بدن مثبت سر و صدا برای هند

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او در اجتماعی مشکلات با بهترین نوع, سوراخ کردن بدن, طنز.

  • کوشا Kapila به عنوان یکی از هند پیشرو کمدی صدای با اجتماعی آگاهانه سبک سوزن و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی و دیگر مشکلات اجتماعی.
  • وب ویدئوها منجر به یک انفجار در رسانه های اجتماعی زیر در هند همه گیر مستند.

زمانی که جورج فلوید تظاهرات پیاپی در آمریکا و جهان ابراز همبستگی از جمله هند است. و آن را نمیگیرد طولانی برای هند رسانه های اجتماعی تاثیر گذار و تصویری ستاره کوشا Kapila برای قرار دادن کلیپ در Instagram با عنوان “انتخابی خشم توضیح داد:” اشاره ظریف در میلیون ها نفر از سرخپوستان decrying خشونت پلیس در ایالات متحده ایم که همچنان مصمم سکوت در مورد مشابه بحران که طاعون هند است. Kapila شخصیت در این ویدئو می گوید اچ “اگر ما نمی اهدای پول چه کسی خواهد شد ؟” در حالی که امتناع از پرداخت داخلی کمک کند چرا که او کار نمی کند در طول مستند.

“همه چیز در مورد عدالت اجتماعی می گوید:” Kapila.

در 30 او است که هند یکی از معروف ترین رسانه های اجتماعی star-comediennes با 1.2 میلیون Instagram followers حدود 400 ، 000 نفر از آنها به نظر می رسد در هند همه گیر مستند ماه. Kapila بود نگران تداوم کسب و کار (و کارکنان) فراتر از یک زن و شوهر از ماه بدون دید-garnering رویدادهای اما او مشغول بوده است, آپلود جدید طرح ها و ویدئوها هر روز برنامه نویسی, عکسبرداری و ویرایش آنها اغلب در خود.

طرفداران در حال گرفتن برای دیدن بیشتر از Kapila و طنز خود به جای شخصیت او مانند فوق العاده غنی در جامعه بیلی های نامناسب و نصی Zulmi عمه و معمولی, هندی, مادر Gurri دی مومیایی. “من در حال حاضر رسیده نقطه که در آن من نمی باید و نه می خواهم به تعریف شخصیت” او می گوید. برخی از فیلم ها نیز از ویژگی های شوهرش Zorawar سینگ Ahluwalia اما به عنوان یک اینترنت star — چرا که “هیچ چیز احساس می کند آن را به خود شما” — Kapila مصمم است برای حفظ حریم خصوصی. چه می شود به او در حال ميانگين نظرات کارگردانی در Ahluwalia. او به یاد می آورد به عنوان مثال زمانی که یک بیننده توصیف زن و شوهر به عنوان یک میمون و یک انگور: “آن را منحرف و کمی آزار دهنده است.”

نیکیتا Jain, Kapila را از نزدیک به 20 سال را تحسین چگونه Kapila است برخورد با نفرت با وقار و بی احترامی صحبت کردن. “او یک استعداد و گفت همه چیز درست” Jain می خندد.

Kapila حال آرام طبقه متوسط در دوران کودکی در حال رشد در شمال دهلی نو به دور از زرق و برق از هند پایتخت آن شهر. “ایده این بود که به مطالعه و ساخت پایدار زندگی,” او می گوید. “من تا به حال به اندازه کافی امتیاز به پرورش رویاهای من, اما دوباره, سفر به خارج از کشور بود و معیار.” به شدت رقابتی, Kapila درخشید به عنوان یک دانش آموز در طول مدرسه ، کالج از خط خارج او کمال گرا به لحاظ سیاسی درست مسیر. پس از یک سال تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی و تئاتر, Kapila رهبری به موسسه ملی تکنولوژی مد. “من دچار اضطراب و افسردگی شد چاق” او به یاد می آورد. “من صرف آن چهار سال در سردرگمی به نقطه ای که بعد از فارغ التحصیلی من نمی خواهم به انجام هر کاری است.”

اما نمی دانستند چه باید بکنید یک نقطه شروع خوب است. با صفر و انتظارات خود را برای تولیدات او در زمان چند شغل قبل از فرود در iDiva متعلق به گروه بار, هند, بزرگترین شرکت رسانه ای به عنوان یک نویسنده و خالق محتوا. “در اینجا من پیدا کردم خودم را از آن خود انعکاسی دوره است.” یک Facebook معامله کردم تیم ساخت فیلم بازیگران Kapila و همکار خود Dolly Singh, و ماه بعد آنها را خاک با سری , South Delhi, دختران, دنبال , South Delhi, Aunties.

به طرز حیرت انگیزی واقعی بیشتر بداهه spoofs دهلی غنی و نخبگان ساخته شده Kapila یک احساس. ایده این بود که “در دسترس تر و کمتر روشنفکر” و آن کار می کرد. Kapila کمیک مجموعه به سرعت در حال رشد به عنوان او زیر که شامل مشاهیر بالیوود و حتی ستاره های بین المللی مانند Ronny Link و رجا Kumari. او افزایش محبوبیت او فرود آمد از میزبانی ستاره نکردم رواج زیبایی جوایز سال گذشته و همچنین به عنوان یک محل در مبارزات انتخاباتی آگهی debuting megastar کاترینا کایف زیبایی خط کی با کاترینا. دومی نشان دهنده Kapila سفر از پذیرش خود به عنوان یک “ساعت شنی گلابی” و برنده شدن در نبرد علیه تصوير مسائل.

با یک حضور قوی در هند چشم انداز رسانه های اجتماعی او نیز شرکت میزبان هفتگی نشان می دهد Behensplaining (با الهام از mansplaining) در Netflix بکشد هند کانال یوتیوب با Srishti Dixit که در آن او بررسی فیلم و نشان می دهد برای زنان در سراسر جهان است. “ما نیاز بیشتر نشان می دهد نوشته شده توسط زنان” Kapila می گوید.

زمانی که گه بازدید سقف شما باید به مرحله.

کوشا Kapila

همانطور که با همه خوب کمدین Kapila اعمال نشانی هند مجموعه ای عمیق اجتماعی گلایه مانند مردسالاری, همجنسگرا ستیزی و نژاد پرستی. او ویدئوها در مبارزات روزمره از زن بودن طنین انداز مثبت در میان بینندگان بسیاری از آنها نظر است که آنها به آن را آسان تر به بحث در مورد مشکلات خود را. “من آموخته اند که یک فضیلت بزرگ از زندگی مهربانی و شفقت” او می گوید. شریک و مربی سانتو Misra extols او شور و همدلی اما معتقد است Kapila نیاز به کنترل او سرشار از احساسات به انجام بیشتر چیزهایی که “مانند یک اسب مسابقه با blinders است.”

اخیرا Kapila است donned فعال کلاه از ستیز عبور از ضد اسلامی تابعیت اصلاح قانون در ماه دسامبر و پس از آن تظاهرات که هند را لرزاند. او در ظاهر در شاهین باغ زمانی که اعتراض در معرض خطر بودن به زور منحل و پدر او بسیار نگران شده بود.

اما “زمانی که گه بازدید سقف شما باید به مرحله” او اشاره می کند. “در غیر این صورت چه خواهد شد من به دوستان و خانواده؟”

OZY پنج پرسش و پاسخ با کوشا Kapila

  • آنچه در آخرین کتاب شما به عنوان خوانده شده ؟ ما نیاز به صحبت با Celeste vicki batman.
  • چه چیزی شما را نگران? جهان ما وسواس با ثروت و شهرت.
  • چه یکی از چیزهایی که شما نمی توانید بدون زندگی می کنند: من خود ارزش.
  • شما چه کسی قهرمان است ؟ سانتو در Misra, شریک زندگی من است.
  • چه یک آیتم در لیست سطل? رفتن از یک ماه بدون اینترنت و یا تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>