بزرگترین مراقبت های بهداشتی هزینه برای 27 کشور ؟ ختنه

  • کشور با گسترده ختنه می تواند صرفه جویی 60 درصد از هزینه های سلامت با پایان دادن به این عمل است.
  • این اولین بار محققان مشخص اقتصادی هزینه عمل و کارشناسان معتقدند این کمک می کند اضافه کردن فشار بر رژیم برای تغییر قوانین.

زمانی که Hodi علی تحت برش دستگاه تناسلی در سن 7 سالگی در زادگاه او موگادیشو در سومالی او فکر آن را یک عمل هر دختر در جهان تا به حال برای تحمل و قدرت. کمی به او متوجه است که وجود دارد خواهد بود مادام العمر عواقب. در سن 11, زمانی که او به دکتر رفت و پس از سقوط به شدت بیمار به پزشک در ابتدا فکر می کردم او کیست که نیاز به حذف. اما پس از باز کردن دکتر در بر داشت پیش از بلوغ علی نبود قادر به عادت ماهانه به درستی به دلیل برش. دوره خون شد از جمع شدن در داخل بدن او.

Women protesting during the International Day against female

در زمان او بود 17 علی رفته بود از طریق سه عمل جراحی در سومالی یکی در جیبوتی و در ایتالیا — همه در حالی که رفت از یکی از پناهندگان اردوگاه به اردوگاه دیگر برای فرار او از کشور, جنگ داخلی. در حال حاضر 42 و مستقر در انگلیس علی می آموزد در مورد تروما female genital mutilation (FGM) در 15 مدارس و مبارزه برای کمک به کشورهایی که این عمل شایع است تشخیص دهند که آن را نه تنها دختران بلکه اقتصاد ملی است که در حال خونریزی است.

به گفته های اخیر اولین از نوع خود است که ارزیابی:

27 کشور با شيوع ختنه را نجات دهد بیش از 60 درصد از هزینه های مراقبت های بهداشتی تا سال 2050 اگر آنها ترک عمل.

این کشور بنین, بورکینافاسو, جمهوری آفریقای مرکزی ساحل عاج کامرون چاد و جیبوتی مصر و اریتره اتیوپی غنا گینه, گامبیا گینه بیسائو عراق کنیا و مالی و موریتانی, نیجر نیجریه و سودان سنگال سیرالئون سومالی کشورهای تانزانیا و یمن — شامل بسیاری از جهان فقیرترین کشورها است. ارتباط طول عمر هزینه های مراقبت های بهداشتی برای زنانی که رنج می برند از عمل کار به $1.4 میلیارد دلار در هر سال در سطح جهان با توجه به ختنه ماشین حساب راه اندازی شده توسط است که در ماه فوریه است.

در زمانی که جهان در حال مبارزه با جهانی همه گیر و تلاش سازمان های غیر انتفاعی انتظار می رود به کاهش در کمک های مالی در کشورهای در حال توسعه کارشناسان امیدوار هستند این محاسبات پولی از دست دادن به جوامع از ختنه را تقویت می کند دست خود را در مبارزه با عمل.

در نهایت “اتصال یک هزینه مالی به عوارض ختنه شدن” باعث می شود آن را آسان تر برای آنها را به دنبال قضایی fiats در برابر برش دستگاه تناسلی می گوید Grethe پترسون ارکیده پروژه های انگلستان-غیر انتفاعی بر اساس کار برای از بین بردن ختنه. “این فقط روش که مشکل — همراه با آن می آید استرس پس از سانحه, کودک تحمل مشکلات صدها پزشك زنان مشکلات … که برای برش دختران نیاز به رفتن به پزشکان و صرف پول در طول زندگی خود.”

علی مثلا ازدواج در انگلستان بود اما حاملگی مشکل. او تحت یک روش IVF اما پس از آن دچار سقط جنین. “پزشکان گفت: من نمی توانم به یاد فرزند خودم را به خاطر تمام خراش ها در اندام های داخلی به دلیل برش” او به یاد می آورد.

ختنه شامل روش که عمدا تغییر و یا باعث آسیب به دستگاه تناسلی زنان اندام به صورت غير دلایل. بیش از 200 میلیون نفر از دختران و زنان امروز زنده قطع شده است در 30 کشور در آفریقا و خاورمیانه و آسیا, که در آن ختنه متمرکز شده است. آن را کمتر شایع است اما هنوز تمرین در یکی دیگر از 60 کشور جهان است. 27 کشور تجزیه و تحلیل در این که ارزیابی باید جمعیت بر اساس داده ها و اطلاعات از انواع ختنه تمرین که از U. N. بدن مورد نیاز برای محاسبات خود را.

وجود دارد سه نوع از ختنه: نوع 1 که در آن تمام یا بعضی از کلیتوریس برداشته شده است; نوع 2 که در آن تمام یا بعضی از قطعات از چوچوله و درونی لب برداشته و نوع 3 که در آن باز شدن واژن تنگ است با ایجاد یک مهر و موم برش تشکیل شده و تغییر به لب. فرآیندهای — اغلب انجام می شود در زیر لباس دین — آیا ریشه در عمق باورهای مردسالار هستند و با هدف حصول اطمینان از این که یک زن را تبدیل کند “قاعده.”

علی قرار گرفتند ترین وحشتناک روند همه نوع 3.

Razor Blade Used for Circumcision

اما به عنوان کسی که ماشین حساب را نشان می دهد این هزینه ها نیز نصب برای جوامع است. در حالی که پول زنان را نجات دهد در روش نمی خواهد به طور خودکار به بودجه های ملی را تا معادل منابع در تخت بیمارستان و داروها و تجهیزات جراحی و هزینه های دیگر که کشور می تواند پس از آن اعزام به آدرس مراقبت های بهداشتی دیگر چالش است. در سودان مثلا 87 درصد از زنان در گروه سنی 15-49 در حال کاهش است. این به این معنی است که در حال حاضر به همراه هزینه های سلامت برای کشور هستند $276.57 میلیون — 10 برابر آنچه در کشور صرف واکسن ها و داروهای آمبولانس و اورژانس درمانگاه در بیماری های که در طول سودان فصل بارانی.

برخی از کشورها در حال تغییر هستند ، ماه گذشته سودان در نهایت ممنوع ختنه معرفی یک مجازات از سه سال برای هر کسی درگیر شدن در عمل است.

برای زنان که در حال حاضر قطع شده است, “آسیب های ناشی از ختنه جبران ناپذیر است مهم نیست چه کسی می گوید, می گوید:” Sujaat ولی یک هند مبتنی بر متخصص زنان که مشغول به کار با بیمارانی که تحمل این روش است.

به علی بزرگ بخشی از مشکل این است که مردم قوانین هستند در درجه اول به مردان است. “و چون ختنه است که اتفاق می افتد به آنها اهمیتی نمی دهند و خیلی,” او می گوید. “اما اگر آنها نمی, برش, بسیاری از زنان احتمالا حتی نمی باید برای رفتن به پزشکان از جمله روانپزشکان در سراسر زندگی خود را.”

او می گوید: ختنه ماشین حساب تشویق فعالان مانند او رسیدن به همتایان و دولت ها در سراسر جهان که در آن عمل است و شایع به “جمع آوری داده ها به طوری که آنها می توانند درک کنند که هزینه های مالی آنها تحمیل.”

ریاضی است که به عنوان ساده به عنوان این عمل وحشیانه است — همه کشورها نیاز به انجام به کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی است که توقف ختنه زنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>