کنگره حزبی مترقی است و تلاش چیزی جدید: برنده مقدماتی

کنگره مترقی حزبی تازه کردن برای اولین بار-در-آن-تاریخچه پیروزی در نیویورک اولیه تبدیل بعدی به باز کردن صندلی در واشنگتن است. ک تاسیس در سال 1991 به سازماندهی ترقی خواهان در خانه دموکراتیک حزبی هرگز قبلا یک انتخابات نیروگاه با آن عمل سیاسی کمیته اعمال آن نفوذ کمی کمک $5,000 برای داوطلبان آن را پشتیبانی می کند.

در سال 2018 به عنوان دموکرات کنگره کمیته کمپین صرف ده ها میلیون دلار کمک به نامزدهای میانه ضرب و شتم ترقی خواهان در انتخابات مقدماتی حزب را ک عمدتا در حاشیه ماند. در نیویورک این ک بالاخره به بازی — و عمده بازگشت سرمایه گذاری خود را.

در یک مسابقه به جای خروجی تشکر. نیتا Lowey این ک راه اندازی مستقل هزینه بازو و صرف نزدیک به $200,000 کمک Mondaire جونز پرچ نامزدی در مقابل یک زمینه بهتر بودجه بیشتر شرکت های بزرگ پسند نامزد. در حال حاضر ک می خواهد به تکرار است که موفقیت در این مسابقه به جای خروجی تشکر. دنی هک, یک عضو برجسته کسب و کار-دوستانه جدید دموکرات ائتلاف که بازنشسته است و پس از گذراندن پنج ترم به اجرا برای واشنگتن معاون فرماندار.

CPC پرتاب وزن خود را پشت دولت Rep. بث Doglio که حمایت ک Co-صندلی Pramila Jayapal در اولین اجرا برای کنگره در سال 2016 در باز اولیه شده است و او متحد پس از. از یک رشته از 19 دموکرات ها در اولیه در واشنگتن 10th کنگره منطقه یک استوار آبی منطقه است که شامل المپیا و بخشی از Tacoma Doglio یکی از سه نامزد قابل دوام.

این مسابقه به طور خلاصه در رسانه های اجتماعی رادار با تشکر autistic دموکراتیک سوسیالیستی نامزد راننده کامیون جاشوا کالینز. شناخته شده در توییتر به عنوان @Joshua4Congress او با استفاده از الگوی رفتاری محبوب فرمت سعی کنید به گسترش خود را در جناح چپ و پیام تا حد زیادی زد او کمپین آنلاین. او همچنین کشت یک زیر بزرگ در Infinite و خواست این پیروان به عضویت اختلاف سرور چت پلت فرم استفاده می شود در درجه اول توسط پارسه — کمپین استراتژی است که به دست آورده 26 ساله نامزد پوشش رسانه ای در چند رسانه های عمده. اما پس از او ناپدید شد از Twitter و Instagram به صورت یک روز در ماه مه بدون توضیح برخی از حامیان او شروع به نوبه خود بر او. این Danni Shull کالینز ارتباطات سیاسی و مدیر اقدام به تعطیل حدس و گمان و گفت که “بدون توقف” اطلاعیه “آن را تقریبا غیر ممکن است برای او به جدا” و پس از او غیر فعال بودن پروفایل خود را به گرفتن برخی از بقیه. هر چند او در اصل در حال اجرا به عنوان یک دموکرات او کاهش وابستگی و در حال حاضر در حال اجرا تحت پرچم “کارگران ضروری است. در ماه ژوئن دیابت برنی ساندرز من-Vt., تایید Doglio برخورد یک ضربه مهلک به Collins انتخاباتی.

در آخرین سه ماهه به پایان رسید که در 30 ژوئن Collins مطرح شده فقط $22,500 و تا حد زیادی فروکش کرده از دید. که برگ Doglio, دولت, کاریکاتور کریستین ریوز و سابق تاکوما شهردار مرلین Strickland. Strickland خواهد بود اولین فرد سیاه و سفید به نمایندگی ایالت واشنگتن در کنگره عنوان می ریوز که هر دو لاتین, دختر سیاه اما نه قرار داده است تا نوع رکورد است که تحریک ملی مترقی. به جای این ک فقط راه اندازی $140,000 ارزش از آگهی های تلویزیونی در حمایت از Doglio انتخاباتی که پشتیبانی از مدیکر برای همه و سبز جدید مقابله.

“او عالی است. … او خواهد بود فوق العاده مترقی شریک زندگی برای من در هیئت دولت.”

Jayapal ترین صریح مترقی در واشنگتن هیئت کمک کرده است سازمان حمایت برای Doglio. “او عالی است” گفت: Jayapal. “مایل به قدرت حاضر به انجام این کار مایل به فشار برای ایده های جسورانه مانند مدیکر برای همه قبل از آنها محبوب هستند و تنها یک مصرف شرکت تایید شده پول در این مسابقه است. تنها یک مایل به مقابله با بی پایان دولت برای سود بهداشت و درمان در این کشور شده است که در روشن با COVID. او را فوق العاده مترقی شریک زندگی برای من در هیئت دولت.”

در روز پنج شنبه او را نیز انتخاب کنید تا به حمایت از بهداشت ، الیزابت وارن با توجه به Doglio انتخاباتی و وارن سخنگوی. می آید که در بالای حمایت او در حال حاضر از Sanders, Jayapal و همکار او ک Co-صندلی علامت Pocan, مظنونان حمله به دانشگاه کتی پورتر و جیمی راسکین همراه با تعدادی از محلی اتحادیه های کارگری و گروه های حمایت. او با حمایت از تجاوز پیروزی صندوق و اگر او برنده می شود که تنها آشکارا دوجنسي عضو خانه.

ک تبلیغ است که میله میله به اجرا از طریق 4 اوت اولیه با تمرکز بر Boglio حمایت از مدیکر برای همه و تمایل به ایستادن به “شرکت منافع خاص.” “تنها بث Doglio آوردن مردم با هم پشت مدیکر برای همه تضمین کیفیت مراقبت های بهداشتی برای همه — بدون حق بیمه deductibles و یا شرکت می پردازد:” یک راوی می گوید: در این آگهی 30 ثانیه ای.

یکی از عمده مخالفان Strickland شد شهردار تاکوما برای نزدیک به یک دهه و در ادامه به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سیاتل شهری اتاق بازرگانی و کسب و کار لابی گری است که با صرف مبالغ گزاف از پول از طرف آمازون در اخیر انتخابات شورای شهر در تلاش برای بیرون راندن تدریجی/سوسیالیست اکثریت. به عنوان شهردار Strickland مبارزه در برابر 15 دلار حداقل دستمزد و استقبال سوخت های فسیلی پروژه هایی که با آن مواجه محلی مخالفان از جمله گاز مایع, گاز, پروژه و متانول گیاه. Doglio او قبل از انتخابات به دولت, خانه, بود, آب و هوا و فعال که به کشتن چند زغال سنگ پروژه های.

Doglio و Strickland گردن و گردن در جمع آوری کمک های مالی پس از مطرح $571,651 و $565,474 ترتيب با توجه به جدید ترین FEC براده.

کریستین ریوز به عنوان یک دولت نماینده بازیگران است, تعداد رای که rankled ترقی خواهان از جمله محیط زیست و مقرون به صرفه مسکن و اخراج مسائل. او چشمگیر, بیوگرافی داشتن تجربه بی خانمانی و صرف زمان در نگهداری فرزند به عنوان یک کودک. او با حمایت کنگره اسپانیایی انجمن جسورانه تایید شده و همچنین تعدادی از اتحادیه های کارگری از جملهing کارگران’ اتحادیه بین المللی آمریکای شمالی محلی Teamsters و همچنین به عنوان دولت فصل از فدراسیون معلمان آمریکا و واشنگتن انجمن آموزش و پرورش. بر خلاف Doglio, ریوز می پذیرد شرکت PAC پول به عنوان نشانی از CHC را PAC.

تشکر. آدام اسمیت قدرتمند دموکرات در واشنگتن که قبلا نشان داده بخشهایی از این منطقه قبل از سال 2012 تا به صف پشت ریوز.

سیاتل alt-هفتگی غریبه در آن حمایت از Doglio خاطر خوانندگان است که به عنوان یک دیرین فعال محیط زیست, او تا به حال با موفقیت مسدود سوخت های فسیلی پروژه ها. “ما در حال ارسال هر کسی که به کنگره از قابل اعتماد آبی منطقه است که نه به صراحت حمایت مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. تنها کسی است که متناسب با آن معیارها در این مسابقه—که در واقع نشان داد تا به ما گاییدن جلسه است بث Doglio دو اصطلاح خانه هرزه از المپیا” کاغذ نوشت dinging جاشوا کالینز برای از دست رفته خود نشست.

Doglio در دوره دوم دولت خانه که در آن او را تحت فشار قرار دادند از طریق قانون نیاز به در حال حاضر به اتمام ساخت و ساز تجاری برای دیدار با جدی کربن استاندارد و عضلانی از طریق $75 میلیون به صرف مقاوم سازی ساختمان های آن. او همچنین با تصویب قانون در پاسخ به دادگاه عالی Janus تصمیم گیری (که طی آن وارد بخش عمومی اتحادیه های کارگری) که اجازه پاره وقت کارگر به داشتن اتحادیه تصویب عمده مسکن مقرون به صرفه لایحه و با موفقیت مبارزه شیمیایی میباشد. اولین لایحه او معرفی به عنوان دانشجوی سال اول در سال 2017 شد پلیس در پاسخگویی.

ک PAC ژوئن صرف در حمایت از جونز بخشی از یک کل از 1 میلیون دلار این گروه قول داده است به صرف. این گروه همچنین تایید J. D. Scholten در آیووا ژرژت گومز در کالیفرنیا و Candace Valenzuela در تگزاس و در حال برنامه ریزی برای صرف در برخی از نژادها که در انتخابات عمومی ،

“ما در حال دیدن چه انتقادی می توان آن را به صورت تدریجی نامزدها کنار هم قرار دادن کارکنان برنامه ریزی و منابع مالی لازم برای اجرا و برنده شدن در مناطق خود گفت:” اوان قهوه ای ک PAC سیاسی مدیر. “ما به شدت تلاش های ما برای سرمایه گذاری و حمایت از کار که ما تایید نامزدها در حال انجام بر روی زمین به سازماندهی در جوامع خود ایجاد ائتلاف مردمی و برقراری ارتباط با رای دهندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de