وکیل مبادله مرزی بن بست

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او می بیند سمت انسان از واشنگتن مرز بحث.

هر روز شروع همان. Efren الیورس مسلح با یک دفترچه یادداشت و قلم را نشان می دهد در 7:45 صبح در McAllen, وابسته به تکزاس, دادگاه و آماده برای احساسی آسانسور از یک عمر. داخل ده ها تن از پدر و مادر مهاجر در انتظار روز خود را در دادگاه. این تگزاس, حقوق مدنی, پروژه وکیل به نام خود و تولد و کشور مبدا و همچنین فرزندان خود را اطلاعات معمولا در کمتر از پنج دقیقه. این نیز اغلب شغل خود را برای ارائه این خبر غم انگیز: که آنها ممکن است دیدن بچه های خود را برای هفته اگر نه ماه.

“در طول مصاحبه پدر و مادر خواهد شکستن” او به یاد می آورد. “و متاسفانه من بی حس شد در مورد آن در طول زمان حساسیت. همه نشانه های روشنی از ثانویه به تروما شفقت و خستگی و فرسودگی شغلی.”

که ارتفاع جداسازی بحران در تابستان سال 2018 زمانی که برگ برنده دولت سیاست تحمل صفر منجر به نهایی تقسیم بیش از 5,400 کودکان مهاجر است. و 37 ساله که کار روزانه کمک به ساخت یکی از معدود پایگاه های داده استفاده می شود برای دوباره صدها نفر از خانواده ها می گوید: این کار به مراتب از انجام می شود. با وجود مقامات ایالات متحده پایان تمرین جدا از خانواده بسیاری از پناه جویان هستند که مجبور به فرستادن فرزندان خود به مرز تنهایی به نگه داشتن آنها را ایمن از خطرناک مرز اردوگاه های ایجاد شده توسط دولت “باقی می ماند در مکزیک” سیاست.

وقتی که شما شنیدن کودکان با گریه اما شما نمی بینید رنگ پوست خود را, شما نمی ‘دیگر’ آنها.

Efren الیورس

“در یک Machiavellian راه آنها را متوقف کرده اند, مهاجرت قانونی و بدون تغییر قانون است. این فرایند فقط کاملا متفاوت” الیورس می گوید و اشاره کرد که مهاجران هستند که گاهی اوقات به عنوان کمی به عنوان نیم ساعت به گرفتن وکیل در حالی که برقراری تماس از بازداشتگاه. “جدایی هنوز هم می افتد و آن را نتیجه مستقیم از آمریکا سیاست.”

و این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده یک پیچ و تاب و جدید با امضای یک فرمان اجرایی تازه محدود کردن مهاجرت در طول همه گیر پایان جدید کارت سبز اما توقف کوتاه از بین بردن ویزای کار در کامپیوتر است. “قطعا آن را برای تلفن های موبایل بر خلاف قانون اساسی و روشن است که در همه چگونه این مربوط به همه گیر در هر راه” الیورس گفت: پس از رئیس جمهور توییت اعلام سفارش.

IMG_20200304_111159

الیورس شده است پناه در محل از اوایل ماه مارس هنگامی که ماندن در خانه و سفارشات او را مجبور و همکاران خود را برای جلوگیری از مراجعه به دادگاه مراجعه روزانه به جزئیات دستگیر مهاجران. الیورس نیز به نمایندگی از تعدادی از جنوب تگزاس مالکان آنها به عنوان مبارزه با عمو سام تلاش برای به دست گرفتن خواص خود را برای ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار. و در میان coronavirus نگرانی های این گروه نیز تحت فشار قرار دادند برای پادمان برای کمک به مطمئن شوید که مهاجران انتظار در مکزیک دریافت مراقبت های پزشکی است.

“تگزاس حقوق مدنی پروژه است که همیشه در خط مقدم از مسائل روز می گوید:” تلما گارسیا, یک وکیل مهاجرت که کار کرده در دره ریو گراند منطقه چهار دهه است. “[الیورس] کاملا هوشمند بسیار سریع و بسیار تحلیلی.”

الیورس می داند که بهتر از بسیاری از تلفات عاطفی از جداسازی. به عنوان یک 9 ساله در الند, مکزیک او را تماشا او راننده کامیون پدر ترک ایالات متحده در جستجوی کار. برای چهار سال الیورس دیدم پدر خود را تنها در هر آخر هفته. یک دانش آموز خوب Olivares خواهد صرفه جویی در پیشرفت خود را گزارش برای کسانی که لحظات خاص. “من به یاد داشته باشید اشتیاق به او در اطراف” الیورس می گوید از کسانی که چهار سال است.

سال 1996 او پدر بود قادر به آوردن الیورس او برادر و مادر خود به McAllen. حتی اگر او فقط یک نوجوان الیورس سخت کار می کرد برای یادگیری زبان انگلیسی, تبدیل شدن به مدرسه خود را بالا valedictorian. او را انتخاب دانشگاه پنسیلوانیا به دلیل آن ارائه کمک های مالی بسته و فلسفه و سیاست و اقتصاد در کلاس های خود را به او داد “عدالت اجتماعی بیداری.” او در دانشگاه ییل دانشکده حقوق; پس از فارغ التحصیلی او به مدت چهار سال در یک شرکت حقوقی فولبرایت & Jaworski, برای پول است. “من احساس یک بیت از یک وظیفه برای حمایت از خانواده من از لحاظ مالی” الیورس می گوید به خصوص از آنجا که پدر او فوت کرده است. به زودی پس از او در زمان yearlong یاران در اینتر کمیسیون آمریکایی حقوق بشر در واشنگتن در حال حرکت به سمت تگزاس حقوق مدنی پروژه در سال 2013 به کار بر روی مسائل که بیشتر به طور مستقیم به او منتقل شد.

یک پدر دو که نقش گیتار الیورس انتظار داشتند کار خود را به تبدیل شدن به سخت تر زمانی که تهمت انتخاب شد در سال 2016. تسریع مهاجرت حملات و ممنوعیت سفر بودند اما یک چیز او نمی توانست پیش بینی کودک جداسازی سیاست که roiled ملت نمی توانست تصور تدوین داستان از پدر و مادر که تا به حال به خود بگویید کودکان نهفته است — “شما در حال رفتن به اردوی تابستانی” یک پدر گفت: — به عنوان آنها گرفته شده بود.

او خدا را شکر که یک نوار صوتی جدیدی از مهاجرت پدر و قطره قطره شفاعت به تماس با عمه اش که اسیر این کشور تخیل و منجر به این سیاست پایان. “من به یاد داشته باشید فکر” وجود دارد به کسی در این بازداشتگاه با وجدان که در حال رفتن به نشت آنچه در جریان است.’ من تا به حال در نظر گرفته است که صوتی آن خواهد بود — اما آن چنان قدرتمند بود که در آن صوتی است. چرا که وقتی شما می شنوید, کودکان, گریه, اما شما نمی بینید رنگ پوست خود را, شما نمی ‘دیگر’ آنها. همه کودکان همان صدا. شما فکر می کنید: “که می تواند فرزندان من است.'”

سابق ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی که خواست نامش فاش نشود به بحث داخلی مذاکرات می گوید OZY که گزارش توصیف کودک بازداشتگاه به عنوان قفس بودند sensationalized. در دولت مشاهده وکلا مانند الیورس به طرز ناامید کننده ای مغرضانه در حمایت خود برای پناهندگی پناهجویان و مهاجران در حالی که سیاست های دولت مشغول به کار هستند. اقدام ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی کمیسر Mark Morgan گزارش داد که روزانه دغدغه در مرز کاهش یافته بود از 4,600 در مارس 2019 به 1300 در ماه دسامبر. “این هفت ماه کاهش به یک نتیجه مستقیم از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه ای از طرح های سیاست” مورگان گفت: در ماه ژانویه است.

اما در حالی که الیورس می داند که او در مبارزه با از دست دادن نبرد قانونی او اصرار دارد تیم او است و نه غیر منطقی بودن. “رویکرد ما این است که دولت زمانی که اجرای سیاست خود را مطابق با قوانین خاص خود را دارد,” او می گوید. به عنوان یک انتخاب مجدد فکر رئیس جمهور به دنبال تشدید مهاجرت خود را در دستور کار الیورس خواهد شد هل دادن دوباره قلم در دست در مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im