این جشنی تماس های گاه به گاه نژادپرستی

در برابر من بهتر قضاوت من اجازه دهید من بحث من به بیرون رفتن در چهارم جولای. ما او را سوار ’99 کرولا به اچ سه-داستان هنرمند عمارت بالا در تپه های هالیوود, ورود فقط به تاریکی سقوط کرد و یک cannonade نامشروع آتش بازی در مجموعه آسمان شب ور.

ما راه می رفت از طریق پوشیده شده از درخت به دلایل زیر ادیسون لامپ های صحافی در امتداد یک دنباله و سپس صعود مقابل پله ها از خانه. درب باز شد. ما راه ما را از طریق پیچ و خم از اتاق و سپس به یک ایوان وسیع.

حزب شش بود lounging در چهار نیمکتها; بور جایزه, او از همراهان undersexed دختر و مرد خانه بود که تقریبا سن و سال من.

“این شهرستان حمایت و کارناوال که در آن آنها می خواهم به بازی یک بازی وحشتناک بازی که محبوب در سراسر کشور در آن زمان است. آن را به نام ضربه سیاه پوست نوزاد است.”

“نام من James L. Taylor,'”* میزبان گفت: به عنوان او راه می رفت تا به من و دوست دختر من “و شما باید یک کمونیست درست است؟”

من در بر داشت خود را از نظر کمی بی ادب. و مغرور.

“من هستم!” به من گفت. “از کجا رایگان آبجو ؟ من شنیده ام وجود دارد رفتن به رایگان آبجو.”

او به من یک نگاه عجیب و غریب و اجازه دهید یک خنده عصبی.

من مالیده و من دست در دست هم ورزیدن. “مرد اوه مرد, من عاشق چیزهای رایگان!”

دوست دختر من و من به دنبال او به خوبی مواجه نگردند نوار. من به شدت می خواستم به چیزی می گویند snarky در مورد پرچم آمریکا او را به عنوان یک اسکودوی کیپ اما من اجازه دهید آن را بروید و برداشت IPA.

بعد, پس از راه اندازی هزاران دلار ارزش چند اثر هوایی پوسته به محله حریم هوایی همه ما در حل و فصل در ایوان برای خانه, پای, لذیذ بستنی و برخی فانتزی, کون, کوکتل.

James L. Taylor تا به حال یک کتاب در آینده در تاریخ Lincoln Heights, یکی از قدیمی ترین محله در لس آنجلس به همین دلیل است که من کشت دختر از من خواست آمده است. او در تلاش برای بدست آوردن من به دیدار با نویسندگان دیگر او می داند. اگر نیست آن را برای همه گیر من خواهد بود بنابراین نه تمایلی.

او از من خواست در مورد کتاب من کار بر روی و من به او گفتم که جان کلام آن است. او ساخته شده و قابل پیش بینی محافظه کارانه زانو حرکت تند و سریع دفاع از پلیس کمرنگ جلوه دادن خود را نادرست از پدرم پرونده قتل. من و سپس به او توضیح داد که سابقه طولانی در فساد در اداره پلیس سان فرانسیسکو و کمی تغییر کرده است.

او تغییر چرخ دنده ها و در آغاز در زندگی مهم جنبش همه چیز است. “آنها تا به حال بیش از 150 سال از آزادی و آنها هنوز هم شکایت!”

“خنده دار شما باید به ارمغان بیاورد که” به من گفت. “من فقط کشف برخی از زشت نژادپرستانه سابقه در زادگاه من در منطقه خلیج و مردم با داشتن یک زمان سخت باور آن اتفاق افتاده است وجود دارد.”

“آیا آنها سیاه و سفید نوشیدن چشمه?” او گفت: زیرکی.

“بدتر از آن. این شهرستان حمایت کارناوال که در آن آنها می خواهم به بازی یک بازی وحشتناک بازی که محبوب در سراسر کشور در آن زمان است. آن را به نام ضربه سیاه پوست نوزاد است.”

“هرگز از آن شنیده می شود.”

“آن را نیز به نام طفره زن آفریقایی و یا ضربه زدن به کون. مردان سیاه و سفید و یا پسران خواهد چوب سر خود را از طریق یک سوراخ و سپس مردان سفید خواهد پرتاب توپ بیسبال به عنوان سخت به عنوان آنها می توانند در آنها. در واقع برخی از درگذشت از صدمات خود را.”

“هنگامی که این 100 سال پیش است ؟” او پاسخ داد.

“جواب منفی آنها انجام آن را به 1940s در کالیفرنیا و به ’50s در کشورهای دیگر است.”

“و مردان داوطلب?”

“آنها احتمالا قانع بودن پرداخت مقدار زیادی از پول حداقل بیشتر از آنها می خواهم در یک نوکر کار است.”

“من نمی بینم مشکل ، هیچ کس آنها را مجبور به شرکت کنند.”

“وجود دارد که در پرتاب fastballs در مردان سیاه سر در تلاش برای شکستن جمجمه خود را باز و شما نمی بینید این مشکل ؟ شما نمی بینید که چگونه fucked up پویا بود, چگونه فراگیر نژادپرستی بود که یک مرد احساس بسیار پایین و آنقدر بی ارزش است که او در واقع می خواهم چوب سر خود را از طریق یک سوراخ لعنتی برای پول؟”

من باید ایستاد و راه می رفت اما این احساس خوب را برای مقابله با یکی از این نادان حقیقتند در فرد و نه در سایه گوشه و کنار اینترنت می باشد.

به عنوان شب ادامه داد: من اصلاح باورهای نادرست خود در مورد تجارت برده آفریقا و برچیده دروغ او جذب می شود در تاسیس این KKK. او سپس روشن به لاف زدن در مورد او زود آمریکایی-سابقه خانوادگی.

وی با اشاره به یک مؤتلفه افسر که نبود تعجب آور و پسر عموی دور که وارد این فلاور در 1620 که ممکن است چشمگیر. به butthead.

ببینید از فلاورs 102 مسافر تنها 52 جان سالم به در برد که برای اولین بار در زمستان روی عرشه کشتی به طوری که مربوط به حتی یکی از آنها بسیار نادر است. زمانی که من به او گفتم که من از نوادگان مستقیم از 11 مسافر را به او فکر می کردم bullshitting او.

من لرزاند کردن نام خود را; William بروستر سوم و مریم جان و پریسیلا Alden ویلیام و آلیس Mullins جان و الیزابت هاولند جان و جوآن Tilley و توماس راجرز. سپس من به او گفتم که دیگر جد کشیش رالف ویلاک تاسیس اولین مدرسه دولتی در مستعمرات. و در عین حال یکی دیگر از جد موسی Axtell شد یک عضو از حزب چای بوستون.

“وای که دیوانه است, شما در واقع آمریکایی خانواده سلطنتی!” او گفت:. “شما نباید از آن شرمنده!”

“چه کسی را شرمنده از آن؟” از من خواسته.

“شما هستند. شما یک فرد است که اهمیت جلوه دستاوردهای سفید مردم در تاریخچه خود به خود تاریخ است. شما نگاه به پیوستن به هر گونه جوامع است ؟ من یک ماسون و وجود دارد بسیاری از سازمان های دیگر وجود دارد که دوست دارم به شما.”

“شده اند وجود دارد چند 33 درجه ماسون ها در خانواده. همانطور که برای جوامع خانواده تاسیس جمجمه و استخوان در دانشگاه ییل. که همه جهان قدیمی گه که من کردم استفاده از, برای, به خصوص اگر آن را برای رفتن به جلال به عنوان نمونه هایی از سفید برتری.”

“شما آنقدر از دست داد.”

“من به التماس متفاوت” به من گفت. “من مطمئن هستم که من می توانم پیدا کردن راه خانه.”

____________________________________________________

* تغییر نام برای محافظت از گناه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net