گشت مرزی دعوت مطبوعاتی به تماشای آن منفجر کردن یک بنای یادبود ملی

ارتش ایالات متحده و گشت مرزی مقامات میزبانی یک رویداد غیر معمول در بیابان سونورا در روز چهارشنبه دعوت از اعضای مطبوعات به عنوان دیده بان آنها منفجر کردن یک بخش از یک اثر تاریخی ملی در حمایت از رئیس جمهور تلاش مداوم به دیوار کردن ایالات متحده از مکزیک است.

ارائه شده به عنوان یک اجرا از آسیاب ساخت و ساز پروژه مواد منفجره منفجر در ارگان لوله کاکتوس ملی بنای تاریخی در جنوب آریزونا رفت فقط به عنوان صندلی از Tohono O’odham ملت — یک بومی آمریکایی قبیله با عمیق تاریخی و فرهنگی به منطقه — ارائه شهادت در واشنگتن در مورد تهمت دولت هتک حرمت O’odham زمین.

رهگیری شد و اولین گزارش در مورد استفاده از مواد منفجره در ارگان لوله در اوایل این ماه با شرح چگونگی انفجار شد و در آخرین حرکت خود در یک پروژه بحث برانگیز است که تهدید به نابود کردن شکننده اکوسیستم کویر. پس از آن ساخت و ساز شده پژمرده انتقاد از قانونگذاران دموکرات و همچنین زیست محیطی و بومی طرفداران حقوق. در روزهای اخیر مقامات بالا در گشت مرزی را توسان بخش رفته اند در یک روابط عمومی حمله رعد اسا در پاسخ به tweeting “واقعیت چک” و ساخت فیلم برای مقابله با مطبوعات بد می آید که با انفجار مقدس, بومیان آمریکا, سایت های فدرال حفاظت از زمین های عمومی.

چهارشنبه رویداد بیشتر استادانه درست شده از این تلاش ها با روزنامه نگاران دعوت به یک تریلر در خاک زیادی است که در خدمت به عنوان یک پایه برای عملیات ارگان لوله پروژه.

ضبط به دیوار داخل فضای بودند Google Earth-تصاویر سبک از مرز با رنگی مرزبندى نمودار بخش های مختلف از دیوار گسترش و جایگزینی. نشسته در نظر ساده بود مجموعه ای از وزارت امنیت داخلی نقشه — دارای برچسب “دیوار استاندارد جزئیات” — که نشان داد یک دیوار صدر با خوشه (در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف کرده است تمایل خود را برای یک مرز مشخصی دیوار به دیوار های موجود در آریزونا در حال حاضر فاقد خوشه). وقتی پرسیده شد که چرا این دیوار تا به حال خوشه یک گشت مرزی عامل بررسی سند برای یک لحظه به ما گفت همه سوالات ما خواهد بود پاسخ داد و سپس در زمان اسناد و مدارک به اتاق دیگر و در را بست. جیمز o’loughlin, یک پیمانکار با مدیریت لجستیک موسسه و مدیر پروژه برای گمرک و حفاظت مرزی با ایران در پروژه های بعد به من گفت که “هیچ طرح در حال حاضر به صورت خوشه در دیوار” و نه وجود دارد برنامه های فعلی به رنگ دیوار سیاه است که رئیس جمهور نیز ابراز علاقه.

LUKEVILLE, AZ - FEBRUARY 26: CBP and Army Corps of Engineers speak before addressing members of the media gathered to watch detonations on Monument Hill as contractors prepare for further border wall replacement and construction on February 26 in Lukeville, Arizona. Monument Hill and Quitobaquito Springs located along the border in the Organ Pipe Cactus National Monument are sacred to Tohono, Hia-Ced and Akmiel O’odham and the national monument also holds Apache burial sites. (Ash Ponders for The Intercept)
LUKEVILLE, AZ - FEBRUARY 26: Engineering plans for bollards erected as part of the US border wall currently under construction on February 26 in Lukeville, Arizona. Monument Hill and Quitobaquito Springs located along the border in the Organ Pipe Cactus National Monument are sacred to Tohono, Hia-Ced and Akmiel O’odham and the national monument also holds Apache burial sites. (Ash Ponders for The Intercept)
LUKEVILLE, AZ - FEBRUARY 26: Steel cutouts from bollards erected as part of the US border wall currently under construction on February 26 in Lukeville, Arizona. Monument Hill and Quitobaquito Springs located along the border in the Organ Pipe Cactus National Monument are sacred to Tohono O’odham, Hia-Ced O’odham and Akmiel O’odham people and the national monument also holds Apache burial sites. (Ash Ponders for The Intercept)
LUKEVILLE, AZ - FEBRUARY 26: A low altitude map of the border wall currently under construction on February 26 in Lukeville, Arizona. Monument Hill and Quitobaquito Springs located along the border in the Organ Pipe Cactus National Monument are sacred to Tohono O’odham, Hia-Ced O’odham and Akmiel O’odham people and the national monument also holds Apache burial sites. (Ash Ponders for The Intercept)

اعضای گشت مرزی و سپاه مهندسان ارتش جمع آوری قبل از پرداختن به اعضای رسانه ها. در طول کنفرانس مطبوعاتی در رسانه ها دیدم و مهندسی طرح و جراحی cutouts از بلردس که ساخته شده اند به عنوان بخشی از مرز ایالات متحده دیوار در حال حاضر تحت ساخت و ساز.عکس: خاکستر Ponders برای رهگیری

به زودی پس از نقشه ناپدید شد, حوادث روز آغاز شد. جیم آغوش یک نظامی مواد منفجره متخصص با سپاه مهندسان ارتش led با ایمنی ارائه شده است. “این یک نمونه از چیزی است که ما را در ساخت و ساز در سراسر جهان” Hug گفت. “این است که رفتن به بسیار underwhelming برای شما مردمی است.”

آغوش توضیح داد که 86 حفره های کنده شده بود در منطقه شناخته شده به عنوان بنای تاریخی تپه هر یک از 10 فوت عمق. داخل سوراخ شد 5 پوند از نیترات آمونیوم-بر اساس مواد منفجره. “هنگامی که ضربه خاموش می رود چیزی که شما در واقع رفتن به راست و راست به پایین” Hug گفت. “شما شنیدن یک کمی از یک ضربت اما این در مورد آن. نه زیادی که برای رفتن بر روی. آسیب نمی زند. در واقع همه ما در حال انجام است فقط شکستن سنگ قادر به حرکت آن است.” پس از انفجار در آغوش در ادامه گفت او را باید “مجموع سکوت” از جمعیت به منظور گوش دادن به پرواز باقی مانده است. “هنگامی که شما در حال برخورد با مواد منفجره, شما همیشه باید به انتظار بدترین,” او گفت:.

با ایمنی ارائه کامل CBP رسمی افتتاح طبقه برای سوالات. مونتاژ خبرنگاران متوجه شدند که چهار انفجار در ارگان لوله شد پنجمین نوع خود و دیگر انفجار برنامه ریزی شده بود در آریزونا آریزونا. پل Enriquez CBP را خریداری املاک و مستغلات و محیط زیست مدیر از واشنگتن گفت: مرز دیوار گسترش پروژه قبل بود یک “بزرگ توسعه” به “حدود صد ذینفعان مختلف” از جمله رهبران قبیله ای و Tohono O’odham ملت است.

به عنوان رهگیری گزارش داد اوایل این ماه منتقدان این سازمان تلاش های نقاشی شده اند بسیار متفاوت تصویر کرد و گفت که CBP اجرا شده است نعل بیش از نگرانی های قبیله ای. “من واقعا نمی تواند صحبت می کنند به تفاوت در شرایط از آنچه آنها به عنوان یک سطح از مشاوره مقابل آنچه ما انجام داده ایم” Enriquez گفت. با توجه به ارشد CBP رسمی آژانس به خصوصی قرارداد “فرهنگی مانیتور” در دست روزانه برای شناسایی پتانسیل های زیست محیطی و یا باستان شناسی مسائل است که می آیند تا در طول مرز دیوار گسترش و انفجار در آریزونا. Enriquez کاهش یافته است به شناسایی شرکت مانیتور برای کار. “من می خواهم به جای نمی,” او گفت:.

LUKEVILLE, AZ - FEBRUARY 26: CBP and Army Corps of Engineers employees speak before addressing members of the media gathered to watch detonations on Monument Hill as contractors prepare for further border wall replacement and construction on February 26 in Lukeville, Arizona. Monument Hill and Quitobaquito Springs located along the border in the Organ Pipe Cactus National Monument are sacred to Tohono, Hia-Ced and Akmiel O’odham and the national monument also holds Apache burial sites. (Ash Ponders for The Intercept)

اعضای گشت مرزی و سپاه مهندسان ارتش صحبت می کنند قبل از پرداختن به اعضای رسانه ها.

عکس: خاکستر Ponders برای رهگیری

در برگه های توزیع شده به روزنامه نگاران CBP گزارش داد که “به طور متوسط برآورد 84,000 گالن آب” استفاده می شود هر روز برای ساخت دیوار مرزی در ارگان لوله. گسترده پمپاژ از نادر کویر آبخوان به ارائه که آب شده میان رئیس نگرانی های مرتبط با این پروژه به عنوان آن را تهدید می کند واحه ای شناخته شده به عنوان Quitobaquito چشمه. چشمه باید عمیق اهمیت معنوی برای Hia C-اد O’odham مردم ساکن در این منطقه از طریق اواخر 1950s. در سال 1980 گزارش خدمات پارک های ملی مستند وجود بیش از 30 Hia C-اد گور در چشمه. در ماه نوامبر نامه ای به روی Villareal رئیس گشت مرزی را توسان بخش Tohono O’odham ملت صندلی ند نوریس جونیور نوشت که فعالیت های ساخت و ساز در ارگان لوله در حال حاضر منجر به ناخواسته کشف بقایای انسانی در نزدیکی چشمه.

Enriquez به خبرنگاران گفت که چشمه’ سطح آب در حال نظارت با دقت. او اما نشان می دهد که این پروژه را متوقف خواهد کرد اگر آژانس مشخص شد که مرز دیوار ساخت و ساز ایجاد یک تهدید وجودی برای چشمه. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت امنیت داخلی لغو کرده است ده ها تن از قوانین به فشار رو به جلو با مرز دیوار ساخت و ساز از جمله سخت محیطی و باستان شناسی قوانین به طور خاص طراحی شده برای محافظت و حفظ مکان هایی مانند Quitobaquito. همانطور که برای کشف انسان باقی می ماند Enriquez گفت: پارک های ملی خدمت کرده و به شناسایی سه مجموعه “بالقوه انسان” باقی می ماند در بر داشت در نزدیکی چشمه و اضافه کرد که هیچ کدام یافت شده در بنای تاریخی تپه که در آن انفجار که در حال حاضر اتفاق می افتد.

پس از جلسه روزنامه نگاران ظ از تریلر برای حضور در روز رویداد اصلی غرش به محل انفجار در یک کاروان از خودروهای.

“آیا رفتن به خارج از جاده در حالی که ما در حال چرخش به اطراف در اینجا” یک مأمور گشت مرزی گفت: carload از خبرنگاران هشدار روزنامه نگاران به آسیب اراضی حفاظت شده در راه خود را به آژانس مواد منفجره تظاهرات.

LUKEVILLE, AZ - FEBRUARY 26: Members of the media gather to watch detonations on Monument Hill as contractors prepare for further border wall replacement and construction on February 26 in Lukeville, Arizona. Monument Hill and Quitobaquito Springs located along the border in the Organ Pipe Cactus National Monument are sacred to Tohono, Hia-Ced and Akmiel O’odham and the national monument also holds Apache burial sites. (Ash Ponders for The Intercept)
LUKEVILLE, AZ - FEBRUARY 26: A small dog confronts members of the media gathered to watch detonations on Monument Hill as contractors prepare for further border wall replacement and construction on February 26 in Lukeville, Arizona. Monument Hill and Quitobaquito Springs located along the border in the Organ Pipe Cactus National Monument are sacred to Tohono, Hia-Ced and Akmiel O’odham and the national monument also holds Apache burial sites. (Ash Ponders for The Intercept)

رسانه های جمع آوری به تماشای انفجارات در بنای تاریخی تپه و یک سگ کوچک مکث پس از لغزش از طریق یک سوراخ در مرز دیوار.عکس: خاکستر Ponders برای رهگیری

در 10 دقیقه به ظهر مطبوعاتی جمع آوری شد و در سایه دیوار بنای تاریخی تپه در فاصله. یک سگ کوچک با ژولیده زرد خز تضعیف تحت جراحی سد و پارک شده خود را در خاک خیره روزنامه نگاران با دوربین های خود را قبل از تبدیل به اطراف و رفتن به مکزیک.

“یک دقیقه” در آغوش اعلام کرد.

این انفجار که به دنبال آن بود که دقیقا به عنوان متخصص مواد منفجره گفت: در آن خواهد بود و شاید به عنوان ارتش و گشت مرزی در نظر گرفته شده آن را به: underwhelming موج انفجار تا بنای تاریخی تپه بود که به سختی قابل شنیدن به مطبوعات.

انفجار لگد کردن دقیقا همان لحظه ای که یک جلسه برگزار شده توسط خانه منابع طبیعی فرعی با عنوان “از بین بردن سایت های مقدس و پاک کردن فرهنگ قبیله ای” آغاز شد و در واشنگتن “من می دانم که در قلب من و آنچه بزرگان ما به ما گفته اند و آنچه که ما آموخته اند — که آن منطقه است خانه را به اجداد ما” نوریس شهادت داد و اضافه کرد که روز شنبه انفجار بود “برای همیشه آسیب دیده و مردم ما است.”

Enriquez ارشد رسمی از CBP ستاد در جمع خبرنگاران ارگان لوله که او آگاه بود از این جلسات در کاپیتول هیل به حوادث روز, اما این رویداد در نظر گرفته شده برای مقابله با این پیام که از واشنگتن است.

داشتن پیشنهاد عفو مقامات ایالات متحده اگر آنها مرتکب جنایات در روند ساخت خود را در مرز دیوار تهمت تمایل خود هسته 2016 وعده انتخاباتی پیش از سال 2020 انتخابات هیچ راز است. O’loughlin غیر نظامی پیمانکار نظارت بر CBP-پنتاگون مرز دیوار پروژه کاهش یافته است به بحث در مورد ماهیت سیاسی از تلاش و توضیح داد که در آمد آن را به دو چیز است: پول و ماموریت. “من یک کار انجام دهید و ما همیشه به عنوان حرکت سریع ما می توانیم” او گفت:. “این به نفع پیمانکار — به آنها سریعتر انجام می شود سریع تر آنها پول خود را سریع تر ما گشت مرزی آنچه آنها نیاز دارند.”

LUKEVILLE, AZ - FEBRUARY 26: Victor Garcia speaks to gathered media along a dirt access road to Monument Hill as contractors detonate explosives for further border wall replacement and construction on February 26 in Lukeville, Arizona. Monument Hill and Quitobaquito Springs located along the border in the Organ Pipe Cactus National Monument are sacred to Tohono, Hia-Ced and Akmiel O’odham and the national monument also holds Apache burial sites. (Ash Ponders for The Intercept)

نشان دهنده Victor Garcia, O’odham ساکن Ajo صحبت می کند به رسانه ها در طول یک خاک جاده دسترسی به بنای تاریخی تپه.

عکس: خاکستر Ponders برای رهگیری

در عرض یک ساعت از انفجار مطبوعات تا به حال پراکنده. در بزرگراه شمالی از دیوار یک تعداد انگشت شماری از معترضان ایستاده نگه داشتن نشانه و شعار “نجات ارگان لوله!” رانندگان honked در حمایت از. ماموران مرزبانی و پیمانکاران گذشت یک فلش یک نشانه صلح یکی دیگر از فیلمبرداری تظاهرکنندگان بر روی تلفن خود را. یک زن میانسال در یک SUV کشیده به توقف در مقابل جمعیت. تکیه کردن پنجره او گفت که او می خواست به دیوار و سپس اضافه کرد که او از میانه قبل از فشار دادن گاز و شمال مداوم.

در میان تظاهرکنندگان ایستاده در امتداد بزرگراه شد Victor Garcia, O’odham ساکن Ajo یک unincorporated جامعه حدود 40 مایلی شمال مرز. “این یک شگرد برای القای ترس” گارسیا گفت: از مرز دیوار ساخت و ساز و اضافه کرد: “من خودم را نمی توان مرعوب هر تاکتیک استفاده می کنند.” همه از زمین که در آن ارگان لوله مرزهای کشیده شد در حال مقدس, گارسیا گفت: در حال حاضر خدمات پارک های ملی شکست خورده است در وظیفه خود برای حفاظت از آنها. “سوگند خود به معنی هیچ چیز نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>