”The Contours of Atlanta’s Policing Debate

در ماه ژوئیه، شورای شهر آتلانتا یک آزمایش داده شد.

اعتراضات از ژوئن، هنگامی که ملت به کشتار پلیس جورج فلوید در مینیاپولیس واکنش نشان داد، شهر را تکان داده بود. پس از توقف دي وي در ماشين وندي، پليس آتلانتا يک سياه پوست به اسم ريهارد بروکس رو کشت بر اساس فیلم های دوربین های بدن، بروکس در حال فرار از دست افسران بود، یکی از آنها دو بار به او شلیک کرد.

روز بعد، معترضان راه را از بین ایالت مسدود می کرد. آن شب آتش افروزها در ميان تظاهرکنندگان وندي را به آتش مي کشوندند

بيشتر گاز اشک آور از پليس بیشتر نارنجک فلش بنگ در خیابان. sonic cannons dispersed crowds in the blackest of Black Atlanta and posh gentrified neighborhoods north. دادستان ناحیه ای که در حال نبرد است، اتهاماتی را علیه دو افسر برای مرگ بروکس عنوان کرد: گارت رولفه و دواین بروسنان.

و بعدش پليسها اعتصاب کردن، کم و بیش. از کار خیابانی عقب کشیدند. برای چند روز، تماس به سرویس ملاقات رادیو سکوت. پلیس ها بیشتر از دستگیری به خاطر هر چیزی کمتر از تیراندازی با جراحات خودداری می کنند. “شما می خواهید یک اداره پلیس استرداد؟” آنها به نظر می رسید که می گویند، “این چیزی است که به نظر می رسد.”

آنتونیو براون، عضو شورای شهر سیاه، که در آن زمان به طور کامل گفته می شود، پیشنهاد کرد حدود یک سوم بودجه پلیس را به زیر آب بریزد- از ۲۱۸ میلیون دلار- ۷۳ میلیون دلار- و آن را به خدمات اجتماعی اختصاص دهد. این چیزی است که فعالان واقعا خواستار آن بودند: “پلیس را از پرداخت هزینه” استراتژی با شبکه پشتیبانی قوی به جای آن. پس گرفتن پول فضای مالی را برای رهبران به استدلال از طریق آنچه اصلاحات مناسب ممکن است مانند، گفت: براون می دهد.

15 عضو شورای شهر برای بحث در مورد پیشنهاد و شنیدن بازخورد، بیش از زوم ملاقات کرد. -این نشست در طول دو روز کشیده شد، زیرا این شهر ۱۸ ساعت اظهار نظر عمومی در هوا داشت.

و بعد شايد اعضاي شوراي شهر سياه به شُل شُدن رأی گیری هشت تا هفت بود و پنج عضو شورای سیاه پوست ان رای مخالف می داد.

پس از اینکه اعتراضات خیابانی در حال حاضر گسترده افزایش پیدا کرده بود، رای گیری تظاهرکنندگان را ترک کرد و تعجب کرد که برای تغییر اداره پلیس چه جهنمی را در پیش خواهد گرفت.

اگر تغییر بدون عارضه بود، قبلاً اتفاق می افتاد. و آتلانتا پیچیده است. رای دهندگان سیاه پوست بسیار پیچیده تر از مردم جدید به سیاست تحقق، به طور کلی. در جامعه آمریکایی های آفریقایی در اینجا اتفاق نظر وجود ندارد که چه کاری انجام دهد، حتی در حال حاضر، حتی بعد از همه این ها.

اغلب اوقات این سوء تفاهم عمومی در مورد نحوه فکر سیاه پوستان وجود دارد. … ما مددکار یکپارچه نیستیم، شهردار کیشا لانس باپس در ماه ژوئیه، پس از رای گیری به من گفت. (پایین در مورد خود پیشنهاد نظر ارائه نمی دهد.) در بسیاری از مسائل، ما می توانیم محافظه کارترین مردم محافظه کار بشود. … وقتی از جوامع قدیمی تر صحبت می کنید، آنها پلیس بیشتری می پرسن، نه کمتر. آنها همان کسانی هستند که در زمان کریسمس و روز شکرگزاری، با عسل و بوقلمون به مناطق یورش می برند و دائماً در حال بررسی آنها هستند و قدردانی خود را نشان می دهد.»

کلاس متوسط آتلانتا در آتلانتا تولید Bottoms. شهردار کودک خواننده روح دو دهم سرگرد لنس، یک بوکسور تبدیل موسیقی دان که برای بیتلز در اولین تور آمریکایی خود را باز است. لنس بعدها در زندگی مبارزه کرد – او در سال ۱۹۷۸ به جرم توزیع کوکائین به چهار سال زندان محکوم شد – اما دخترش به دانشکده حقوق رفت و به عنوان دادستان در دادگاه نوجوانان کار کرد. او دو دوره در شورای شهر آتلانتا به نمایندگی از محله غرب از جوانان خود را قبل از انتخاب شهردار خدمت کرده است.

مردم يکهو ها شرح داده شدن اون کسايي هستن که اون اين اطراف بزرگ شده و در حالی که آتلانتا به طور مشهور پر شده است به سرریز با پیوند، تقریبا همه همسایگان قدیمی خود را هنوز هم وجود دارد.

محله پیتون وودز در جنوب غربی آتلانتا را در نظر بگیرید. قدیمی است — بیش از 4 در 10 خانوار کسی بیش از 65 در آن زندگی می کنند ، بالاترین نسبت از ساکنان مسن در شهرستان است. سیاه پوستان وقتی از دددهای 60 شروع شد به زیرمجموعه خریده شده. و بزرگ، اونجا موندن و اونجا مي ميرن. آتلانتا است، اما پیتون وودز تقریبا به طور انحصاری سیاه و سرسخت طبقه متوسط باقی مانده است. مردمی که در آن زندگی می کنند، در بیشتر موارد، معلمان مدرسه ای بازنشسته و پسامردان و مددکاران اجتماعی هستند، با برخی از قضات بازنشسته و وکلای و جامعه ٔ مذهبی که در آن ها پاشیده شده اند. آن را فقط یک محله آرام نیست : این محله است که خواستار آرام است. مداوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>