روانشناسی ورزشی شرکت مستقر در هنگ کنگ است. “اختلال در روال — برای مثال از طریق لغو جلسات آموزشی — انکار ورزشکاران این فرصت برای توسعه این مهارت ها در کمتر تحت فشار محیط می تواند پس از آن تاثیر سطح اعتماد به نفس.”

بیشتر ورزش هستند به احتمال زیاد به دنبال و کارشناسان نشان می دهد که ورزشکاران باید برای دراز مدت عدم قطعیت است. “بین المللی اهمیت بهداشت و درمان در حال بی نهایت مهم تر از روال آموزش و کیفیت اجرا باید خود را برای نشان دادن قدرت ذهنی برخورد — در یک راه مثبت — با هر گونه اختلال می گوید:” جان Callaghan, دانشیار بازنشسته از علوم زیستی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

عدم قطعیت موجود در سرب تا سال 2016 المپیک ریو در قالب Zika ویروس اما منافع جهانی در کروناویروس جدید ایجاد کرده است بی سابقه سناریو. “بهترین کار این است که برای ورزشکار به ماندن با تمرکز بر آنچه آنها نیاز به انجام روزانه به منظور واجد شرایط و یا شرکت در بازی های المپیک توکیو می گوید:” کیمبرلی Dawson, یک استاد متخصص در ورزش و روانشناسی ورزش در ویلفرید ویلفرد لوریر دانشگاه در انتاریو است.

اما بیشتر کشورها محدود کردن ورود
از چین و ترس از یک بیماری همه گیر گسترش این تمرکز بر روی بازی خواهد بود
بیشتر تست شده است. بین ماه های فوریه و مارس, چینی, ورزشکاران, برنامه ریزی برای
شرکت در بیش از 100 مقدماتی المپیک حوادث در کشورهای خارجی است. این است
در علاوه بر این به تعداد بی شماری از اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی شده برای ورزشکاران سراسر
آسیا و فراتر از آن. معلوم نیست چگونه این میزبان سازمان ملل — و در نهایت ژاپن آمده
بازی های المپیک — مدیریت چینی واردان و اینکه برخی از ورزشکاران یا
کل تیم ممکن است منع از شرکت.

اگر به بازی های المپیک خود هستند
به تعویق افتاد به دلیل بحران آنها به احتمال زیاد خواهید بود به عقب رانده شده توسط یک سال می گوید:
Baka و نه فقط چند هفته به دلیل حرفه ای دیگر تعهدات
ورزشکاران داشته باشد. “هر کس تنگ نشسته و در انتظار برای دیدن آنچه که ژاپن خواهد شد “او می گوید.

برای سازمان رسانه ای افراد بازدید دانشگاهیان تماشاگران و حامیان مالی این عدم قطعیت است و ناراحتی. برای چین ورزشکاران را مختل آماده سازی برای آنچه که به خوبی می تواند اوج ورزشی خود را استخدام. در حال حاضر آنها حتی نمی دانند که شما آنها را به بازی های المپیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de