‘لیسانس’ آخر تبلیغی: Madison گرداند و حسرت ترک پیتر


فشار است. پس از بخش اول از دوشنبه, مارس 9 قسمت از لیسانس آخر پیتر وبر در یک نقطه سخت — و آن را در مورد به دریافت بیشتر شدید.

در یک تریلر قسمت دوم از آخر پیتر 28 باید تصمیم بگیرند که آیا او می خواهد به پیشنهاد هانا ان Sluss — پس مدیسون Prewett تصمیم گرفت برای رفتن به صفحه اصلی در قسمت اول و متقاعد شده بود آنها نمی تواند همه چیز را کار می کنند.

“من معتقدم که همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل. من اعتقاد دارم که زمانی که شما در پیدا کردن عشق واقعی, آن را همیشه بالاتر از همه” او می گوید: در دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن.

اما بعد از آن در تریلر, Madison, 23, نشسته با کریس هریسون و نشان می دهد که او حسرت خداحافظی با پیتر.

“قلب من تا این روز می خواستم پیتر” او نشان می دهد. در ضمن هانا ان, 23 نشان داده شده است که گفت: “این مثل یک چاقو در قلب من است.” در همین حال پیتر مادر نشان داده شده است گریه … دوباره.

در طول شنبه شب قسمت پیتر خانواده ملاقات هر دو مدیسون و هانا ان اما آنها ساخته شده آن را بسیار روشن است که آنها فکر می کردند که خلبان باید با هانا ان.

Peter Weber The Bachelor
پیتر وبر در “کارشناسی است.” Giphy

“هانا ان را دوست دارد شما را با تمام قلب خود را. اجازه ندهید که او برود! اجازه ندهید که او برود! خانه اش را به ما! ما را خوش و او را با آغوش باز” مادرش به او گفت به طریق اشک. “او یک رویا به حقیقت می پیوندند و خدا قرار داده است او برای شما وجود دارد. که چه داستان عشق ساخته می شوند!”

پیتر پس از آن ناراحت می شود و با مادر خود, برای خیلی, احساسی, گفتن او را که او “برای جلوگیری از انجام این” بنابراین او می تواند به دنبال قلب خود را.

در حالی که مدیسون در نهایت گفته پیتر که او را دوست داشتم در طول تاریخ نهایی او تصمیم به ترک است.

“من به اینجا آمدند به امید پیدا کردن عشق و من. اما من فکر می کنم که در مورد عبارت ‘می توانید عشق می کرد ؟” و این واقعا من فکر می کردم چون فکر می کنم در مورد عشق و من فکر می کنم چقدر من می خواهم شما و من می خواهم این طوری بد,” او گفت:. “اما من فکر می کنم زمانی که شما می خواهید چیزی بدی من فکر می کنم بسیاری از زمان, شما نمی توانید به وضوح ببینید. من نمی دانم اگر ما می تواند به هر یک از دیگر آنچه ما نیاز داریم.”

او سپس اعلام کرد که بزرگ بودن “جنگجو” نیز در مورد “دانستن زمانی که به تسلیم شدن است.” که با او راه می رفت به طوری که او هنوز هم می تواند پیدا کردن آنچه او به دنبال آن بود.

Hannah Ann The Bachelor
هانا ان در کارشناسی است. Giphy

او سر خود را تاریخ نهایی با هانا ان ناراحت مدیسون. در حالی که او در تلاش برای لذت بردن از این تاریخ او می تواند به چیزی شد و به او اجازه دهید می دانم که در پایان شب که او هیجان زده بود با شنیدن او پاره شده بود در دو جهت مختلف.

قسمت دوم از لیسانس آخر پخش در روز سه شنبه 10 مارس در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>