آسیایی داوطلب ارتش در حال افزایش در برابر چین ترول اینترنت

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل آن طول می کشد یک ترول به ضرب و شتم یک دایره وار حرکت کردن.

این همه را با یک پاسخ. در مارس, Thai TV, star Vachirawit “روشن” Chivaaree اعلان مجدد یک سری از چهار مناظر شهری به ضرب گلوله توسط یک عکاس آزاد که یکی از آنها به نام هنگ کنگ یک کشور است.

S__12566962-435x696

این یک حرکت جنجالی توسط Vachirawit که تلویزیون نشان می دهد 2gether: سری — یک عاشقانه درام با محوریت دو مرد دانشجویان — تا به حال شده است یک ضربه در سرزمین اصلی چین از آن برای اولین بار در اواخر فوریه. تورنت سوء استفاده آنلاین به دنبال پاسخ. چینی طرفداران تضعیف به Vachirawit را Instagram و دیگر رسانه های اجتماعی با دیدگاه “تصحیح” او. Vachirawit — مانند بسیاری قبل از او نگران از دست دادن بازار چین — عذرخواهی کرد.

اما پس از آن Vachirawit را شایعه دوست دختر, تایلندی, تاثیر گذار Weeraya Sukaram — که می رود به نام Nnevvy در توییتر — ترجمه تایلندی-زبان پست پرسیدن که چرا چین نمی خواهد اجازه دهید خارجی بررسی اینکه آیا یا نه coronavirus سرچشمه بود در یک آزمایشگاه.

که در آن بود. Vachirawit را خشم طرفداران جایگزین شد توسط یک تیم از, چینی, ترول اینترنت, شناخته شده به عنوان کوچک, Pinks, می گوید: James Buchanan, یک محقق و متخصص در سیاست در دانشگاه شهر هنگ کنگ است. کمی Pinks, شناخته شده برای خود را تهاجمی چرخش با اشاره به یک ارز بین Weeraya و Vachirawit در Instagram در سال 2017 است که آنها ادعا ضمنی تایوان نیست بخشی از چین است.

آنلاین نفرت رشد داشته است. تعداد Vachirawit را followers on Weibo کاهش یافته و از بیش از 600,000 به 430,000 در چند روز. توهین ضرب شده بر روی سیستم عامل در غیر این صورت ممنوع در چین مانند Twitter و Instagram آشکار حمایت رسمی ترول ارتش برخوردار است.

بیش از چند سال گذشته چین ترول ارتش و زننده و همراهی کشورهای سازمان ها و افراد را به خود سانسور و یا گرفتن هر چیزی در آنها علنا گفت که انتقاد از حزب کمونیست. یک صدای جیر جیر در سال گذشته توسط Daryl Morey مدیر کل Houston Rockets که پشتیبانی هنگ کنگ ضد استرداد تظاهرات کشیده NBA به یک دیپلماتیک با چین یک بازار بزرگ برای basketball association. Morey حذف شده خود را صدای جیر جیر و NBA عذرخواهی کرد.

اما در مورد Vachirawit و Weeraya چینی دیوهای تا به حال برای سودا چه اتفاقی می افتد. تایلندی شهروندان استفاده deprecating طنز برای مقابله با توهین پرتاب خود را آنلاین دشمنان, برنده, به گفته کارشناسان مستقل این قرن 21 جنگ که در حال مبارزه به طور کامل آنلاین.

یکی دیگر از چینی ترول ارتش 50 Cent ارتش سعی کرد تایلندی دیجیتال فعالان در. اما تایلندی شد و به سرعت به پیوست توسط فعالان از هنگ کنگ و تایوان و فیلیپین و کشورهای دیگر در چه بود که لقب چای شیر داد — یک مرجع به شیری چای مست توسط مردم در آن کشورها.

زمانی که چینی دیوهای به نام تایلند “فقیر” تایلندی ضربه پشت ارجاع چگونه در سال 2018 چین ممنوع وینی پیف پس از الگوهای رفتاری تشبیه رئیس جمهور چین به تپل پیف استفاده شد به مسخره رهبر کشور.

پس از چینی به نام ترول تایلندی پادشاه “زباله” تایلندی فعالان آنلاین در پاسخ با یک الگوی رفتاری با خوشحالی پذیرش این فرصت را به عموم انتقاد از رهبر خود حق بسیاری از چینی ها لذت نمی. “هنگامی که چینی ها با انتقاد از دولت و سلطنت آن را به عنوان اگر آنها انجام کارهایی که تایلندی [فعالان آنلاین] می خواستم می گوید:” بوچانان.

به در حال حاضر-کلاسیک چینی توهین “NMSL” (“مادر مرده”), تایلندی, جوانان پاسخ داد که آنها تا به حال حداقل 20 مادران poking سرگرم کننده در شاه شایعه مجموعه ای از معشوقه. در واقع آنها ارسال شده تا بسیاری از “NMSLese” الگوهای رفتاری و توییتهایی که توهین به سرعت بخشی از, Urban Dictionary.

پشتیبانی نیز از هنگ کنگ.

و زمانی که سفارت چین در بانکوک سعی در تهدید تایلندی آنلاین فعالان جاشوا وونگ از هنگ کنگ رهبر آمار بازگشت.

در واقع, آن است که دلار هنگ کنگ که در آن آنلاین اقدامی تلافی جویانه در برابر چینی ها ترول ارتش آغاز شد. در ماه جولای 2019, دیبا — یک گروه طرفدار دولت چین شهروندان را هدف قرار هنگ کنگ ضد استرداد فعالان در Facebook و LIHKG یک ق-مثل فروم, استخدام حدود 12000 شهروندان چینی. اما هنگ کنگ شهروندان ضربه پشت doxxing دیبا مدیران و عموم آشکار اطلاعات شخصی خود را در نتیجه دهنی, انگشت کردن خاموش عبا از گمنامی چینی پیش فرض پنهان شده بودند ،

که مجبور دیبا به “حل آنلاین ارتش گروه” گروه چینی گفت: آن followers on Weibo.

در حال حاضر یک سال بعد آن را به نوبه خود. و هیچ راه بهتری برای توضیح دهید که چگونه آنها برنده این دور از توییتر به جنگ از طریق یک الگوی رفتاری به عنوان به اشتراک گذاشته شده توسط هنگ کنگ مبتنی بر فعال Jason Y. Ng.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>