بهترین مهاجم در جهان

پس از فرود در بوندسلیگا را بوروسیا دورتموند در سال 2010 کمی شناخته شده لهستانی مهاجم به ثمر رساند تا اهداف بهتر از فقط در مورد هر کسی چیزی می کند. یکی از مهمترین گرد گلزنان در فوتبال با دو پا مهارت استثنایی عنوان و غریزه قاتل در جعبه Robert Lewandowski هرگز رتبه زیر سوم در لیگ برتر فوتبال آلمان در گل به ثمر رساند. پس از حرکت به غول بایرن مونیخ در سال 2014 او بهترین بازیکن در یکی از بهترین تیم در جهان است.

خیلی بد اکثر آمریکایی ها حتی نمی دانند که نام خود را.

تمام وقت نوابغ لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را تحت سلطه جهانی فوتبال, گفتگو, گذشته, دهه و نیم اما Lewandowski, 31, به نظر می رسد در ابتدا برای حمل ضرب المثلی مشعل.

در اوایل این فصل Lewandowski شد اولین بازیکن در بالا پرواز تاریخ به نمره در نه بازی های لیگ در نهایت گسترش است که خط به 13 بازی متوالی. با 35 اهداف در این فصل او به ثمر رساند تا بیشتر اهداف این فصل از او بازی های برگزار شده است مسابقات (31). اما آنچه در مجموعه Lewandowski از هم جدا است که او چگونه آن را ندارد.

در اروپا پنج لیگ در این فصل متوسط بازیکن است که مصرف حدود 1.2 عکس در هر 90 دقیقه و میانگین ارزش هر شات مناسب است در اطراف 0.12 xG یا “انتظار می رود هدف در صد.” پانزده بازیکن به طور متوسط حداقل چهار عکس در هر 90 دقیقه در این فصل فقط با دو — رونالدو و پاریس سنت ژرمن wunderkind Kylian Mbappé — انفجار بیش از پنج تلاش در هر بازی. اما در میان بازیکنان که بازی کردم حداقل 75 درصد از تیم خود را در دقیقه …

Lewandowski تنها بازیکن در جهان به طور متوسط بیش از 4.5 عکس در هر 90 دقیقه با بالا متوسط انتظار می رود هدف در صد.

Lewandowski انتظار می رود اهداف در هر شات شکل (0.18) کوتوله که از رونالدو (0.09) و مسی (0.10). تنها Mbappé (0.18) است همسان قطب اما او در بازی تنها 60 درصد از پاری سن ژرمن در دقیقه. و در حالی که رونالدو رهبر جهان در عکس در هر 90 دقیقه (5.46), Lewandowski هنوز منجر به ثمر رساند در تمام پنج لیگ با 22 بوندسلیگا گل به رونالدو 20 در ایتالیا سری آ

“او دقیق ترین کارآمد ترین فنون در جهان می گوید:” ان بی سی فوتبال تحلیلگر ludgate. “در حال حاضر او را به بازی راه خود را به بهترین بودن خالص مهاجم در جهان است.”

با لیگ برتر آخر هفته matinees در NBC stateside طرفداران می دانید بزرگترین نامها در انگلستان و رونالدو و مسی — برندگان 11 12 آخرین Ballon d’or غنائم برای جهان بهترین فوتبالیست — ها نام خانواده. اما Lewandowski هنوز به از طریق شکستن در یک سطح. خواهد شد که تغییر باید Ballon d’or صادر می شود به او در این تابستان ؟

“ادامه افزایش محبوبیت این [UEFA] لیگ قهرمانان اروپا کمک می کند و می گوید:” ESPN تحلیلگر roisin. “ما نمی توانید به تماشای بوندسلیگا اغلب, اما در حال حاضر ما می توانید به تماشای بایرن مونیخ بازی Chelseas و Barcelonas و بایرن به نظر می رسد مانند یک مورد علاقه.”

FC Bavaria - RB Leipzig

به عنوان مورد برای بی ثبات فوتبال fandom در اینجا در ایالات متحده هر چند Lewandowski برک آوت ممکن است در قطر در سال 2022. “او در حال حاضر یک ستاره در اروپا اما اگر او منجر لهستان قوی و جام جهانی اجرا او را جهانی می گوید:” Twellman.

خارج کرد و Mbappé اکثر بازیکنان به طور متوسط بیش از چهار عکس در هر بازی انجام می دهند بنابراین با زیر متوسط بهره وری. است که به ویژه در سری آ که در آن هفت بازیکن — led توسط رونالدو — آیا به طور متوسط بیش از چهار عکس در هر بازی. هیچ کدام بالاتر از متوسط مورد انتظار هدف در صد. اگر شما می خواهید خالص جنون, نگاه, به, ایتالیا, که در آن اعتصاب شکل است که اگر پنج نفر از هر 100 عکس حل و فصل پیچیده در ریسمان آنها به دست آورده اید را نگه دارید.

برای قرار دادن این در چشم انداز آن کمک می کند تا به فکر اعتصاب مانند شدید ناکارآمد بالا استفاده گلزنان در NBA. در ایتالیا همه راسل وستبروک. عکس شنا کردن backboard بی وقفه و با بازی پایان نابینایان سنجاب می یابد یک مهره است.

در ضمن لیگ برتر گلزن برجسته جیمی Vardy است و بیشتر شبیه رودی Gobert — موثر گلزن قابل توجه آمار و استادانه بهره وری اما استفاده کم رای دادن. تا کنون در این فصل Vardy 17 اهداف باور نکردنی از 0.20 انتظار می رود اهداف در هر شات. است که در صدر همه قابل توجه پنج گلزنان. اما Vardy طول می کشد فقط 2.32 تلاش در هر بازی. او میدارد لکه های خود را, اما او به سختی دیکته عمل است.

Lewandowski در ضمن جیمز هاردن. فقط به عنوان سخت گرفته بسکتبال تاج به عنوان موثر ترین در جهان و کارآمد گلزن. زمانی که Houston Rockets GM Daryl Morey منتقل سخت به نقطه اصلی گارد در سال 2017 او با هدف به حداکثر رساندن خود را به ستاره گلزن خروجی. با توپ در دست خود را بیش از همیشه قبل از سخت شدن به سلطنت رایگان افراشتن سه-اشاره گرها و حمله به لبه. در این فصل سخت منجر NBA در به ثمر رساندن سه نقطه تلاش و رایگان در پرتاب تلاش است. او سوم در بهره وری به لطف این واقعیت است که شاخه های او بیش از هر یک از همسالان خود. وستبروک در ضمن رتبه دوم در شات تلاش اما 33rd در بازیکن امتیاز بهره وری.

و در آن نهفته است نقطه. در پایین به ثمر رساند بازی شطرنج مانند فوتبال, رونالدو را Westbrookian شات تعقیب محاکمه و درست روش. اما بسیار شبیه به سخت Lewandowski است وارد بازکردن یک نام تجاری جدید از ورزش-تعریف بهره وری و کوه در می رم از سنت گرایی بر سر آن است. اگر دیگر با راندمان بالا گلزنان مانند Vardy را یک نشانه از Lewandowski و خود خروجی با نام تجاری جدید به ثمر رساند می تواند حمله به جهان فوتبال.

شاید آن زمان ما با توجه به پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de