بزرگترین مطالعه همه گیر در جهان

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که یافته های این پروژه می تواند به شکل پست-همه گیر جهانی است.

قبل از COVID-19 میشل vanDellen — آمریکایی روانشناس اجتماعی متخصص در انسان انگیزه و رفتار هرگز مورد بررسی بیش از یک هزار و یا تا مردم در یک مطالعه یک شماره است که به طور معمول در نظر گرفته بود سالم از نظر آماری معنیدار کوهورت.

میشل vanDellen

اما به عنوان جهان چنگ زدن با اثرات اجتماعی ناشی از این بیماری همه گیر آمریکایی روانشناس خودش را می یابد در یک وضعیت برای هر پژوهشگر: هماهنگی پروژه پوشا بیش از 100 کشور و 60,000 نفر در نظر سنجی در مورد چگونگی coronavirus مؤثر است زندگی خود را.

نتایج PsyCorona مطالعه بزرگترین مطالعه رفتار همه گیر در جهان می تواند ابزاری در شکل جدید عادی یک بار در درمان و یا حداقل یک درمان — یافت می شود. و حتی اگر آن را تنها عامل برای چند ماه در حال حاضر وجود دارد برخی از عمده takeaways از جمله:

  • مردان در حال مرگ بوده اند از COVID-19 در نامتناسب نرخ بالا و نه فقط به خاطر دلایل بیولوژیکی. کشورهایی که بیشتر اختلاف جنسیتی در محل کار باید بالاترین نرخ نر مرگ و میر و نظرسنجی ها نشان می دهد که مردان نیز درک خود را در معرض خطر کمتر و کمتر احتیاطی.
  • اقتصادی و نگرانی به جای نگرانی های سلامت به طور مستقیم در ارتباط با مردم در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی — به این معنی که تاکید مالی ترس می تواند تشویق بیشتر مسئول بهداشت عمومی رفتار است.
  • بیشتر مردم اعتماد خود را به دولت بیشتر احتمال دارد آنها شده اند به دنبال دستورالعمل های بهداشتی پیشگیرانه مانند اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

این نتایج اولیه است و هنوز هم در انتظار بررسی دقیق VanDellen تنش. پیچیده تر نتایج دور از رسیدن به نتیجه ادامه خواهد داد برای به جریان در بیشتر داده های جمع آوری شده در سراسر نظرسنجی که بازگشت به همان شرکت کنندگان هفتگی برای دریافت یک تصویر لحظهای از خود در حال تحول احساسات در میان همه گیر. “این یافته ها همه صدا بسیار ساده است,” او می گوید: “اما این آزمون از آنها بسیار قوی و بر اساس هزاران و هزاران نفر از داده ها. به جای گمانه زنی ما می تواند بسیار با اعتماد به نفس در این انجمن.”

ما می توانید هر دو را انجام دهد. ما می تواند هر دو دقیق و مرتبط است.

میشل vanDellen

جمع آوری داده ها از PsyCorona مطالعه آغاز شده و با Pontus Leander یک دانشگاه گرونینگن روانشناس که دانش آموزان فارغ التحصیل led کوچکتر در مقیاس نسخه در اوایل ماه مارس. هنگامی که COVID-19 رفت و همه گیر جهانی لیندر به سرعت متوجه مطالعه خواهد نیاز به گسترش در سراسر جهان و رسیده به Jocelyn Belanger دانشگاه نیویورک در ابوظبی در امارات متحده عربی برای کمک به.

با توجه به ناگهانی اندازه پروژه “ما تا به حال برای ایجاد یک علمی سازمان” لیندر می گوید و او بلافاصله فکر VanDellen او فارغ التحصیل مدرسه همکلاسی در دانشگاه دوک است. او پس نقش کلیدی در ساخت مطمئن شوید که در هر پژوهش مورد بررسی به طور کامل قبل از انتشار نتایج آن است. “او که شن و عزم و اراده است که هر دانشمند را تحسین و حسادت. بالاتر از همه این است که یک فرد محترم و با اخلاقی قوی قطب نما و حس اخلاق.”

همه گیر ارائه یک چالش جذاب برای روانشناسی — علمی زمینه بود که در مراحل ابتدایی آخرین زمان یک فاجعه نزدیک شدن به این سطح از تاثیر جهانی (آنفولانزای اسپانیایی 1918) رسید. پشت زمینه تا به حال بیشتر از یک بیولوژیکی تمرکز مطالعه مسائل از احساس و ادراک. “جدید برای روانشناسی به انجام چیزی شبیه به این. هیچ راهکار,” لیندر می گوید.

young woman sitting in train wearing protective mask, using smartphone

دانشگاه گرجستان استاد است که در 30s متمرکز بر استفاده از یک سطح اضافی از دقت — یک scrupulousness او می بیند که لازم است در سن که در آن یافته های علمی می تواند گاهی اوقات کشیده به مبالغه در تلاش برای به حداکثر رساندن اکتشافات جدید. “به خصوص در یک زمان که در آن کشف شده است چندان قانع کننده به دلیل COVID بحران و ماهیت آن تمایل فقط به قرار دادن همه چیز در خارج وجود دارد,” او می گوید. “این یک زمان برای ما می گویند: ما می توانیم هر دو را انجام دهد. ما می تواند هر دو دقیق و مرتبط است.”

که ذهنیت بخشی از چرا لیندر نزدیک VanDellen در مورد هماهنگی این پروژه است. “اگر شما با سرعتی بیش از حد خطر ابتلا به خطا می رود تا نمایی. یک خطای مهلک و پس از آن ما در حال انجام,” او می گوید. VanDellen امید است که ذهنیت برنده نیست فقط مطابقت این پروژه را یک میراث ماندگار در کسانی که او را در حال کار با. “بسیاری از محققان در حال فارغ التحصیل یا دانشجویان فوق دکتری,” او می گوید. “این یک فرصت واقعا شکل [دقت در مقابل کشف] بحث با نسل بعدی از روانشناسان.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>