ستاره شناس که به شکل یک دیکتاتوری آرژانتین

  • José López Rega, یک افسر پلیس تبدیل منجم تولیدات این پرون دولت از 1970s.
  • او فقط یک مثال از روحانیت گرایی و ستاره-مراقب که برگزار شد outsized نوسان در میان سران کشورهای آمریکای لاتین در دهه های اخیر.

در سال 1951 در یک زندگی یکنواخت و خسته کننده اتاق در یک شهر کوچک در شمال بوئنوس آیرس مرد جوان برای اولین بار احساس آسمانی ارتعاشات را نگه دارید.

وجود دارد در جدول شربتی موم چکیده پایین شمعدان و ذوب شده و به شکل یک کبوتر سفید نماد صلح است. شک دیگر باقی مانده است در مرد جوان را داشته باشید: این یک اختری ثبت نام.

José López Rega شد, یک افسر پلیس در روز و یک خواننده در شب. پس از اولین اختری نشانه او تظاهر بیماری به خارج از وظایف پلیس و بازدیدکننده داشته است مکرر به خانه که در آن کبوتر ظاهر شده بود می نویسد: Marcelo Larraquy, لوپز Rega را در شرح حال. زمانی که او وارد شد و مورد استقبال ویکتوریا مونترو که به اعتقاد او به یک عفریته.

لوپز Rega در آغوش مونترو به طالع بینی و اجازه نمی رفتن. و در حالی که مونترو در نهایت محو شدن در اهمیت پیوند با یکی دیگر از قدرتمند را تقویت می کند. به جز این زمان لوپز Rega خواهد بود راهنمای معنوی — نه acolyte.

او که غالب ذهن می تواند تسلط بر همه چیز است.

José López Rega

برای چند دهه, آمریکای لاتین رئیس جمهور باید به دنبال مشاور ویژه از مشاوران مورد اعتماد که در اب شلپ شلپ کردن در معنویت و عرفان است. در اوایل قرن 20 ونزوئلا دیکتاتور خوآن ویسنته گومز شاغل الی Tarazona بومی manservant آشنا در خرافات است. اخیرا نیکاراگوئه دانیل اورتگا واگذار کرده همسرش, روزاریو موریلو که موعظه یک نوع جدید سن معنویت با روز به روز عملکرد دولت است. به شدت خرافاتی اواخر رئیس جمهور ونزوئلا هوگو چاوز اعتقاد او تناسخ در جسم تازه از سیمن بولیوار آمریکای لاتین استقلال رهبر. چاوز اغلب مشورت با اعضای کوبا Santería یک دین مبتنی بر غرب آفریقا معنویت.

“جادوگری به نظر نمی رسد ساخته شده به صورت ولرم مایل به خاکستری سیاستمداران بلکه برای بلند پروازانه مردان قادر به انجام هر آنچه در آن طول می کشد به منظور باقی ماندن در قدرت می گوید:” دیوید پلاسر نویسنده این جادوگران از چاوز.

در ماه ژوئن سال 1973 پس از 18 سال در تبعید سابق رئیس جمهوری آرژانتین خوآن دومینگو پرون بازگشت به پیروزی در ریاست جمهوری. در دوران تبعید او گریختم آدم ربایان در ونزوئلا دچار اسهال خونی آمیبی و hobnobbed با کارائیب دیکتاتورها. او همچنین ملاقات و ازدواج ماریا استلا مارتینز خیره کننده کلوپ شبانه خواننده. پس از انتخابات پرون نام سومین همسر معاون رئیس جمهور.

همه چیز تغییر کرده در آرژانتین پس از پرون خروج ناگهانی در سال 1955. به عنوان جنگ سرد و تقسیم جهان پس از آن پیروان خود را. برخی شد مارکسیستی انقلابی; دیگران شد اصولگرایان وفادار به پرون نظامی اخلاق. توسط 1970s, تنش های سیاسی در آرژانتین شدند و در زمین تب.

یک سال پس از بازگشت پرون از حمله قلبی درگذشت. ماریا استلا مارتینز بهتر شناخته شده به عنوان ایزابل پرون بود آماده به سر می برد.

سال زودتر لوپز Rega تا به حال هیپنوتیزم ایزابل که زندگی در سایه پرون برای اولین بار, همسرم, سکس با آئین های معنوی. زمانی که اویتا درگذشت در سال 1952 آرژانتین سوگواری او به عنوان یک نوع از سنت. زمانی که لوپز Rega برای اولین بار ملاقات ایزابل Larraquy می نویسد: مشتاق مشاور معنوی او ساخته شده یک وعده: ایزابل را تبدیل به فقط به عنوان بزرگ به عنوان اویتا.

“اما چگونه؟” ایزابل تا به حال خواستار آن شدند.

“من یک چشم انداز” پاسخ لوپز Rega. “در برخی از نقطه من خواهد بود قادر به انتقال روح او به شما. او که غالب ذهن می تواند تسلط بر همه چیز است.”

لوپز Rega تا به حال صعود از محافظ به منشی شخصی به پرون ، در حال حاضر بیش از هر زمان ایزابل نیاز به یک مشاور مورد اعتماد.

File picture of 1975 of Argentne Preside

به عنوان 1970s گشوده لوپز Rega را beakish صورت شروع به نظر می رسد بیشتر و بیشتر در کنار ایزابل. او در وصف ناپذیر peacoats با دکمه های سیاه و سفید را به عنوان او strode از طریق خیابان های بوئنوس آیرس. وجود دارد یک بار در زندگی خود را هنگامی که لوپز Rega خواب بود با آواز خواندن در میله زادگاه خود. به جای او تصمیم گرفت به ورق را رو کردن موسیقی و طالع بینی به یک باطنی اعتقاد به سیستم مبتنی بر خلوص و خصمانه به ماتریالیسم. او مصمم سیاسی خود را راه خواهد بود هدایت الهی و خوب است.

آن نبود.

قبل از خوان پرون درگذشت او منصوب لوپز Rega وزیر رفاه و او قدرتمند نيمه نخست وزیر در کابینه. اما لوپز Rega تفسیر تصفیه برای مشکل دولت در زمان خطرناک تبدیل شود.

امروز رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro واکس دلتنگ روز از دیکتاتوری های نظامی مانند آرژانتین که تعریف شده خود را در منطقه در 1970s. Bolsonaro را انکار می کند تجزیه و تحلیل علمی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. او معتقد است پلیس فدرال باید فراقضایی شلیک به کشتن قدرت.

مانند پرون دولت از ’70s Bolsonaro دولت مشورت با خود گورو معنوی. Olavo de Carvalho زندگی در یک مزرعه در ویرجینیا و ادویه به tweeting بحث فلسفی مشاهدات در مورد برزیل جایی در تاریخ است.

“رئیس جمهور برای بار هزارم خواهش میکنم شما: درک می کنم که این گفتگو از ‘تکنسین نسبت به ایدئولوژی است ایدئولوژی” او التماس کرد با Bolsonaro در 27 آوریل.

De Carvalho ادعا می کند او را تحت تاثیر قرار داده Bolsonaro دولت و Bolsonaro پسر ادواردو یک مؤمن پیرو راست ایدئولوگ. یک چیز قطعی است, ایده نیست فقط به نظر می رسد از اتر. شده اند وجود دارد همیشه قدرتمند آمار و ارقام در آمریکای لاتین که اگر بدون کنترل می تواند به تبدیل شدن به حتی قوی تر از کسانی که انتخاب می شوند.

در همان زمان که آرژانتین شد عزاداری خوان پرون مرگ نخبگان دولت سکس مخفیانه باعث آرژانتین Anticommunist داد یا سه گانه A.

از محافظه کار و اقتدارگرا طرف پرون میراث می خواستم برای مهر کردن مخالفان است. هدف آن بود که به پاکسازی مخالفان از ایزابل دولت است.

این سه گانه بود که در نهایت به فراقضایی ترور حداقل 2000 سیاسی اپوزیسیون. آن سرچشمه? خودی: پلیس-تبدیل-منجم José López Rega.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>