The Big Empty: چگونه دفتر مرکزی شرکت را رها امریکا حومه


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

زمانی که Kmart خریداری سیرز در سال 2005 خرده فروش معروف آن آبی-نور فروش ویژه خود را ترک دیرین شرکت در تروی, میشیگان به حرکت به Hoffman Estates, مقر جدید خود را کسب.

ساخته شده در سال 1972 Kmart سابق ستاد دوبله فورت Kresge متشکل از یک کلاچ از پایین به هم پیوسته ساختمان های فولادی تیره شیشه و آینه. آجر برج loom در بین آنها است. نام مستعار خود را در ترکیب پردیس fortresslike ظاهر با نام خانوادگی بنیانگذار شرکت سباستین بهار Kresge.

در دوران اوج خود را در فورت Kresge teemed 5000 کارگر بود و پر از آثار هنری از جمله نادر ملیله توسط پابلو پیکاسو و 15 قرن Ming Dynasty آبرنگ بر روی ابریشم. اما پس از ادغام تقریبا همه چیز به حراج گذاشته شد خاموش — آثار هنری و مبلمان و حتی تجهیزات دفتری و اداری.

خالی از سال 2006 فورت Kresge سال از فروپاشی ساده برای دیدن: سوار کردن درب و پنجره شکسته, pocked دیوار و پوست کندن سقف و گسترده توخالی اتاق, برخی هنوز حاوی کپک زدگی تجهیزات اداری و یا با آشغال باقی مانده است. یک خوبی توسعه طرح هرگز از زمین و توسعه خصوصی خریداری زمین در تخفیف. تلقی شده توسط Troy شهر ارزیاب به عنوان “عملکرد منسوخ” به mothballed پردیس در 40 هکتار در نظر گرفته شده است فراتر از یک دلال بالا; آن را کامل teardown.

در طول سال, Kmart را بیحال پردیس است بر دوش دیترویت حومه. گسترده خود را خالی کرده است و نه تنها چپ یک جای خالی در تروی, تجاری, کسب و کار, قلب, اما آن را تیره و تار شهر خزانه به عنوان به خوبی. دیگر دفتر پارک نشسته خالی بیشتر از آن مشمول مالیات ارزش کاهش یافت, مصرف گاز بزرگ از محلی مالیات املاک رول.

سیرز فروش ساختمان و زمین های اطراف آن در سال 2007. برنامه ریزی برای توسعه مجدد آن پس متوقف شده است.

قلعه Kresge ارزیابی ارزش غرق شده بیش از نیمی از, بیش از چند دهه با توجه به پرونده شهرستان از $27.6 میلیون به 12 میلیون دلار. صاحبان پرداخت $311,000 مالیات در سال گذشته 68 درصد کمتر از در سال 2002 زمانی که Kmart استخدام هزاران نفر در تروی.

“Kmart سایت واقعی درد کون” Nino Licari تروی شهر ارزیاب گفت.

سایت های مانند Kmart را مقر شناخته شده به عنوان “بزرگ خالی” — آلاینده بار مرسوم دانشگاه ها شرکت ها پشت در حومه شهر به عنوان شرکت های به طور فزاینده ای نقل مکان به مراکز شهری.

قلعه Kresge سابق Kmart مرکزی جهان در تروی, میشیگان, خالی بوده است از سال 2006. (نیکلاس اکهارت از طریق فلیکر)

فقط در چند سال گذشته مک دونالد, موتورولا, راه حل ها و سس هاینز در میان دیگر شرکت های خود را ترک کرده اند حومه دفاتر به حرکت به مرکز شهر شیکاگو را به خود جلب هزاره کارگران که اغلب ترجیح می دهند بیشتر در محیط های شهری. فن آوری های جدید ساخته شده است آن را آسان تر برای کار از خانه و کاهش نیاز به کارکنان برای جمع آوری در یک مکان مرکزی.

سیرز پردیس در Hoffman Estates ممکن است پس از راه آن خواهر پردیس در تروی — فورت Kresge برای آینده است.

مدتها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس زده سیرز امنیت کلبه در سیرز پارک وی و Trillium بلوار رها شده بود. پارکینگ که یک بار برگزار می شود هزاران نفر از اتومبیل تقریبا خالی است. چشمه ای است که پس از اسپری آب چند داستان بالا بود تعطیل به صرفه جویی در پول.

داخل وسیع, 2.4 میلیون فوت مربع ستاد تشکیل شده از هفت به هم پیوسته ساختمان های اداری — وجود تقریبا وهم آور, شبح, شهر, کیفیت, کارمندان سابق توصیف. بانک, خشک کردن مو, سالن کافی شاپ کوچک و متفرقه فروشگاه که یک بار صف راهرو اصلی دهلیز باید همه بسته است. رفته, هم, هستند, Sbarro و پاندا اکسپرس رستوران.

در طول سال سیرز استخدام لیزینگ عوامل را در sublessors بدون موفقیت های زیادی. امروز با اقتصاد نامشخص و سیرز’ روز ظاهر شماره ساختمان تبدیل شده است حتی سخت تر به فروش برساند. تنها حدود 3 درصد از مجموعه اجاره به خارج از مستاجران.

“به نظر می رسد مانند کسی کشیده حریق” به عنوان یکی سابق دیرین کارمند بود که گذاشته در سال 2018 توصیف آن است. کارمند نخواست نامش فاش شود چرا که او هنوز هم با این نسخهها کار در صنعت خرده فروشی.

هافمن استتس مقامات گفت: آنها مطمئن هستند که این دانشگاه خواهد بود redeveloped — حتی اگر سیرز حرکت کرد.

“سیرز پردیس یک ساختمان زیبا” هافمن استتس شهردار ویلیام مک لئود گفت. “من مطمئن هستم که آنها می تواند استفاده از برخی از آن ساخته شده. این غیر معمول به عنوان زمان می رود که روند در کسب و کار به طور چشمگیری تغییر. … کسی که خواهد آمد تا با یک ایده. و آن ساختمان ها استفاده خواهد شد.”

احتمال طولانی

معلوم نیست چه برنامه ای سیرز است برای دفتر مرکزی خود را به عنوان شرکت در تلاش برای زنده ماندن. سرنوشت سایت در دستان صندوق های تامینی اپراتور ادی Lampert سابق سیرز مدیر عامل شرکت که خریداری دارایی های شرکت پس از اعلام ورشکستگی در اواخر سال 2018 است. خود شرکت جدید Transformco صاحب پردیس و اضافی 120 هکتار توسعه نیافته.

Transformco کاهش یافته است به نظر.

اگر Transformco سعی در فروش پردیس این امر در صورت طولانی شانس محلی املاک و مستغلات ، این مجتمع بزرگ سفارشی ساخته شده برای سیرز است که نزدیک به 30 سال است. حومه پارک های کسب و کار هستند که از رده خارج و منسوخ به عنوان فکس و ماشین آلات.

دفتر نرخ خالی در شمال غربی حومه ایستاده در حدود 19 درصد در مقایسه با 11.8% مرکز شهر و 13.3% در سراسر حومه شیکاگو با توجه به Costar تجاری شرکت املاک و مستغلات.

میزان فرصت های شغلی در Hoffman Estates است در 30 درصد یکی از بالاترین ارقام در حومه کوک کانتی. خالی کردن فضای اداری در سیرز ستاد و سابق AT&T پردیس حساب برای بیش از نیمی از جای خالی.

سیرز ستاد در Hoffman Estates, تحت ساخت و ساز. (روزانه هرالد)

کل منطقه است که بازار خریدار بر دوش دیگر خالی. سمت راست پایین جاده از سیرز ستاد دو نمونه است.

Allstate Insurance Corp نقل مکان کرد و از آن 530,000 فوت مربع پیچیده دفتر در سال 1992. آن رفت و نرفته نشسته و خالی تا سال 2012 زمانی که Allstate تخریب ساختمان. مشمول مالیات ارزش ملک غوطه ور است از $14.7 میلیون در سال 2009 به $106,000 در سال 2019. در سال گذشته Allstate اموال مالیات کمتر از $15,000. امروز 62 هکتار سابق شرکت پردیس در غرب Higgins جاده در جنوب برينگتن مور است خالی میشه.

پنج مایلی شرق سیرز در طول tollway در Hoffman Estates, است, سایت, سابق AT&T پردیس. ساخته شده در سال 1991 سه-ساختمان 150 هکتار پردیس ترک بود در سال 2014 زمانی که AT&T شروع به حرکت خود 3,000 کارگران به دفاتر کوچکتر در شیکاگو و حومه. آن را به طور کامل خالی در سال 2016. در آخرین پنج سال مالیاتی به تنهایی میزان مالیات جمع آوری شده از ملک کاهش یافته است از $7.7 میلیون به $1.4 میلیون.

یک طرح جدید به دنبال جوانی از سر گرفتن توسط سایت تبدیل آن به یک خود شامل شهر مجازی — به نام “metroburb” توسط توسعه دهندگان — با ادارات و فروشگاه ها, رستوران ها, صدها نفر از آپارتمان و خانه.

معلوم نیست که آیا پروژه جدید کار خواهد کرد. اما مک لئود با اشاره به آن به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به نوبه خود بزرگ خالی را پر رونق سرمایه گذاری های جدید.

“AT&T در حال بازسازی” McLeod گفت. “ما بسیار هیجان زده در مورد ‘metroburb’ وجود دارد.”

با توجه به زمان بد و املاک و مستغلات headwinds یکی از دو سرنوشت در انتظار سیرز ستاد کارشناسان می گویند: آن را خالی برای چند سال و یا آن را به صورت ضربه از توپ مخرب.

“این خوب ساخت. آن را هنوز هم خوب به نظر می رسد” گفت: Brandon Svec یک مدیر و اقتصاددان در Costar. “اما از کجا تقاضا ؟ هیچ کس به دنبال به 2.3 میلیون فوت مربع در حومه شهر در حال حاضر. تنها وجود دارد نه بازار تقاضا برای آن به توجیه وجود آن است.”

همه چیز فروشگاه

سیرز ستاد در حال حاضر روز است. (جو Lewnard/روزانه هرالد)

برای هافمن استتس از دست دادن بزرگترین مالیات دهندگان خواهد بود یک ضربه به شهرستان امور مالی.

برای دهه سیرز اسیر درآمد مالیاتی از منطقه ویژه کشیده شده در اطراف پردیس طراحی شده برای نگه داشتن این شرکت در شهر. تحت شرایط توافق با سیرز روستای دریافت تضمین 5 میلیون دلار در هر سال حدود 5 درصد از بودجه سالانه خود را. که اضافه شده است تا $30 میلیون پس از 2014.

اما سیرز’ خروج خواهد پایان دادن به ویژه مالیات بر منطقه است. روستا و دیگر سازمان های دولتی محلی را به دست آوردن مجدد کنترل بر مالیات آن را تولید. اما بدون یک مستاجر جدید ارزش زمین به احتمال زیاد سقوط کشیدن مالیات بر درآمد با آن است.

سیرز’ شرکت های بزرگ پیچیده شده است به شدت مستهلک سال در همان رو به پایین مسیر به عنوان قیمت سهام شرکت را. در سال 2013 این ستاد تا به حال تخمین زده می شود ارزش بازار حدود 150 میلیون دلار است. ارزش فعلی آن با توجه به Cook County assessor کرده است که حدود 50 میلیون دلار — کاهش دو سوم تنها در پنج سال.

حتی اگر خواص خالی باقی می ماند در رول مالیاتی خود را ارزیابی ارزش شاقول. آن را نمی طولانی برای آنها تبدیل به فورت Kresges.

اگر که اتفاق می افتد هافمن استتس خواهد شد که به ارائه خدمات شهری مانند تعمیرات جاده و پلیس و آتش نشانی با کاهش مالیات بر درآمد. برای ساکنان است که به احتمال زیاد به معنای افزایش مالیات یا کاهش خدمات.

هیچ یک از این قابل تصور بود در سال 1989 زمانی که سیرز شد ملت, قدرتمندترین خرده فروش “همه چیز فروشگاه” خواهد بود که در اطراف برای همیشه لطفا برای — کسب و کار بود که به سرقت عبارت محبوب از صنایع دیگری بیش از حد بزرگ به شکست است.

اما با سیرز ” سقوط در نظر گرفته شده در حال حاضر نیست یک ماده از اگر اما زمانی که هافمن استتس مقامات در حال دست و پنجه نرم کردن با آنچه این روستا را در آینده ممکن است مانند نگاه بدون شرکت.

این روستا راه اندازی یک مطالعه در سال 2018 به refashion دشت سنگ کسب و کار پارک و سیرز مرکز سرگرمی های منطقه و همچنین سه نفر دیگر از دستگاه های زیادی در مجاورت دشت سنگ.

در مجموع جدید طرح اقتصادی را پوشش می دهد مساحت 1,650 هکتار و نشان می دهد تعدادی از مخلوط با استفاده از جمله انواع مسکونی انتخاب, فضاهای اداری, رستوران ها و مغازه ها و پر جنب و جوش parklike فضاهای تفریحی.

این طرح نمی گوید که چگونه از آن تامین می شود و یا خواهد شد که توسعه آن است.

همچنین می گوید هیچ چیزی در مورد فیل در اتاق: سیرز مقر پیچیده است.

دیوید برنشتاین روزنامه نگار مستقل در شیکاگو است. او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک کتاب در عکسبرداری از Laquan مک دونالد برای PublicAffairs کتاب. او از این ویژگی های ویرایشگر در شیکاگو, مجله, جایی که او دو بار فینالیست برای جایزه مجله ملی. ایمیل در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im