Coronavirus کشتار ایرانیان. بنابراین در حال مغلوب ساختن پیشی جستن, وحشیانه, تحریم.

A woman mourns during a funeral held at Beheshte Masoumeh Cemetery for the victims of the new coronavirus in Qom, Iran, on March 17, 2020.

یک زن سوگوار در مراسم تشییع جنازه برگزار شد و در بهشت من, معصومه گورستان برای قربانیان جدید کروناویروس در قم, ایران در 17 مارس سال 2020 است.

عکس: Fatemah بهرامی/Anadolu Agency via Getty Images

دولت ایالات متحده اجرا توسط sociopaths.

چگونه دیگری را برای توضیح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سنگدلانه بی توجهی به زندگی عادی ایرانیان در میان این جهانی coronavirus بحران ؟ چگونه دیگری را حس مقامات ایالات متحده دو برابر را در حمایت خود را برای فلج کننده تحریم های اقتصادی در جمهوری اسلامی با وجود این مقیاس از درد و رنج ؟

گسترش Covid-19 بوده و چیزی کمتر از یک فاجعه برای مردم ایران. روز دوشنبه مقامات ایرانی گزارش یکی دیگر از 129 مرگ و میر “بزرگترین روز افزایش مرگ و میر پس از آن شروع به مبارزه خاورمیانه بدترین شیوع.” ده ها تن از مقامات دولت ایران, نمایندگان مجلس و رهبران مذهبی از دست داده اند زندگی خود به این بیماری است. مرگ و میر در حال حاضر در 988 و تعداد کل موارد عبور کرده 16,000 — تقریبا نه نفر از هر ده مورد در خاورمیانه! در سطح جهان تنها در چین و کره جنوبی تا به حال بیشتر مورد تأیید و در عین حال به عنوان AP یادداشت این شماره در ایران “ممکن است حتی بالاتر است.”

روشن می شود: بسیاری از مسئولیت مرگ و درد و رنج در ایران به دروغ با دولت ایران است که grotesquely بی کفایت و عمیقا نادرست است. “پاسخ رسمی بود خودنمایی انکار قدر از بحران” نوشت: ایران پزشکان (و تبعیدیان) کامیار و آرش علایی در روزنامه نیویورک تایمز در اوایل این ماه. این کشور رهبر معظم آیت الله علی خامنه ای آنها اشاره کرد حتی “متهم دشمنان کشور و از اغراق تهدید coronavirus.”

با این وجود تحریم های ایالات متحده در ایران است که تا به حال تاثیر مخربی بر اقتصاد را ساخته اند همه چیز بسیار بدتر است. دولت مجبور شده است به درخواست اضطراری 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول در حالی که حسن روحانی رئیس جمهور ایران نوشته است به چند رهبران جهان به آنها بگویید که چگونه کشور خود را برای مبارزه با کروناویروس شده است “به شدت مانع تحریم های جدید آمریکا علیه.” خود وزیر خارجه ایران را متهم کرد که دولت ایالات متحده از “پزشکی تروریسم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در قالب وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin — همچنان به اصرار دارند که تحریم ها جلوگیری نمی کند کمک های بشردوستانه. این است که از لحاظ فنی درست است. در عین حال به عنوان دیده بان حقوق بشر با اشاره به در ماه اکتبر 2019 ماه قبل از شیوع کروناویروس در ایران “در حالی که دولت آمریکا ساخته شده است معافیت برای بشردوستانه واردات به آن تحریم رژیم … در عمل این معافیت شکست خورده اند برای جبران قوی تمایل آمریکا و اروپا شرکت ها و بانک ها به خطر تحمیل تحریم ها و اقدام قانونی با صادرات یا تامین مالی معاف بشردوستانه کالا.” نتیجه, نتیجه گروه حقوق بشر “بوده است به انکار ایرانیان دسترسی به داروهای ضروری و به مختل حق خود را به سلامت.”

تصور کنید که هر دو بسیار بی رحمانه و بنابراین غیر منطقی است که شما را از جورج دبلیو بوش و دیک چنی نگاه مهربان و معقول در مقایسه با.

در واقع به عنوان “شورای آتلانتیک” که در آوریل 2019 “با وجود این واقعیت است که تحریم ها معاف بشردوستانه کالا, وزارت خزانه داری آمریکا قبلا محاکمه پزشکی شرکت برای فروش مقدار کمی از تجهیزات پزشکی به ایران, که به نوبه خود تا به حال یک اثر بازداری در شرکت های دیگر انجام کسب و کار با تهران است.”

پس از آن هر گونه تعجب پس از آن که ایران و تامین کنندگان از دستگاه تنفسی ماسک جراحی روپوش و هواکش در حال حاضر گفت: آنها از سهام ؟ یا این که دولت ایران در تلاش برای واردات مواد اولیه است که به آن نیاز دارد برای تولید داروهای ضد ویروسی?

در اواخر ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده یک تنظیم جزئی را به تحریم رژیم و اجازه برخی از کمک های انسان دوستانه به مقصد ایران در هماهنگی با دولت سوئیس. تحریم ها اما نیاز به رفتن بسیار بیشتر و بسیار سریعتر. به عنوان تشکر. Ilhan عمر یکی از چند مترقی سیاست خارجی صدای در کاپیتول هیل توییتی در هفته گذشته: “ما نیاز به تعلیق این تحریم ها قبل از زندگی از دست داده است.”

او راست. و وجود سابقه است اینجا هستید:: زمانی که یک زلزله کشته 26,000 مردم در شهر بم در جنوب شرقی ایران در ماه دسامبر سال 2003 دولت بوش اجازه برای تعلیق موقت تحریم ها ، به عنوان روزنامه نگار نگار مرتضوی است بازگو “چند نظامی ایالات متحده هواپیمای فرود آمده در ایران برای اولین بار پس از انقلاب 1979” و “انتقال بیش از 150.000 پوند از لوازم پزشکی و بیش از 200 غیر نظامی و پرسنل از بوستون به لس آنجلس کانتی فیرفکس در ویرجینیا برای کمک به ایران در جستجو و نجات اورژانس جراحی و در واکنش به این فاجعه هماهنگی است.”

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به تکان دادن. تصور کنید که هر دو بسیار بی رحمانه و بنابراین غیر منطقی است که شما را از جورج دبلیو بوش و دیک چنی نگاه مهربان و معقول در مقایسه با.

روز دوشنبه چینی و روسی دولت خواستار متحده آمریکا تعلیق تحریم ها بر ایران به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. وزارت خارجه چین به نام ایالات متحده به “بلافاصله بلند یک طرفه” تحریم ها بر جمهوری اسلامی که آن را به عنوان تضعیف “تحویل کمک های بشردوستانه سازمان ملل متحد و سازمان های دیگر.” با اشاره به “غیر قانونی” و “ضد انسانی” تحریمهای آمریکا دولت روسیه را متهم کرد واشنگتن از “هدفمند” قطع کردن میلیون ها نفر از شهروندان ایرانی “از امکان خرید منابع لازم پزشکی.”

در عین حال دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به تکان دادن. تصور کنید که هر دو بسیار بی رحمانه و پس از گام با جامعه بین المللی است که چینی ها و روس دولت باید اخلاقی بر شما.

یک جانبه re-اعمال تحریم های ایالات متحده در ایران در سال 2018 بود که نقض آشکار قوانین بین المللی با توجه به دیوان بین المللی دادگستری. آن بود که فرمان توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد و گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره اثر تحریم ها بر حقوق بشر است پس از ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “غیر قانونی و غیر اخلاقی اشکال از اجبار” خواستار آن است که یک “اقتصادی حمله” بر مردم ایران است.

البته حمله به جمهوری اسلامی چیزی است که جنگ طلبان در واشنگتن همیشه craved. روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بار دیگر مهیج برای یک جنگ جدید با ایران است. در ضمن بولتون همکاران سابق بیش از این متحد در برابر ایران هسته ای (UANI) neoconservative گروه فشار به عنوان الی کلیفتون نازل شده است “اصرار عمده شرکت های داروسازی به پایان خود را در ایران کسب و کار’ با تمرکز بر شرکت های خاص با مجوز — اغلب در زیر به طور گسترده تعریف شده انسانی معافیت’ — برای انجام تجارت با ایران است.”

وجود دارد تنها یک کلمه برای توصیف چنین رفتاری: sociopathic. میلیون ها نفر از ایرانیان به یاد داشته باشید می تواند از دست دادن زندگی خود را از ویروس.

اما ما قبل از اینجا بوده. وحشیانه, تحریم های ایالات متحده در عراق در دهه 1990 باعث مرگ صدها هزار نفر از کودکان عراقی. چندین ارشد سازمان ملل متحد بشردوستانه مقامات ترک در اعتراض به سیاست با یکی از آنها محکوم و آن را به عنوان “نسل کشی است.”

و دولت ایالات متحده را پاسخ ؟ “ما فکر می کنیم که قیمت به ارزش آن است” اعلام کرد و سپس وزیر امور خارجه مادلین آلبرایت.

به عنوان آمریکایی ها عادی خط در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در سراسر ایالات متحده به سهام تا در تجویز داروها و انجام آنها با هر گونه سرنخی که همتایان ایرانی هستند که رد دارو و کالاهای اساسی به دلیل از دولت ایالات متحده در سیاست ؟ و به تعداد مرگ و میر در ایران از COVID-19 همچنان به اوج تشدید وحشتناک اقتصادی آمریکا, تحریم, آیا آمریکایی ها عادی فکر می کنم قیمت است که ارزش آن را?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de