Coronavirus آورده زندان فدرال انتقال را متوقف کند. در حال حاضر مردم در برزخ است.

وقتی 29 ساله شان لاو وارد ایالات متحده ندامتگاه در آتلانتا در اوایل ماه مارس او احساس خیلی خوبی در مورد آینده است. زندان بود و مکرر توقف برای مردم انتقال بین ایالات متحده اداره زندانها امکانات و هر چند به شدت ناخوشایند آن را نیز یک اقامت موقت. بیش از هفت سال به یک جمله طولانی در فدرال مواد مخدر توطئه اتهامات لاو شد و در نهایت در راه خود را به یک حداقل امنیت زندان اردوگاه نزدیک به خانه.

مانند بسیاری از کسانی که رفتن به زندان در سن جوان لاو به حال خود را صرف چند سال حبس در داخل و خارج از مشکل. پس از کم به خصوص در نقطه, او تصمیم گرفت که او می خواست می شود یک بهتر است مادر و پدر. او یک مسیحی مؤمن خواندن کتاب به عنوان بسیاری که ممکن است و انباشته تا گواهی برای برنامه های مختلف. پس از چهار سال و نیم با هدف بهبود انتقال چیزی بود که او مشغول به کار بود به سمت.

اما در تاریخ 13 مارس به عنوان کشور شروع به تعطیل میان coronavirus همه گیر BOP اعلام شد که در آن توقف تمام جنبش در آهنگ های خود را. به جای ادامه به مقصد لاو گیر کرده بود در یک کپک زده روچ آلوده مسکن واحد با هیچ ایده که او ممکن است ترک.

لاو مادر دنیس جانسون گذشته صحبت به او تلفن در اواخر فوریه. اگر چه او نمی دانست که در زندان به او اختصاص داده شده بود او می دانست که آن را یکی از دو اردوگاه امکانات در مینه سوتا که در آن او زندگی می کند. هر دو نهاد اجازه می دهد پسر او را بیشتر از آزادی جنبش و همچنین کار و برنامه ریزی آموزشی. این امر نیز ارتباط مجدد او با خانواده اش. جانسون است که بالا بردن یک نوه در حالی که در امنیت اجتماعی و تحت درمان یک اختلال خونی است که باعث می شود سفر تقریبا غیر ممکن است. “من دیده نمی شود پسر من در هشت سال” او به من گفت.

دفعه بعد او شنیده از او آن را از طریق CorrLinks ایمیل سیستم مورد استفاده توسط افراد زندانی توسط BOP. او در مینه سوتا اما در آتلانتا — و چیزهای بد بودند. “هیچ یک از این مردان در حال گرفتن مواد غذایی خود را,” او به یاد می آورد لاو گفتن او. “آنها نمی گرفتن بدون صابون. آنها نمی گرفتن هیچ بهداشت است.” جانسون ترسیده بود. لاو جوان است اما به آسم که او می ترسید او را به ویژه آسیب پذیر به Covid-19. او همچنین نگران است که کمبود مواد غذایی می تواند باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن خود را. وعده های غذایی کوچک بودند و اغلب در خدمت سرد او نوشت. و او نمی دسترسی به این هنر بسیار مهم است که به مکمل محقر بخش اغلب ارائه شده به مردم در زندان است. در یکی از تازه ترین نامه جانسون به من گفت این بهار, خفگی, پشت, اشک, لاو گفت که Covid-19 بدست کرده بود به تسهیلات و افزایش احتمال که او ممکن است آن را از زنده.

به جای ادامه به مقصد لاو گیر کرده بود در یک کپک زده روچ آلوده مسکن واحد با هیچ ایده که او ممکن است ترک.

جانسون تا به حال دلیل دیگر برای نگرانی است. در طول ما تماس اول در ماه آوریل او به من گفت در مورد او پسر ریچارد Carrillo که به تازگی منتشر شده است از یک زندان فدرال در نیویورک گرفته و یک multiday تازی سفر از منهتن به یک خانه نیمه راه در فارگو داکوتای شمالی. در بعدی داستان من به پایان رسید تا با تمرکز تا حدودی در Lowe اما تا حد زیادی در Carrillo — برای اولین بار در یک سری از مقالات در مورد خطرات ناشی از کروناویروس در مجتمع مسکونی هنگام ورود دوباره مراکز.

زمانی که من در تماس با جانسون به تازگی من ساده لوحانه انتظار می رود که لاو به حال به احتمال زیاد منتقل شده از آتلانتا در حال حاضر. اگر چه coronavirus همچنان به گسترش در دولت و فدرال زندانها BOP اعلام کرد چند وقت پیش که این امر شروع حرکت هزاران نفر از, به تازگی محکوم افراد از بازداشتگاه به زندان. به عنوان از آوریل 22, ایالات متحده امروز گزارش های اضافی از 7000 نفر در انتظار انتقال به زندان تعیین شده. اما در یک پیام متنی در اوایل ماه ژوئیه جانسون گفت: Lowe هنوز در آتلانتا. به دلایلی که هنوز ناشناخته بر خلاف همسایگان خود او تا به حال شده است قادر به ایجاد هر گونه تماس های تلفنی به صورت تمام وقت او شده بود در تاسیسات. مادرش قرار دادن پول در حساب خود اما لاو گفته شد حساب خود را به حال شده است فعال می شود. هنگامی که او به نام زندان به شکایت یک کارمند پیشنهاد کرد که شاید پسر او فقط نمی خواهم به صحبت می کنند به او. وضعیت تمام شده یک تلفن. در اخیر بازدید دکتر برای درمان گوش درد لاو وزن خود را. “او از دست داده و 50 پوند” جانسون نوشت: در متن.

حتی تحت شرایط عادی زندان انتقال می تواند ناتوان کننده هرج و مرج و سردرگمی برای افراد در BOP بازداشت کرده است. روند طراحی شده است که بی ثباتی و مات; نقل و انتقالات رخ می دهد بسیار کوتاه اطلاع — گزارش به دلایل امنیتی — و خانواده ها اطلاع داده نشده در زمان واقعی که عزیزان خود را در حال رفتن و یا زمانی که. انجمن های آنلاین مانند PrisonTalk شامل archives قدمت سال نشان مردم قادر به پیدا کردن عزیزان خود را پس از صدور حکم و یا در طول یک انتقال. بسیاری از افرادی که در زندان فدرال توصیف وقت خود را صرف در حمل و نقل به عنوان یکی از بدترین دوره های خود را از جمله تنبیهی مصیبت است که به دلخواه آن را به عنوان سوء استفاده. این حتی یک نام مستعار: دیزل درمانی است.

با کروناویروس بحران ذره طولانی تثبیت مشکلات در قلب آمریکا سیستم زندان — از پزشکی بی توجهی به عدم پاسخگویی برای مرگ در دوران بازداشت — لاو یکی از بسیاری از مردم که از ترس آنها کاهش یافته است از طریق ترک در طول بیماری همه گیر. اگر چه خطر این ویروس همچنان به loom بی پایان عدم قطعیت و گریم شرایط سلول به طور فزاینده ای غیر قابل تحمل. حتی قبل از این بیماری همه گیر وجود دارد هیچ گفتن چه مدت انتقال می کنند و یا چگونه بسیاری از متوقف می شود یک فرد در بازداشت را در طول راه. این ویروس موفق شده است آن را حتی بدتر است.

لاو و مادر او هستند که نه تنها آنهایی که می گویند holdover واحد در آتلانتا است به خصوص دلتنگ محل می شود. “وحشتناک است. Unlivable” بود که چگونه یک انسان که به من صحبت کرد ناشناس برای جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه توصیف آن است. “من به یاد داشته باشید نشسته خوردن شام من در همراه من و به اینجا می آیند سوسک,” او گفت:. بتن ساختمان قدیمی است و مختصر و مفید با زنگ پوشش دوش. “شما ایستاده وجود دارد در غیر بهداشتی منطقه در تلاش برای تمیز کردن خود را. و آن را فقط اتفاق نمی افتد.”

در نامه نوشته شده است بیش از یک ماه پس از ورود او در آتلانتا لاو گفت: وجود برخی از 130 نفر در واحد خود را. وجود قالب های سیاه در سلول او گفت:, و سوسک حمام بیرون آمد و در شب. “ما واحد 8, دوش, اما تنها 3 از 8 کار,” او نوشت. او تا به حال تنها يک بار از صابون “تحویل در دو نیمه جدا شده,” او اضافه شده است. “بسیاری از مردان در اینجا تمام است. اما آنها به ما بگویید که برای حفظ دست ما پاک است.”

همه چیز رو حتی بدتر پس از BOP اعلام محدودیت های جدید systemwide آغاز آوریل 1. لاو و همسایگان خود بودند محدود به سلول های خود را عملا در سراسر ساعت در حالی که کارکنان بی توجه بود و حتی به بیمار تماس. “من شنیده ام یک زندانی شکایت دارند که او با داشتن مشکل در تنفس و شرکت گفته او” خوب شخص ساده و معصوم نگاهی کوتاه تنفس,'” لاو نوشت. “من نمی دانم که شرایط به طور کامل زندانی می تواند احیانا پر از تلخه … اما هنوز هم این نشان می دهد که رفتار کارکنان در این زندان است.”

“این است که ما در اولین برخورد با مواد غذایی فاسد. من از همبندان تصمیم به خفه کردن او پایین به جای گرسنه شود.”

اما شاید بدترین بخش مواد غذایی بود. “فقط امروز ما خدمت کرده بودند خراب لوبیا سبز با ما ناهار,” او نوشت. “این است که ما در اولین برخورد با مواد غذایی فاسد. من از همبندان تصمیم به خفه کردن او پایین به جای گرسنه شود.”

BOP جواب نداد سوالات خاص در مورد افراد گیر کرده در حمل و نقل بین زندان. “با توجه به زندانی جنبش به طور کلی BOP را زندانی جنبش در سراسر کشور پایین است, 94 درصد از این زمان در سال گذشته است و این به طور مستقیم در نتیجه مراحل BOP گرفته شده به عنوان ما در حال اجرا ما Covid-19 pandemic طرح” سخنگوی جاستین بلند گفت. او در لینک های ارائه شده به بخش هایی از این طرح که نورد شده در فاز بیش از چند ماه گذشته. این سخت تر محدودیت در مارس 1 قرار داده شده در زندان “پیشرفته اصلاح عملیات” — “نه یک مستند” عنوان شده است به طور گسترده ای در توصیف او تاکید کرد “بلکه به معنی به حداقل رساندن زندانی جنبش برای به حداقل رساندن جمع آوری و به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله میان اهل بیت جمعیت است.”

با این حال این وضعیت شرح داده شده توسط BOP لاو ترس است که پس از بیش از چهار ماه در آتلانتا او گیر خواهد شد در حمل و نقل به طور نامحدود. “من آموخته است که ما در اینجا خواهد بود برای اطمینان تا زمانی که در ماه جولای” لاو نوشت: در نامه ای جانسون دریافت در تاریخ 5 ژوئن. “اما آیا نفس خود را نگه دارید ممکن است ما در اینجا تا سال آینده شاید در تابستان آینده. من واقعا آرزو می کنم من می تواند به شما تماس بگیرید ، من واقعا از دست شما صحبت کردم.”

AP_20039710256681

آمریکا زندان در آتلانتا در فوریه. در 5 سال 2020 است.

عکس: جان Bazemore/AP

قفل پایین و سمت چپ پشت

USP آتلانتا یکی از تعداد انگشت شماری از انتقال هاب استفاده می شود معمولا توسط BOP به طور موقت به خانه مردم در حمل و نقل. در اصل تکمیل شده در سال 1902 زندان قبل از BOP خود را با نزدیک به سه دهه است. در مقایسه فدرال انتقال مرکز در شهر اوکلاهما که باز در سال 1995 شده است به عنوان تمیز و مدرن هر چند که نه مانع coronavirus از گسترش. BOP تعداد 105 کل موارد Covid-19 در FTC از جمله یک مرگ.

در USP آتلانتا رسمی شمارش 32 مورد. اما بسیاری می گویند این یک undercount با اشاره به 39 ساله BOP کارمند به نام رابین Grubbs که فوت کرد و بعد از آزمایش مثبت برای Covid-19. مرگ او شده است شمارش توسط BOP که گفته است که “هیچ مدرکی وجود ندارد یا اطلاعات مربوط به علت مرگ است.” اما زندان اتحادیه رئیس جمهور گفت: مارشال پروژه که BOP صرفا تلاش برای جلوگیری از پرداخت سود به Grubbs خانواده. “اداره فکر می کند در مورد در دراز مدت اثر از اعتراف به چیزی شبیه به آن اتفاق افتاده است,” او گفت:. “آنها سعی در بی اهمیت جلوه دادن آن به عنوان آنجا که ممکن است.”

ماه گذشته مارشال پروژه در معرض چگونه BOP اقدامات تشدید خطرات ناشی از این بیماری همه گیر از جمله در holdover امکانات. “در ماه فوریه و اوایل ماه مارس در حالی که شیوع به دست آوردن بخار” آنها نوشت: “سوابق نشان می دهد بیش از 10 ، 000 مردم پرواز را از طریق فدرال انتقال مرکز در شهر اوکلاهما اصلی ترانزیت در راه به زندانهای دیگر.” علاوه بر این با وجود BOP ادعا در مارس 13 که تمام نقل و انتقالات خواهد بود, متوقف شد, و مردم در دوران بازداشت ادامه داد: برای رسیدن در نقاط گرم مانند FCI الکتون گسترش ویروس.

لاو وارد در آتلانتا در مارس 3. مانند همه کسانی که در انتظار دادگاه و یا انتقال او واگذار شد و به این بازداشتگاه به عنوان مخالف به کلی جمعیت یا ندامتگاه ماهواره ای اردوگاه که هیچ جا در نزدیکی محدودیت های سفت و سخت در گوشی های تلفن, تماس, ایمیل, هنر و حتی خدمات پزشکی. اگر چه هیچ موجود guidebook خاص به holdovers در ندامتگاه طول اقامت در بخش BOP کتاب برای شهر اوکلاهما holdover واحد می گوید که مورد و مدیران واحد “شروع به ردیابی زندانیان برای اطمینان از آنها بی ارزش با تاخیر یک بار آنها را در FTC برای بیش از 30 روز است.” کتاب توصیف میانگین اقامت به عنوان پایدار چهار تا شش هفته. “زندانیان هستند قرار دارد در FTC هر طولانی تر لازم است. … به دلایل امنیتی کارکنان نمی خواهد به شما بگویم زمانی که شما را ترک میکنند.”

Holdovers نه محدود به مکان هایی مانند آتلانتا یا شهر اوکلاهما. کیمبرلی Wegmann اول به من نوشت در اواخر مارس گفت که شوهرش شاون Wegmann گیر کرده در یک سلول برگزاری در USP کنعان حداکثر امنیت زندان در پنسیلوانیا است. مانند Lowe, Shawn شد در حال انتقال به یک حداقل امنیت اردوگاه زمانی که حرکت متوقف شد و در اواسط ماه مارس.

چند روز پس از کیمبرلی ایمیل فوربس گزارش داد که کنعان یکی از تعداد انگشت شماری از فدرال زندانها که در حال حرکت بودند افرادی که تعیین شده برای اردوگاه به بالاتر-امکانات امنیتی. اگر چه وجود دارد یک ماهواره اردوگاه زندان بر این اساس در USP کنعان شوهر او مجاز به قرار وجود دارد چرا که او در حمل و نقل. یک مرد گفت: فوربس که حمل و نقل holdover منطقه به خصوص سخت. “هوا سرد است و هیچ دسترسی به تلفن و یا ایمیل گفت:” مرد که دو هفته را صرف وجود دارد در قرنطینه قبل از فرستاده شدن به خانه بردهاند. “من تو را دیدم او در 50s خود را که تا به حال شده است وجود دارد برای شش هفته. من نمی دانم که چگونه آنها می تواند نگه دارید تا.”

“شوهر من ممکن است فدرال اهل بیت, اما او هنوز هم یک انسان با حقوق و او است که چنین رفتار شود. … من می دانم که او نه تنها یکی است.”

کیمبرلی شوهر تا به حال شده است وجود دارد برای نزدیک به هفت سال زمانی که او برای اولین بار نوشت. خدمت به 12 سال حبس در اسلحه فدرال اتهامات او صرف چند سال گذشته در تلاش برای رسیدن به یک کاهش امنیت زندان. “او بسیار سخت کار می کرد برای کمپ وضعیت فقط به بود مجبور شد در یک USP است که حداکثر امنیت است و او حتی نمی داده بودن منابع و یا دسترسی به هنر” او نوشت: در 27 آوریل. شاون به او گفت که او قرار دارد در منطقه ای که بود نیز استفاده می شود به قرنطینه افراد مبتلا Covid-19. اگر او می تواند دسترسی به هنر او می تواند خرید ویتامین ها برای کمک به حفظ سیستم ایمنی بدن خود را سالم, Kimberly گفت. “شوهر من ممکن است فدرال اهل بیت, اما او هنوز هم یک انسان با حقوق و او است که چنین رفتار شود. … من می دانم که او نه تنها یکی است.”

کیمبرلی گفت شوهرش مصیبت آغاز شده بود با خبر خوب: پس از تقریبا پنج سال زندانی در فدرال زندانها صدها مایل دور, Shawn شد و در نهایت رفتن به انتقال به خانه نزدیک تر به حداقل-امنیت اردوگاه در زندان فدرال در ترر هوت ایندیانا. “من در فرانکفورت زندگی می کنند و 45 دقیقه شمالی از Indianapolis,” او گفت:. اخبار انتقال چیزی بود که او تا به حال شده است در انتظار. “او انجام شده است ، … او شده است برنامه نویسی انجام همه چیز را او می تواند. و کار واقعا سخت به اردوگاه وضعیت.”

shawn_kimberly_wegmann

کیمبرلی Wegmann تصویر با شوهرش شان در یک سری از عکس های گرفته شده بین سال های 2009 و 2019.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کیمبرلی Wegmann

مانند دیگران در انتظار یک انتقال شان Wegmann نمی دانم دقیقا در زمانی که او را ترک برای امکانات جدید. در آخرین تماس تلفنی هشدار داده بودند و کیمبرلی که این ممکن است آخرین گفتگو قبل از او وارد شهر اوکلاهما که در آن او را متوقف خواهد کرد در یک holdover قبل از ورود در ترر هوت. در مارس 13, نگهبانان زندان آمد با سبز کیسه و به او گفت به بسته همه چیز خود را. مدت کوتاهی پس از آن او سوار یک انتقال ، اما در همین روز BOP اعلام کرد که نقل و انتقالات خواهد بود به طور موقت به حالت تعلیق درآمد. نادانسته به کیمبرلی, شوهرش, اتوبوس, هدایت شد به حداکثر امنیت زندان حتی دورتر.

حدود یک هفته و نیم بعد او یک تماس تلفنی از همسرش. “او گفت:” من نمی توانم به بحث های طولانی … اما من می خواهم به شما اجازه می دانم که من در USP کنعان. آنها به ارمغان آورد ما در اینجا به دلیل مستند.'” شرایط در واحد خود شدند وحشتناک, او به او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد برخی از 75 بچه ها با او با اعتقادات که به مراتب جدی تر از خود. “من می توانم شنیدن ترس را در صدای او” او گفت:.

کیمبرلی گفت که او هرگز شنیده شوهرش صدا بسیار آسیب پذیر و در لبه. در یک نقطه او تقریبا پرتاب کردم به سلول انفرادی برای وارد شدن به مبارزه در حالی که تلاش برای رسیدن به تلفن او گفت که او را دوست دارم. اگر چه یکی از تنها نقره پوشش همه گیر شد که تماس های تلفنی رایگان شد و در حال حاضر در دسترس در واحد خود این موجب هرج و مرج است. با این مستند در محل “آنها یک ساعت به خارج و آنها را به هر دوش استفاده از تلفن و … که در آن است. بنابراین اگر از او باقی می ماند در خط به صحبت کردن با من او دریافت نمی کند،”

کیمبرلی احساسی بود به عنوان او بازگو شوهرش تجربه در یک تماس تلفنی در ماه مه. در روز ما صحبت کرد و درست قبل از او هشت سال سالگرد عروسی سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafort اعطا شده بود خانه حبس یک واقعیت ساخته شده است که صدای او را افزایش خشم و خشم. Manafort شده بود زندانی در FCI long branch, همان تسهیلات به شوهرش. در آخرین دیدار با همسرش تقریبا یک سال قبل از او تا به حال دیده Manafort در ملاقات منطقه است.

صدای او آرام او به عنوان توضیح داده شده که بازدید. “شما در آغوش گرفتن زمانی که شما می آیند در” او گفت:. “بهترین بخش … فقط قادر به آغوش او.” او خریداری شاون یک گیلاس پپسی از تلوان ماشین های مورد علاقه خود را. به عنوان به زودی به عنوان او می خواهد در پایان یکی از او می خواهم او را به یکی دیگر. پس از بازديد خیلی ارزشمند آنها اجتناب شود و به هر سختی. “اگر چیزهایی که ما نیاز به مخلوط کردن و یا استدلال می کنند در مورد ما که در این تلفن,” او گفت:. که آخر هفته آنها صحبت در مورد دختر خود را که باردار است. “این بود که یک موضوع گفتگو و آنجا بود که میخوام یک پدربزرگ برای اولین بار.”

“چیزهایی که او در توصیف وضعیت که در آن بچه ها بودند در آن افتضاح است.”

به عنوان با لاو, من انتظار می رود که شان Wegmann وضعیت تغییر کرده در ماه مداخله. اما در طول یک تماس تلفنی در ماه ژوئن کیمبرلی صدا عمیقا باخته. هیچ چیز تغییر کرده بود. او فقط بدست کردن گوشی با شوهرش و او صدا به عنوان کم به عنوان او می خواهم تا کنون از او شنیده می شود. در ضمن ایالت ایندیانا به تازگی بازگشایی کافه ها و رستوران ها و کیمبرلی رفته بود بازگشت به موقعیت خود را به عنوان یک متصدی بار. “ما شده ایم واقعا شلوغ,” او گفت:. “من فکر می کنم مردم فقط خیلی خسته بودن در خانه.”

این احساس خوبی است برای بازگشت به کار, او گفت:. اما او می ترسید که در معرض ویروس و آوردن آن به خانه به پدر او که در 70s به. “من یک camper که پارک شده در حیاط در کنار انبار. … هنگامی که من به خانه از محل کار من رفتن به camper و نوار همه چیز و تغییر لباس و شستن در camper قبل از من در خانه می آیند.”

اما شاید سخت ترین قسمت بود احساس مانند او زندگی می کنند یک واقعیت متفاوت تر از افراد دیگر است. آن را تا به حال همیشه درد مقعد برای زوج ها با هم در نوار ساخت برنامه برای رفتن در تاریخ آینده و یا تعطیلات. “من از دست کسانی که همه چیز. من می خواهم کسانی که همه چیز بسیار بد است.” در حال حاضر او احساس کرد که جهان در حال حرکت بود و به شوهرش می روم و او را همراه با او.

بدترین من تا کنون دیده ام

چند هفته پس از من برای اولین بار به صحبت کرد دنیس جانسون, دو مرد دیگر با ارسال نامه از USP آتلانتا. آنها وارد شده بود در حدود همان زمان به عنوان لاو. هر دو تکرار آنچه لاو شرح داده شده است. یک مرد گفت که او نمی باید یک تشک خواب برای زن و شوهر از شب او وجود دارد. او همچنین گفت که او تا به حال پوشیده لباس برای هفته ها. مواد غذایی خدمت کرده بود در نیمه بخش از جمله تولید بود که گاهی اوقات خراب است. بر خلاف لاو که مرد گفت: انتقال غیر ارادی بود نتیجه ساخته شواهد که فرستاده بود او را به سلول انفرادی برای ماه می باشد. “من شده اند قادر به دیدن من 4 زن و فرزندان پس از سپتامبر,” او نوشت.

نامه دوم موجود مشابه توصیف شده است. زمانی که او برای اولین بار وارد در آتلانتا “بدون تخت در دسترس بود و هیچ تشک یا پتو” مرد گفت. “از آن زمان 2 1/2 هفته به یک حوله شستن کهنه و صابون است.” او را در چندین درخواست برای توجه پزشکی اما هیچ پاسخی دریافت نکرده. در همین حال سپاه پاسداران و امنا مشغول به کار در این واحد شد نه با پوشیدن ماسک.

من اقدام به ارسال ایمیل به هر دو مردان اما نامه من رد شد و بدون هیچ توضیحی. اگر چه یکی از مردان باقی مانده در آتلانتا مردی که گفت که او تا به حال دیده نشده خانواده اش پس از سقوط به آنجا منتقل شده است. در یک تماس تلفنی در اوایل ماه ژوئیه همسر خود گفت: او می خواهم قادر به استخدام یک وکیل است که کمک کرد تا تصحیح خطا است که تا به حال بدست او اشتباه منظم در وهله اول. اگر چه حکم او نسبتا مختصر سفر خود را از طریق این سیستم تا به حال شده یک کابوس حتی قبل از او گیر کردم در آتلانتا. “چیزهایی که او در توصیف وضعیت که در آن بچه ها بودند در این افتضاح,” او گفت:.

در یکی از لاو آخرین ایمیل های خود را به مادر او به او گفت که مردان بودند و در نهایت شروع به نقل مکان به خارج از زندان است. “یک اتوبوس چپ در هفته گذشته و یکی در سمت چپ این هفته” او نوشت: چند هفته بازگشت. این مردان بودند که آزمایش قبل از آنها مجاز به سفر, او گفت:. اما لاو نشده بود تست شده است. “من شنیده ام که دیروز چون من قصد دارم به یک منطقه دیگر من گیر خواهد شد در اینجا تا وقتی که ماه اکتبر در حداقل است.” او خواسته خود را به دیدن اگر او ممکن است کمک به او را منتقل به یک زندان در منطقه میانی اقیانوس اطلس. “این بد است در اینجا مادر و بدترین من تا کنون دیده اند.”

در آخرین تماس تلفنی با کیمبرلی Wegmann در جولای 16, او گفت که او تا به حال شنیده نشده از شوهرش تمام هفته. او در آخرین نامه او ذکر شده است که برخی از مردان قرار داده شده بود در قرنطینه به آماده سازی آنها برای انتقال. “اگر من رها کردن چهره زمین,” او نوشت: “بیایید امیدوار باشیم که من در حال منتقل شده است.” او امیدوار است که همه چیز در نهایت به بالا و در حال اجرا, او گفت:. اما بین زمان او صرف خواهد شد در قرنطینه قبل از سفر خود به توقف خود را در شهر اوکلاهما به ورود او و قرنطینه در ترر هوت “این می تواند یک زن و شوهر از ماه قبل از من می شنوید از او دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>