سرشماری است بازگشایی بیش از حد: کارگران از ترس اینکه قربانی به کروناویروس به خاطر سریع شمارش

به عنوان coronavirus شد, پخش كردن, شدید طریق شهر نیویورک در آغاز ماه مارس دولت ایالات متحده بود و رسیدن به یک لحظه بحرانی در فرآیند استخدام برای سرشماری بمدت ده سال 2020. کارمندان ارائه شغل موقت به هزاران نفر از مردم بودند که به وظیفه با رفتن درب به درب و جمع آوری داده ها از خانواده ها بعد از آن در بهار است.

در یک سرشماری منشی ده ها تن از متقاضیان کار وارد روزانه به ایستادن در یک خط که در زمان snaked در خارج از درب جلو به عنوان مردم منتظر چک های پس زمینه با توجه به یک مدیر که مشغول به کار در دفتر. مدیر نگاه کرد و با اضطراب به عنوان متقاضیان نوبت در زمان ورود به کوچک و ضعیف تهویه مناسب اتاق که در آن یک کارگر فشرده انگشت خود را بر روی اسکنر و یا قطعه ای از کاغذ. هر چند coronavirus بود شروع به شناخته شده به عنوان گسترده بهداشت عمومی خطر آن خواهد بود هفته قبل از پوشیدن یک ماسک شد روال.

مدیر که کاهش یافته است به نام ترس که صحبت کردن به مطبوعات می تواند خود را پیچیده تر چشم انداز اشتغال گفت: آنها و دیگران مطرح آلارم در اوایل ماه مارس با منطقه سرشماری کارکنان که انگشت نگاری عملیات باید توقیف و سلامت اضافی حمایت مورد نیاز است. در عین حال این پروژه زد تا مارس 18, پنج روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود ملی اضطراری است.

“ما در کانون از سراسر جهان است. احساس من این بود واشنگتن واقعا می خواستم مطمئن شوید که ما رو به عنوان های زیادی انجام می شود که ممکن است قبل از ما تا به حال به نزدیک دفتر ما.”

“ما در کانون از کل جهان” مدیر گفت. اما در سرشماری تحت افتد که وزارت بازرگانی بی علاقه به نظر می رسید در نظر گرفتن اقدام سریع برای محافظت بهداشتی: “احساس من این بود واشنگتن واقعا می خواستم مطمئن شوید که ما رو به عنوان های زیادی انجام می شود که ممکن است قبل از ما تا به حال به نزدیک دفتر ما.”

سرشماری کارگر نگرانی در مورد Covid-19 وجود دارد متوقف نمی. مدیر گفت که در این هفته است که به دنبال آنها سابقه شکایت از حداقل 15 موقت سرشماری کارکنان در مورد کوروناویروس حمایت که مدیر احساس نمی شد جدی گرفته توسط این اداره است. به عنوان دفتر بازگشایی شد در ماه مه پس از دو ماه کارکنان نگرانی که کارگران نیازی به پوشیدن ماسک در همه زمان ها است که تراکم نفر در اتاق ناامن بود که رفت و آمد بود مخاطره آمیز و telework گزینه های فاقد. اداره آمار اخراج مدیر در اواسط ماه ژوئن ترک آنها را با سوء ظن است که در ادامه به افزایش ایمنی کارگر مسائل بود و انگیزه.

“اداره آمار اماکن بالاترین اولویت در سلامت و ایمنی ما کارکنان حوزه” گفت: یک سخنگوی اداره آمار ایالات متحده در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در پاسخ به پرسش از رهگیری. “به این ترتیب ما مشورت و همکاری با محلی مقامات بهداشت عمومی و دولت برای اطمینان از ما جلسه دستورالعمل در جوامع در سراسر ایالات متحده است.”

“ما همچنان به آدرس کارکنان ما نگرانی در مورد این مسائل به عنوان آنها بوجود می آیند” سخنگوی گفت.

بازگشایی سرشماری

با نیویورک همراه با بقیه متحده بازگشایی پس از چند ماه از بیماری همه گیر خاموش شدن ناگهانی ترین سرشماری دفاتر دوباره وسیع عملیات که قرار شد در مکث در مارس و آوریل. اما ناظران در حال بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا این سرشماری می تواند با خیال راحت انجام, با, عفونت, افزایش دوباره نرخ در شهرهای هوستون و مناطق مانند جنوب شرقی و درب سینه در حال حاضر برنامه ریزی برای انجام کار خود را در اوج فصل طوفان.

“این است که وقت را در اداره آمار برای رفتن بالا و فراتر از آن نه تنها به حفظ سلامت و رفاه کارکنان خود را, اما به اطمینان حاصل شود که کارکنان خود اعتماد به نفس را در اقدامات است که در حال گرفته گفت:” تری ان Lowenthal یک سرشماری مشاور برای سازمان های مختلف کار کرده است که بیش از سه دهه در سرشماری مسائل مربوط به.

زمان است که از ذات. سرشماری است که به منظور ارائه یک تصویر لحظهای از ایالات متحده در مارس 1 سال از تعداد. تاخیر ارد کیفیت داده ها و آمار است که در حال حاضر به مراتب پشت برنامه.

قانون اساسی ایالات متحده نشان می دهد که در سرشماری باید تکمیل دسامبر 31. این مهلت در حال حاضر تمدید شده است به مارس 30 2021. و مجموعه فاز که نقطه اوج با درب-سینه بازدید از خانه است که باید پاسخ نیست نتیجه گیری خواهد شد در پایان ماه اکتبر به جای پایان ماه ژوئیه. که آخرین مرحله بسیار مهم است برای رسیدن به لحاظ تاریخی undercounted جمعیتی مانند مهاجران و سرخپوستان آمریکایی.

بد داده ها می تواند اثرات قابل توجهی که آن را به چگونه جوامع ارائه شده در کنگره و همچنین چه نوع از بودجه فدرال استفاده می کنند. این اطلاعات استفاده خواهد شد برای یک فرایند شناخته شده به عنوان apportionment که تعیین تعداد نمایندگان آمریکا هر ایالت می فرستد به کاپیتول هیل. یک نمونه از این نوع از بودجه فدرال doled بر اساس سرشماری تعداد مراقبت قانون تصویب به ارائه coronavirus امداد. اگر یک جامعه است miscounted توزیع پول به صورت اریب است.

اتمام سرشماری در نظر گرفته شده است یک فعالیت ضروری با توجه به اداره آمار سخنگو. برای محافظت در برابر گسترش Covid-19 اداره فراهم می کند تجهیزات حفاظت فردی همه کارکنان محدودیت تعداد کارکنان که کار در یک دفتر در یک زمان و اجازه می دهد تا telework زمانی که ممکن است. آزادی مطبوعات در سرشماری وب سایت نشان می دهد که این اداره به شرح زیر محلی دستورالعمل که در آن آن را به می آید که نیاز به استفاده از ماسک است.

اگر اداره آمار نتواند به بهداشت و درمان مناسب اقدامات حفاظتی برای خود و کارگران آن خطرات سلامت عمومی و همچنین کارکنان که شامل تعداد زیادی از بازنشستگان با Covid-19 سلامت آسیب پذیری. همچنین این مجموعه صحنه را برای یک کارگر گردش تاخیر بیشتر و بیشتر تخریب داده است.

راهنمایی کوچک در همه گیر کانون

نیویورک سرشماری مدیر گفت: دفتر خود را بدون دریافت مسیر از منطقه ای یا ملی مقامات زمانی که آنها و همکار شروع به بحث در مورد Covid-19 با کارکنان در اواخر ماه فوریه یا اوایل ماه مارس. در هفته دوم در ماه مارس دفاتر ارائه شد 100 دلار برای خرید لوازم تمیز کردن یک ولرم اولین گام در حمایت از کارگران است. پس از مارس 18 دفتر تعطیل شد. بسیاری از کارگران که کار بود برای مصاحبه و استخدام آمار-مصرف کنندگان داده شد هیچ گزینه ای برای کار از خانه. آنها پرداخت می شود به مدت چهار هفته و سپس furloughed. با وجود اعتراض مدیران همچنان به فشار برای آمدن به دفتر.

این سرشماری بمدت ده سال است که یک عملیات گسترده. در طی بیش از دو سال به طور موقت نیروی کار صدها هزار نفر باید استخدام و اعزام به شمارش هر خانوار در ایالات متحده با توجه به حجم پروژه های کوچک اختلالات و یا تغییرات در برنامه به نوبه خود می تواند به مشکلات بزرگ. Lowenthal این سرشماری مشاور گفت که یکی از دلایلی است که اداره ممکن است مردد به توسعه فرآیندهای جدید اجازه می دهد تا telework. او همچنین اشاره کرد که به اداره می رود به طول های بزرگ برای محافظت از اطلاعات شخصی.

در واقع توجیهی ارائه شده به شهر نیویورک کارکنان آنها نیاز به کار در دفتر بود و احتمال این که کارگران می تواند بالقوه حفظ اطلاعات کارکنان اگر آنها از خانه کار می کرد به گفته مدیر به عنوان به خوبی به عنوان یک کارگر دفتر.

شهر نیویورک استخدام کارکنان خواسته شده بود برای بازگشت به دفاتر در پایان ممکن است. یک کد رفتاری توزیع به کارکنان اشاره کرد که کارگران خواهد بود با ارائه دو ماسک و مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن مگر اینکه یکی نشسته در یک میز 6 فوت از همکاران. دفتر کارگر که کاهش یافته است به نام چرا که آنها نیاز به نگه داشتن شغل خود گفت: کارگران نیز ارائه شده با ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب و گفته شد برای تمیز کردن تلفن های خود را و صفحه کلید به صورت دوره ای.

این کارگر گفت: آنها احساس ناراحت کننده در محصور محیط که در آن تعدادی از کارکنان کار با ماسک یا ماسک خود را در زیر بینی خود را. همه ایستگاه های کاری قرار دارد 6 فوت از هم جدا کارگر گفت و از همه — از جمله مدیریت — یک کارگر موقت, مردم اغلب تا سوال در بار بدون ماسک.

“این است که یک پاسیو در یک رستوران است که هیچ سقف” دفتر کارگر گفت. “تصور کنید که در یک هواپیما و نیمی از مردم نیست با پوشیدن ماسک.” کارگر هرگز دیده می شود و مدیران اجرای ماسک دستورالعمل.

“این است که یک پاسیو در یک رستوران است که بدون سقف. تصور کنید که در یک هواپیما و نیمی از مردم نیست با پوشیدن ماسک.”

این مدیر ادامه داد: به فشار برای تمیز بازرسی از سایت که در آن انگشت نگاری خواهد رزومه و راهنمایی در مورد چگونه به تشویق ماسک-پوشیدن — قبل از آنها بودند اجازه رفتن.

مدیر دفتر است که نه تنها در بالا بردن این مسائل کارگران به نمایندگی. در یک بررسی توسط اداره حزبی دولت دفتر پاسخگویی فراهم می کند که تحقیقات به کنگره کمتر از نیمی از منطقه سرشماری مدیران دفتر گفت: آنها راضی منطقه ای و ملی سرشماری دفاتر’ ارتباطات در مورد این بیماری همه گیر. و تنها در حدود نیمی از مدیران مورد بررسی در نیویورک بودند با اعتماد به نفس در توانایی خود را با خیال راحت به مدیریت آمار کارکنان و عملیات.

در نظر فرستاده شده از طریق بررسی مدیران نگرانی در مورد اینکه آیا بهداشت دستورالعمل های بودند که به طور موثر دنبال کرد. پانزده مدیران ثبت نام نگرانی در مورد telework از جمله این که کارگران هنوز هم نیاز به رفتن به دفتر در سراسر مارس و که به اندازه کافی وجود ندارد لپ تاپ در برخی از مناطق به کار از خانه ممکن است برای همه مدیران است.

“بسیاری از مردم از ترس” دفتر کارگر گفت. با اقتصاد در یک رکود اقتصادی اداره آمار یکی از چند گزینه های اشتغال در بسیاری از مناطق. این کارگر دفتر خانواده به حمایت و آرامش خود را نگرانی از طریق ایمان به یک قدرت بالاتر است. “شاید اگر خدا می خواهد من را به نگه داشتن کار” کارگر گفت. اگر چه کارگر می بیند خطر ابتلا به کروناویروس در همه جا آنها نیاز به پول: “در راه من رفتن به محل کار بسیار خوشحالی.”

پس از رهگیری ارسال درخواست به اداره کار که در آن کارمند کار می کند اجرا جدید مبهوت برنامه نوبت کاری. حرکت قاب شده بود به عنوان محافظ اندازه گیری در برابر گسترش Covid-19.

خطرات به جلوتر

در حال حاضر بسیاری از آمار مربوط به نگرانی های بهداشتی مرکز در اطراف دفتر محیط زیست اما درب-سینه شروع به فن در مناطق جدا شده که در آن یک کارگر را در تماس با خانه های متعدد. با توجه به این حجم از نیروی کار در سراسر کشور آن را اجتناب ناپذیر است که برخی از کارکنان و برخی از ساکنان تعامل با آنها را Covid-19. اندازه گیری مانند تست از جمله کارگران برای Covid-19 قبل از آنها شروع به کار آن در سرشماری نشده است و متعهد به انجام خواهد تنها محدود تاثیر از آنجا که این کار مستلزم ادامه به ارتباط برقرار کردن با غریبه ها.

در پایان تعدادی از افرادی که بیمار در طول سرشماری روند را تا حد زیادی با تکیه بر این اداره توانایی برقراری ارتباط ایمنی پروتکل ارائه تجهیزات و راه اندازی مناسب جمع آوری و فضاهای. “اداره آمار به اندازه کافی بودجه برای رفتن به دریا از نظر هزینه های PPE” — تجهیزات حفاظت فردی — “شاید حتی کمک های مالی و پرداخت برای بیشتر فضا برای آموزش و اثر انگشت و انجام سایر وظایف در جهت کارکنان به احساس امنیت” گفت: Lowenthal.

به قراضه سرشماری و انجام آن بیش از نیاز به یک جدید yearlong برنامه ریزی فرایند Lowenthal گفت و یک دور جدید از استخدام. به تأخیر انداختن قانون اساسی موظف به تخصیص روند می تواند عوارض مهم.

اما همراه با شیوع بیماری های جدید بسیاری از کارشناسان هشدار از پتانسیل موج دوم از عفونت در ماه سپتامبر. “اگر اداره چهره هر آینده اختلالات مانند بلایای طبیعی مانند طوفان — آتش سوزی نیز یک نگرانی در برخی از نقاط کشور یا تمدید گسترده مستند از جوامع به دلیل coronavirus توانایی خود را برای تولید یک سرشماری که در دیدار خود با استانداردهای کیفیت و همچنین انتظارات عمومی می تواند به خطر بیافتد” گفت: Lowenthal. “آن را به اداره تامل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im