CDC و WHO در حال حاضر گفت: پشه ها را گسترش Coronavirus. در حال حاضر وزارت کشاورزی ایالات متحده را مطالعه و آن را بیش از حد.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده مشغول به تحصیل است که آیا رمان coronavirus را می توان توسط پشه ها اگر چه این نظریه رد شد از ماه گذشته توسط سازمان بهداشت جهانی و کارشناسان مستقل می گویند این انتقال غیرممکن است.

در این پژوهش تلاش کرد در یک جلسه داخلی یادداشت در coronavirus پاسخ مورخ هفته گذشته و بررسی توسط ProPublica. این یادداشت نمی گوید چقدر پول مطالعه هزینه خواهد شد و این وزارتخانه نیست, پاسخ به سوالات.

یوسف Conlon سابق نیروی دریایی ایالات متحده حشره شناس و ویژگی های مشاور برای آمریکا پشه کنترل ارتباط گفت: امکان پشه انتقال coronavirus است “صفر است.”

Conlon مواجه کرده است ادعا می کند آنلاین و در صندوق پستی ایمیل خود گفته است که پوشش تا پشه انتقال coronavirus. به نام او که ایده یک “تئوری توطئه.”

Conlon گفت: تحقیقات وزارت کشاورزی ایالات متحده می تواند کمک به جلوگیری از حدس و گمان در مورد پشه انتقال یک مفهوم است که به دست آورده برخی از کشش به عنوان جهانی مرگ و میر افزایش می یابد.

این که قطعی اعلام کرد که coronavirus را نمی توان منتقل شده از طریق پشه در حالی که مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت: “هیچ داده ها نشان می دهد” که coronavirus توسط پشه گسترش و یا کنه. کارشناسان مستقل نیز معتقد است: “هیچ نشان داد مورد هر یک از این خانواده از ویروس ها که رمان coronavirus متعلق منتقل می شود توسط یک پشه.

“پشه ها نمی تواند در انتقال این بیماری گفت:” Tarik Jasarevic که سخنگوی چرا که این ویروس می کند به طور گسترده ای به گردش در خون و شایع تر است در ریه ها و دستگاه تنفسی.

حتی اگر پشه را هضم ویروس آن را برای زنده ماندن فرایند گوارش و انتقال به حشرات را از غدد بزاقی به آن آلوده انسان ،

“این یک فرآیند بسیار پیچیده و تعدادی از موانع مختلف وجود دارد” Conlon گفت.

در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته دفتر سازمان ملل در ژنو گفت: “هیچ مدرکی به تاریخ” که پشه حمل coronavirus و آن را خواست مردم به گسترش شایعات و هوشیار در برابر “دروغ.”

Jacquelyn میسون یک محقق در اولین پیش نویس اخبار که آهنگ دروغ در اینترنت خبر داد و گفت: او تا به حال یافت نسبتا کمی از رسانه های اجتماعی پست های این ادعا که پشه انتقال می تواند coronavirus و تئوری به نظر نمی رسد به تحت فشار قرار دادند عمدا توسط هر گروه خاص.

Fox News منتشر شد داستان در هفته گذشته پرداختن به این سوال پشه انتقال و آن را به نقل از یک کارشناس بهداشت با رد احتمال است.

CDC نیست پاسخ به سوالات. ارزیابی خود را در مورد پشه انتقال برای اولین بار در یک بخش پرسش و پاسخ وب سایت خود را در اواخر ماه مارس با توجه به نسخه های از این صفحه گرفته شده توسط اینترنت بایگانی.

دولت ایالات متحده سند دیده می شود ProPublica گفت: این وزارتخانه شناسایی حیوانات مستعد ابتلا به عفونت کرونا ويروسی برای تعیین اگر پشه و midges یک نوع کوچک پرواز می تواند بردار.

تجزیه و تحلیل از coronavirus ژنوم نشان می دهد که منشأ آن در خفاش ها قبل از اینکه در نهایت گسترش به انسان ها و تحقیقات به حیوانات چگونه واکنش نشان می دهند به کروناویروس دیده می شود به عنوان حیاتی به درک آن است.

در علاوه بر این به وزارت کشاورزی ایالات متحده تلاش دانشمندان در آلمان, هلند و چین و کانادا و جاهای دیگر نیز تحصیل حیوانات استعداد ابتلا به کروناویروس و آنها تا کنون مشخص است که بلاگها گربه ها و سگ ها می تواند آلوده Jasarevic گفت. حیوانات دیگر مورد بررسی قرار گرفته عبارتند از: خوک مرغ و بوقلمون.

وزارت کشاورزی ایالات متحده به خوبی تثبیت نقش بدانند حیوانات حساسیت به ویروس. پس از شیوع سارس محققان در سازمان تحقیقات کشاورزی خدمات چاپ آزمایش نتایج نشان می دهد که داخلی مرغ نمی شد با این ویروس آلوده شده و نه گسترش آن به انسان است.

Leyi وانگ دامپزشکی virologist در دانشگاه ایلینوی کمک به تایید که به تازگی یک ببر در باغ وحش برانکس تا به حال قرارداد coronavirus. در آن صورت این احتمال وجود دارد که ویروس منتقل شد یک باغ وحش از یک پشه وانگ گفت.

“مردم هنوز هم نیاز به جلوگیری از گزش پشه,” Conlon گفت. “پشه انتقال بسیاری از بیماریهای دیگر را مسائل ایمنی بدن است که مردم به خصوص مستعد ابتلا به عفونت کرونا ويروسی.”

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد دولت ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس که باید ، ایمیل [email protected] در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>