بهترین جریان نشان می دهد قرنطینه است به ارائه

چرا بايد اهميت بدي

چون اگه انتخاب ها به خنده و گريه کردن باشه؟ تو با اون قبلي بهتري

آخرین باری که به یک برنامه زنده رفتی دو بار کی بود؟ حتی قبل از COVID؟ يادته چه احساسي داشت؟ عجله از روده خود را از چیزی که شما کاملا کنترل بیش از: خنده حسن نیت نیت ارائه میدهد از یک کمدین ترک شوخی در شما . اوقات خوبي بود، درسته؟

خب، اون زمان ها مي تونن، خوب، هنوز اتفاق مي افتن. چون هنرمندان هنوز باید برای زندگی کردن، راه های جدیدی برای توزیع خلاقانه محتوا پیدا کنند. چه با بحث نشان دادن و چه به سبک نبرد گروه، نوازندگان، کمدین ها، و هنرمندان با استفاده از خدمات livestreaming و توزیع محتوا. خبر قديمي، درسته؟

خوب، این خبر new جدید است: پنج که ما بیشتر حفاری.

زندگی اینستاگرام زیو فوموده

زندگی های اینستاگرام زیو فوموده، کودک قرنطینه ای است که ما به سادگی شایسته آن نیستیم. حتما ً اين يه نمايش ِ بحثيه. اما فوموده مهمان ها را در آب گرم طعمه می کند – در طول مصاحبه با افرادی مانند کارولین کالووای و آلیسون رومن – و شما خودتان را در حال گرفتگی پیدا می کنید، اما قادر به نگاه کردن به دور. و فوموده؟ درهم و برهمی محض در چگونه او فقط در ناجوری به عنوان مهمان و بینندگان فقط غسل می کند … ..

با 20000 نفر که از اینستاگرام زنده وارد و خارج می شن، کاملا مشخصه که گربه الان قطعا از کیف خارج شده. Fumudoh با استودیوی کمدی دیجیتال ی فوق متوسط کار می کند و همچنین نویسنده ای در شوتایم شوتایم اواخر شب صحبت نشان می دهد دسوس و مِرواست.

نمایش های زنده مارک ربیلت

ممکن است شما دیده اید که او برای پرکردن در مورد bosoms در توییتر ویروسی اما اعتماد به من، او واقعا با استعداد است. مارک Rebillet هنرمند الکترونیکی است که با استفاده از تنها آنچه در مقابل او، حلقه ها و لایه های آنها را به شاهکار می سازد. او فقط یک تور کنسرت یک ماهه را در سالن های رانندگی به پایان رسید، که اگر شما آن را از دست رفته، شرم بر شما.

و در حالی که او ممکن است در تور در حال حاضر نیست، او همیشه در اینستاگرام اجرا. بنابراین اعلان های خود را تنظیم کنید چون او به اندازه ای که می اید خودجوش است.

ورز

مسلما بزرگترین نوبت قرنطینه حوادث هیپ هاپ نشان می دهد که می دهد پس — Verzuz است. توسط تولید کنندگان فوق العاده Swizz Beats و Timbaland آغاز شده است ، برنامه به نمایش از عمل نمادین در مقابل عمل نمادین برای دیدن که تا به حال بیشترین بازدید در نظر گرفته شده بود. اما این تبدیل به هر دو جشن عشق و یک لحظه به افسانه گل آنها را به طور غنی سزاوار.

همچنین، در آنچه که اکنون به آن «اثر ورزوز» می گند، هر هنرمندی در برنامه، هجوم به جریان ها، تعامل رسانه های اجتماعی و شناخت گسترده را تجربه می کند. به شوکه کردن : یکی از helluva گزاف گویی.

که سخت است در مورد یک لیست است که شما ممکن است مشکوک می تواند هر گونه بالاتر از تندرست نمی گویند. مانند? مثل اریکه بادو در مقابل جیل اسکات، جانتا آستین در مقابل نی یو، نلی در مقابل لوداکریس، و DMX در مقابل اسنوپ داگ، فقط برای نام گذاری چند.

سوم مرد دسترسی عمومی

مقر نشویل برچسب جک وایت، سومین مرد رکوردز، یک سری از اجراهای زنده روزانه را از اتاق آبی معروف خود به نام دسترسی عمومی سوم مرد انجام می دهد. با اعمالمانند پلیر پدال استیل لوک اشنایدر، تدی و سواران خشن، و تن از استعدادهای دیگر شما می توانید کشف کنید، احتمالا برخی برای اولین بار، برنامه درمان واقعی است. بنابراین ، لحن در هر روز در 12 بعد از شب CT و مطمئن شوید که برای بررسی از سوم مرد اینستاگرام ، توییتر و فیس بوک صفحات برای اطلاعات عملکرد روزانه.

عاقلانه کراک’

هنگامی که شما از تمام کسب و کار است که توسط COVID-19 تحت تاثیر قرار می شنوید, به ندرت مردم از اقتصاد کمدی ایستاده فکر می کنم. برخلاف بازیگرانی که می توانند بدون تماشاگر زنده فیلم بگیرند و هنوز هم به پروتکل مناسب دور شدن اجتماعی پایبند ند، رزمندگان جاده ای که زندگی خود را روی صحنه زنده می کنند گیر کرده است. -روي زوم ايستادگي کني؟ نه. بین چت های جانبی در حال رفتن با اعضای مخاطبان در نظرات و صحبت کردن با آنچه اساسا خالی است، اتاق آرام، کمدین ها مجبور به طرح و مکان دیگری برای آوردن مردم خود را. وارد کنید: پادکست.

آنجی مک ماهون، که شما ممکن است در نتفلیکس خنده دار پخت نشان می دهد میخ آن را دیده اند،در بر داشت راه حل در حالی که بازی بازی ویپلش بازی Jaxbox با خانواده اش در زوم. پر کردن در خالی به مک ماهون این ایده را داد که یک دسته کمدین را در اتاقی قرار دهد تا بازی را با هم انجام بدهند، و سپس جریانی که در تمام سکوهای اصلی – Twitch, YouTube, Facebook و Twitter – که در آن مردم می توانند بیایند و با آنجی میزبان چت کنند و به پانچ لاین مورد علاقه خود رای بدهند. “من یک جورهایی ایده American Idol آمریکایی آیدل و میدان هالیوود را گرفت، “مکماهون در یک تماس تلفنی می گوید، “و من کسانی که همراه با کمی کمدی بنگ! بنگ!

ارزشش رو داره؟ بهتره باور کني

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>