بزرگ 2-6! جاستین بیبر از طریق سال

همیشه از اسکوتر براون کشف جاستین بیبر در یوتیوب در اواخر aughts خواننده تبدیل به یکی از موفق ترین و قابل تشخیص نامها در صنعت موسیقی.

بیبر منتشر شد اولین بازی خود را, EP, من جهاندر سال 2009 و در تمام طول اولین آلبوم My World 2.0چهار ماه بعد. او پایه فن به سرعت رشد با تشکر در قسمت اولیه خود را بازدید “یک زمان” “One Less Lonely Girl” و “کودک” — و trendsetting از بین بردن موهای.

ستاره پاپ در ادامه به انتشار دو کنسرت, فیلم Justin Bieber: Never Say Never و جاستین بیبر باورو چهار آلبوم بیشتر. در علاوه بر این به بسیاری اخیر 2020 را تغییراو ساخته شده است که حضور مهمان در آمار تک آهنگ از جمله “Despacito (Remix),” “اجازه دهید من شما را دوست دارم” “من” و “من اهمیتی نمی دهند.”

در علاوه بر این به کار موسیقی خود را داشته و در بیبر زندگی شخصی پس از او به صحنه است. او دارای عناوین ساخته شده و چندین بار به عنوان یک نوجوان برای خود بد-پسر رفتار — که شامل دستگیری در سال 2014 — به عنوان به خوبی به عنوان خود را با مشخصات بالا عاشقانه و پرتاب. او مورخ سلنا گومز و از سال 2011 تا 2014 به طور خلاصه قبل از رسالت از اواخر سال 2017 به اوایل سال 2018 است. بیبر در ادامه به ازدواج هایلی بیبر (موسوم بالدوین) در سپتامبر سال 2018 است.

به افتخار بیبر 26th, تولد, اسکرول به پایین نگاهی به پشت با ما در کار خود را و زندگی است!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>