Coronavirus توانمند سازی است Islamophobes — اما افشای حماقت کرد

DELHI, INDIA - 2020/03/31: suspected patients of the COVID-19 coronavirus wearing a face mask as a preventive measure, during the cordon and quarantine process.Police has cordoned off the Nizamuddin area that hosted an Islamic congregation and quarantined suspected patients of the COVID-19 coronavirus after several people that attended tested positive for the virus. The new coronavirus causes mild or moderate symptoms for most people, but for some, especially older adults and people with existing health problems, it can cause more severe illness or death. (Photo by Amarjeet Kumar Singh/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

مسلمانان پوشیدن محافظ ماسک صورت ترک یک حوزه به هیئت مدیره یک سرویس ویژه اتوبوس است که آنها را به قرنطینه مرکز نگرانی در مورد گسترش Covid-19 در Nizamuddin منطقه در 31 مارس سال 2020 در دهلی نو, هندوستان.

عکس: Rahul Kumar Singh/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

اگر یهودی ستیزی در جهان است قدیمی ترین و نفرت شاید اسلام هراسی در جهان است, عجیب ترین.

چگونه دیگری را برای توضیح این واقعیت است که یک بیماری همه گیر جهانی و تاریخی نسبت, یک رمان coronavirus که آلوده کردن مردم در تقریبا در هر کشور و خاک بر روی زمین شده است weaponized توسط راست برای حمله به … اسلام و مسلمانان ؟

هند که در آن از گسترش این ویروس است لقب “تاج جهاد” توسط حامیان راست BJP دولت; آنها ادعا می کنند این بیماری همه گیر است که یک توطئه توسط مسلمانان آلوده به سم و دین. دولت خود را سرزنش کرده در حدود یک سوم از هند را تایید کرد Covid-19 نفر در یک گردهمایی برگزار شد در دهلی نو توسط یک مسلمان محافظه کار تبلیغی گروه به نام Tablighi Jamaat; یکی از BJP وزیر آن را به نام “Talibani جرم و جنایت است.” به عنوان نگهبان گزارش “مسلمانان در حال حاضر دیده می شود کسب و کار خود را در سراسر هند تحریم داوطلبان توزیع جیره غذایی به نام” coronavirus تروریست ها و دیگران را متهم به تف کردن در مواد غذایی و آلوده کردن منابع آب با ویروس. پوستر به نظر می رسد محرومیت مسلمانان از ورود برخی از محله ها در ایالات متحده به عنوان دور از هم به عنوان Delhi, Karnataka, Telangana و Madhya Pradesh.” شده اند وجود دارد حتی گزارش از مسلمانان هند مورد حمله قرار, مورد ضرب و شتم و بدون محاکمه اعدام.

آیا اعضای Tablighi Jamaat رفتار بی پروا? بله. انجام تمام هند 200 میلیون مسلمان خرس مسئولیت رفتار خود را? هیچ. “تقریبا یک شبه” نوشت: روزنامه نگار تحقیقی رعنا Ayyub در واشنگتن پست “مسلمانان شد تنها مجرمان مسئول گسترش coronavirus در هند است.”

اما آن را فقط ملی هندو سیاستمداران یا اوباش. این کشور را محترم مطبوعات پیوست در بیش از حد. سمت چپ متمایل روزنامه هندو چاپ یک کاریکاتور در جهان نمایش گروگان توسط coronavirus — با ویروس خود را به تصویر کشیده پوشیدن لباس در ارتباط با مسلمانان است. (این مقاله بعد از عذرخواهی برای آن “به طور کامل غیر عمدی” تصمیم به لینک بحران به تروریست ها مسلمان و جایگزین آن با خنثی تر تصویر.)

24-hour news channel India Today زد یک مخفی تحقیقات به اصطلاح ارخالق نقاط داغ که در آن ویروس است که گفته می شود در حال گسترش و همچنین ارسال یک گرافیک در تعدادی از Tablighi Jamaat-مرتبط موارد بیش از یک تصویر از یک مسلمان نماز cap. “این است که روزنامه نگاری این است که hatemongering,” در پاسخ جناح چپ فعال Kavita کریشنان در یک ویدئو ویروسی. “تاریخ را به یاد داشته باشید شما و تاریخ شما قضاوت خواهد کرد.”

او راست. بیش در کشور انگلستان عملیات پلیس شده اند “بررسی راست گروه متهم به تلاش برای استفاده از coronavirus بحران به استوک ضد اسلام احساسات” با توجه به گزارش های اخیر در گاردین.

این گروه ها شده اند کمک برجسته راست شخصیتهای مانند سابق رادیو شوک سوار کار ماهر, کتی هاپکینز که پیشنهاد کرد که پلیس انگلیس باید حمله فیزیکی هر مسلمانان در بر داشت دعا در مکان های عمومی, و زبان انگلیسی دفاع لیگ بنیانگذار تامی رابینسون که به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو گفته نشان میدهد انگلیس و حضور در نماز در یک “راز مسجد” — یک فیلم بعد از افشا و خنثی و اخراج توسط اجرای قانون محلی مقامات.

Tell Mama, یک سازمان است که بر ضد اسلام جرایم ناشی از نفرت در انگلیس و مستند به نمونه های متعددی از مسلمانان مورد آزار و اذیت در هفته های اخیر از جمله حجاب-پوشیدن زن مسلمان در جنوب لندن گفت که او با نزدیک شدن توسط یک مرد که “در صورت” برای سرفه در او و ادعا کرد که او coronavirus در حالی که همچنین پرتاب نژادی و سوء استفاده ،

دوباره در هند آن را نه تنها راست ارقام با استفاده از این بیماری همه گیر به فن شعله های آتش از ضد اسلامی تعصب بلکه رسانه های جریان اصلی. در یک صدای جیر جیر در مارس 23, اقتصاددان ترویج یک داستان در مالدیو با اعلام این که “ورود covid-19 انتظار بود. گسترش اسلام رادیکال شده است بیشتر از تعجب.”

این مجله پس گرفته شده پایین tweet — اما نه خود داستان.

در همین حال روزنامه نگاران با مشخصات بالا در انگلستان و فرانسه سعی کرده اند به استفاده از آینده ماه رمضان به fearmonger در مورد مسلمانان در غرب شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل و گسترش ویروس. در آنجا صفر است شواهد این که مسلمانان در انگلستان و یا فرانسه در حمایت از آرامش دستورالعمل و یا برنامه ریزی در بازگشایی مساجد در سرپیچی از آنها. (و برای ثبت آن مسیحی و نه مسلمان, زنی که با سی ان ان گفت او خواهد بود هجوم اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و تلاش برای حضور در جمع آوری مذهبی چون او محافظت مقدس خون!)

در اینجا در ایالات متحده بیش از حد راست است که بسیج و تلاش برای بهره برداری از coronavirus به گسترش نفرت و خشونت است. در ماه مارس FBI ضرب مجروح تیموتی ویلسون ضد دولت افراطی بود که برنامه ریزی برای بمب گذاری در یک کانزاس بیمارستان “بود که ارائه مراقبت ويژه در طول زمان بیماری همه گیر کوروناویروس.” او قبلا برنامه ریزی شده برای حمله به, در میان دیگر اهداف “مراکز اسلامی.”

او هیچ “lone wolf.” میهن مقامات امنیتی در نیوجرسی می گویند نئو نازی ها گروه تشویق شده اند حامیان آنها “برای برانگیختن وحشت در حالی که مردم در حال تمرین انزوای اجتماعی در طول Covid-19 شیوع است که شامل تخلیه سلاح گرم در شهرستانها و قرار دادن گلوله به اندازه سوراخ به پنجره ماشین.”

همانطور که در انگلستان و هند از جمله گروه می توانید با کمک و آسایش از شناخته شده محافظه کار رسانه ارقام است. “شما فکر می کنم Covid-19 بد است ؟” نوشت: نویسنده و مجری رادیویی glent به خود 200,000-plus پیروان در توییتر. “من استراحت بدهد. صبر کنید تا زمانی که مسلمانان آمار جرم بحرانی در امریکا است. شما نگاه کنید در این زمان از روی علاقه.”

لس آنجلس تایمز گزارش خبرنگار Johana Bhuiyan حال کامل پاسخ به بی نزاکت Boortz:

در اینجا بزرگ طنز: در حالی که ضد مسلمان متعصبی سعی کرده اند به استفاده از coronavirus به لام و اهریمن جلوه دادن مسلمانان همه گیر خود را در معرض ridiculousness از ضد اسلامی تعصب.

فرانسه و اتریش دولت تصویب ممنوعیت ماسک صورت در سال 2011 و 2017 به ترتیب به عنوان راهی برای هدف قرار دادن و جرم پوشیدن مسلمان, چهره, حجاب نقاب. امروز فرانسه در آکادمی ملی پزشکی خواستار ماسک ساخته شود واجب برای هر کسی که ترک خانه های خود در طول این مستند در حالی که دولت اتریش ساخته شده است که با پوشیدن ماسک صورت اجباری برای هر کسی که وارد یک سوپر مارکت و یا فروشگاه مواد غذایی.

در سال 2018 دانمارکی دولت اصرار بر ساخت جدید شهروندان لرزش دست در تابعیت مراسم — یک حرکت که به عنوان نیویورک تایمز اشاره کرد در این زمان بود که “هدف مسلمانان که حاضر دلایل مذهبی به لمس اعضای جنس مخالف.”

بنابراین شما ممکن است فرض کنیم دانمارکی ها کاهش یافته بود که اجباری دست دادن در حال حاضر ، اشتباه است. با توجه به زمان “دولت دانمارک خواسته است شهرداران به حالت تعلیق تابعیت مراسم … بدون استثنا به دست دادن برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به شهروندان است.”

ممکن است ما شکست Covid-19 ویروس در ماه های آینده, اما آن را بسیار طولانی را به شکست این بیماری است که اسلام هراسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>