مراقبت عمل شما فرستاده $1,200 بررسی کنید اما به میلیونرها و میلیاردرهای مراتب بیشتر


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

آیا شما می خواهید برای دیدن چگونه قانونی که قرار بود کمک مالی برای اقتصاد ما به پایان رسید تا ارتکاب تقریبا به اندازه پول مالیات دهندگان برای کمک به یک نسبت تعداد انگشت شماری از غیر نیازمندان به عنوان آن را صرف کمک به ده ها میلیون نفر از مردم در نیاز دارید ؟ سپس اجازه دهید گام به عقب و دوباره بخش هایی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و در برخی از شماره های درگیر.

بهترین و شناخته شده از ویژگی های مراقبت در عمل آن را به عنوان شناخته شده است, نقدی, اعطای تا 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار به ازای هر فرزند برای خانواده هایی که درآمد کمتر از $99,000 برای مالیات دهندگان تنها و $198,000 برای زوج است. این کمک های مالی nontaxable که باعث می شود آنها را حتی بیشتر با ارزش است. برخی از 159 میلیون محرک پرداخت رفته اند با توجه به IRS.

درآمد محدودیت پیشنهاد کرد که این طرح به نفع مردم بیشترین نیاز کسانی که به احتمال زیاد به صرف خود محرک پرداخت و در نتیجه کمک به اقتصاد است. لفاظی منتقل همان: “مراقبت عمل فراهم می کند کمک به کارگران و خانواده های آنان” است که چگونه وزارت خزانه داری را به وب سایت آن را قرار می دهد. وجود دارد هیچ کمک مالی به افراد خوش شانس که در بیشتر قسمت ها نیست و در پریشانی مالی هستند و به احتمال زیاد کمتر از کمتر خوش شانس به صرف هر گونه پول که عمو سام آنها را فرستاده.

اما زمانی که من شروع به دنبال در جزئیات این قانون متوجه شدم که چند تا از مفاد آن بی سر و صدا مزایای ارائه شده است که ارزش خیلی بیشتر از 1200 دلار به برخی از upper-middle-class افرادی که برای واجد شرایط نیست, محرک پرداخت. برخی دیگر از مقررات ارائه شده بسیار بزرگتر مزایای غنی به شرکت های بزرگ و به نسبت تعداد انگشت شماری از فوق العاده غنی و مردمی است.

بنابراین اجازه دهید من به شما نشان می دهد پنج مفاد این قانون که به نفع طبقه متوسط بالا (از جمله شما واقعا); خانواده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را son-in-law, Jared کوشنر; با درآمد بالا افرادی که زیادی کمک های خیریه و بوئینگ و شرکت های دیگر که در حال نشان دادن ضرر و زیان; و همچنین به طور غیر مستقیم بهره مند افرادی که سرمایه گذاری های قابل توجهی در سهام ایالات متحده.

این پنج مفاد آن کمک خوبی پاشنه بلند خواهد شد هزینه خزانه داری — که است که می گویند آمریکا مالیات دهندگان — حدود 257.95 میلیارد دلار برای سال 2020 تقویم سال. که تقریبا تا آنجا که برآورد $292.37 میلیارد دلار برچسب قیمت برای محرک کمک های مالی به طور منظم مردمی است. این شماره ها از کنگره مشترک کمیته مالیات رسمی scorekeeper از تاثیر مالی که قانون در خزانه است. (من با استفاده از این اعداد و ارقام به محاسبه هزینه برای سال 2020 تقویم سال به جای 10 فدرال مالی سال چون من علاقه مند به امروز تاثیر نمی بینی دراز مدت تاثیر است.)

من نوشتن این شرکت بیش از دو ماه پس از مراقبت در عمل اثر در زمان به عنوان یک داستان عبرت انگیز. چرا که با بیکاری گسترده بر ما و انتخابات سقوط نزدیک وجود دارد یک وسوسه برای کنگره و تهمت به تولید قانون است که خواهد شد کمک به مردم نیازمند یک بیت اما کمک غیر نیازمندان بیشتری انجام کارهایی مانند کاهش سود سرمایه مالیات است.

در حال حاضر اجازه دهید من شما را از طریق مقررات که فقط یکی از آنها — شکستن برای Trumps این Kushners و خانواده خود را — را به خود جلب کرده معنی دار توجه عمومی است.

از بین بردن نیاز توزیعهای از حساب های بازنشستگی: $میلیارد 11.72

مردم در سنین 72 و تا که جامعه جراحان ایران یا 401(k)و یا دیگر “تعریف شده سهم” حساب های بازنشستگی باید فدرال مشمول مالیات حداقل مورد نیاز توزیع از آنها در هر سال. (برخی از ایالت ها نیز مالیات این توزیعهای.) افرادی که به ارث می برند از جمله حساب نیز نیاز به توزیع سالانه بدون در نظر گرفتن سن خود را.

مورد نیاز توزیع مقدار بر اساس پایان سال سن و مانده حساب. برای مثال اگر شما 75 در پایان سال — به من — خود را RMD برای این سال است 4.37% خود را تا پایان سال 2019 بازنشستگی مانده حساب. اگر شما بودند 76 آن را 4.55%.

اما در این سال به لطف مراقبت عمل من اصلا به بازنشستگی هر توزیع در همه.

نه نیاز به توزیع اهمیت زیادی برای برخی از مردم است. مثلا اگر من در زمان من کامل RMD این سال که من برنامه ریزی برای انجام آن خواهد بود یکی از من بزرگتر منابع درآمد. و من می خواهم که به پرداخت فدرال و ایالتی مالیات بر درآمد آن را صرف نظر از اینکه من صرف پول و یا آن را نجات داد.

من می خواهم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم JCT انتظار برای بهره مندی از این سال RMD چشم پوشی; چقدر خود را توزیع خواهد باید بالغ و چه نرخ مالیات بر آنها می شده اند; و چگونه بسیاری از مردم JCT انتظار به توزیع این سال حتی اگر آنها لازم نیست به آنها را. افسوس که JCT فاش نمی کند این اطلاعات و کاهش یافته است به به اشتراک گذاری آن با من.

اما حتی اگر من لازم نیست که شماره های خاص آن را روشن است که بسیاری از بهره مندی از این سال RMD چشم پوشی می رود به خوبی برای مردم است. چرا ؟ زیرا افرادی که نیاز به حساب بازنشستگی پول برای زندگی کردن در را به رویم توزیع و افرادی که لازم نیست پول بعید است که به توزیع.

به همین دلیل برای هیچ-RMD ماده این است که بازار سهام شد و به سرعت در حال غرق شدن در ماه مارس زمانی که مراقبت در عمل مطرح شد. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص برای مثال کاهش 30.8 درصد از پایان 2019 از طریق پایین آن برای سال 2020 (حداقل تا کنون) در مارس 23, چند روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا مراقبت در عمل قانون است. کنگره نمی خواهم به مجازات بازنشستگان توسط آنها را مجبور به فروش سهام در طول یک سقوط بازار.

بنابراین اگر کسی با 4.37% مورد نیاز در حال توزیع پول در S&P 500 شاخص صندوق سرمایه گذار ما را مجبور به عقب نشینی 6.32 درصد از صندوق تعادل (4.37 تقسیم 69.2) به جای 4.37% از آن اگر سرمایه گذار در زمان توزیع در مارس 23. که صدمه دیده ما سرمایه گذار آینده امنیت مالی.

اگر بازار کاهش یافت 50 ٪ از طریق پایان سال که در ترسناک روز از ماه مارس به نظر می رسید به یک امکان مجزا و هنوز هم می تواند اتفاق می افتد, ما را نظری سرمایه گذار را به پول نقد 8.74% حساب اگر RMDs شد و هنوز هم مورد نیاز است.

وجود دارد راه های دیگر برای مقابله با این مشکل مانند اجازه دادن به مردم را یک پاس در اولین $15,000 از RMDs به جای دادن یک شکست بزرگ برای امثال من و مراتب بزرگتر شکستن به افراد مبتلا به مراتب بزرگتر حساب های بازنشستگی از معدن. اما کنگره و تهمت نمی انجام این کار است.

خیریه کسر: $میلیارد 4.83

به طور معمول افرادی که جزء به جزء نوشتن کسر در اظهارنامه مالیاتی فدرال می تواند کسر بیش از 60 درصد از درآمد ناخالص تنظیم برای کمک های خیریه. اما برای این سال محدود است 100 ٪ از AGI.

مرکز سیاست های مالیاتی که تحقیقات کمک به اطلاع رسانی در این مقاله تخمین می زند که حدود دو سوم از افرادی که اهدا بیش از 60 درصد از آنها AGI در سال های گذشته تا به حال درآمد کمتر از $100,000. اما با وجود چنین افرادی برای اختصاص بخش عمده ای از کسانی که در ساخت چنین بزرگ سهم نسبت به درآمد خود را به TPC می گوید: “بسیاری از این ارزش کسر می رود فقط تعداد کمی از بسیار ثروتمند است.”

تئوری پشت بالا بردن حد در این سال است که آن را به تشویق مردم به بزرگتر کمک های مالی از آنها در غیر این صورت خواهد بود. اما من نمی توانم تصور کنید که چگونه این ماده مانند ارائه اجازه می دهد افرادی که استاندارد کسر به تفریق 300 دلار از درآمد مشمول مالیات را برای کمک های خیریه — در حال رفتن به طور قابل توجهی افزایش کمک های مالی به سازمان های خیریه در تلاش برای کمک به مردم در مقابله با COVID-19.

دلار 4.83 میلیارد JCT تعداد برای این ماده هزینه به خزانه شامل صرفه جویی مالیاتی برای افراد و شرکت ها.

عبور از طریق اشخاص: $میلیارد 140.61

در حال حاضر ما به این مورد که منافع امثال تهمت و کوشنر, خود, خانواده, دیگر ثروتمند املاک و مستغلات انواع صندوق های تامینی سرمایه گذاران و انواع فوق العاده بالا و درآمد مردم که مشتق مقدار زیادی از پول از مشارکت LLCs و دیگر به اصطلاح عبور از طریق اشخاص.

به عنوان شما در یک بیت این زمان استراحت فراهم می کند یک بار از مزایای نسبی تعداد انگشت شماری از مردم است.

در حال حاضر آن است که یک عمل انجام شده این ماده belatedly گرفتن مقدار زیادی از توجه رسانه ها. بنابراین من دریغ شما بیشتر از جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را اجازه می دهد تا فوق العاده ثروتمند به استفاده از کاغذ ضرر و زیان به جبران درآمد که مشمول مالیات در سال های گذشته که نرخ مالیات بالاتر از آنها در حال حاضر و دریافت بازپرداخت بر اساس آن قدیمی, نرخ بالاتر است.

کافی است بگویم که JCT تخمین می زند که حدود 82 درصد از این مزایا — اجازه دهید آن را به $115 میلیارد به حدود 43000 مالیات دهندگان با 1 میلیون دلار یا بیشتر در درآمد سالانه. که به طور متوسط در حدود $2.68 میلیون در هر.

پیشنهاد جدید بسته محرک گذشت دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان — قهرمانان (برای سلامتی و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری) عمل می کنند — آیا لغو این حکم. اما چشم انداز آن برای تصویب در سنا که در آن رهبر اکثریت میچ مک کانل R-Ky., به نام قهرمانان عمل یک “کاملا unserious تلاش” به نظر می رسد از راه دور. او و دیگر جمهوری خواهان مجلس سنا اصرار بر ساخت این شکستن برای عبور از طریق نهادهای بخشی از مراقبت قانون. آن را سخت به تصور کنید که آنها اجازه می دهد هر گونه اعطای کمک مالی جدید قانون که برای معکوس بهره مند شوند. من مطمئن هستم که دموکرات ها متوجه این موضوع اما می خواستم به در رکورد به عنوان مخالفت با عبور از طریق شکستن.

قهرمانان قانون نیز لغو $10,000 در حد کسر برای دولت محلی و درآمد و مالیات املاک و مستغلات است که جمهوری خواهان از جمله در سال 2017 کاهش مالیات قانون به منظور کاهش هزینه ها به خزانه بزرگ کاهش آنها به شرکت های بزرگ و فوق العاده بالا و درآمد مردم است. (نه اتفاقا کلاه به افراد صدمه دیده در بالا-درآمد بالا-مالیات آبی متحده است.) آن را سخت به تصور کنید که این ماده تبدیل شدن به قانون ،


اکنون بیایید نگاهی به دو شرکت معافیت های مالیاتی درج شده در مراقبت عمل می کنند. یکی اجازه می دهد تا شرکت خود را افزایش علاقه کسر; دوم به آنها اجازه می دهد با استفاده از ضرر و زیان مالیاتی از میزبانی 2018 2019 و در این سال برای دریافت فوری قابل توجهی بازپرداخت به جای داشتن به صبر کنید تا زمانی که آنها نشان می دهد سود در آینده است که جبران آن ضرر و زیان است.

افرادی که بیشترین سود از این شرکت ها معافیت های مالیاتی, البته هستند شرکت کنند. (کارگران در نظریه سود به حدی نیز هست.)

با افزایش شرکت های جریان های نقدی و سود گزارش شده این معافیت کمک به قیمت سهم از شرکت های بزرگ که سهام داد و ستد عمومی و کمک به افزایش ارزش خصوصی برگزار شد شرکت.

مالکیت سهام توسط افراد متمرکز شده است در میان بالاتر درآمد ،

شرکت بهره کسر: $میلیارد 12.09

یکی از این اصلاحات در سال 2017 قانون مالیات بر کاهش میزان علاقه ای که شرکت می تواند کسر خود را در اظهارنامه مالیاتی فدرال. ایده این بود که به کاهش جذابیت بدهی است که یارانه توسط مالیات دهندگان و حمل خطرات بزرگ برای صاحبان شرکت های بزرگ و همچنین کارکنان. (برای نمونه نگاه کنید اخیر ورشکستگی Neiman Marcus و J. Crew که بر دوش با بدهی بخشی از آن متحمل به پرداخت هزینه ها و توزیع به خریداری شرکت هایی که گرفته بود آنها را بیش از.)

مراقبت عمل undid بخشی از 2017 قانون افزایش معافیت سطح به 50 درصد از درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک از قبلی 30 درصد.

مانند برخی از مقررات دیگر که ما در نگاه این شامل نیست مقدار زیادی از پول نسبت به اعداد است که ما در حال برخورد با. اما آن را نمادین است. و مردم با بهره گیری بیشتر از آن چرا که آنها سرمایه گذاری های عمده در سهام نیست به احتمال زیاد به نگرانی در مورد چگونه به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و یا جلوگیری از از دست دادن خانه های خود.

شرکت درمان از دست دادن: $میلیارد 88.70

این همان نوع از چیزی که برای شرکت های بزرگ که عبور از طریق ارائه ما قبلا مورد بحث را برای شرکت و مشارکت و از جمله. اما آن را نه به خود جلب هر چیزی مانند همان توجه است که عبور از طریق سادگی بدست دلیل آن را شامل نمی شود نام مانند تهمت و کوشنر.

تا به حال شرکت های بزرگ که تا به حال ضرر و زیان سال گذشته و در این سال می تواند آنها را حمل به جلو برای جبران مالیات برای سال آینده, اما آنها نمی تواند اعمال آنها را به دریافت بازپرداخت از مالیات پرداخت می شود در سال های گذشته.

شرکت های در حال حاضر می توانید درخواست ضرر و زیان از این سال گذشته و سال 2018 به درآمد حاصل از پنج سال گذشته. که برای رفتن به یک معامله بزرگ برای شرکت ها — می تواند به شما می گویند بوئینگ? — که به احتمال زیاد برای نشان دادن ضرر و زیان است.

چه تر است, این شرکت ها می توانند بازپرداخت تا 35 درصد از ضرر و زیان آنها را حمل به 2017 و سال قبل از آن حتی اگر نرخ مالیات شرکت های بزرگ در حال حاضر تنها 21 درصد است. منطق این است که به دلیل مالیات شرکت نرخ 35% قبل از 2018 شرکت باید قادر به بازپرداخت امروز بر اساس آنچه که آنها پرداخت می شود نه بر آنچه آنها می شود پرداخت در حال حاضر.

بنابراین این می پردازد خاموش در سطوح مختلف: سود نه تنها به نفع امروز از زمان اخیر و ضرر و زیان به جای داشتن به صبر کنید تا زمانی که سود در آینده, اما آنها خیلی بزرگتر بنگ برای جفتک انداختن.

کشور ما این است که رنج می برند از طریق, عمده, عمده مشکلات است. ما رو بیش از 100000 نفر از COVID-19 بیکاری سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ و تظاهرات و ناآرامی های مدنی در شهرهای سراسر کشور است. ما مناسب اضافه کردن تریلیون دلار به بدهی های ملی ما به تلاش برای ممانعت از یک بحران اقتصادی. بیایید فقط امیدوارم که بیشتر فدرال کمک می رود به کسانی که واقعا به آن نیاز دارید. و رفتن نیست به کسانی که نمی.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>