آینده سلامت روانی بحران به عنوان کنترل از راه دور کار موج

چرا شما باید مراقبت از

مستقل و کار از راه دور دارای مزایای آن است. اما آن را دارای جنبه های منفی بیش از حد.

از خواب بیدار. ایمیل خود را چک کنید. قرار دادن در یک کسب و کار پیراهن و هر چه شلوار شما دروغ گفتن در اطراف — کسی به دیدن آنها را در زوم. آماده شدن برای یک روز دیگر از دیدن کسی.

این یک روال است که آشنا به میلیون ها نفر در سراسر جهان است که به طور ناگهانی کار از خانه با توجه به کروناویروس-موجب مستندات. اما نسبت به روند کار از هر کجا که بود در حال حاضر صعودی — جغد Labs مطالعه در کار از راه دور در سال گذشته نشان داد که 30 درصد از پاسخ دهندگان در سطح جهان کار تمام وقت از راه دور و نزدیک به دو سوم آن را انجام دهید گاهی اوقات. در ضمن 28 درصد از نیروی کار آمریکا این است که تمام وقت آزاد با توجه به 2019 Freelancers Union گزارش. ناگهانی در همه جا از کار از خانه با توجه به کروناویروس در حال انتظار به دور از رسیدن به اثر حتی پس از همه گیر عبور می کند, به عنوان برخی از کسب و کار تصمیم گیری آنها ترجیح می دهند به پرداخت هزینه برای فضای اداری و کارکنان را پاس در رفت و آمد.

داده ها بر روی سلامت روانی تلفات از کسانی که در خانه کار می کنند در مقابل کسانی که در دفاتر کار است که هنوز هم اندک. اما یک بررسی در انگلیس کارگران در مقایسه با کسانی که در دفاتر به مترجمان آزاد که هنوز نمی انجام کار مشابه یافت می شود که:

مترجمان آزاد شد 86 درصد بیشتر از کارمندان را به خود گزارش افسردگی است.

پژوهش انجام شده توسط دفتر شرکت تامین وایکینگ و بررسی 1500 نفر برابر با تعداد مترجمان آزاد و کارگران دفتر. سی درصد از کارگران گفت: آنها از افسردگی رنج می برد در مقایسه با 56 درصد از مترجمان آزاد است. بیش از 6 در 10 مترجمان آزاد گفت: کار خود آنها را ساخته و آنها نیز به مراتب بیشتر احتمال دارد به گزارش استرس ناشی از کار را از دفتر خود را بر اساس هستند.

این مورد تاثیر زیادی بیشتر مردم است. کیت لیستر جمهور, جهانی, محل کار, تجزیه و تحلیل شده است تحصیل از راه دور کار می روند و ارائه محل کار استراتژی مشاوره به کارفرمایان برای بیش از یک دهه است. او پیش بینی کرد از 25 به 30 میلیون نفر در ایالات متحده کارکنان خواهد شد به طور منظم به کار از خانه در دو سال آینده حتی اگر قبل از coronavirus بحران تنها 5 میلیون از خانه کار می کرد نیم ساعت یا بیشتر.

مستقل و کار از راه دور است که اغلب تبلیغ به عنوان یک سلامت روانی بهره مند شوند. مترجمان آزاد به کارفرمایان خود کار می کنند زمانی که آنها می خواهند و حتی کسانی که با قرارداد که کار از راه دور برای جلوگیری از تنش در رفت و آمد و یا قرار دادن در کفش.

“مردم مانند:” من قصد دارم به ترک کار من آره! من قصد دارم خود من رئیس” می گوید: “جنی Stallard, 42, مستقل, شیوه زندگی روزنامه نگار در انگلستان که تاسیس این وبلاگ مستقل احساس می کند به بحث در مورد بار در خود و همسالان. “اما شما رئیس خود را و شما اغلب باید سه یا چهار کارفرمایان در یک بار.”

و کار از خانه خود را می تواند افسرده به عنوان شما ممکن است کشف کرده اند در هفته های اخیر. آن را نه فقط همه گیر اضطراب و یا داشتن به اطراف خانواده خود را بیش از شما می خواهید — شرایط که احتمالا باید تاریخ پایان. در عوض کارگران اغلب خود را جدا فراموشی به ترک خانه و قادر به خاموش کردن در پایان روز بدون آشکار قطع نقطه که چیزی مانند جسمی ترک اتاق را فراهم می کند.

تام میلر مدیر عامل ClearForce, یک سازمان است که دارای تخصص در شناسایی کارمند استرس و رفتارهای پرخطر و او معتقد است که صاحبان کسب و کار نقش مهمی در تضمین یک کارمند خوب بودن به خصوص در طول همه گیر که در آن کارکنان از راه دور ممکن است به لحاظ اجتماعی منزوی مالی نا امنی و تاکید کرد. “مدیران و مدیران و رهبران تیم نیاز به مراحل بتن به آدرس کارمند خوب بودن در حالی که همچنین حمایت از سازمان از اشکال جدیدی از خودی خطر,او می گوید.

به گفته میلر حتی خارج از چارچوب coronavirus و افسردگی و سازمانها باید به مسئولیت برای نگه داشتن زبانه ها در کارکنان برای تعیین اینکه آیا آنها تبدیل شده ایم رها و یا بیش از حد تاکید کرد. در حالی که سلامت روانی خوب و شیوه های متفاوت برای افراد مختلف و شرکت ها و همکاران باید نگاه کردن برای کارگران از راه دور کنید و سعی کنید به ماندن متصل با وجود این فاصله حتی اگر برای رفتن به یک قهوه با هم نیست ،

Mother working from home

هنوز کار از راه دور مزایای ممکن است بیشتر از زیان. 2020 دولت از کار از راه دور گزارش از بافر یافت که 98 درصد از کارگران از راه دور بررسی می خواستم هرگز به بازگشت به زندگی است. هنوز 20 درصد گفت: بزرگترین مبارزه با شیوه زندگی, بود, تنهایی, و یکی دیگر از 20 درصد گفت: آن برقراری ارتباط و همکاری با دیگران است. ناتالی Franke سازماندهی رویدادهای اجتماعی برای مترجمان آزاد از طریق کسب و کار او cofounded افزایش جزر و مد جامعه و میگه این کلید به تکیه به nonwork روابط برای کمک به خودتان را جدا از گاهی. یکی دیگر از مزایای کار از راه دور است که شما اغلب می توانید نیم ساعت برای یک قدم زدن خارج و یا به ورزش در اتاق نشیمن خود را برای افزایش اندورفین هنگامی که شما احساس ضعف.

و یا شما می تواند یک نکته از Stallard که می گوید زمانی که شما احساس نمی مانند شما همیشه می توانید دور از چشم کنجکاو — “کمی بازی جورج مایکل و رقص در اطراف آشپزخانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>